New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Illetve ami a legnagyobb erőssége, hogy rendkívül fegyelmezett, olvastam valami statisztikát, hogy egyszer dobtak rá zászlót az elmúlt 3 évben, Vaccarora pedig 19-szer.
PEEtör
A gonosz énem megjegyzi, hogy úgy nehéz valakire zászlót dobni, ha méterekre van az ellenféltől 😊
Azért szurkolok Colemannek, jó arc, de az elmúlt két évben nagyon vakon volt, hátha itt megújul.
gabokocka
Pont emiatt is tartok a szerződtetésétől.
Ha nem tud vezérré válni, akkor az nem fog jó vért szülni, hogy sokkal többet keres, mint a fiatal, harapós DB-ink.
Rutin
Szerintem egyáltalán nem rossz igazolás azt én sem értem hogy miért van Brees vagy Okafor szerződése előtt, nyilván később nem tudtuk volna már megszerezni, de én előbb a fontos FA-kal hosszabítottam volna aztán az új emberek, de ott is elösszőr inkább egy LB.
nemethbence55
Igazàból ez egyszerű, ehhez közelí összeget gondolt a csapat Vaccaro rá szànni. Vaccaro meg vagy többet akar jóval, vagy el akar menni. Így adva volt a helyzet. Azt hogy megérte-e azt meglàssuk szeptembertől!
Fattyu
Hát csak az a kérdés hogy mi a szándék, Coleman legyem slot Cb ami Vaccaro tavaly sokszor volt, vagy szerzünk valakit és Coleman csak rotációban lesz, esetleg megpróbáljuk Breaux-t.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Illetve ami a legnagyobb erőssége, hogy rendkívül fegyelmezett, olvastam valami statisztikát, hogy egyszer dobtak rá zászlót az elmúlt 3 évben, Vaccarora pedig 19-szer.
PEEtör
A gonosz énem megjegyzi, hogy úgy nehéz valakire zászlót dobni, ha méterekre van az ellenféltől 😊
Azért szurkolok Colemannek, jó arc, de az elmúlt két évben nagyon vakon volt, hátha itt megújul.
gabokocka
Pont emiatt is tartok a szerződtetésétől.
Ha nem tud vezérré válni, akkor az nem fog jó vért szülni, hogy sokkal többet keres, mint a fiatal, harapós DB-ink.
Rutin
Szerintem egyáltalán nem rossz igazolás azt én sem értem hogy miért van Brees vagy Okafor szerződése előtt, nyilván később nem tudtuk volna már megszerezni, de én előbb a fontos FA-kal hosszabítottam volna aztán az új emberek, de ott is elösszőr inkább egy LB.
nemethbence55
Igazàból ez egyszerű, ehhez közelí összeget gondolt a csapat Vaccaro rá szànni. Vaccaro meg vagy többet akar jóval, vagy el akar menni. Így adva volt a helyzet. Azt hogy megérte-e azt meglàssuk szeptembertől!

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Illetve ami a legnagyobb erőssége, hogy rendkívül fegyelmezett, olvastam valami statisztikát, hogy egyszer dobtak rá zászlót az elmúlt 3 évben, Vaccarora pedig 19-szer.
PEEtör
A gonosz énem megjegyzi, hogy úgy nehéz valakire zászlót dobni, ha méterekre van az ellenféltől 😊
Azért szurkolok Colemannek, jó arc, de az elmúlt két évben nagyon vakon volt, hátha itt megújul.
gabokocka
Pont emiatt is tartok a szerződtetésétől.
Ha nem tud vezérré válni, akkor az nem fog jó vért szülni, hogy sokkal többet keres, mint a fiatal, harapós DB-ink.
Rutin
Szerintem egyáltalán nem rossz igazolás azt én sem értem hogy miért van Brees vagy Okafor szerződése előtt, nyilván később nem tudtuk volna már megszerezni, de én előbb a fontos FA-kal hosszabítottam volna aztán az új emberek, de ott is elösszőr inkább egy LB.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Illetve ami a legnagyobb erőssége, hogy rendkívül fegyelmezett, olvastam valami statisztikát, hogy egyszer dobtak rá zászlót az elmúlt 3 évben, Vaccarora pedig 19-szer.
PEEtör
A gonosz énem megjegyzi, hogy úgy nehéz valakire zászlót dobni, ha méterekre van az ellenféltől 😊
Azért szurkolok Colemannek, jó arc, de az elmúlt két évben nagyon vakon volt, hátha itt megújul.
gabokocka
Pont emiatt is tartok a szerződtetésétől.
Ha nem tud vezérré válni, akkor az nem fog jó vért szülni, hogy sokkal többet keres, mint a fiatal, harapós DB-ink.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A nagy máguskodás egy simán hátratolt valag pénz lett, aminek nagyja garantálttá vált így? Mert az ilyen nagy máguskodások szoktak pofátlanul arcbarobbanni
Wyatt
El is tradeltük a fél csapatot.

Nem, ez a máguskodás nem fog megtörténni még egyszer. Nem vagyunk rászorulva. Most nem komplett csapatrészt kell igazolni, csak néhány poszton kell javítani.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A nagy máguskodás egy simán hátratolt valag pénz lett, aminek nagyja garantálttá vált így? Mert az ilyen nagy máguskodások szoktak pofátlanul arcbarobbanni

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Graham, Sherman? Akkor Brees fizet, hogy maradhasson, meg az újoncok is ingyen jönnek? Ha ez mégis összejön valahogy a Browns felgyújtja a stadiont, a pénzt a FA-kre és a draft cetliket.
Matthew99
Nem tudom rémlik-e még amikor 3 éve kb 20 millióval voltunk a sapka fölött és mégis sikerült Byrd-öt leigazolni. Azok után szerintem minden lehetséges kb. Loomis nagy mágus, és ahogy számolgattam 15 milliót smián lehetne felszabadítani a bónuszok tologatásával. És akkor még nem küldtünk el senkit mondjuk Fleenert pl.


több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Állítólag szóbajött Shearman vagy csak kamuhír? Maga mint játékosnak kurvára örülnék, de akkor még breesre se maradna szerződés esetleg ha cutolják akkor megállapodni vele valami gazdaságosab fizetésben. Én még mindig inkább Colvinnak örülnék jobban, de nála meg kérdéses hogy akar-e slot Cb lenni vagy inkább kint akar lenni szélen.
nemethbence55
Álom, édes álom. Nem hiszem, hogy még egy Byrd helyzetet szeretnénk, még ha Sherman talán kisebb kockázatot jelent is. Mégis csak a 30 rosszabbik oldalán van (lesz az idény kezdetén), sérülésből jön vissza, ehh.

Graham nem lesz annyira drága, szerintem ő is tudja, hogy azért nem ugyanaz, aki 2013-ban volt. Shermant meg lesz aki nálunk jobban meg fogja fizetni.

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Graham, Sherman? Akkor Brees fizet, hogy maradhasson, meg az újoncok is ingyen jönnek? Ha ez mégis összejön valahogy a Browns felgyújtja a stadiont, a pénzt a FA-kre és a draft cetliket.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Állítólag szóbajött Shearman vagy csak kamuhír? Maga mint játékosnak kurvára örülnék, de akkor még breesre se maradna szerződés esetleg ha cutolják akkor megállapodni vele valami gazdaságosab fizetésben. Én még mindig inkább Colvinnak örülnék jobban, de nála meg kérdéses hogy akar-e slot Cb lenni vagy inkább kint akar lenni szélen.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Biztos örülnek a környékbeliek, hogy bömbölteti a zenét 😀
 www.instagram.com/p/BgCjwu4glE2/
Matthew99
Hát... Ki mire használ egy Smith-keretet (még ha csak hasonlít is rá). Én mondjuk kicsit visszafogottabban szoktam... Azta!! 😀
kristóf17
Szerintem csak átcuccolta a legfontosabbakat az új pecóba. Újoncként kinek van pénze költöztetőre? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Biztos örülnek a környékbeliek, hogy bömbölteti a zenét 😀
 www.instagram.com/p/BgCjwu4glE2/
Matthew99
Hát... Ki mire használ egy Smith-keretet (még ha csak hasonlít is rá). Én mondjuk kicsit visszafogottabban szoktam... Azta!! 😀
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Biztos örülnek a környékbeliek, hogy bömbölteti a zenét 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
 www.youtube.com/watch?v=oOwtQ9Ll-oE
atapapa
Remek videó, remek srác, sokat tanult ebből és reméljük idén még jobb lesz 😊


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Amúgy azt miért veszitek biztosra, hogy ha graham előtt felmerülne a lehetőség, hogy visszatérjen akkor azt vigyorogva-fütyörészve meg is tenné? Nem lehet, hogy van benne némi tüske azért, hogy első adandó alkalommal úgy vágtátok seattleig mint azt a bizonyos cirmost...?
peach
Ő is menni akart ez nyilvánvaló volt akkor. Győzni akart ami az akkori Saintsben esélytelen volt, a maiban pedig ő lenne az offense kirakós utolsó darabja.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
DPI büntit nagyon keveset, talán 12 yardot kaptunk tavaly, ami a legkevesebbek közé tartozik, vagy a legkevesebb. Na ja. Ha szemmel verjük az elkapót, úgy meg lehet úszni a büntit.
Kájzerszóze
Ezt fordítva nézted, mert a kaptuk az szó szerint kaptuk hogy ellenünk csináltak ennyit, szóval nekünk 12 yard előnyünk volt DPI-ből, ha azt nézem hogy mi mennyit követtünk el szerintem tuti elöl voltunk valahol, Crawley és Vaccaro miatt elsősorban.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Source: the Saints have signed veteran DE George Johnson to a one-year extension through 2018

Szerintem hasznos rotációs játékos volt a szezon végén amikor pályán volt. DE-ben úgysem vagyunk túl telítettek idáig, korrekt igazolás


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Amúgy azt miért veszitek biztosra, hogy ha graham előtt felmerülne a lehetőség, hogy visszatérjen akkor azt vigyorogva-fütyörészve meg is tenné? Nem lehet, hogy van benne némi tüske azért, hogy első adandó alkalommal úgy vágtátok seattleig mint azt a bizonyos cirmost...?
peach
A hírek szerint kölcsönös az érdeklődés a két fél között. Meg azt szerintem ő is tudja, hogy a mi játékrendszerünk tette őt naggyá, Seattle-ben a rendszer miatt meg sem tudta közelíteni önmagát, és lehet ha máshová elmenne akkor ott is ugyanez lenne a sorsa, és már azért ő sem lesz fiatalabb.
Ha meg ide visszajönne szerintem ugyanolyan jól vissza tudna épülni a rendszerünkbe mint régen, és nekünk is lenne végre értelmes TE meg RZ játékunk.


több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Amúgy azt miért veszitek biztosra, hogy ha graham előtt felmerülne a lehetőség, hogy visszatérjen akkor azt vigyorogva-fütyörészve meg is tenné? Nem lehet, hogy van benne némi tüske azért, hogy első adandó alkalommal úgy vágtátok seattleig mint azt a bizonyos cirmost...?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Nem látok bele a kártyákba, de Coleman sztem soha életében nem volt CB, itt sem az lesz, hanem Vaccarot fogja pótolni, mint 3. számú safety.
gabokocka
Ja, tény. HIrtelem másik TV-t néztem. De rakjuk Crawley neve helyére Banjo-t, de akár bármelyik NB-t, és a mondanivalóm értelmet nyer 😊

több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
DPI büntit nagyon keveset, talán 12 yardot kaptunk tavaly, ami a legkevesebbek közé tartozik, vagy a legkevesebb. Na ja. Ha szemmel verjük az elkapót, úgy meg lehet úszni a büntit.



több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Illetve ami a legnagyobb erőssége, hogy rendkívül fegyelmezett, olvastam valami statisztikát, hogy egyszer dobtak rá zászlót az elmúlt 3 évben, Vaccarora pedig 19-szer.
PEEtör
A gonosz énem megjegyzi, hogy úgy nehéz valakire zászlót dobni, ha méterekre van az ellenféltől 😊
Azért szurkolok Colemannek, jó arc, de az elmúlt két évben nagyon vakon volt, hátha itt megújul.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Coleman-nel kapcsolatban nem tudom, hogy érezzek, a szezon közben fog csak kiderülni, megérte-e. Kicsit soknak tartom a szerződését, ugyanakkor bőven jó játékos lesz legalább arra, hogy legyen mélységünk a poszton. Illetve ami a legnagyobb erőssége, hogy rendkívül fegyelmezett, olvastam valami statisztikát, hogy egyszer dobtak rá zászlót az elmúlt 3 évben, Vaccarora pedig 19-szer. Ez pedig óriási előrelépés, mg annál is nagyobb.
És így a safety need már nem need, hanem csak want ezek után.

Mondjuk én bepróbálkoztam volna más iránt (Mathieu), de ez van. Ezek után már csak az lehet hátra, hogy Brees szerződését megalkossuk, illetve szerintem nagyon itt kéne tartani Kelemetét, illetve Busht. Titkon reménykedem benne, hogy valahogy beférne Jimmy Graham is még ide, de ezt nem látom hogy. Aztán Okafor is kérdés.

Drafton ez előzőekből kifolyólag szerintem a CB-WR-TE (Graham esetén ugye ez kilőve) legnagyobb need, aztán DE, LB és T depth.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Akkor itt egy NFL-es lista, ki hogyan àll:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/scgu9calubqttfpgpvcc
NFL salary cap for 2018 season set at $177.2 million
NFL coaches and GMs got some good news Monday: The salary cap is going up. The league will increase the cap's total from $167 million to $177.2 million for the 2018 season, Mike Garafolo reported.