New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Értelek Ata, ezt beszéltük is, de osztom, hogy Colemant elkapkodtuk
Kájzerszóze
hát ha azt nézzük, hogy mennyire nem kapkodnak az idei FA-n a safetyk után, akkor igen
majd kiderül, Coleman melyik formáját veszi elő nálunk.
atapapa
Én azt hittem ilyenkor Vaccaro-nak már hűlt helye lesz. Ha Suh mégsem jön, értelmes FA nem maradt már, kíváncsi vagyok akkor mi lesz Vaccaro-val. Na meg ott van még Reid is a piacon, miért ne?...
PEEtör
Azért van még egy-két jobb név, pl. most legutóbb Decker-t olvastam, hogy valószínűleg cutolva lesz és akkor nálunk köthet ki, slot elkapóként, de ott van Dominique Easly szintén DT, Jeremy Maclin WR, Derrick Johnson LB, Kony Ealy DE, Martellus Bennett TE, ezek még viszonylag nagyobb nevek, de igazán egyikre sincs szükség, Suh kéne nagyon.
nemethbence55
Decker es Maclinnek szerintem teljesen lefőtt az NFL-ben, Bennett nagy kerdojel a serulesek es hozzaallas miatt.
PEEtör
Ezért is írtam, hogy egyikükre sincs igazán nagy szükség, mondjuk Maclint azért nem temetném, mert valószínűleg mindenki ezt mondta Ginn-re is,de Brees képes bárkiből jó elkapót csinálni, egy 1 év kevés pénzt megérne szerintem, mert Philadelphiában jó elkapó volt aztán azután hogy onnan távozott tönkre ment, de nálunk Brees-el jó lenne, de most minden pénz mehet Suh-ra.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Értelek Ata, ezt beszéltük is, de osztom, hogy Colemant elkapkodtuk
Kájzerszóze
hát ha azt nézzük, hogy mennyire nem kapkodnak az idei FA-n a safetyk után, akkor igen
majd kiderül, Coleman melyik formáját veszi elő nálunk.
atapapa
Én azt hittem ilyenkor Vaccaro-nak már hűlt helye lesz. Ha Suh mégsem jön, értelmes FA nem maradt már, kíváncsi vagyok akkor mi lesz Vaccaro-val. Na meg ott van még Reid is a piacon, miért ne?...
PEEtör
Azért van még egy-két jobb név, pl. most legutóbb Decker-t olvastam, hogy valószínűleg cutolva lesz és akkor nálunk köthet ki, slot elkapóként, de ott van Dominique Easly szintén DT, Jeremy Maclin WR, Derrick Johnson LB, Kony Ealy DE, Martellus Bennett TE, ezek még viszonylag nagyobb nevek, de igazán egyikre sincs szükség, Suh kéne nagyon.
nemethbence55
Decker es Maclinnek szerintem teljesen lefőtt az NFL-ben, Bennett nagy kerdojel a serulesek es hozzaallas miatt.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Suh-val kapcsolatban valami hír?
Kájzerszóze
Tegnap este NOLA-ban vacsorázott Loomissal, elvileg ma lesz döntés. De eddig semmi konkrétum.
kapitnono
Ma még reggel megnézi a létesítményt, ha szerződés nélkül megy el akkor kétlem, hogy lesz belőle valami.
nemethbence55
Valami nagyon nagy összeget kell ma bemondanunk, hogy Suh ne menjen tovább a városból.
Inkább az a reális, hogy megszondáz pár csapatot, majd ennek tudatában dönt.
Szerk: Wilkerson is a Packersnél járt először, majd további pár vizit után végül ott kötött ki.
atapapa
Végülis igaz, de a legideálisabb az lenne, ha már ma megtudnánk állapodni. Akkor a D totálisan kész lenne.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Értelek Ata, ezt beszéltük is, de osztom, hogy Colemant elkapkodtuk
Kájzerszóze
hát ha azt nézzük, hogy mennyire nem kapkodnak az idei FA-n a safetyk után, akkor igen
majd kiderül, Coleman melyik formáját veszi elő nálunk.
atapapa
Én azt hittem ilyenkor Vaccaro-nak már hűlt helye lesz. Ha Suh mégsem jön, értelmes FA nem maradt már, kíváncsi vagyok akkor mi lesz Vaccaro-val. Na meg ott van még Reid is a piacon, miért ne?...
PEEtör
Azért van még egy-két jobb név, pl. most legutóbb Decker-t olvastam, hogy valószínűleg cutolva lesz és akkor nálunk köthet ki, slot elkapóként, de ott van Dominique Easly szintén DT, Jeremy Maclin WR, Derrick Johnson LB, Kony Ealy DE, Martellus Bennett TE, ezek még viszonylag nagyobb nevek, de igazán egyikre sincs szükség, Suh kéne nagyon.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Suh-val kapcsolatban valami hír?
Kájzerszóze
Tegnap este NOLA-ban vacsorázott Loomissal, elvileg ma lesz döntés. De eddig semmi konkrétum.
kapitnono
Ma még reggel megnézi a létesítményt, ha szerződés nélkül megy el akkor kétlem, hogy lesz belőle valami.
nemethbence55
Valami nagyon nagy összeget kell ma bemondanunk, hogy Suh ne menjen tovább a városból.
Inkább az a reális, hogy megszondáz pár csapatot, majd ennek tudatában dönt.
Szerk: Wilkerson is a Packersnél járt először, majd további pár vizit után végül ott kötött ki.

Szerkesztette: atapapa

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Suh-val kapcsolatban valami hír?
Kájzerszóze
Tegnap este NOLA-ban vacsorázott Loomissal, elvileg ma lesz döntés. De eddig semmi konkrétum.
kapitnono
Ma még reggel megnézi a létesítményt, ha szerződés nélkül megy el akkor kétlem, hogy lesz belőle valami.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Értelek Ata, ezt beszéltük is, de osztom, hogy Colemant elkapkodtuk
Kájzerszóze
hát ha azt nézzük, hogy mennyire nem kapkodnak az idei FA-n a safetyk után, akkor igen
majd kiderül, Coleman melyik formáját veszi elő nálunk.
atapapa
Én azt hittem ilyenkor Vaccaro-nak már hűlt helye lesz. Ha Suh mégsem jön, értelmes FA nem maradt már, kíváncsi vagyok akkor mi lesz Vaccaro-val. Na meg ott van még Reid is a piacon, miért ne?...
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Suh-val kapcsolatban valami hír?
Kájzerszóze
Tegnap este NOLA-ban vacsorázott Loomissal, elvileg ma lesz döntés. De eddig semmi konkrétum.


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Értelek Ata, ezt beszéltük is, de osztom, hogy Colemant elkapkodtuk
Kájzerszóze
hát ha azt nézzük, hogy mennyire nem kapkodnak az idei FA-n a safetyk után, akkor igen
majd kiderül, Coleman melyik formáját veszi elő nálunk.

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Suh-val kapcsolatban valami hír?



több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Értelek Ata, ezt beszéltük is, de osztom, hogy Colemant elkapkodtuk, ráadásul ez a név eddig sem vált be. De ha a név miatt további pénzt sporolunk, mert már van felirat, akkor na jó 😀



több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Matyö egy évre Texans... Szép.
Kájzerszóze
Most már ki lehet jelenteni hogy elkapkodtuk Colemanel, Mathieu 1 évre összesen 7 millióért írt alá Coleman pedig 6-ot keres évente ha jól tudom és azért vannak tudásbeli különbségek, nem azért szerintem jó lesz Coleman is csak azért Mathieu mégis jobb lett volna, mondjuk az hogy csak 1 évre írt alá, talán akkor jövőre elhozzuk.
nemethbence55
Coleman idei cap száma 3,3, Mathieu 7-t visz. Ennyivel nem jobb TM.
TM valamennyire rizikósabb is a szarrá ment lábaival, na meg....
Mathieu La-ban járt egyetemre, ahol az utolsó évére beintettek neki, mert szerette a drogot, amiről aztán úgy néz ki, elég jól lemászott, de ha hazajönne, nem lennék biztos abban, hogy a régi környezet jót tenne neki és nem esne megint vissza.
LSU-sként imádtam a játékát, de lehet hogy nekünk és neki is jobb, ha távol marad a várostól.

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Matyö egy évre Texans... Szép.
Kájzerszóze
Most már ki lehet jelenteni hogy elkapkodtuk Colemanel, Mathieu 1 évre összesen 7 millióért írt alá Coleman pedig 6-ot keres évente ha jól tudom és azért vannak tudásbeli különbségek, nem azért szerintem jó lesz Coleman is csak azért Mathieu mégis jobb lett volna, mondjuk az hogy csak 1 évre írt alá, talán akkor jövőre elhozzuk.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Matyö egy évre Texans... Szép.



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Elvileg még mindig nálunk van és ma reggel megnézi a főhadiszállást (másképp nem tudtam fogalmazni).
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Matyi is elkelt, kell az all-in Suh-ert.

Vacsizni is elvitték Loomisék, de gyanús ez a nagy csend...
PEEtör
Puhítják. De szerintem sikerülni fog.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Matyi is elkelt, kell az all-in Suh-ert.

Vacsizni is elvitték Loomisék, de gyanús ez a nagy csend...
több mint 6 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Gayle Benson nyílt levele a szurkolóknak.
 www.nola.com/saints/index.ssf/2018/03/gayle_benson_letter_saints_fan.html#incart_river_index
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Suh-ról valakinek nincs infója?
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Morstead 5 évvel hosszabbított!
kapitnono
Az összegről nincs valamint infó? Kinézem Loomisból hogy ezzel szabadított fel pénzt.
nemethbence55
Nincs csak annyi még, hogy ugye idén 4,85-öt foglalt volna a sapkából és ez a szám csökken valamivel
kapitnono
Én egy amerikai szurkoló kommentjét láttam, ő azt írta hogy évente 1 misit fog keresni, ha ezt megteszi a csapatért akkor hatalmas respect, igaz 3 misi szabadulnak de már az is nagy segítség.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
 www.si.com/nfl/2018/03/16/sean-payton-tom-benson-new-orleans-saints
Payton Bensonról. Megható.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Okafor meg 2év 10 millió, garantáltról még nincs infó egyelőre


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Tetszik eddig a FO munkája amit a FA-n csinálunk eddig, jó játékosok hiányposztra, olcsóért eddig. Ha még Suh-t is sikerülne megszerezni valahogy akkor bőven A+ lenne az eddigi FA tevékenység legalábbis nálam. Bár azért így sem panaszkodok eddig, de azért Suh fel tudná tenni a koronát a FO eddigi munkájára.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Morstead 5 évvel hosszabbított!
kapitnono
Az összegről nincs valamint infó? Kinézem Loomisból hogy ezzel szabadított fel pénzt.
nemethbence55
Nincs csak annyi még, hogy ugye idén 4,85-öt foglalt volna a sapkából és ez a szám csökken valamivel


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Morstead 5 évvel hosszabbított!
kapitnono
Az összegről nincs valamint infó? Kinézem Loomisból hogy ezzel szabadított fel pénzt.