NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Egy kiváló cikk az egykori New Orlens-i születésű NFL-es Jackie Wallace szomorú történetéről:
 www.nola.com/living/index.ssf/2018/02/jackie_wallace_ted_jackson.html

és annak egész korrekt magyar (zanzásított) fordítása:
 www.origo.hu/sport/trashtalk/20180207-nfl-jackie-wallace-super-bowl-ted-jackson-eltunes-drog-fuggoseg-alkoholizmus.html
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Vakaró Dallasba kacsintgat.
Kájzerszóze
Isten áldja. Sajnos ő sem tudott itt felnőni a potenciáljához (Jenkins), ez van. És talán még picket is kapnánk utána?
PEEtör
komp picket a jövő évi drafton esetleg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Vakaró Dallasba kacsintgat.
Kájzerszóze
Isten áldja. Sajnos ő sem tudott itt felnőni a potenciáljához (Jenkins), ez van. És talán még picket is kapnánk utána?
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Vakaró Dallasba kacsintgat.



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Itt egy laza 30 perces videó Kamara rookie szezonbeli megmozdulásairól. Szerintem eléggé jól sikerült

 www.youtube.com/watch?v=BGPBL6TFYAA


több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
nem foci, de New Orleans, arról szól, hogy mik vezettek oda, hogy NO lasasn elsüllyed, illetve már nem is csak olyan lassan

 www.theatlantic.com/technology/archive/2018/02/how-humans-sank-new-orleans/552323/
Gyurma Pappa
akkor el kell menni meg egyszer...
több mint 6 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
 www.instagram.com/p/Be62cc9jXfA/
Matthew99
Óriási nap volt, máig nem felejtem, ahogy ugráltam a sikeres onside után. 😀
PEEtör
Vagy meg Tracy Porter interception után...
Matthew99
jaja az nagyon kellett, elég erősen jott abban a driveban a colts.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 www.instagram.com/p/Be62cc9jXfA/
Matthew99
Óriási nap volt, máig nem felejtem, ahogy ugráltam a sikeres onside után. 😀
PEEtör
Vagy meg Tracy Porter interception után...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 www.instagram.com/p/Be62cc9jXfA/
Matthew99
Óriási nap volt, máig nem felejtem, ahogy ugráltam a sikeres onside után. 😀
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/26867456_167656580543023_5157918202491043840_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=_O7U2hIPDbgAb7NsRAL&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBX2rIuGNSD3RcrB8c76OG6zyT9pFLNJh9m32vPsBCTGg&oe=6629FEF5
NFL on Instagram: "8 years ago today... The @saints won #SB44! 📷: Eric Gay/AP"
264K likes, 1,795 comments - nflFebruary 7, 2018 on : "8 years ago today... The @saints won #SB44! 📷: Eric Gay/AP".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
The Colts requested to interview Saints TEs coach/assistant head coach Dan Campbell for their head-coaching vacancy.
Campbell, 41, was the Dolphins' interim head coach in 2015 after the team fired Joe Philbin. He's been in New Orleans with Sean Payton ever since and interviewed for the Vikings' OC job a couple weeks back. Campbell is a riser in the coach ranks and joins Eagles OC Frank Reich in the Colts' new search.



több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
nem foci, de New Orleans, arról szól, hogy mik vezettek oda, hogy NO lasasn elsüllyed, illetve már nem is csak olyan lassan

 www.theatlantic.com/technology/archive/2018/02/how-humans-sank-new-orleans/552323/

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man



Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Loomis valahogy azért megoldja szerintem 😊 A kapitány természetesen remélem hogy hosszabbít , de szerintem kedvező szerződést lesz a csapat számára. Nincs mese ha két évig még marad mondjuk akkor mindent bele kell adni hogy a lehető legjobb csapat legyen körülötte és nyerjünk egy SB-t.


több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
A Kapitány szerződése nem lesz annyira durva szerintem, azért ő is sejti, hogy nem fog már 4-5 idényt lehúzni, és ha még akar SB runt, akkor csapat is kell köré.
Gyurma Pappa
egy 2 eves hosszabbitassal kiegyeznek - SP is 20ig van nem? Bar ki kellene nevelni valakit addig, csak kukazunk valakit aki illik a semaba, iden szinte kilora adjak az epkezlab QBket.
Mondjuk all is a sor ertuk nem vitatom de azert a Kapitanytol tanulni nem mindenkinek adatik meg...sajnos Brady melle is megy kicsihuszar - izgalmas lesz.

Egy tank TE csak akad majd valahonnan, kell egy kis melyseg itt ott de amugy megvagyunk meg egy evre, most hirtelen nem tudnek tomegevel mondani kezdoket akiket kivagnek (es mar nem vagtuk ki)

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Fairley már ki is lett vágva, ha Fleener és Strief is követi, az kb. 13 millió plusz szabad hely.
És akkor még át se alakítottunk egy szerződést se.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
A gond csak annyi, hogy ha a kapitány hosszabbít /és reméljük így lesz / akkor nem sok mozgásterünk marad. És akkor még Vaccaro esetleges hosszabbításáról nem is esett szó.
Jó mondjuk egy két játékos pl Fleener kivágásával fel lehetne szabadítani egy kis pénzt a cap alatt.
kapitnono
Ezt írtam korábban, Fleener kivágása 6,5 milliót is hozhat, ami idei pénzben pont elég egy jó FA igazolásra. Bell >>>>> Vaccaro, olcsóbb, ugyanazt tudja, és nincs túl két season ending sérülésen.

A Kapitány szerződése nem lesz annyira durva szerintem, azért ő is sejti, hogy nem fog már 4-5 idényt lehúzni, és ha még akar SB runt, akkor csapat is kell köré.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off

Ez a Pats videó nem is annyira a dalszöveg vagy a zene miatt zseniális, hanem az előadás, az arcok zseniálisak. Mindegyik úgy illik a csapatokhoz amit viselnek...főleg a Friscos srác meg a Brownsos csaj....amikor ezekre a csapatokra nézek simán eszembe juthatnak majd ezek az arcok. 😊
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Most néztem meg a meccset, nagyon jó érzéssel töltött el az NFC győzelem, és a Pats vereség, bár nem olyan jól, mintha mi nyertük volna. 😀

Butler ugye most már tutira nem fog NE játékos maradni, én viszont azt is nagyon remélem, hogy nem fogunk lecsapni rá. Nem tudom mi van a háttérben, de ha igazak a pletykák, ha nem is, BB nem ültetné a semmiért, egy szónak is száz a vége, szerintem nem lenne jó hatással a csapategységre.
Pedig nálunk hosszú évek óta most először érzem úgy, hogy sikerült kipucolni minden negatív játékost, de legalább a legnagyobbakat, és remek összetartás van a srácok között. Na meg ugye szerintem nem is két fillérért igazolna ide Butler, szóval inkébb ne.
PEEtör
Én elhoznám inkább a piacról Kyle Fullert, meg hát Jarvis Landry-t, jó kis játékos meg ráadásul Louisianai, már nagyon kiváncsi vagyok mi lesz 😊
ackrisz17
A gond csak annyi, hogy ha a kapitány hosszabbít /és reméljük így lesz / akkor nem sok mozgásterünk marad. És akkor még Vaccaro esetleges hosszabbításáról nem is esett szó.
Jó mondjuk egy két játékos pl Fleener kivágásával fel lehetne szabadítani egy kis pénzt a cap alatt.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Most néztem meg a meccset, nagyon jó érzéssel töltött el az NFC győzelem, és a Pats vereség, bár nem olyan jól, mintha mi nyertük volna. 😀

Butler ugye most már tutira nem fog NE játékos maradni, én viszont azt is nagyon remélem, hogy nem fogunk lecsapni rá. Nem tudom mi van a háttérben, de ha igazak a pletykák, ha nem is, BB nem ültetné a semmiért, egy szónak is száz a vége, szerintem nem lenne jó hatással a csapategységre.
Pedig nálunk hosszú évek óta most először érzem úgy, hogy sikerült kipucolni minden negatív játékost, de legalább a legnagyobbakat, és remek összetartás van a srácok között. Na meg ugye szerintem nem is két fillérért igazolna ide Butler, szóval inkébb ne.
PEEtör
Én elhoznám inkább a piacról Kyle Fullert, meg hát Jarvis Landry-t, jó kis játékos meg ráadásul Louisianai, már nagyon kiváncsi vagyok mi lesz 😊


több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Most néztem meg a meccset, nagyon jó érzéssel töltött el az NFC győzelem, és a Pats vereség, bár nem olyan jól, mintha mi nyertük volna. 😀

Butler ugye most már tutira nem fog NE játékos maradni, én viszont azt is nagyon remélem, hogy nem fogunk lecsapni rá. Nem tudom mi van a háttérben, de ha igazak a pletykák, ha nem is, BB nem ültetné a semmiért, egy szónak is száz a vége, szerintem nem lenne jó hatással a csapategységre.
Pedig nálunk hosszú évek óta most először érzem úgy, hogy sikerült kipucolni minden negatív játékost, de legalább a legnagyobbakat, és remek összetartás van a srácok között. Na meg ugye szerintem nem is két fillérért igazolna ide Butler, szóval inkébb ne.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???



több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
...
Thomas80
Most mért mondod!? 😀
Matthew99
FB linkelni akartam egy képet de zárt csoportból nem lehet 😀😐
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
...
Thomas80
Most mért mondod!? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
...

Szerkesztette: Thomas80