New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brees állítólag 2 év 48 milláért MARAD.
Matthew99
Valszeg a Vikings durván megkínálta... Okosan tették, hiszen így ha nem is ír alá hozzájuk, mindenesetre jól felverték az árát, amivel legalább megszívatnak minket, egy fontos NFC-riválist.
Rutin
Ez igaz is lenne, ha 30+ misi lenne per év a fizuja. 24-ért még mindig nagyon akciós.

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Brees állítólag 2 év 48 milláért MARAD.
Matthew99
Valszeg a Vikings durván megkínálta... Okosan tették, hiszen így ha nem is ír alá hozzájuk, mindenesetre jól felverték az árát, amivel legalább megszívatnak minket, egy fontos NFC-riválist.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Brees állítólag 2 év 48 milláért MARAD.
Matthew99
Ha ez tényleg így lesz, akkor veszek egy Zach Strief mezt...
Gyurma Pappa
 twitter.com/RapSheet/status/973527334971215873


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
Brees állítólag 2 év 48 milláért MARAD.
Matthew99
Nos ha ez így van akkor végre lezàrul ez a kérdés, és így a FA piac is szàmunkra, de nem bànom.
Maradnak a kivàgàsok, szerződésmódosítàsok, és perem emberkék igazolàsa, hàtha belenyulunk a tutiba. És a draft bízva az elmúlt két év sikerességében.
Fattyu
vagy csak földkörüli pályára kerül az Ingram-Ginn páros
sutianap
Ingramet nem hinném hogy elengednénk, azért a 4 millióért bőven megéri itt tartani..Meg amúgysem merült fel, hogy elküldenénk.
kapitnono
a 24 millió éveshez olyan 4-5 milliót még ki kellene bányászni a capből


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Brees állítólag 2 év 48 milláért MARAD.
Matthew99
Nos ha ez így van akkor végre lezàrul ez a kérdés, és így a FA piac is szàmunkra, de nem bànom.
Maradnak a kivàgàsok, szerződésmódosítàsok, és perem emberkék igazolàsa, hàtha belenyulunk a tutiba. És a draft bízva az elmúlt két év sikerességében.
Fattyu
vagy csak földkörüli pályára kerül az Ingram-Ginn páros
sutianap
Ingramet nem hinném hogy elengednénk, azért a 4 millióért bőven megéri itt tartani..Meg amúgysem merült fel, hogy elküldenénk.


több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
Brees állítólag 2 év 48 milláért MARAD.
Matthew99
Nos ha ez így van akkor végre lezàrul ez a kérdés, és így a FA piac is szàmunkra, de nem bànom.
Maradnak a kivàgàsok, szerződésmódosítàsok, és perem emberkék igazolàsa, hàtha belenyulunk a tutiba. És a draft bízva az elmúlt két év sikerességében.
Fattyu
vagy csak földkörüli pályára kerül az Ingram-Ginn páros

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Brees állítólag 2 év 48 milláért MARAD.
Matthew99
Nos ha ez így van akkor végre lezàrul ez a kérdés, és így a FA piac is szàmunkra, de nem bànom.
Maradnak a kivàgàsok, szerződésmódosítàsok, és perem emberkék igazolàsa, hàtha belenyulunk a tutiba. És a draft bízva az elmúlt két év sikerességében.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
Brees állítólag 2 év 48 milláért MARAD.
Matthew99
Ha ez tényleg így lesz, akkor veszek egy Zach Strief mezt...

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Brees állítólag 2 év 48 milláért MARAD.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Persze, természetesen ha fogadni kéne, én is inkább arra tennék pénzt, hogy marad a kapitány... de azért ma reggel több havertól is kaptam vicces üzenetet, hogy mit fogok szólni, ha ősszel a Vikes-Saints meccsen (merthogy megint lesz, és megint MIN-ban!) Brees lilában fog dobálni.......
Rutin
Mond azt, hogy nyerünk! 😀
De Brees marad, és azon a meccsen dobb 3 TD, M. Williams pedig szerez 2 INT, ebből visszahord egyet. 😋

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Persze, természetesen ha fogadni kéne, én is inkább arra tennék pénzt, hogy marad a kapitány... de azért ma reggel több havertól is kaptam vicces üzenetet, hogy mit fogok szólni, ha ősszel a Vikes-Saints meccsen (merthogy megint lesz, és megint MIN-ban!) Brees lilában fog dobálni.......

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ott még épp csak 13.-a van. Nyugavér. Fönök nem megy sehova, Strief papa is részt vesz a buliba. Az szar amúgy, hogy ekkora pénzeket görgetünk magunk elött...



több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
Csak még egy mondat a Brees ügyhöz: az nfl.com már nyomja, hogy "Free Agent Drama", semmi meglepő, a sajtónak a dráma kell. Én úgy vélem, hogy az ügy kicsit jobban fel van fújva, mint az indokolt lenne. Ettől még persze lehet, hogy csütörtök reggel arra kelünk, hogy Brees nem Saint többé, de azért őszintén szólva, még mindig a legvalószínűbb az új szerződés. Ami fájni fog, de annyira égető needünk nincs FA-n, amit ne lehetne sztárigazolás nélkül megoldani, főleg ha úgy draftolunk, mint tavaly 😊 Én még mindig bizakodó vagyok.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
Strief => Brees

 www.instagram.com/p/BgPdQj0BcHn/

 www.instagram.com/p/BgPlTX1Dl8i/
Rutin
hát, most komolyan, ezt hogy lehet férfi könnyek nélkül nézni?

pont el fog férni (ha Matthew csinálni nekem 😛) egy Zach Strief aláírás 😊 megyek is kérni

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Juhászkutya legyek, ha nem kicsit arról is szó van, hogy ezzel Zach-et is bevetették a "Lehet, hogy máshol többet kereshetnél, de nehogymár itt hagyj minket!" c. hadműveletben...
Ügyes húzás...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Strief => Brees





Szerkesztette: Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
Az elmúlt egy hét hírei...:
- Payton beleszeretett Baker Mayfield-be
- a hétvégén Brees visszautasította a szerződés-tervezetünket
- a Vikings bejelentkezett Brees ügynökénél..

WTF is going on here????? 😮
Rutin
Igazából ez az első olyan hír (már hogy a Vikes érdeklődése), ami komoly aggodalomra ad okot a Kapitány jövőjét illetően. Bárhogy is nézzük, ez teljesen racionális lenne, és ha érzelemmentesen nézem a kérdést (nehéz), akkor Breesnek minden oka meg lenne északra szerződni. Könyörgöm, egy Keanummal NFC döntőt játszottak... Egyébként elvileg mások is keresték, logikus, dél óta lehet.

Payton Hillbe is szerelmes, meg még ki tudja kibe. Ezzel azért én ilyen szinten nem foglalkoznék komolyan.

Két nap, és sok minden kiderül. Részünkről (a 18 milliós dead moneyt nézve), nagy szívás lenne nem szerződést kötni Brees-zel, de ha 30 milliót akar keresni, azt nem fogjuk tudni kifizetni neki. Akkor inkább tradeljünk fel Mayfieldért, és kezdjünk mindent előről.

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Az elmúlt egy hét hírei...:
- Payton beleszeretett Baker Mayfield-be
- a hétvégén Brees visszautasította a szerződés-tervezetünket
- a Vikings bejelentkezett Brees ügynökénél..

WTF is going on here????? 😮

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Graham-el kölcsönös érdeklődésről beszélnek, illetve azt is láttam, hogy megint érdeklődünk Butler iránt sőt DRC-n is rajta tartjuk a szemünket. Nagyon örülnék személy szerint ha jönne a 3 közül kettő, nyilván ha jön Butler akkor DRC nem és fordítva, de nem látom hogy hogyan tudnánk kihozni ebből a cap space-ből pl egy Graham+Butler duót + Brees és Okafor ha csak a két legfontosabb FA-nkat nézzük. Vagy az hogy már tudnak valamit és esetleg sikerült megállapodni valami alacsony összegben Breesel és azért érdeklődünk irántuk. Vagy a rosszabb lehetőség, hogy azt tudják, hogy nem fogunk megállapodni vele és akkor abból a 30-ból hoznánk őket amibe szerintem ketten simán beleférnének, csak hát akkor ki kormányozna.
nemethbence55
Ha nincs Brees szerződés március 14 ig 18 millió dead moneyt hagy maga után, szóval az a 30 millió cap space igazából csak 12 lesz, amiben még nincs benne a Coleman szerződés. Szóval Seanéknak is nagy érdeke hogy minél gyorsabban megállapodjunk breessel, remélhetőleg egy két napon belül ez megtörténik.


több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Zach nagy szent volt! Hiányozni fog 😕
Véletlenül elkaptam a sajtátot. hatalmas figura ...biztos vagyok benne, hogy nagyon hamar újra a csapat kötelékében fogjuk látni, egy poz edző szerepkörében.
Erre fogadni mernék a story-zgatós nyilatkozata után...
- Mondta, hogy a szerződéshosszabítások idején mindig megbeszélte az ügynökével, hogy olyan nagy pénzt kérnek máshol, hogy rövidre zárják a tárgyalásokat
- Jól tudta, hogy nem szeretne máshol játszani, sőt élni...maradni fog itt a jövőben is
- A semmiből jött és nagyra becsülte a mentorát, így ő is mindig megpróbált mindent átadni
Remélem hamarosan újra látjuk 😉
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
Strief visszavonult.

Thank you Zach. 12 évig volt Szent, nem kis dolog ez, na.

Jelenleg Morstead az egyetlen szerződéses tag a SB győztes csapatból... Nyilván Brees esetén ez már csak pár napig lesz így

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Graham-el kölcsönös érdeklődésről beszélnek, illetve azt is láttam, hogy megint érdeklődünk Butler iránt sőt DRC-n is rajta tartjuk a szemünket. Nagyon örülnék személy szerint ha jönne a 3 közül kettő, nyilván ha jön Butler akkor DRC nem és fordítva, de nem látom hogy hogyan tudnánk kihozni ebből a cap space-ből pl egy Graham+Butler duót + Brees és Okafor ha csak a két legfontosabb FA-nkat nézzük. Vagy az hogy már tudnak valamit és esetleg sikerült megállapodni valami alacsony összegben Breesel és azért érdeklődünk irántuk. Vagy a rosszabb lehetőség, hogy azt tudják, hogy nem fogunk megállapodni vele és akkor abból a 30-ból hoznánk őket amibe szerintem ketten simán beleférnének, csak hát akkor ki kormányozna.
nemethbence55
Okafort kicserélném Kelemetére, mint a második legfontosabb FA... nagyon félő, hogy elmegy egy másik csapatba, kezdőnek, kezdő fizuért.
PEEtör
Nem hiszem hogy egy csere G aki elismerem hogy nagyon hasznos és sokoldalú, fontosabb lenne mint a kezdő DE, mert ha Okafor elmegy akkor Jordan túl oldalára nem marad senki csak Hendrickson és Johnson akik inkább rotációs emberek, akkor jönnie kéne Wilkersonnak aki szerintem drágább is lenne mint Okafor vagy akkor 1/27-en kéne jönnie DE-nek, de akkor meg Mayfield-ért nem megyünk fel.
nemethbence55
Okafor sem feltétlen kezdő kaliber, bár az idei teljesítménye alapján az volt, de szerintem simán elkaristoltunk nélküle is D-ben, viszont ha Kelemete nem lett volna, nos, nem hiszem hogy így teljesítettünk volna az offense-ben, mint ahogy.
PEEtör
Igazad van elismerem, Okafor nélkül még gyengébbek lennénk futás ellen, elismerem hogy Kelemete is kéne de fölösleges lenne belemenni egy licit háborúba szerintem 5-6 körben simán lehetne találni hozzá hasonló rotációs embert, de egy kezdő szintű DE mindenképpen kellene és mivel elég gyenge idén a piac adná magát Okafor, de abban szerintem egyet értünk hogy a legjobb egy Graham+Butler+Brees+Okafor+Kelemete lenne.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Graham-el kölcsönös érdeklődésről beszélnek, illetve azt is láttam, hogy megint érdeklődünk Butler iránt sőt DRC-n is rajta tartjuk a szemünket. Nagyon örülnék személy szerint ha jönne a 3 közül kettő, nyilván ha jön Butler akkor DRC nem és fordítva, de nem látom hogy hogyan tudnánk kihozni ebből a cap space-ből pl egy Graham+Butler duót + Brees és Okafor ha csak a két legfontosabb FA-nkat nézzük. Vagy az hogy már tudnak valamit és esetleg sikerült megállapodni valami alacsony összegben Breesel és azért érdeklődünk irántuk. Vagy a rosszabb lehetőség, hogy azt tudják, hogy nem fogunk megállapodni vele és akkor abból a 30-ból hoznánk őket amibe szerintem ketten simán beleférnének, csak hát akkor ki kormányozna.
nemethbence55
Okafort kicserélném Kelemetére, mint a második legfontosabb FA... nagyon félő, hogy elmegy egy másik csapatba, kezdőnek, kezdő fizuért.
PEEtör
Nem hiszem hogy egy csere G aki elismerem hogy nagyon hasznos és sokoldalú, fontosabb lenne mint a kezdő DE, mert ha Okafor elmegy akkor Jordan túl oldalára nem marad senki csak Hendrickson és Johnson akik inkább rotációs emberek, akkor jönnie kéne Wilkersonnak aki szerintem drágább is lenne mint Okafor vagy akkor 1/27-en kéne jönnie DE-nek, de akkor meg Mayfield-ért nem megyünk fel.
nemethbence55
Okafor sem feltétlen kezdő kaliber, bár az idei teljesítménye alapján az volt, de szerintem simán elkaristoltunk nélküle is D-ben, viszont ha Kelemete nem lett volna, nos, nem hiszem hogy így teljesítettünk volna az offense-ben, mint ahogy.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Graham-el kölcsönös érdeklődésről beszélnek, illetve azt is láttam, hogy megint érdeklődünk Butler iránt sőt DRC-n is rajta tartjuk a szemünket. Nagyon örülnék személy szerint ha jönne a 3 közül kettő, nyilván ha jön Butler akkor DRC nem és fordítva, de nem látom hogy hogyan tudnánk kihozni ebből a cap space-ből pl egy Graham+Butler duót + Brees és Okafor ha csak a két legfontosabb FA-nkat nézzük. Vagy az hogy már tudnak valamit és esetleg sikerült megállapodni valami alacsony összegben Breesel és azért érdeklődünk irántuk. Vagy a rosszabb lehetőség, hogy azt tudják, hogy nem fogunk megállapodni vele és akkor abból a 30-ból hoznánk őket amibe szerintem ketten simán beleférnének, csak hát akkor ki kormányozna.
nemethbence55
Okafort kicserélném Kelemetére, mint a második legfontosabb FA... nagyon félő, hogy elmegy egy másik csapatba, kezdőnek, kezdő fizuért.
PEEtör
Nem hiszem hogy egy csere G aki elismerem hogy nagyon hasznos és sokoldalú, fontosabb lenne mint a kezdő DE, mert ha Okafor elmegy akkor Jordan túl oldalára nem marad senki csak Hendrickson és Johnson akik inkább rotációs emberek, akkor jönnie kéne Wilkersonnak aki szerintem drágább is lenne mint Okafor vagy akkor 1/27-en kéne jönnie DE-nek, de akkor meg Mayfield-ért nem megyünk fel.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Graham-el kölcsönös érdeklődésről beszélnek, illetve azt is láttam, hogy megint érdeklődünk Butler iránt sőt DRC-n is rajta tartjuk a szemünket. Nagyon örülnék személy szerint ha jönne a 3 közül kettő, nyilván ha jön Butler akkor DRC nem és fordítva, de nem látom hogy hogyan tudnánk kihozni ebből a cap space-ből pl egy Graham+Butler duót + Brees és Okafor ha csak a két legfontosabb FA-nkat nézzük. Vagy az hogy már tudnak valamit és esetleg sikerült megállapodni valami alacsony összegben Breesel és azért érdeklődünk irántuk. Vagy a rosszabb lehetőség, hogy azt tudják, hogy nem fogunk megállapodni vele és akkor abból a 30-ból hoznánk őket amibe szerintem ketten simán beleférnének, csak hát akkor ki kormányozna.
nemethbence55
Okafort kicserélném Kelemetére, mint a második legfontosabb FA... nagyon félő, hogy elmegy egy másik csapatba, kezdőnek, kezdő fizuért.

Szerkesztette: PEEtör