New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Pár gondolatdarab
Hicks egy állat, egy zsebradír. Szkeptikus voltam, amikor lehetséges NT-ként emlegették, de még onnan is tarthatatlan. Még az első bekapott TD-nél is csak a derekát ölelgetve tudta tartani az ellenfél (nem, most nem bírózom 😊)
Ezt rögtön megkontrázom azzal, hogy ez a Raiders OL annyira szégyenteljese produkciót csinált, ami minden reális értékelés lehetőségét beszűkíti. Ha Will Smith rosteren marad, nekik köszönheti majd, kb. háromszor mehetett teljesen blokkolatlanul az irányítóra, de Harpert egy "belső" blitznél is ignorálták, pedig kb. a LOS-ról indult, egyszerűen nem hitték el, hogy nem kamuból áll ott.
Stills gondoskodni fog arról, hogy Morgan nevét elfelejtsük novemberre.
Armstead nagyon rossz volt 😕
Payton kicsit rozsdás még, harmadik és sokra kétszer is playactiont hívott, még a takarítónéni se hitte el. Viszont az tetszett, hogy Sproles-t nem csak passzokkal vagy toss futásokkal foglalkoztattuk, hanem tackle között is menetelt, kevésbé lesz kiszámítható így a jelenléte a pályán.
Reddick sok lehetőséget kapott és nem volt elveszve, a safetyt pedig ő alapozta meg, amikor a B gapen áttört és kénytelen volt meghátrálni az RB.


Bárkivel szívesen fogadok abban, hogy Robinsonból pro bowler lesz legalább egyszer a karrierje során. Talán elhamarkodott, de szerintem már most a 3. legjobb backünk Sproles és Pierre mögött.atapapa
Tavaly sem nagyon volt 4 back nevezve meccsekre ( max úgy, hogy Cadet csak ST-ben játszott ), Robinson miatt kihagynád Ingramet?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Pár gondolatdarab
Hicks egy állat, egy zsebradír. Szkeptikus voltam, amikor lehetséges NT-ként emlegették, de még onnan is tarthatatlan. Még az első bekapott TD-nél is csak a derekát ölelgetve tudta tartani az ellenfél (nem, most nem bírózom 😊)
Ezt rögtön megkontrázom azzal, hogy ez a Raiders OL annyira szégyenteljese produkciót csinált, ami minden reális értékelés lehetőségét beszűkíti. Ha Will Smith rosteren marad, nekik köszönheti majd, kb. háromszor mehetett teljesen blokkolatlanul az irányítóra, de Harpert egy "belső" blitznél is ignorálták, pedig kb. a LOS-ról indult, egyszerűen nem hitték el, hogy nem kamuból áll ott.
Stills gondoskodni fog arról, hogy Morgan nevét elfelejtsük novemberre.
Armstead nagyon rossz volt 😕
Payton kicsit rozsdás még, harmadik és sokra kétszer is playactiont hívott, még a takarítónéni se hitte el. Viszont az tetszett, hogy Sproles-t nem csak passzokkal vagy toss futásokkal foglalkoztattuk, hanem tackle között is menetelt, kevésbé lesz kiszámítható így a jelenléte a pályán.
Reddick sok lehetőséget kapott és nem volt elveszve, a safetyt pedig ő alapozta meg, amikor a B gapen áttört és kénytelen volt meghátrálni az RB.


Bárkivel szívesen fogadok abban, hogy Robinsonból pro bowler lesz legalább egyszer a karrierje során. Talán elhamarkodott, de szerintem már most a 3. legjobb backünk Sproles és Pierre mögött.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ez a Foster gyerek nem ártana, ha rosteren maradna azért. 2 meccs, 3 sack, 1 FF. Robinson 22 futás, 102 yard, illetve 4 elkapás és 43 yard. Asszem nem bánkódom Ivory miatt 😀 Toon, Stills szintén jó volt, Parkert pedig külön kiemelném ismét, 2 elkapásból 30 yard, és a visszahordásai is jók voltak. A meccset teljesen nem láttam sajnos, így hosszabb elemzésekbe azért nem kezdenék, de Humber kellemes meglepetés, LB-kben nem állunk jól. Viszont ugyan volt már itt szó róla, de szerintetek mi lesz Breastonnal? A tapasztalata alapján be kellene férnie, de Toon-Stills-Parker trióból kit hagyunk ki miatta? ( persze valszeg Parker megy PS-be )
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Első félidei offense: pipa
D-line: pipa

Stills, Humber, Foster, Robinson állat volt. 😊krixtofer
Azt hittem, hogy 50-ig meg sem álltok 😊. A No1 O jelesre vizsgázott!toxique
Várható volt, hogy a csere emberekkel le fog ülni egy kicsit a meccs és nem lesz K.O. Mondjuk engem nagyon meglepett, hogy a "rendes" offense egy egész félidőt fent volt.
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Azt hiszem kijelenthető, hogy nem fogjuk jövőre egy kicsit sem törni magunkat Vilmáért. Örülnék, ha Ray Lewishoz hasonlóan fejezné be a karrierjét 😉Gyurma Pappa
Igen, bajnoki gyűrűvel frissen 😀



több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Első félidei offense: pipa
D-line: pipa

Stills, Humber, Foster, Robinson állat volt. 😊krixtofer
Azt hittem, hogy 50-ig meg sem álltok 😊. A No1 O jelesre vizsgázott!
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Első félidei offense: pipa
D-line: pipa

Stills, Humber, Foster, Robinson állat volt. 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Payton tegnap kinyomott twitterre egy képet, és köszönetet mondott a reeboknak a fasza edzőcipőért


Kapta a savat a szurkolóktól rendesen, hogy mi ez a Falcons-cipő 😊

Mai válasza 😀
Halftime adjustment with the help of a little GOLD paint!

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Azt hiszem kijelenthető, hogy nem fogjuk jövőre egy kicsit sem törni magunkat Vilmáért. Örülnék, ha Ray Lewishoz hasonlóan fejezné be a karrierjét 😉

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Frédi nejének műtik a térdét, preseasonra out, week1-ra állítólag kész lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az NFL rekordok könyve kigyűjtötte, milyen lehetséges rekorddöntés fűződhet a szezonban Brees nevéhez
- ha összepasszol idén is legalább 4000 yardot, Manning után a második játékos lesz az NFL történetében, aki legalább 8 szezonban elérte a 4000-t
- amennyiben idén is passzol 30 TD-t, ő lesz az első QB, akinek 6 egymást követő szezonban sikerült a 30 TD-s szezon. Jelenleg Favre áll mellette 5 ilyen szezonnal
-összesen 19 TD-t kell passzolnia, hogy Fran Tarkentont beérje az all time lista 5. helyén.
- 89 sikeres passz kell ahhoz, hogy beérje a 4. helyezett Elwayt completionben.
- ha legalább passzol 3407 yardot a szezon során, akkor 3 (köztük két HOF-tagot) is megelőz a legtöbb yardot (karrier) passzolt QB-k listáján és az 5. lesz.
- ha sikerülne neki idén is a legtöbb TD-t passzolnia, akkor ő lenne az első QB, aki ezt 5 szezonban is elmondhatta magáról (jelenleg holtversenyben áll az alábbi kispályás nevekkel: Len Dawson, Favre, Unitas, Steve Young)
- ha idén is a legtöbb yardot passzolná a QB-k közül, akkor ez lenne az ötödik ilyen szezonja, és csatlakozna az 5 ilyen szezonnal élen álló Marino és Jurgensen alkotta klubhoz. .

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A nagy csend utáni infoáradatban meg is feledkezte Eric Martinról. Játszott egyáltalán, vagy ő is sérült?clbass
7 snap, 1 QB hit


Saints announced they signed former Cowboys WR Patrick Crayton.
ennyi elkapóval a rosteren mégis minek?lol
Ugyanannyi WR maradt, mert Brent Leonard lett kirúgva helyette.
Esélytelen hogy rosteren maradjon, de ő már Payton alatt játszott a Dallas-ban. Talán Seannal haverok és most kap pár centet, meg lehetőséget hogy ha a szezon során valahol sérülés miatt ember kell, akkor könnyebben kerüljön képbe

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Lehet tudnak már valamit amit mi nem...


A nagy csend utáni infoáradatban meg is feledkezte Eric Martinról. Játszott egyáltalán, vagy ő is sérült?clbass
Játszott, igen. Jó pár snapet kapott ahogy emlékszek.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ezt most nem értem...

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
ez már gyakorlatilag is WR Corps lesz 😀



több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Saints announced they signed former Cowboys WR Patrick Crayton.

ennyi elkapóval a rosteren mégis minek?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
A nagy csend utáni infoáradatban meg is feledkezte Eric Martinról. Játszott egyáltalán, vagy ő is sérült?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A pff cikk megerősít abban, amit eddig is halálosan komolyan gondoltam: Jordantől óriási évet várok, és nagyon remélem, hogy igazam lesz. Futás ellen eddig is állat volt, de most igazán sokat várok tőle. Jajj csak kezdődne már a rendes idény, nagyon nehezen viselem az előszezont, talán még rosszabbul, mint az teljes csendet 😊Gyurma Pappa
A liga egyik legjobb 34-es endje lesz. Ha Watt/Smith szintjén nem is fog teljesíteni, de rögtön utánuk lehet majd említeni a nevét. Ezt csak valami sérülés veheti el tőle szerintem.

Érdekes volt a meccs abból a szempontból, hogy a KC OL gyakran szakadt be a DL nyomásától, sokkal gyakrabban, mint ahogyan azt a 34-es védelmek általában megoldják, viszont az OLB-k nem brillíroztak, még ha Smith lecserélésével onnan is jött néha nyomás.
De nem akarom túllihegni, csak a cserék ellen játszottak a cserék.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A pff cikk megerősít abban, amit eddig is halálosan komolyan gondoltam: Jordantől óriási évet várok, és nagyon remélem, hogy igazam lesz. Futás ellen eddig is állat volt, de most igazán sokat várok tőle. Jajj csak kezdődne már a rendes idény, nagyon nehezen viselem az előszezont, talán még rosszabbul, mint az teljes csendet 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerintem Toont nem engedjük ki a keretből, hogy a PS-ből bárki felmarhassa, legfeljebb kamu IR lesz belőle.
Stills helye is biztos, amikor kérdezték Paytont, hogy most miért Stills volt a 3. WR, annyit mondott, hogy "elhihetik hogy nem kő-papír-ollóval döntöttük el". Vagyis eléggé megdolgozott érte az edzéseken. Az egyetlen hadra fogható mélységi célpont, nincs mese.
Tanner és Parker között inog a dolog nálam. Parker javára szól, hogy volt már egy NFL-szezon, ahol 500 yard felett zárt, de nem tudom hogy ezt mennyire kell komolyan venni. Én Tannert már tavaly is rosteren tartottam volna, és idén ugyanazt mutatja eddig, amiért tavaly ezt gondoltam.

A pff a meccsről
 www.profootballfocus.com/blog/2013/08/11/refo-chiefs-saints-preseason-week-1/
Esküszöm, nem én írtam 😀 Armstead passzra korrekt, futásnál voltak gondjai.

Kicsit meglep hogy Tyrunn Walkert mérték legjobbnak (bár tudjátok, hogy az egyik kedvencem), nekem Foster kicsit jobbnak tűnt a sok snaphez jutó DL-emberek közül.

Itt van Foster (74) összes snapjéről egy összefoglaló

Megjegyzem hogy májusban néztem róla egyetemi összefoglalót, ott nem csinált ennyi jó megmozdulást több meccs alatt. Most valaki a félelmetes atletikussága mellé vagy megtanította játszani pár hónap alatt, vagy ennyire szabad komolyan venni az előszezoni teljesítményeket.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Moore, Colston biztos
Stills, Toon, Tanner, Parkeratapapa
Nehéz ügy, de szerintem Stills-Tanner-Parker hármasból valaki nem lesz a rosteren szeptember elején, és nem tartom kizártnak, hogy Toon is még pihen egy évet PS-ben. Ha Colston 100%-os, nem látom értelmét, hogy miért legyen rosteren. Ha Colston csak 80%-os, még akkor sem (tudjuk, hogy az első 2-3 meccsen amúgy is akadozni szokott). Ha Colston ez alatt van, akkor meg bajban lehetünk. Persze Toon robbanthat akkorát, mint annak idején Colston, de egyelőre jobban szeretném ezt nem próbálgatni...

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ez a Parker-gyerek nagyon kellemes meglepetés volt, nem nagyon láttam eddig. Colston-Moore-Toon-Stills-Parker-Tanner-Breaston WR corp? Ebből kettőnek kb ki kell esni, de vajon ki?...Ja és az offense másik kellemes problémája az Ingram-Thomas-Sproles-Cadet-Robinson futóegység, akik öten megint csak sokan lennének 😀 Több futójáték kellene idén, de itt van ennyi fiatal és tehetséges elkapó, plusz most már simán bármikor felállhatunk két TE-del, a vakoldali T probléma lesz érdekes, de Armstead jobb, mint vártam, szerintem 5-6. fordulóban már kezdő lesz. A védelemben Smith-t én sem értem, nevetséges, de ott is vannak meglepetésemberek, összességében azért viszonylag bizakodó vagyok a csapatot illetően, csak ne aludjunk úgy be, mint tavaly, Szóval engem feldobott az első meccs, a sérültek ellenére is tetszik a brigád, sok a lehetőség, nem az öregek és az állóvíz van, hanem fiatalok nagy potenciállal mindkét oldalon, újra van edzőnk, kezdődjön már 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Értelek.
Jelenleg Brown tűnik a legjobb LT-nek, csak ő ugye minden szezonban lesérült eddig, szóval jó lesz figyelnünk Armsteadre.

Szinte biztos, hogy kénytelenek leszünk kitenni legalább egy hasznos WR-t a szezon előtt.
Moore, Colston biztos
Stills, Toon, Tanner, Parker, mindegyik megérdemelné a 6. rosterhelyet, de ott van Roby is, aki ST-alapember évek óta. Nem vagyok biztos abban, hogy őt kivágnánk azért, hogy egy fiatal tehetséget megtartsunk.
És akkor még nem beszéltünk Breastonról, aki egészségesen simán ér alsó hangon egy negyedik-ötödik WR posztot bármelyik csapatban.

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Egyedül Smith-t akartam komolyan kritizálni (ő megérdemli, és nem is értem az egészet 😕 ). Armstead teljesen jó volt. annyit szerettem volna kihozni, hogy azért bízom Brown egészségében amíg Armstead összeszed egy kis tapasztalatot. Stills-t pedig én is 3. wr-nek várom. Tanner-rel lehet versenyben, esetleg még Parker is bejelentkezhet, de a sebessége miatt Stills tűnik favoritnak. Toon-t azért nem veszem ide mert az ő szerepköre gyakorlatilag Colston szerepköre. Amikor Colston pihen (ne adj isten sérült) képesnek tűnik betölteni a helyét. Az, hogy egyszerre ketten a pályán legyenek a két jóképességű TE mellett arra max a redzone szituációknál látok esélyt.
Smith helyzetére meg teljesen ki vagyok akadva 😕 Rendben, hogy leader, meg ikon, meg ki tudja még mi, és több kezdőnek szánt OLB (3) egészsége is rakoncátlankodik, de remélem nem lesz olyan balga a vezetés, hogy meccseket hagynak úszni miatta.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
- Armstead azért néha még elveszetten mozgott.
- Stills-nek még kezdőbe is kerülhetne, de ettől több fog kelleni. drop, fumble, OPI...a többi fiatal fölé nőtt.
- A két kezdő OLB-nél csak a két kezdő S idegesített jobban...szvsz sokat fog még változni a felállás
- Smith-t meg mielőbb el kell felejteni. Lassú, és alkalmatlan OLB-nek. nem ér oda a QB-hez, amikor kikerüli az RB azt rossz nézni, és a cover képességeket még nem is láttam. Akkor már inkább a fiatalok, még ha nincsenek is készen.
clbass
Miután megnéznem a meccset, gyorsan végigpörgettem úgy, hogy csak a támadóplayeket figyeltem Armsteadre fókuszálva, és szerintem elég jó volt, főleg pass protectionben. De ez tényleg nem sokat jelent, az egész cserefal több időt hagyott az irányítóknak, mint a kezdők Brees-nek. És egyik cserefalemberünk se jobb a kezdőknél.

Stillsnél az az OPI... Az irányító aluldobta, ő korrigált, a vele rohanó corner meg belebukott, miközben le is rántotta őt. Azért az esetért nem bántanám. Szerintem is inkább ideges volt, az kétségtelen hogy nagyon könnyen le tud válni az emberéről, sokkal jobban futja az útvonalakat, mint Morgan. Jó lesz a srác, szvsz 1-2 év, és hozza azt, amit Henderson a legjobb éveiben (leszámítva azt, hogy a végsebessége soha nem lesz olyan jó).

Az első drive-ban a KC nagyon jól illusztrálta, mire is számíthatunk, ha Smith lesz az OLB. Az egy dolog, hogy 0 nyomást tesz a QB-ra, de a "rá kijátszott" screenek, checkdownok rendre first downt fognak hozni, üres térben teljesen elveszett, még rosszabb, mint pass rushban. Az ilyen playeknél DE-ként kevesebb felelősség hárult rá, OLB-ként viszont alapvető fontosságú lenne, hogy tartsa a lépést a backkel.