New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
állítólag érdeklődünk Trumaine Johnsonnál is....kiderül.
ackrisz17
Van 30milla, Coleman és Brees nélkül, kb ketten el is viszik az egészet, nyilván fogtok átalakítani de Lattimore mellé beerőltetni egy 16millás cb-t cb2 pozira kb öngól lenne..
Kevesebb blikket olvass 😊
gordon
Blikk... amúgy a fűzővel kifelén olvastam , rendesen meg is lepődtem,mert amúgy valóban öngól lenne és remélem csak kacsa felőlem aztán a pats-be is mehet...


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Kurt S lesz, ebben biztos vagyok. De ha már költöttünk, inkább Matyőre kellett volna...
Breaux vajon végre egészséges lesz?



több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
állítólag érdeklődünk Trumaine Johnsonnál is....kiderül.
ackrisz17
Van 30milla, Coleman és Brees nélkül, kb ketten el is viszik az egészet, nyilván fogtok átalakítani de Lattimore mellé beerőltetni egy 16millás cb-t cb2 pozira kb öngól lenne..
Kevesebb blikket olvass 😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem látok bele a kártyákba, de Coleman sztem soha életében nem volt CB, itt sem az lesz, hanem Vaccarot fogja pótolni, mint 3. számú safety.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Kurt Coleman-nel kapcsolatban senki ne felejtse el, hogy tavaly egy Ken Crawley nevű másodéves UDFA nézett ki a PFF szerint "above average"-nek, egy ideig még elite is volt. Szerencsére nem Coleman lesz az első számű CB-nk, és ugye senki nem akar megint Harris szintű embereket látni a második vonalban? (Azért nem írtam PJ-t, mert benne bízok, hogy feltámad, mint slot CB vagy mint NB)

több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Hát én azért örülnék ha Graham visszatérne,Fleener egy katasztrófa. Kurt Coleman nem a kedvencem, de ha tudja hozni a két évvel ezelötti formáját akkor jó lesz,meg szerintem limitáltan kell játszatni. Nagyon kiváncsi vagyok, állítólag érdeklődünk Trumaine Johnsonnál is....kiderül.


több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Tavaly állitolag Mahomest akart SP. De beelöztek. Idén állitolag elszánt...
Kájzerszóze
Az idei szezon szempontjából baromság lenne bárkiért is feltradelni.
És engem momentán rohadtul nem érdekel a 2019-es szezon, se az azt követők...
Az érdekel, hogy SB-t nyerjünk Atlantában! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Eddig nagyon ok. De lovénk nem sok lesz, kicsit elapkodottnak látom Kurtot idehozni...
Kájzerszóze
Én is hasonló kétségekkel küzdök...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Állítólag elég élénken érdeklődünk Graham iránt, a másik csapat pedig a Baltimore Ravens szerintem ha engedi a cap és csak ez a két csapat lenne nem lenne kérdés hogy ide jönne, nagy erősítés lenne főleg Red zone-ban, mert ott azért elég vakok voltunk sajnos passz játékban.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Eddig nagyon ok. De lovénk nem sok lesz, kicsit elapkodottnak látom Kurtot idehozni...



több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Tavaly állitolag Mahomest akart SP. De beelöztek. Idén állitolag elszánt...
Kájzerszóze
És jelen állás szerint, mi jártunk jobban 😁

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Szóval a Cap matekhoz annyit, hoogy ne számoljatok 0-ra, mert a draft szerződések elvisznek 8-10 millát. Így hogy Bree lóg a levegőben ez eléggé cap hell-nek néz ki. Nem tudtok olyan rövid szerződést adni a Kopasznak, hogy kijöjjetek belőle jól. Így egy extrém hosszútávú lesz belőle, aminek a bukó részét kitoljátok egy- két évvel, az ajándék az idei év lenne Breetől, ha belemegy az ügynöke. Ha én lennék egy 50-est muszály lenne kipréselnem két év alatt, aztán hogy azt lekönyvelik öt évre kitérdekel.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Tavaly állitolag Mahomest akart SP. De beelöztek. Idén állitolag elszánt...
Kájzerszóze
Hát csak nehogy az az elszántság a jövőnkbe kerüljön...
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Tavaly állitolag Mahomest akart SP. De beelöztek. Idén állitolag elszánt...



több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Ha esetleg 15. körül még bent lenne valahogy, én bőven benne lennék, hogy felmenjünk érte
kapitnono
Akkor "kötelező" lenne, de az kB akkora meglepetés lenne nekem, mint hogy Lattimore kicsúszott a top10-ből.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
És a legérdekesebb mondat... Az utolsó fél percben:
- "The Saints would be the biggest one, that I've learnt some of this from." 😀 😀

Úgy tűnik, van agya a gyereknek...

 streamable.com/5rran
Rutin
Rutin
Hát ennek kurvára örülnék, de a tegnapi teljesítmény miatt is, meg amúgy is szerintem nem csúszik 27-ig, ha csak nem csinál valami hasonlót mit Tunsill. Érte minimum 1/10-re kéne menni, mert a Dolphins elvileg nagyon érdeklődik iránta, nem beszélve arról, hogy elvileg a bearsel tradelnek: landry+1/11+3.kör <--> Jordan Howrad+1/8, szóval ott már 1/8-on szerintem kihúznák, ha csak nem lesz az hogy előttük még kb mindenki bent marad. Nyilván ez az egész nagyban függ az FA piactól pl a Vikes QB-k, Mccaron, Cousins, stb. hogy ők hova mennek, de 1/27-en biztos nem lesz bent.
nemethbence55
Rapoport meg egy rakat másik tweeter cáfolta ezt a trade hírt, és kurvára remélem hogy nem igaz. Jó Landry meg minden, de nem ér annyit hogy oda adjuk érte Howardot neg az 1/8 is, ráadásul Landrynak még kell majd adni egy giga szerződést is NO1 WR pénzzel holott ő igazából egy slot WR. Persze pénz lenne rá, de az elmúlt 2 év Bears O kb Howardból állt és úgy is 1000+ yardos szezonokat hozott hogy mindenki tudta hogy ő fog futni...
Tomcsik
Én sem érteném ezt a tradet, mert szerintem Cohen nincs kezdő szint, Landry pedig egyedül nem számítana annyit, ha annyira kéne nektek elkapó akkor igaz korai, de 1/8-on lehetne húzni vagy lejjebb tradelni valakivel pár plusz pickért első kör közepére és ott kihúzni.
nemethbence55
Nem azzal van baj hogy Cohen nem kezdő szint, nagyon jó ő is csak Fox nem tudta használni. Illetve Cohen más típusú futó és Nagy rendszerében RB/WR hybrid féle lesz, amolyan Tyreek Hill feladatkörrel. Az RB poszt az ami konzisztensen jó volt abban a fostalicskában amit Fox és Loggains offensnek nevezett, kár lenne ezt megbontani... Meglátjuk hogy alakul az FA piac ha onnan tudunk szerezni valakit pl. Watkins/Robinson és még egy jobb elkapót az jó lenne, mert idén nekem nincs olyan WR aki top 10 talent. Második körben viszont sok jó prospect lehet én onnantól húznék WR-t...

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ha esetleg 15. körül még bent lenne valahogy, én bőven benne lennék, hogy felmenjünk érte


több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
És a legérdekesebb mondat... Az utolsó fél percben:
- "The Saints would be the biggest one, that I've learnt some of this from." 😀 😀

Úgy tűnik, van agya a gyereknek...

 streamable.com/5rran
Rutin
Rutin
Hát ennek kurvára örülnék, de a tegnapi teljesítmény miatt is, meg amúgy is szerintem nem csúszik 27-ig, ha csak nem csinál valami hasonlót mit Tunsill. Érte minimum 1/10-re kéne menni, mert a Dolphins elvileg nagyon érdeklődik iránta, nem beszélve arról, hogy elvileg a bearsel tradelnek: landry+1/11+3.kör <--> Jordan Howrad+1/8, szóval ott már 1/8-on szerintem kihúznák, ha csak nem lesz az hogy előttük még kb mindenki bent marad. Nyilván ez az egész nagyban függ az FA piactól pl a Vikes QB-k, Mccaron, Cousins, stb. hogy ők hova mennek, de 1/27-en biztos nem lesz bent.
nemethbence55
Rapoport meg egy rakat másik tweeter cáfolta ezt a trade hírt, és kurvára remélem hogy nem igaz. Jó Landry meg minden, de nem ér annyit hogy oda adjuk érte Howardot neg az 1/8 is, ráadásul Landrynak még kell majd adni egy giga szerződést is NO1 WR pénzzel holott ő igazából egy slot WR. Persze pénz lenne rá, de az elmúlt 2 év Bears O kb Howardból állt és úgy is 1000+ yardos szezonokat hozott hogy mindenki tudta hogy ő fog futni...
Tomcsik
Én sem érteném ezt a tradet, mert szerintem Cohen nincs kezdő szint, Landry pedig egyedül nem számítana annyit, ha annyira kéne nektek elkapó akkor igaz korai, de 1/8-on lehetne húzni vagy lejjebb tradelni valakivel pár plusz pickért első kör közepére és ott kihúzni.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
És a legérdekesebb mondat... Az utolsó fél percben:
- "The Saints would be the biggest one, that I've learnt some of this from." 😀 😀

Úgy tűnik, van agya a gyereknek...

 streamable.com/5rran
Rutin
Rutin
Hát ennek kurvára örülnék, de a tegnapi teljesítmény miatt is, meg amúgy is szerintem nem csúszik 27-ig, ha csak nem csinál valami hasonlót mit Tunsill. Érte minimum 1/10-re kéne menni, mert a Dolphins elvileg nagyon érdeklődik iránta, nem beszélve arról, hogy elvileg a bearsel tradelnek: landry+1/11+3.kör <--> Jordan Howrad+1/8, szóval ott már 1/8-on szerintem kihúznák, ha csak nem lesz az hogy előttük még kb mindenki bent marad. Nyilván ez az egész nagyban függ az FA piactól pl a Vikes QB-k, Mccaron, Cousins, stb. hogy ők hova mennek, de 1/27-en biztos nem lesz bent.
nemethbence55
Rapoport meg egy rakat másik tweeter cáfolta ezt a trade hírt, és kurvára remélem hogy nem igaz. Jó Landry meg minden, de nem ér annyit hogy oda adjuk érte Howardot neg az 1/8 is, ráadásul Landrynak még kell majd adni egy giga szerződést is NO1 WR pénzzel holott ő igazából egy slot WR. Persze pénz lenne rá, de az elmúlt 2 év Bears O kb Howardból állt és úgy is 1000+ yardos szezonokat hozott hogy mindenki tudta hogy ő fog futni...

több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
És a legérdekesebb mondat... Az utolsó fél percben:
- "The Saints would be the biggest one, that I've learnt some of this from." 😀 😀

Úgy tűnik, van agya a gyereknek...

 streamable.com/5rran
Rutin
Rutin
Hát ennek kurvára örülnék, de a tegnapi teljesítmény miatt is, meg amúgy is szerintem nem csúszik 27-ig, ha csak nem csinál valami hasonlót mit Tunsill. Érte minimum 1/10-re kéne menni, mert a Dolphins elvileg nagyon érdeklődik iránta, nem beszélve arról, hogy elvileg a bearsel tradelnek: landry+1/11+3.kör <--> Jordan Howrad+1/8, szóval ott már 1/8-on szerintem kihúznák, ha csak nem lesz az hogy előttük még kb mindenki bent marad. Nyilván ez az egész nagyban függ az FA piactól pl a Vikes QB-k, Mccaron, Cousins, stb. hogy ők hova mennek, de 1/27-en biztos nem lesz bent.
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Nekem az nagyon szembetűnő,hogy Morstead kivágásával több mint 3 millió szabadulna, Josh Hill kivágásával több mint 1 millió, Chris Banjo után több mint 1,5, Tyler Davison után majdnem 2, Stupar után is majdnem 1,5 és ők mind olyanok akik után nem igazán hullatnék könnyeket. Morstead jó punter és szimpatikus főleg amit Divisional roundban csinált, de ennyi sok egy Punterért, ilyen cap helyzetben.Aa többiek pedig vagy rotációs emberek vagy spec teamben játszanak, tudom hogy őket is kéne pótolni de szerintem lehetne olcsóbban is. Fairley-val nem tudom meglehet-e állapodni, hogy valamennyit visszaadjon, úgy gondolom hogy a megfelelő kivágásokkal és átstrukturálásokkal lehetne 10-15 misit felszabadítani. Egyébként ami még látszik az overthecap oldalról, hogy valószínűleg Fleenernek, ha nem hoz valamit akkor ez lesz az utolsó éve, mert idén lenne utána 8,200,00 dead money és 200 000 szabadulna, de jövőre már 3,200,000 dead és 5,800,000 szabadulna, utána évben pedig 1,600,00 dead és 7,500,000 szabadulna, szóval idén kell virítania valamit.
nemethbence55
Morstead posztja egyik legjobbja, nincs az az Isten hogy kivágjuk.
Az egész hozzászólásod kicsit könyvelő-személeltű, Davison pl. ha nem is nélkülözhetetlen, de nagyon hasznos játékos, többet hoz bőven a konyhára, mint amennyit keres.
Stupar, Banjo vagy Hill sincs túlfizetve, de ők azon halmaz tagjai, akiket egy újonc kiszoríthat majd a keretszűkítéskor kevesebbért.

Fleener... na ő june 1 cut nálam már idén
atapapa
Igaz hogy posztja legjobbja csak azért Brees után valószínűleg nem fogunk olyan jól állni, hogy ez beleférjen igaz ez minden évben előjön, de szerintem is esélytelen, hogy kivágjuk csak ezzel azért lehetne spórolni, mert puntert simán lehetne udfa-ként kukázni. Fleenert elvileg júniusban kilehet úgy vágni hogy 3 misit spóroljunk rajta, úgy hogy bepróbálkoznék Grahamnél hogy mennyiért jönne. Wr-ben pedig 2-3. körben jöhetne DJ. Chark, aki tegnap űr számokat hozott a combine-on, amúgy is LSU , tetszene nekem az a pick akár még úgy is hogy 2. körbe cseréljünk fel érte, mert ránézésre magasnak tűnik és még nagyon gyors is.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
És a legérdekesebb mondat... Az utolsó fél percben:
- "The Saints would be the biggest one, that I've learnt some of this from." 😀 😀

Úgy tűnik, van agya a gyereknek...

 streamable.com/5rran
Rutin

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Brees 5millió
Na jó ezen beszartam. 😊
Bazzani
Miért? annyit kapna, mint a punter 😊
gordon
Jogos kicsit túlságosan beleéltem magamat, de egyébként 10-18 közé belehet saccolni szerintem.
nemethbence55
Be lehet csak hülyeség.
Annyit egy Glennon kapott kb....
25 lesz az inkább.

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Úgy tűnik, van agya a gyereknek...


Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 421
Brees 5millió
Na jó ezen beszartam. 😊
Bazzani
Miért? annyit kapna, mint a punter 😊
gordon
Jogos kicsit túlságosan beleéltem magamat, de egyébként 10-18 közé belehet saccolni szerintem.