New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Hoppá Patrick Robinson valószínűleg visszatér 4 éves szerződéssel, tavaly az egyik legjobb slot Cb volt.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Már a Coleman igazolásnál elkezdtem, ne már inkább nem Matyőzök...
Pittsába 😯



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Mathieu-t kivágta a Cardinals, kicsit elkapkodtuk Coleman-el, most lehetne hozni, de akár ettől függetlenül is lehetne beszélni vele, úgy tudom hogy a legjobb szezonjait slot cornerként hozta le, lehet hogy tévedek nem tudom.
nemethbence55
Pénzben azért szerintem nem ugyanaz a két ember...
Rutin
Ez igaz de amit az eagles csinál, hogy kötik a szerződéseket aztán mégis megtudják oldani úgy hogy maradjon pénz, talán mi is össze tudjuk hozni valahogy, nagyon tetszene nekem Mathieu hazatérése elvileg amúgy is szereti NOLA-T.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Mathieu-t kivágta a Cardinals, kicsit elkapkodtuk Coleman-el, most lehetne hozni, de akár ettől függetlenül is lehetne beszélni vele, úgy tudom hogy a legjobb szezonjait slot cornerként hozta le, lehet hogy tévedek nem tudom.
nemethbence55
Pénzben azért szerintem nem ugyanaz a két ember...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Mathieu-t kivágta a Cardinals, kicsit elkapkodtuk Coleman-el, most lehetne hozni, de akár ettől függetlenül is lehetne beszélni vele, úgy tudom hogy a legjobb szezonjait slot cornerként hozta le, lehet hogy tévedek nem tudom.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Szerintem OL nem kell azt a két-két 5-6. körös pickünkel tudunk szerezni,
nemethbence55
Azért írtam csak a veterán OL-t mert ugy Kelemet valszeg elmegy, és így nem nagyon marad értelmes csere a kezdők mögött. Egy rookie OL-től meg azért nem lehet elvárni, hogy egyből Ramczyk legyen
kapitnono
Nem is kell, hogy az legyen az a lényeg hogy ha nagy szükség van tudjon hozni egy elfogadható szintet, egyébként nem nagyon láttam sehol se hogy Kelemete-re akkor igény lenne bárhonnan is valamint ott van Landon Turner, aki pár éve UDFA volt, őt is meglehetne próbálni.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Szerintem OL nem kell azt a két-két 5-6. körös pickünkel tudunk szerezni,
nemethbence55
Azért írtam csak a veterán OL-t mert ugy Kelemet valszeg elmegy, és így nem nagyon marad értelmes csere a kezdők mögött. Egy rookie OL-től meg azért nem lehet elvárni, hogy egyből Ramczyk legyen


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Jordy Nelson jön vizitre, tudnék neki örülni ha idős is de Red zone-ban azért őt is lehetne bőven használni, illetve 2-3. számú elkapónak tökéletes lenne.
nemethbence55
Végre valaki, kezdtem aggódni, hogy senkit sem hoznak hírbe velünk. Mondjuk nem is kell két kézzel szórni a pénzt, mert jövőre lejár pl.😛eat,Ingram szerződése is, rájuk is kell spórolni.
Jordy-nak tudnék örülni, jó kis erősítés lenne még ennyi idősen is, remélem meg tudunk vele egyezni, jó kis erősítés lenne Breesnek.
kapitnono
Őszintén szerintem Ingram nem fog maradni jövőre, főleg ha Kamara olyan szezont hoz mint tavaly, mert Ingramot biztos hogy becsületesen meg kell majd fizetni ami így szerintem fölösleges, Peat esetében fenn áll az 5. éves opció vagy addig találunk helyette valakit de így 2-3 év után nagy nehezen megtaláltuk a posztját, mondjuk kicsit idegesítő hogy pl Marcus Peters-t is kihúzhattuk volna akkor helyette na mindegy. Szerintem Nelson nem fog annyira sokat kérni és hasznos játékos lenne Brees kezei alatt. A szabadügynökökről pedig annyit hogy tavaly is úgy hoztunk el 3-4 kezdő játékost hogy szó sem esett róluk korábban, pl. Klein, Ginn,Okafor egyedül Te'o-ról volt szó, szóval én még bízok benne hogy alkotunk valamit.
nemethbence55
Bőven örülnék neki ha hoznánk Nelsont, DRC-t egy veterán OL-t, visszaigazolnánk Okafort , a draftról meg hoznánk LB-t meg mondjuk csere CB-t, S-t.
kapitnono
Szerintem OL nem kell azt a két-két 5-6. körös pickünkel tudunk szerezni, LB viszont nem ártana mondjuk ez függ attól hogy Paytonék mit terveznek, ha felmegyünk Mayfield-ért akkor kéne egy LB FA-ról,ha nem akkor viszont igen 1/27-en kell LB-t húzni, egyébként én egy Sheldon Richardson-nak is örülnék, tud játszani DT-t és DE-t is és 10 alatt fog kapni bárhova is megy.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Amit Brandon Coleman tud, azt még egy 33 éves Jordy Nelson is bőven tudja... Úgyhogy jöjjön!

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Jordy Nelson jön vizitre, tudnék neki örülni ha idős is de Red zone-ban azért őt is lehetne bőven használni, illetve 2-3. számú elkapónak tökéletes lenne.
nemethbence55
Végre valaki, kezdtem aggódni, hogy senkit sem hoznak hírbe velünk. Mondjuk nem is kell két kézzel szórni a pénzt, mert jövőre lejár pl.😛eat,Ingram szerződése is, rájuk is kell spórolni.
Jordy-nak tudnék örülni, jó kis erősítés lenne még ennyi idősen is, remélem meg tudunk vele egyezni, jó kis erősítés lenne Breesnek.
kapitnono
Őszintén szerintem Ingram nem fog maradni jövőre, főleg ha Kamara olyan szezont hoz mint tavaly, mert Ingramot biztos hogy becsületesen meg kell majd fizetni ami így szerintem fölösleges, Peat esetében fenn áll az 5. éves opció vagy addig találunk helyette valakit de így 2-3 év után nagy nehezen megtaláltuk a posztját, mondjuk kicsit idegesítő hogy pl Marcus Peters-t is kihúzhattuk volna akkor helyette na mindegy. Szerintem Nelson nem fog annyira sokat kérni és hasznos játékos lenne Brees kezei alatt. A szabadügynökökről pedig annyit hogy tavaly is úgy hoztunk el 3-4 kezdő játékost hogy szó sem esett róluk korábban, pl. Klein, Ginn,Okafor egyedül Te'o-ról volt szó, szóval én még bízok benne hogy alkotunk valamit.
nemethbence55
Bőven örülnék neki ha hoznánk Nelsont, DRC-t egy veterán OL-t, visszaigazolnánk Okafort , a draftról meg hoznánk LB-t meg mondjuk csere CB-t, S-t.


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Jordy Nelson jön vizitre, tudnék neki örülni ha idős is de Red zone-ban azért őt is lehetne bőven használni, illetve 2-3. számú elkapónak tökéletes lenne.
nemethbence55
Végre valaki, kezdtem aggódni, hogy senkit sem hoznak hírbe velünk. Mondjuk nem is kell két kézzel szórni a pénzt, mert jövőre lejár pl.😛eat,Ingram szerződése is, rájuk is kell spórolni.
Jordy-nak tudnék örülni, jó kis erősítés lenne még ennyi idősen is, remélem meg tudunk vele egyezni, jó kis erősítés lenne Breesnek.
kapitnono
Őszintén szerintem Ingram nem fog maradni jövőre, főleg ha Kamara olyan szezont hoz mint tavaly, mert Ingramot biztos hogy becsületesen meg kell majd fizetni ami így szerintem fölösleges, Peat esetében fenn áll az 5. éves opció vagy addig találunk helyette valakit de így 2-3 év után nagy nehezen megtaláltuk a posztját, mondjuk kicsit idegesítő hogy pl Marcus Peters-t is kihúzhattuk volna akkor helyette na mindegy. Szerintem Nelson nem fog annyira sokat kérni és hasznos játékos lenne Brees kezei alatt. A szabadügynökökről pedig annyit hogy tavaly is úgy hoztunk el 3-4 kezdő játékost hogy szó sem esett róluk korábban, pl. Klein, Ginn,Okafor egyedül Te'o-ról volt szó, szóval én még bízok benne hogy alkotunk valamit.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Jordy Nelson jön vizitre, tudnék neki örülni ha idős is de Red zone-ban azért őt is lehetne bőven használni, illetve 2-3. számú elkapónak tökéletes lenne.
nemethbence55
Végre valaki, kezdtem aggódni, hogy senkit sem hoznak hírbe velünk. Mondjuk nem is kell két kézzel szórni a pénzt, mert jövőre lejár pl.😛eat,Ingram szerződése is, rájuk is kell spórolni.
Jordy-nak tudnék örülni, jó kis erősítés lenne még ennyi idősen is, remélem meg tudunk vele egyezni, jó kis erősítés lenne Breesnek.


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Jordy Nelson jön vizitre, tudnék neki örülni ha idős is de Red zone-ban azért őt is lehetne bőven használni, illetve 2-3. számú elkapónak tökéletes lenne.
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Érteném ezt az elvárást Jimmy felé, ha nem éppen a Saints FO ment volna döntőbíróság elé, hogy ez a fiú akkor is TE és nem elkapó, ha évente egy play-ben áll fel TE pozícióba.
tomi-tomi
Mert TE. Ezt pedig G. is pontosan tudta, csak több zsé kellett volna teljesen nevetseges indokkal. Jól emlékszünk a huzakodásra. Seattleben is TE volt, GBben is az lesz. Nagyon népszerű volt Nolaban a játéka miatt amire rá is erősített az arva fiu imázs.
Nem bánom, hogy nem jött vissza, pedig en is szerettem, de a távozás utáni nyilatkozataival megütött. Jó helyen van ott, ahol.
HajduImre
Dehogy TE. Egy nagy darab elkapó. Akit felraknak TE-ként is a pályára. Dehogy TE
Wyatt
Értem. Így mindjárt más.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érteném ezt az elvárást Jimmy felé, ha nem éppen a Saints FO ment volna döntőbíróság elé, hogy ez a fiú akkor is TE és nem elkapó, ha évente egy play-ben áll fel TE pozícióba.
tomi-tomi
Mert TE. Ezt pedig G. is pontosan tudta, csak több zsé kellett volna teljesen nevetseges indokkal. Jól emlékszünk a huzakodásra. Seattleben is TE volt, GBben is az lesz. Nagyon népszerű volt Nolaban a játéka miatt amire rá is erősített az arva fiu imázs.
Nem bánom, hogy nem jött vissza, pedig en is szerettem, de a távozás utáni nyilatkozataival megütött. Jó helyen van ott, ahol.
HajduImre
Dehogy TE. Egy nagy darab elkapó. Akit felraknak TE-ként is a pályára. Dehogy TE

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Mindenki nyugodjon le, pár óra és kezdődik a móka. Lehet itt minden és semmi is.


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
A Sportrac szerint kb 10 milliónk van még a cap alatt, amibe benne van már a Brees, Coleman szerződés és a jelenleg birtokolt draftcetlijeink után járó szerződés is. Szóval 1-2 játékos még akár érkezhet is.
kapitnono
Mondjuk abból tényleg lehetne szerezni egy-két kezdő játékost jó szerződésekkel. Egy D-line és Lb nagyon jó lenne, mondjuk szerintem DRC jönni fog.

Szerkesztette: nemethbence55
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
A Sportrac szerint kb 10 milliónk van még a cap alatt, amibe benne van már a Brees, Coleman szerződés és a jelenleg birtokolt draftcetlijeink után járó szerződés is. Szóval 1-2 játékos még akár érkezhet is.


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Details on Drew Brees' contract with the Saints:
Signing bonus: $10.5M
Base salary in 2018: $10.2M
Incentives in 2018: $3.3M
Cap number in 2018: $24M


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Chase Daniel a Bearshez igazol, szóval kell új backup qb is..
kapitnono
Hillnek itt az esély.
PEEtör
Majd Mayfield beül.
több mint 6 éve
Dobanor New Orleans Saints 59
Willie Snead alacsony tendert kapott.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Chase Daniel a Bearshez igazol, szóval kell új backup qb is..
kapitnono
Hillnek itt az esély.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Chase Daniel a Bearshez igazol, szóval kell új backup qb is..


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Graham sajnos nem sikerült akkor, tehát marad a FA vagy a draft hogy érteles TE-t szerezzünk mert Fleener biztosan nem az.
DE posztot nem tudom, hogyan akarja a vezetőség megoldani, mert ugye Jordan meg Hendrickson meg G.Johnson kivételével nem nagyon van méretben is megfelelő DE-nk. Okafort remélem vissza tudjuk olcsóért igazolni. Wilkersont jó lett volna ugyanolyan szeződéssel idehozni, mint amit a GB adott neki, de ez nem jött össze sajnos.
Coleman idén 3,3 milliót foglal el, és ugye Brees pontos idei száma még kérdéses. Pénz az nem sok van, kíváncsi leszek, hogy a vezetőség rá akar-e menni még valakire, vagy a draftról akarják megoldani a dolgokat.
Bár igazából az értelmesebb játékosok már a FA nyitása előtt már 1 nappal elkeltek...
kapitnono
Mondjuk az "értelmes" játékosokra nem is lett volna lóvé. Elméletileg nyilatkozgatták, hogy DE meg DB poszton még akarnak valakit (!), illetve Brees reménykedett benne, hogy Graham jön, de ugye...

Szerintem legalább egy veteránt még fogunk hozni, Coleman is "csak" 3 milla a capnek, BRees számai is okosan le lesznek osztva ebben biztos vagyok.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 422
Kár hogy nem jön Jimmy, de az ő baja... 😊 Találunk valaki mást, így lehet rámegyünk Goedert-re a drafton
ackrisz17
Ő legkésőbb a második körben kimegy szerintem, nekünk ugye az nincs, első kört felesleges erre költeni szerintem, ha megyünk Mayfield-ért akkor úgyse húzzuk ki,ha nem akkor szerintem LB-t vagy D-line játékost húzunk. Talán 3.körben marad még használható TE vagy esetleg meglehetne próbálni egy egy éves szerződéssel Tyler Eifert-et aki ha egészséges akkor van Graham szintjén plusz olcsó is lenne a kihagyások miatt, de hátha egészséges maradna akkor nagy steal lenne.
nemethbence55
Eifert-nél szerintem is be lehetne próbálkozni, remek játékos és ha sok sérülés után pont nálunk tudna egészséges maradni akkor nagy segítség lehet, akár majdnem Graham szint.
ackrisz17
Szerintem akkor jobb is lenne mint Graham az utóbbi évek alapján. A sérülés miatt macerás, de akkor szerintem megtartanám Fleenert, amúgy is jövőre olcsóbban lehetne kivágni.