New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Ma kerültünk sorra a PFF egy tetszetős cikksorozatában...vitaindítónak kiváló így uborkaszezonban:

clbass
Azt se feledjük, hogy ez a kép a tavalyi szezon teljesítményeit dolgozza fel.
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Morstead 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

551 pass rush snapből (4. legtöbb a ligában Jared Allen, Michael Bennett és Jordan Cameron mögött) 37 irányítózargatás (sack+hit+hurry), ami pass rush productivityben: (sack+0.75*hit+0.75*hurries)/total pass rush snap 5.4-re jön ki, ami a 43 rangsorolt 4–3-as DE-ből a 38. legjobb
Összehasonlításképpen:
Wake 86/531
Charles Johnson 74/492
Derrick Morgan 73/511 az első három
(3–4-es DE-eknél Watt 76/574, OLB-knél Kruger 55/359, Aldon Smith 72/503, DT-knél Atkins 78/494)

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
clbass
Nagyjából egyetértek veled, amúgy ha megnézitek, 3 ember húzza le a védelmet 'színezésben' + Vilma de őt ne soroljuk közéjük, ami azért nem olyan rossz, bízok a másodikvonalas emberekben én is. Graham nálam is Elite-be van, Colstonnak meg kell pár hét mire bejáratja a kezeit. 😀

Túl messze van még a szezon. 😕EasyGhost
Ráadásul ebből a háromból Jenkins vagy Harper valószínűleg csere lesz majd. Smith mondjuk megmagyarázhatatlan.

De azért elég bizarr, hogy Coleman átlagon felüli, Lofton meg átlagos. Nem tudom, hogy ki csinálta ezt a képet, de finoman szólva sem értek egyet vele...

A cseresorunk mondjuk jól néz ki, Hicks, Jenkins, Galette, Hawthorne, Vaccaro, AQ könnyen válhatnak kezdővé.
több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
 bleacherreport.com/articles/1699966-the-rookies-what-nfl-rookie-is-colin-kaepernicks-dopleganger

csak kétszer akkora az emberünk.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Grahamnél legalább látnak fejlődést a blokkolásban, még a végén TE lesz belőle 😀

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
clbass
Nagyjából egyetértek veled, amúgy ha megnézitek, 3 ember húzza le a védelmet 'színezésben' + Vilma de őt ne soroljuk közéjük, ami azért nem olyan rossz, bízok a másodikvonalas emberekben én is. Graham nálam is Elite-be van, Colstonnak meg kell pár hét mire bejáratja a kezeit. 😀

Túl messze van még a szezon. 😕
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ma kerültünk sorra a PFF egy tetszetős cikksorozatában...vitaindítónak kiváló így uborkaszezonban:

– No team has a bigger dichotomy between offense and defense, and Rob Ryan needs to work wonders to make his group competitive. The issue in New Orleans is that they have a history of staying loyal to players on the downside of their careers for too long. How long did Scott Shanle hang around before he was replaced? Will Smith was once a fine player, but with his pass rush skills in deep decline they want to make him a stand-up OLB. Vilma was run out of New York because he was bullied by linemen in the 3-4, but with Hawthorne available he’s still a starter. As for the two safeties, they combined to miss a higher percentage of tackles than every starting combination other than the Titans, and allowed over 1,000 yards into their coverage.

– The positive news is that both Lewis, at corner, and Jordan (who looks well suited to his new role) have the potential to improve significantly. Also, with Kenny Vaccaro, Junior Gallete and the aforementioned Hawthorne, the Saints do have players who could make immediate upgrades.

– On offense the biggest question mark is at left tackle. Brown has had opportunities to succeed in the past but this will be his last. Can he take it?

Nem nagyon lehet vele vitatkozni. Egy-két alul értékelt játékosunk méltó helyén kezelik (Thomas, DLP, Moore), de pont ezen az alapon akkor nálam Colston/Evans/Jimmy már elit kategória, Morgan meg túlértékelt. A védelem lehúzása ezekkel a nevekkel jogos, de bizakodásra ad okot számomra, hogy a fel nem tüntetett "második" vonaltól ígéretesebb eredményt várok. Greer-t és Lofton-t (nagyon esetleg Vilma-t) azért egyel magasabb kategóriába is színezhették volna.

Ha valakit az eddig megjelent többi csapat is érdekel:
 www.profootballfocus.com/blog/category/features/nfl-daily/
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
"Igazolványképek" az újoncokról
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/2013-New-Orleans-Saints-Rookie-Head-Shots/174e29a7-d39e-48e5-a38e-6fea46c0faf2
Akad néhány durva tekintetatapapa
Miről beszélsz? Csupa derűs, mosolygós fiú...! 😀zemanla
Hogyne 😀


Ennek a Robinsonnak nagyon drukkolok különben, nem valami kompetitív környezetben, de nagyot játszott korábban. Tipikus Payton-back, fut és elkap ezerrel


Megint lesz 5 RB az 53-as keretben 😛

több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
"Igazolványképek" az újoncokról
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/2013-New-Orleans-Saints-Rookie-Head-Shots/174e29a7-d39e-48e5-a38e-6fea46c0faf2
Akad néhány durva tekintetatapapa
Miről beszélsz? Csupa derűs, mosolygós fiú...! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
"Igazolványképek" az újoncokról
 www.neworleanssaints.com/media-center/photo-gallery/2013-New-Orleans-Saints-Rookie-Head-Shots/174e29a7-d39e-48e5-a38e-6fea46c0faf2
Akad néhány durva tekintet

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Nem tudom, hogy mennyire megbízható hírforrás, de egy kis kinti minicamp értékelés:
clbass
Armstead előzi Smith-t dolog kicsit fals, mivel Armstead szinte az összes edzést kihagyta eddig sérülés miatt. Payton legutóbb (egy hete) is azt mondta, hogy ez a poszt abszolút nyitott.
atapapa
Azt adta a szánkba a PFT, hogy úgy gondolja a Saints, hogy sleepert talált Smithben (bár ezt senki nem mondta, Sean annyit mondott, hogy nem súlyos... izé, hogy mindenki érdemel 2. - 3. esélyt). A nyitottságot most is megerősítette Payton.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
Saints csíílríderek Miami-módra
jjncaa
Jó ez a bayou hangulat 😛atapapa
Igen, engem is ez fogott meg elsőre 😀

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Szép elkapás lehetett 😊



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
viszont az Armstead előzi Smith-t dolog kicsit fals, mivel Armstead szinte az összes edzést kihagyta eddig sérülés miatt.atapapa
Na mondjuk ahhoz nem kell Armsteadnek feltétlenül edzenie, hogy Smith még mélyebbre ássa magát, így növelve ellenfele esélyeit 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/06/18/fired-radio-hosts-offer-apologies-for-making-fun-of-steve-gleason/

Aki lemaradt volna, annak belinkelem, ez kb. a végkifejlet (talán még a Gleason család válaszol, nem tudom).
Gyurma Pappa
Gleason válaszolt a bocsánatkérésre
"Received and accepted. We have all made mistakes in this life. How we learn from our mistakes is the measure of who we are."


Nem tudom, hogy mennyire megbízható hírforrás, de egy kis kinti minicamp értékelés:
clbass
Azt én is olvastam, hogy Jimmy pusztít, meg hogy Stills semmi extrát nem mutatott, viszont az Armstead előzi Smith-t dolog kicsit fals, mivel Armstead szinte az összes edzést kihagyta eddig sérülés miatt. Payton legutóbb (egy hete) is azt mondta, hogy ez a poszt abszolút nyitott.

Saints csíílríderek Miami-módra
jjncaa
Jó ez a bayou hangulat 😛

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Saints csíílríderek Miami-módra



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Nem tudom, hogy mennyire megbízható hírforrás, de egy kis kinti minicamp értékelés:
+:
Jimmy kirobbanó formában
Brees a szokásos
Brown sérülése után ígéretesen hozza az LT poszttól elvártat
A-Q (Ata különös örömére) ballhawk üzemmódban, ha így fejlődik kezdő FS várományos is lehet
Coleman stabilan first team DE (személy szerint én ide Hicksnek jobban örülnék), de Ryan nagy kedvence és legyen akár igaza is
megsüvegelendő még: Rufus, McCown, Griffin, Mike Higgins (who?...tudom,csak meglepődtem 😛 )
-:
Hawthorne lassan harmadik vonalas 😮
Ingram már az 😱O (vagy Thomas élete formájában futja, vagy Ingram soha nem fog felnőni a várakozásokhoz)
Morgan szimplán hülye volt, nem biztos, hogy ez jót fog neki tenni, de...
Stills még nagyon nem vette fel a ritmust
Jason Smith mentőakció nem bejövős eddig...már előzi is Armstead (mondjuk ezt nem bánom)
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 626 — Egyéb témák lakó
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/06/18/fired-radio-hosts-offer-apologies-for-making-fun-of-steve-gleason/

Aki lemaradt volna, annak belinkelem, ez kb. a végkifejlet (talán még a Gleason család válaszol, nem tudom).

A sztori lényegében: pár napja az egyik atlantai rádió (ami a Falcons legnagyobb támogató rádiója), egy ilyen Bumerángszerű reggeli műsorban Gleasonnal viccelődött, elég gusztustalanul (annyira, hogy le sem írom). A Falconsnak hatalmas respect, azonnal felszólaltak, hogy gusztustalan volt, és a rádió is kirúgta a három embert, ha jól olvastam még délután. Most pedig ez a három igen hülye is elnézést kért, teszem hozzá, elég korrektül, lehet tényleg bánják az egészet.

Igazából offseason van, továbbra is, de a csapatról szól a sztori áttételesen, meg hát rivaly ide vagy oda, a Falcons példásan lépett fel, és nem egyszerűen elítélték, de kimondottan keményen fogalmaztak, amiről csak pozitívan lehet nyilatkozni (főleg azután, hogy a Gleason szoborra nem engedték rátenni a Falcons logot).

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
King szabira ment, és ilyenkor vendégszerzőket szokott megbízni az MMQB megírásával.
Pár éve Sean írt helyette egy cikket, most pedig Gleason, a szemével
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130617/steve-gleason-monday-morning-quarterback/?sct=uk_t11_a0
De lesz majd Greer is.

Mindeközben egy atlantai rádióban hirtelen felindulásból úgy érezték, hogy jópofa dolog Gleasonon poénkodni
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/06/17/atlanta-radio-station-apologizes-for-making-fun-of-steve-gleason/

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Tehetségben Vilma a legjobb LB-nk, csak az egészségi állapota/kora és a sémaváltás jelent kérdőjelet. Utóbbit tompíthatja, hogy játszott ő már 34-t.
atapapa
Igen játszott, de sokkal kevésbé volt benne hatékony, mint anno a Herm Edwards-féle 4-3 cover2-be, ha jól emléxem mikor idekerült is az egyik fő motivációja az volt h újra 4-3-ban játszhat.empty taxi
ezt azért nem részleteztem, mert nagyjából teljesen evidens a topicban 😊atapapa
Understood, világos.
Én is ink azért írtam be, h a semlegeseknek árnyaljam a képet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Tehetségben Vilma a legjobb LB-nk, csak az egészségi állapota/kora és a sémaváltás jelent kérdőjelet. Utóbbit tompíthatja, hogy játszott ő már 34-t.
atapapa
Igen játszott, de sokkal kevésbé volt benne hatékony, mint anno a Herm Edwards-féle 4-3 cover2-be, ha jól emléxem mikor idekerült is az egyik fő motivációja az volt h újra 4-3-ban játszhat.empty taxi
ezt azért nem részleteztem, mert nagyjából teljesen evidens a topicban 😊

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Tehetségben Vilma a legjobb LB-nk, csak az egészségi állapota/kora és a sémaváltás jelent kérdőjelet. Utóbbit tompíthatja, hogy játszott ő már 34-t.
atapapa
Igen játszott, de sokkal kevésbé volt benne hatékony, mint anno a Herm Edwards-féle 4-3 cover2-be, ha jól emléxem mikor idekerült is az egyik fő motivációja az volt h újra 4-3-ban játszhat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Nálam a 4. ILB is fontos poszt...anélkül 3-4-ben egy sérülésre van a csapat a 0-hoz közeli rotációhoz.
Az meg rendben, hogy még képlékeny az OLB poszt, de Wilsonon kívül van olyan játékosunk, aki van annyira gyors/erőteljes, hogy nyomást is tudjon gyakorolni ha kell, de van annyira mozgékony/képzett, hogy coverben is biztonsággal megállja a helyét? Ezért örülnék még ide erősítésnek!clbass
Vagyis két sérülés kell ahhoz, hogy a ’thorne utáni ember kezdő legyen, míg jelenleg nincs olyan ember a csapatban, aki 34 OLB-ként valaha kezdett volna NFL-meccsen.
Wilson mögé Thomas ideális lenne, Reddick meg ragadjon már meg a 4-5. ILB posztján. Meg ott van még a Humber-Herring-akárki sokadrangú ember, darabra megvagyunk. Ha a kevéske pénzünkből költeni akarunk, azt vagy egy tiszta pass rusherre kéne hasznosítani (Butler kiválásával csak Galette-t illetném ezzel a jelzővel), vagy T-t hoznék.

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Úgy néz ki nem kell annyira bánni Vilma maradását...nagyon elégedettek eddig a Lofton-Vilma belső párossal.clbass
Azért a pénzért senki nem bánta 😊 Tehetségben Vilma a legjobb LB-nk, csak az egészségi állapota/kora és a sémaváltás jelent kérdőjelet. Utóbbit tompíthatja, hogy játszott ő már 34-t. Én most se számolok azzal, hogy magas színvonalon fog játszani, de nem sértődöm meg, ha nem lesz igazam

Mögöttük még Hawthorne számomra kaliber, Reddick remélem cserének megállja a helyét...szvsz nem ártana még egy rutinos csere 3-4 ILB igazolás. clbass
Butler kiesése után a legtöbb helyen azt emlegetik, hogy Wilson és Galette játékideje nőhet. Valaki segíthetne nekem mert nem értem 😊 mért vonják őket egy kalap alá? clbass
Szerintem a pass rusher nagyobb need, mint találni egy 4-5. ILB-t.
Azon meg mondom, hogy ne akadj fenn, hogy melyik OLB-t hova mondják/szánják, szerintem abszolút képlékeny még a dolog. Jelenleg kb. annyi a biztos, hogy ki lesz OLB és ki lesz ILB.atapapa
Nálam a 4. ILB is fontos poszt...anélkül 3-4-ben egy sérülésre van a csapat a 0-hoz közeli rotációhoz.
Az meg rendben, hogy még képlékeny az OLB poszt, de Wilsonon kívül van olyan játékosunk, aki van annyira gyors/erőteljes, hogy nyomást is tudjon gyakorolni ha kell, de van annyira mozgékony/képzett, hogy coverben is biztonsággal megállja a helyét? Ezért örülnék még ide erősítésnek!