New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Egy kis segítséget kérnék, a fűzővel kifelé oldalon írnak valami Josh Bynes-ról akit újra igazoltunk 3/10-re, ez most elírás vagy tényleg van ilyen emberünk mert én még soha nem hallottam róla.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ami nekem a legnagyobb WTF, hogy érdeklődünk Suh iránt, nyilván ő a posztja egyik ha nem a legjobb játékosa és nagyon örülnék egy ilyen Dt-nek, de nem tudok elképzelni olyan szerződést amivel beleférne ő.
nemethbence55
Ő az a kaliber, ahol a GM-nek már munkaköri kötelesség puhatolózni, esélytől függetlenül
Na meg kapott már Brees úgy 100 milliós szerződést 5 évre, hogy az első évben csak 10 milliót vitt a sapkából.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 654 — Egyéb témák lakó
Tom Savage. Gyógyszerre piálni, Mickey?
PEEtör
Alapvetően teljesen mindegy, ha Brees nem játszik, úgy is minden el van cseszve 😀

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 654 — Egyéb témák lakó
Eddig én elégedett vagyok, még a Coleman szerződést is elfogadom, főleg, hogy Vaccoro out, bár nem látom, hogy akkora piaca lenne, így hirtelen. Egyébként a Panthersbe jó fit lenne, Harper is szárnyakat kapott Rivera kezei között, de nem hiszem hogy ők túl akarnák fizetni, arra felé nem ez a módi.

Szóval két égető needünk (3. CB, LB) megoldódott, közben lett előrébb került egy másik (backup OL). Továbbra is top needünk egy RZ fenyegető TE/WR az O oldalon és pass rush a D oldalon. Ezek közül az elsőt meg tudjuk oldani drafton szerintem, az első körön kívül is, főleg a TE class elég jó, de a pass rush kérdéses, hogy egyátalán megoldható-e draftról. Így talán érthető, hogy miért érdeklődünk Suh felé, de ez az álmodik a nyomor kategória sajnos.

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
A Davis igazolás tetszik nagyon, jó játékosnak tartom, és az öltözőben meg a pályán igazi vezér.
Klein, Davis ,Teo, Robertson, Anzalone nem rossz csoport szerintem.
Gondolom Klein meg Davis lesznek fenn a legtöbbet egyszerre a pályán, mivel tavaly általában 2 lb-vel álltunk fel ugye a 3 S felállás miatt.
kapitnono
És Davis ütésálló! Az utóbbi 5 szezon alatt CSAK 1 meccset hagyott ki, 79/80... Nem rossz arány!

Már csak az a kérdés, hogy a Jets miért nem akarta megtartani... (pénzük annyi, mint a szemét)
Rutin
A Jets megakarta tartani, de Davis nem akart maradni szóval jött hozzánk. Ők meg leigazolták Williamsont.


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Kisebb hír morzsákat leírom amiket én tudok, Okafor megy a Bucs-hoz vizitre, de elvileg minket is érdekel a visszaigazolása, Nelson-ról még nincs igazán semmi elvileg ma fog nálunk vizitelni szóval a lényeg ma derül ki, remélhetőleg az hogy Coleman-t nem tartjuk meg az azt jelenti hogy vele tervezünk, Breaux Denverben van vizitelni és ami nekem a legnagyobb WTF, hogy érdeklődünk Suh iránt, nyilván ő a posztja egyik ha nem a legjobb játékosa és nagyon örülnék egy ilyen Dt-nek, de nem tudok elképzelni olyan szerződést amivel beleférne ő.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A Davis igazolás tetszik nagyon, jó játékosnak tartom, és az öltözőben meg a pályán igazi vezér.
Klein, Davis ,Teo, Robertson, Anzalone nem rossz csoport szerintem.
Gondolom Klein meg Davis lesznek fenn a legtöbbet egyszerre a pályán, mivel tavaly általában 2 lb-vel álltunk fel ugye a 3 S felállás miatt.
kapitnono
És Davis ütésálló! Az utóbbi 5 szezon alatt CSAK 1 meccset hagyott ki, 79/80... Nem rossz arány!

Már csak az a kérdés, hogy a Jets miért nem akarta megtartani... (pénzük annyi, mint a szemét)

Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 097 — Saints fan
Vajon mennyi zsuga van még? Vagy mennyivel számolnak még a magic után?
Okafor-t szívesen várnám vissza,+ nem lenne rossz 1-2 prove it deal (Eifert/Matthews)
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Davis 2017


Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Kezdem elhinni, hogy felmegyünk B. Mayfieldért... Más magyarázat nem lehet Savagere. 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Tom Savage. Gyógyszerre piálni, Mickey?
PEEtör
😂😂😂

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tom Savage. Gyógyszerre piálni, Mickey?
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Texans signed OL Senio Kelemete, formerly of the Saints, to a three-year, $12 million deal.
😕 Sajnos kalkulálható volt. Nála most nem is a zsuga volt a fő szempont. ennyi egy okos szerződéssel nálunk is meglett volna...kezdeni akart...megértem! Sok sikert! Ő volt az instant 12. ember a támadóknál 😕
clbass
Várható volt, ezt az egyet sajnálom, de nagyon. Sok sikert neki Houstonban.

Davis igazolás parádés így kvázi a fű alatt, PatRob meg ha tudja hozni a slot-ot, szintén bomba igazolás, hisz ez nem volt az erősségünk, Vaccaro most már 101%-os távozásával meg végképp nem lenne az. Nem kell PJ-től fázni ott, és Coleman-t is használhatjuk így a rendes helyén (így már az ő igazolása is felértékelődik a szememben).

Matyira kíváncsi leszek mennyiért és hol ír alá, de valószínűleg nem tudtuk volna matchelni.

Jöjjön még Jordy/TE (van egy pár jó lehetőség a piacon) és remek offseason eddig ismét.
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 097 — Saints fan
Texans signed OL Senio Kelemete, formerly of the Saints, to a three-year, $12 million deal.
😕 Sajnos kalkulálható volt. Nála most nem is a zsuga volt a fő szempont. ennyi egy okos szerződéssel nálunk is meglett volna...kezdeni akart...megértem! Sok sikert! Ő volt az instant 12. ember a támadóknál 😕
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kelemente Houston....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Coleman megy. Akkor jön Nelson? 😊


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Na még akkor Jordyt mára, és elégedett leszek a mai nappal 😀


több mint 6 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Davisé volt pl. a leggyorsabb sack tavaly, 2.09 sec. Next Gen Stats: 2018 Best Free Agent Sleeper Picks között volt.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
A Davis igazolás tetszik nagyon, jó játékosnak tartom, és az öltözőben meg a pályán igazi vezér.
Klein, Davis ,Teo, Robertson, Anzalone nem rossz csoport szerintem.
Gondolom Klein meg Davis lesznek fenn a legtöbbet egyszerre a pályán, mivel tavaly általában 2 lb-vel álltunk fel ugye a 3 S felállás miatt.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Ha Okafort visszahoznánk és ne adj isten még egy középszer TE is beférne, mehetne a jó öreg BPA draft 😀
clbass
Eifertre vagy a Lionstól most elküldött Ebronra rápróbálhatnánk szerintem..


több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 097 — Saints fan
Szokásos koncepció, kiváló megvalósítással...
Nem impact, hanem solid upgrade és mélység! Tavaly ha a végén nem a szertáros van fenn a D ben akkor SBig masírozunk. Szerintem jelenleg ez ellen teszünk 😉
Ha Okafort visszahoznánk és ne adj isten még egy középszer TE is beférne, mehetne a jó öreg BPA draft 😀
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
Na akkor így nem LB draft lesz az első körben szerintem, TE-re vagy DE-re tippelnék, vagy megyünk fel Mayfieldért


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 112 — WHO DAT!!!!
4 év 20 millió te jóisten, annyit szerintem nem ér!!
kapitnono
Ne hülyéskedj...szívből kívnom hogy rád cáfoljon francba hogy ezt nem tudtuk neki megadni...reméljük nem jut eszetekbe kint használni.
dande
Remélem így lesz én is szívből kívánom, de hidd el hogy itt amikor őt meg C.White-ot elküldtük pezsgőt bontottunk, nem véletlenül, és hidd el nem véletenül nem a kedvenc playánk.
Amúgy szerintem is slotba hoztuk vissza, mivel szerintem ha nem lesz sérülés akkor Lattimore és Crawley lesz szélen


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Sokkot kaptam mikor megláttam a hírt 😀 remelem az eagles es formáját hozza


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 423
Na ezekről beszéltem, hogy olyan igazolások akikről szó sincs és megszereztük Robinsont aki remélhetőleg megoldja a slot kérdést, Demario Davis az egyik legjobb LB volt ő is nagyon kellett, nekem már csak Okafor visszahozatala kéne. Meg egy DT de arra már tuti nem lesz pénz 😊