New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ahogy én láttam az első pre meccset:
+ Így hogy Gronk sérüléssel bajlódik, Hernandeznek meg egyéb dolga akadt, a Graham/Watson duó a legveszélyesebb TE páros lesz a ligában.
+ Ígéretesek a fiatal elkapók. Toon Colston 2.0, Tanner és Parker ígéretes
+ Ingram-től Richardson-ig jól mozogtak az RB-k
+ Brown megállta a helyét arra a rövid időre.
+ Az mellett, hogy kb semmi nem derült ki a kezdő védelem összetételéről és a playhívások is alapkoncepciót mutattak, jól mozgott az egység.
+ A D-line hasított végig...sok örömöt fognak okozni!

- Armstead azért néha még elveszetten mozgott.
- Stills-nek még kezdőbe is kerülhetne, de ettől több fog kelleni. drop, fumble, OPI...a többi fiatal fölé nőtt.
- A két kezdő OLB-nél csak a két kezdő S idegesített jobban...szvsz sokat fog még változni a felállás
- Smith-t meg mielőbb el kell felejteni. Lassú, és alkalmatlan OLB-nek. nem ér oda a QB-hez, amikor kikerüli az RB azt rossz nézni, és a cover képességeket még nem is láttam. Akkor már inkább a fiatalok, még ha nincsenek is készen.

u.i.: azon csak én mosolyogtam, hogy a fél offseason a 3-4 átállásról szólt, de az első D play egy classic 4-3 volt? átmenet letudva 😊
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Szegény Stills biztos lámpalázas lehetett. Toon, Tanner elég magabiztosak voltak. Parker első TD-je is szép volt. Legjobban talán az tetszett amikor egy Tanner féle elkapás után, szinte már megvolt a tackle, de ő még vagy 3-4 yardot hozott a láberejével. Vaccaro is hozta magát. Khiry Robinson meg tényleg félelmetes. Stílusban hasonlít Sproleshoz, de az ereje Ivoryé. Csak úgy kapkodja a yardokat.
Smithen meg tényleg semmi változás nem látszik...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ha februárban valaki azt mondja nekem, hogy az első előszezoni meccsen Will Smith és Jay Richardson (eredeti posztja DE, 280 font) lesz a kezdő OLB páros, nem tört volna ki belőlem a nevetés...
A kezdők drive-jai alatt a KC volt a jobb, de nem cifrázták el, Charles futásain kívül screen, PA-passz a TE-nek, checkdown, quick slant (Harperen...), checkdown, cornerre nem is dobtak ekkor talán labdát.
Nálunk Stills borzolta a kedélyeket, dropolt egy nagy playt, utána egy szép elkapás, majd fumble egy end aroundnál.

Érdekes, de a Coleman-Morgan IR utáni gondolatok ébredtek újra bennem a meccset nézve: a védőfal és a WR-corp nagyon rendben lesz. Jordan, Hicks, Walker, Bunkley és Jenkins jó volt, még Foster is. Ha az OLB-k tudják hozni a nyomást, akkor rendben leszünk.
Az elkapóknál Tanner, Toon, de talán még Parker is csinálhat nagy dolgokat, Watson is jó lesz. Talán 3 éve volt utoljára ilyen jó állapotban Brees arzenálja.


Ha nem történik sérülés vagy valami nagy formahanyatlás, megint 5 RB lesz az 53-ban, Cadet izmos volt, Robinson haverom meg egy állat lesz, nagyon türelmesen fut, nem esik el az első kontakttól és emberrel a nyakán is küzd a yardokért.

Will Smith lehet hogy fogyott, de úgy mozog most is, mint egy dagadt hernyó. A special team meg.... Teljes katasztrófa továbbra is.

több mint 10 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Nicsak, ott rosszalkodik nálatok Mr. Irrelevant 2010 ?!? 😊 Hajrá neki, és nektek is 😊

Simply the BEST!
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Végre mostmár látjuk a csapatot. 😊 Már nagyon hiányzott.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
mai összefoglalók megnézése után felmerült bennem, hogy a williams által mentorált titans védelem biztosan sok csámcsogásra ad majd okot a szezon során. pollard lehet az egyik főszereplő. ugyanakkor kíváncsi vagyok a liga melyik arcát mutatja majd feléjük és milyen büntiket fog osztogatni a titans irányába..adam77
Pollard egymaga okot ad a szóbeszédre, a karrierje során több sérülést okozott, mint az egész Saints Williams alatt, meg úgy kezdte a nyarat a Titansnél, hogy “Our goal is the Super Bowl, and our mission is to kill”

Bár ahogy Vaccaro szaporította nálunk edzésről edzésre a sérültek számát, lehet hogy nem lesz energiánk a szezonban Pollarddal foglalkozni :p

több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 633
mai összefoglalók megnézése után felmerült bennem, hogy a williams által mentorált titans védelem biztosan sok csámcsogásra ad majd okot a szezon során. pollard lehet az egyik főszereplő. ugyanakkor kíváncsi vagyok a liga melyik arcát mutatja majd feléjük és milyen büntiket fog osztogatni a titans irányába..
több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
engem meg ez 😀


- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Hmm. Nagyon megfogott ez a kép.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
ami ennél is fontosabb, hogy a csapat kivágta a mexikói kickert, José Maltost 😕 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szurkolóként nem illik ilyet mondani, de ez a két veszteség számomra elviselhető. Stills-ben én többet látok, mint amit az ötödik kör sugall, és Morgan csak azzal szívta előle a levegőt, hogy több éve profi már. Stills feledtetni fogja. Coleman most jobb játékos még, mint Hicks, de a szezon végére talán ez már nem lesz igaz, Hicks akár dominálhat is 34-ben.atapapa
Szerintem a d front7 a RB poszt mellett pont az a hely, ahol nem kell kiesnie a kezdőnek ahhoz, hogy a tehetséges fiatal játéklehetőséget kapjon, a folyamatos rotáció miatt.peterk2005
Lehet hogy ez a törvényszerűség máshol jelen van, nálunk nem igazán volt jellemző mostanság.
Galette tavaly harmadannyi snap mellett csinált közel ugyanannyi nyomást az irányítóra, mint Smith. Ki játszott mégis, amikor Galette egészséges volt? Smith. A legritkább esetben fordult elő, hogy Galette a pályán volt Smith helyett, inkább csak sok DE-s felállásoknál kapott lehetőséget.
De Hicks is simán jobb volt Ellis-nél tavaly, még ha nem is a 3 tech az ő igazi posztja, aztán közel feleannyi lehetőséget kapott csak.
Viszont mindkét mellőzött játékosnak vagy a tizede volt a fizetése Smith-hez vagy Ellis-hez képest.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szurkolóként nem illik ilyet mondani, de ez a két veszteség számomra elviselhető. Stills-ben én többet látok, mint amit az ötödik kör sugall, és Morgan csak azzal szívta előle a levegőt, hogy több éve profi már. Stills feledtetni fogja. Coleman most jobb játékos még, mint Hicks, de a szezon végére talán ez már nem lesz igaz, Hicks akár dominálhat is 34-ben.atapapa
Szerintem a d front7 a RB poszt mellett pont az a hely, ahol nem kell kiesnie a kezdőnek ahhoz, hogy a tehetséges fiatal játéklehetőséget kapjon, a folyamatos rotáció miatt. A levegő elszívás inkább a skill pozícióknál jellemző (és még talán az oline-ra is).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Egyet kell értenem atával. Minden sérülés szomorú, de két fiatal tehetség előtt lett így adott a lehetőség és a nagyobb játékidő (Hicks, Stills). Remélem élnek vele! A keretszűkítések után pedig jön majd egy-két depth töltő veterán. Ott mondjuk nem ártana jól halászni a zavarosban.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szurkolóként nem illik ilyet mondani, de ez a két veszteség számomra elviselhető. Stills-ben én többet látok, mint amit az ötödik kör sugall, és Morgan csak azzal szívta előle a levegőt, hogy több éve profi már. Stills feledtetni fogja. Coleman most jobb játékos még, mint Hicks, de a szezon végére talán ez már nem lesz igaz, Hicks akár dominálhat is 34-ben.

Persze a depth szempontjából akkor is rossz hírek ezek, ráadásul a mai edzést Galette és Lewis is idő előtt fejezte be... ahogy a tegnapit Coleman 😐
Na ilyen az, amikor optimista hozzászólást írok 8-)

Nem játszottunk egy meccset se, de lassan igazolni kell a keretbe, hogy teljes legyen a létszám meccsnapon (N)

több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
A dallasi igazolásaink finoman szólva nem jöttek be...Tocy
Bocsi 😀 Nem is értem miért lepődsz meg ezen.. tavaly a fél csapat sérült volt, majd pont az egészségeseket engedjük el? 😀


több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ezt nem hiszem el...Coleman...a rohadt életbe...Morgan még hagyján, WR-ünk van Stills, Toon, Tanner, Breaston. De jelenleg a védőfal: Hicks-Bunkley-Jordan, Johnson-Jenkins-Walker ? Veretes. A dallasi igazolásaink finoman szólva nem jöttek be...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Coleman... most komolyan? Galette is le kellett kísérni ma, egyre jobb lesz megint...

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Ahogy Coleman is kihagyja az idényt... (A helyére sürgősen kell valaki, mert futás ellen még nagyobb bajban leszünk.)
Kezdődik. Már hiányoltam volna. :/
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Joe Morgan részleges meniscus és ACL szakadást szenvedett a térdében a szombati scrimmage meccsen, vége a szezonjának.... 😕

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
😀😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Jó hogy itt vagy, tavaly mi volt ez a lefagyás nála? Tudom hogy összeomlott az egész KC O, de az elmúlt években rendre legalább 50 elkapást hozott, tavaly meg az újoncszezonját is alulmúlta.atapapa
Nem a KC O omlott össze, mert Jamaal király volt (1500 yard 5.3as átlag).ulpianus
Meccsenként 13 pontos átlaggal utolsók voltatok szerzett pontban, erre nem érzem túlzásnak ezt a kifejezést használni 😊 De értelek.

Mindenesetre van nála tehetségtelenebb elkapó is a rosterünkön jelenleg, szóval jó egészséget kívánok neki innen is.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jó hogy itt vagy, tavaly mi volt ez a lefagyás nála? Tudom hogy összeomlott az egész KC O, de az elmúlt években rendre legalább 50 elkapást hozott, tavaly meg az újoncszezonját is alulmúlta.atapapa
Nem a KC O omlott össze, mert Jamaal király volt (1500 yard 5.3as átlag). A Passzjáték omlott össze. Tragikus volt, komolyan mondom. Az egy dolog, hogy több IT dobnak mint TDt, de a többi adat is siralmas, a mutatott játék még rosszabb mint a számok. Felejtsük el gyorsan.

Próbálták Baldwint WR2nek, ha már első körben draftolták. Ezekkel a passzokkal ő is csak szenvedett. Breaston le is sérült, november közepétől nem játszott asszem az utolsó meccsig. Bár már TCben is volt sérülése, de a térde csak novemberben ment szét alaposan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hopi...Steve Breaston, New Orleans Saints to sign contract! 1 év veteránminimum. Egyre többen pályáznak a wr roster spot-okra...remélem nem Colston sérülése komolyabb :/clbass
Nem, Morgan és Hakim is kinyúlt a szombati parádén, Morgannel kapcsolatban hosszabb ideig tartó felépülésről szóló pletykák keringenek.


Steve Breaston ugyan sérült, de kemény gyerek. Nekem nagy kedvencem. WR2 poszton nem sok jobb van nála. Egy jó QBval (khmm) életveszélyes, erről érdemes lenne Kurt Warnert megkérdezni például.ulpianus
Jó hogy itt vagy, tavaly mi volt ez a lefagyás nála? Tudom hogy összeomlott az egész KC O, de az elmúlt években rendre legalább 50 elkapást hozott, tavaly meg az újoncszezonját is alulmúlta.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Steve Breaston ugyan sérült, de kemény gyerek. Nekem nagy kedvencem. WR2 poszton nem sok jobb van nála. Egy jó QBval (khmm) életveszélyes, erről érdemes lenne Kurt Warnert megkérdezni például.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Hopi...Steve Breaston, New Orleans Saints to sign contract! 1 év veteránminimum. Egyre többen pályáznak a wr roster spot-okra...remélem nem Colston sérülése komolyabb :/