New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Morstead 5 évvel hosszabbított!


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Okafor is back!!!
Rutin
Ez nagyon jó hír, csak kérdés hogy marad-e pénz Suh-ra, mert az lenne tökéletes ha ő is jönne és akkor meglenne minden ami kellett FA-n.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Okafor is back!!!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Tegnap utánaolvastam... Tavaly született végleges megállapodás Benson bácsi és az őt perlő mostohalánya között, hogy a lány az anyja nevét viselő Benson alapot megkapja (ez kb. az öreg vagyonának 40%-a), de a Saints és a Pelicans kikerül ebből. A többi vagyon örököse pedig Gayle, a mostani feleség, aki tényleg jó kapcsolatot ápol a klubokkal.

A jó hír, hogy ez nem egy bírósági döntés volt, hanem közös megállapodás, ergo biztosan az is benne van, hogy mindkét fél vállalja, hogy később soha nem fogja megtámadni.

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Ha jól láttam meg van Okafor

Szerkesztette: Gézu
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Az öreg iszonyat komoly örökséget hagyott maga után, ugye a canton-i stadion, San Antonioban egy stadion, a Saints, a Pelicans, valami autós csapat is (azt nem vágom), és hát olvassátok el a twitter bejegyzéseket az nfl.com összeszedte.
Gyurma Pappa
patshúsz yard, akarom mondani a 120 yard még most se tartotta fontosnak, hogy lehozza. bezzeg amikor Brady árverezi a séróját, az már említésre méltó
atapapa
hosszúhétvége van, pihennek... a combineról sem sikerült írni egy sort sem, min csodálkozol

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Ma este valószínűleg kiderül mi lesz Suh-val, elvileg várják Tennesseben is vizitre, reméljük oda már nem kell elmennie, azok után hogy hogyan maradtunk le Grahamről és Nelsonról, ez pont tökéletes ellenérték lenne, nem is tudom mikor kezdtünk szezont olyan erős D-vel mint idén fogjuk és ez Suh-tól független, mert nélküle is szerintem az utóbbi évek legjobb ember anyag áll Allen rendelkezésére, külön pozitívum, hogy a D-line kivételével nagyjából mindenhol megvan a mélység is.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Lamar nem idevaló. Nem is kell. Hill sokkal inkább. De Sudfeld is gáz.
Fönök marad még.
Kájzerszóze
Hill-ben, szerintem fölösleges reménykedni, mint irányító, nagyon szimpatikus a csávó ahogy küzd és beletesz mindent, de szerintem irányítóként nincs jövője és ezt szerintem Payton-ék is tudják mert akkor nem hozták volna Savage-ot, ha már rá szükség van akár csereirányítóként az már rég rossz.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Az öreg iszonyat komoly örökséget hagyott maga után, ugye a canton-i stadion, San Antonioban egy stadion, a Saints, a Pelicans, valami autós csapat is (azt nem vágom), és hát olvassátok el a twitter bejegyzéseket az nfl.com összeszedte.
Gyurma Pappa
patshúsz yard, akarom mondani a 120 yard még most se tartotta fontosnak, hogy lehozza. bezzeg amikor Brady árverezi a séróját, az már említésre méltó
atapapa
Na azt nem is olvasom. RIP Benson papa.



több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az öreg iszonyat komoly örökséget hagyott maga után, ugye a canton-i stadion, San Antonioban egy stadion, a Saints, a Pelicans, valami autós csapat is (azt nem vágom), és hát olvassátok el a twitter bejegyzéseket az nfl.com összeszedte.
Gyurma Pappa
patshúsz yard, akarom mondani a 120 yard még most se tartotta fontosnak, hogy lehozza. bezzeg amikor Brady árverezi a séróját, az már említésre méltó

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Lamar nem idevaló. Nem is kell. Hill sokkal inkább. De Sudfeld is gáz.
Fönök marad még.



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Lamar Jackson-t szerintem meg kellene szereznünk mert látok benne fantáziát! Zseniális mozgása van a vörös zónában és kegyetlen gyors! Brees mellet sokat tanulna és megfelelő utóda lenne! DJ Chark az elkapók között szerintem az idei legjobb választás lenne!
mrxxl77
Jackson a combine-on is beégett és rosszul teljesített, nagyon kétséges a karrierje, én jobban támogatnám ha felmennénk Mayfield-ért, vagy ha már csak Jackson marad, akkor várni jövőre, akkor még úgyis lesz Brees. Chark nagyon jó lenne de lehet hogy kifog menni már az első körben, vagy akkor ott is felcserélés kéne a második körben, hogy megszerezzük, de igen mind a méretei és teljesítménye miatt is nagyon jó lenne nem beszélve arról, hogy LSU-ról jönne.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
RIP Mr. Benson, mindig egy szimpatikus tulajdonos volt, de mi lesz így veletek? Van a családjából valaki, aki viszi tovább a boltot, vagy kereshettek új tulajdonost? Amennyire én tudom, Louisianaban éppen nincs túl sok milliárdos, pár éve a kosárcsapatot is alig tudták eladni, mielőtt Benson megvette volna azt is.
helmet
Tudomásom szerint az öröklést előre lezsírozták, korábbaan volt némi marakodás az egyéb családtagok részéről, de vissz mindent tovább az asszony, betonstabil továbbra is a háttér.
atapapa
Pelicans és a Saints is közleményt adott ki, hogy nincs kérdés, Gayle Benson a tulajdonos. A bíróság kimondta még talán 2015-ben, hogy az unokák meg a lánya megszívták (ugye Rita LeBlanc Benson vezette egy ideig a csapatot, aztán apa kirúgta 2015-ben), amit egyébként senki nem sajnál a csapat körül, ha lehet hinni a korábbi híreknek, szóbeszédnek. Gayle-t, ugyanezen források szerint, szereti mindenki.

Rendben lesz minden. Az öreg iszonyat komoly örökséget hagyott maga után, ugye a canton-i stadion, San Antonioban egy stadion, a Saints, a Pelicans, valami autós csapat is (azt nem vágom), és hát olvassátok el a twitter bejegyzéseket az nfl.com összeszedte. Ha "kötelező" dicséretek után ott vannak a játékosok is, meg az én kedvencem:

 twitter.com/Jarrius/status/974425860181766144

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
RIP Mr. Benson, mindig egy szimpatikus tulajdonos volt, de mi lesz így veletek? Van a családjából valaki, aki viszi tovább a boltot, vagy kereshettek új tulajdonost? Amennyire én tudom, Louisianaban éppen nincs túl sok milliárdos, pár éve a kosárcsapatot is alig tudták eladni, mielőtt Benson megvette volna azt is.
helmet
Tudomásom szerint az öröklést előre lezsírozták, korábban volt némi marakodás az egyéb családtagok részéről, de visz mindent tovább az asszony, betonstabil továbbra is a háttér.

Szerkesztette: atapapa

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
RIP Mr. Benson, mindig egy szimpatikus tulajdonos volt, de mi lesz így veletek? Van a családjából valaki, aki viszi tovább a boltot, vagy kereshettek új tulajdonost? Amennyire én tudom, Louisianaban éppen nincs túl sok milliárdos, pár éve a kosárcsapatot is alig tudták eladni, mielőtt Benson megvette volna azt is.
helmet
Hát erre kíváncsi leszek én is, a feleségét tudom, hogy jó kapcsolatot ápol a csapatokkal. Meglátjuk mi lesz


több mint 6 éve
helmet Minnesota Vikings 247
RIP Mr. Benson, mindig egy szimpatikus tulajdonos volt, de mi lesz így veletek? Van a családjából valaki, aki viszi tovább a boltot, vagy kereshettek új tulajdonost? Amennyire én tudom, Louisianaban éppen nincs túl sok milliárdos, pár éve a kosárcsapatot is alig tudták eladni, mielőtt Benson megvette volna azt is.
több mint 6 éve
mrxxl77 New Orleans Saints LSU Tigers 45
Lamar Jackson-t szerintem meg kellene szereznünk mert látok benne fantáziát! Zseniális mozgása van a vörös zónában és kegyetlen gyors! Brees mellet sokat tanulna és megfelelő utóda lenne! DJ Chark az elkapók között szerintem az idei legjobb választás lenne!
több mint 6 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
RIP
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Állítólag benne vagyunk a 7 csapatban akik érdeklődnek Mathieu iránt, gondolom ha Suh nem jön akkor próbálkoznánk meg vele, de Suh-ra nagyobb szükség van és reméljük hogy este jön a hír hogy aláírt.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Nyugodjon Békében!

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Ő volt Brees mellett a másik ember aki nagyon megérdemelt volna még 2-3 gyűrűt... RIP
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
RIP 😕


több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Nyugodjék békében!
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nagy forma volt, és nem sajnálta a pénzt a kedvenceinkre.
Nyugodjon békében