New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
A bowl.hu eddigi 1000 csapatot választó felhasználójából 61 a Szenteket jelölte meg kedvencként, ehhez képes elég belterjesek vagyunk itt a topicban.
Fiúk-lányok, gyertek elő az illegalitásból, ne csak olvassatok, írjatok is 🏈atapapa
Én pl minden hozzászólást elolvasok itt, de nem vagyok olyan szinten hogy bele is szóljak a szakmai dolgokba. Megmaradok mezei szurkolónak és aláírás készítőnek itt nálatok.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Valahogy elképzelem a drukkertársaim arckifejezéseit abban a pillanatban, amikor Smith bácsi lesántikált a pályáról. 😕)krixtofer
Mit röhögtem, amikor a kommentátor felkiáltott hogy ez micsoda veszteség a Saints-nek 😀

A bowl.hu eddigi 1000 csapatot választó felhasználójából 61 a Szenteket jelölte meg kedvencként, ehhez képest elég belterjesek vagyunk itt a topicban.
Fiúk-lányok, gyertek elő az illegalitásból, ne csak olvassatok, írjatok is 🏈

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Na, ez a meccs egy kicsit azért kijózanító volt a védelmet tekintve, a két sacket leszámítva nem volt érdemi nyomás Schaubon, és egy mobilisabb irányító Fosterét pl lehet, hogy meg is oldott volna. A secondarynkben bíztam a leginkább, de Lewis eddig nem jött be, Harper pedig borzasztó. Galette és Wilson visszatérésével azért remélem fogunk javulni. Az offense tetszett, amikor alap playeket játszottunk, azok ültek végig, amikor variáltunk és próbálgattunk, azok nagyon nem. A fal az első 5 passzplayből 3x azonnal beszakadt, ezen kellene kicsit azért javítani. A változatosság kedvéért most Tanner kapott el két TD-t, csak hogy ne lehessen szívfájdalom nélkül kitenni senkit sem 😀 Ugyanez igaz Cadetre, tavaly nagyon jó volt az offszezonban, bekövetelte mindenki a keretbe, a szezonban aztán nem kapott kb semmi lehetőséget, most Robinson volt eddig nagyon jó, na mondom akkor Cadet helyett ki lehetne próbálni őt, erre tegnap fordult a kocka... 😀
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Valahogy elképzelem a drukkertársaim arckifejezéseit abban a pillanatban, amikor Smith bácsi lesántikált a pályáról. 😕)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Foster csinált 4 sacket 3 év NCAA alatt. Pont annyit, mint 2 és fél előszezoni meccsen az NFL-ben.
Payton mesélt arról, hogy eredetileg a KC-hez ígérkezett el, de a draft utáni első órában háromszor is beszélt vele telefonfon hogy hozzánk csábítsa.

Azt továbbra se értem, hogy mi Ryan célja azzal az alapfelállással, amikor a 3 DL-ember mellé 2 270 fontos "OLB"-t tesz, semmi dinamizmus nem volt a szélről.

Vártam ezt a meccset, mert eddig nem tesztelték a kezdő védelmünk cornereit. Most ez be lett pótolva :-8

A legnagyobb borzalom a kezdő D-ben változatlan, továbbra is a Jenkins-Harper duó a vezető ballaszt.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mondjuk ő a cserék ellen villogott már inkább, de ettől még vezeti grade-ben is a 3–4-es endek listáját, ami akkor sem rossz 😊Wyatt
Az oldal alján már írtam, hogy a cserék ellen játszott, ami miatt nehéz őt értékelni. Így is sokat ismétlem magamat 😊


Szerintem teljesen jó elemzés lett, csak annyit tennék hozzá, hogy Payton február óta hangsúlyozza: többet kell majd futnunk, szerinte az egyensúlytalan támadójáték is hozzájárult ahhoz, hogy kevésbé volt hatékony ez a csapatrész.
De ha a védelmed az NFL történetének egyik legrosszabbja, akkor jellemzően passzolni kell, hogy meccsben legyél.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Azért a Szenteket 20., 21. helyre rangsorolni ... Én kérek elnézést! :-/leeon83
De top10-be se nagyon férhetnénk, pedig 8. helyen is jártunk valakinél...
több mint 10 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Azért a Szenteket 20., 21. helyre rangsorolni ... Én kérek elnézést! :-/
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
https://bowl.hu/images/cache/uploads/48a7e7a3dcf0130b64629876820ba20f.jpg
14. New Orleans Saints | Bowl.hu
Sean Payton visszatér és vele együtt a győzelmek is?
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ő a cserék ellen villogott már inkább, de ettől még vezeti grade-ben is a 3–4-es endek listáját, ami akkor sem rossz 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ki lesz rosteren közülük, illetve ki kaphat aktív szerepet szerintetek?
Foster, Rufus Johnson, Eric Martin, Nelson, Reddick, Jay Richardson, Sweeting?Tocy
Szerinted? 😉
New Orleans Saints: One part of the transition to the 3-4 that has gone very well is the interior pass rush. Glenn Foster and Cameron Jordan have the two highest Pass Rushing Productivities for 3-4 ends with at least 15 rushes, at 19.2 and 16.9.

Én még megvárom a Texans ellenit, majd utána írok egy saját 53-as keretet indokolással.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Közben kitettük Jason Smith-t, neki sem volt túl hosszú szezonja.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ki lesz rosteren közülük, illetve ki kaphat aktív szerepet szerintetek?
Foster, Rufus Johnson, Eric Martin, Nelson, Reddick, Jay Richardson, Sweeting?
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Chase Thomas-t már be is húzta a Raiders 😕
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Chase-nek nagyon örültünk a behúzásakor, de nem volt egy combos nyara. Többen lejátszották a fiatalok közül (Rufus, Eric), a raiders ellen pedig pályára sem lépett. Így nem meglepetés csak csalódás 😕clbass
Az :-8

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Breastont mikor a Chiefs kivágta, azt mondták a térde kész van. Ezért is nem igazolta le senki jó ideig. ÉN bíztam benne, hogy ez csak félig igaz, kifogás, de lehet nem az.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
A vártnál korábban kezdődött...a távozók:
WRs Patrick Crayton and Steve Breaston, LB Chase Thomas, CB AJ Davis (injured), CB Dion Turner, G Ricky Henry, WR Jarred Fayson, Coleman pedig IR
Toon és Stills szereplésével wárható volt a wr szórás, de azért meglepett, hogy Breaston kb esélyt sem kapott. Chase-nek nagyon örültünk a behúzásakor, de nem volt egy combos nyara. Többen lejátszották a fiatalok közül (Rufus, Eric), a raiders ellen pedig pályára sem lépett. Így nem meglepetés csak csalódás 😕
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Snapeket megnéztem azóta köszi, csak reménykedtem benne, ha már az edzésen ennyire aprít, több szerepet kap, de úgy látszik Fosternek több a sansza 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Na Foster örömteli, hogy a brutális számai mellett a pályán sem rossz, de mi a helyzet az eddig itt agyondicsért Martinnal?Wyatt
8 snap, 0 feljegyezni való. Chase Thomas pedig még snapet se kapott 😕

Repült Wallace, lehet tovább drukkolni Ryan Griffinnek, már a draft előtt mondtam, hogy van jövője az nfl-ben a srácnakjjncaa
Ha nem lesz QB-poszton sérülés, akkor szerintem a PS jut neki idén.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Repült Wallace, lehet tovább drukkolni Ryan Griffinnek, már a draft előtt mondtam, hogy van jövője az nfl-ben a srácnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ingram lefogyott, vagy érzéki csalódás?Gyurma Pappa
Fene tudja, lehet. Őt komolyan túlértékelte, hogy a Bama támadófala kb. fél évtizede dominálja az NCAA-t, plusz a 2011-es draft nem bővelkedett nagy futóígéretekben, ő meg azért csak begyűjtött egy Heismant.

Robinson a harmadosztályban játszott, ahonnan nehéz dobbantani az NFL-be a drafton, ha a jó statok mellett nem produkálsz kiemelkedően a felmérőkön. Állítólag 4,71-es 40 yardja van, aminél volt idén 25 jobb a combine-on. Viszont (szintén állítólag) a 10 yardja 1,54, ami top 10 lett volna ugyanott.
Armstead a másodosztályból úgy lett harmadik körös, hogy a kiváló teljesítménye mellett minden idők egyik legjobb felmérőjét produkálta az OT-k között.

Robinson különben is olyan elemekben kiemelkedő, amit nem lehet mérni. Jól látja meg a lyukakat, türelmesen, lassan megy be a résbe és gyorsan sprintel ki onnan. Nem esik el az első kontaktban, páratlan egyensúlyérzékével sorra kreálja az ellenfél kihagyott szereléseit.
Ezt persze megcsinálja még pár ember a másod- meg harmadosztályban, csak a szuperatletikus NFL-be érve, hirtelen 3-4 kategóriát feljebb lépve már nem működik. Úgy fest, hogy Robinsonnál igen.atapapa
Gondolom egyedül vagyok vele, de én Ingramtől nagy évet várok, tavaly a szezon második felére összeszedte magát, idén contract year, talán beérett, szerintem beváltja az első körét. Legalábbis remélem.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ingram lefogyott, vagy érzéki csalódás?Gyurma Pappa
Fene tudja, lehet. Őt komolyan túlértékelte, hogy a Bama támadófala kb. fél évtizede dominálja az NCAA-t, plusz a 2011-es draft nem bővelkedett nagy futóígéretekben, ő meg azért csak begyűjtött egy Heismant.

Robinson a harmadosztályban játszott, ahonnan nehéz dobbantani az NFL-be a drafton, ha a jó statok mellett nem produkálsz kiemelkedően a felmérőkön. Állítólag 4,71-es 40 yardja van, aminél volt idén 25 jobb a combine-on. Viszont (szintén állítólag) a 10 yardja 1,54, ami top 10 lett volna ugyanott.
Armstead a másodosztályból úgy lett harmadik körös, hogy a kiváló teljesítménye mellett minden idők egyik legjobb felmérőjét produkálta az OT-k között.

Robinson különben is olyan elemekben kiemelkedő, amit nem lehet mérni. Jól látja meg a lyukakat, türelmesen, lassan megy be a résbe és gyorsan sprintel ki onnan. Nem esik el az első kontaktban, páratlan egyensúlyérzékével sorra kreálja az ellenfél kihagyott szereléseit.
Ezt persze megcsinálja még pár ember a másod- meg harmadosztályban, csak a szuperatletikus NFL-be érve, hirtelen 3-4 kategóriát feljebb lépve már nem működik. Úgy fest, hogy Robinsonnál igen.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na Foster örömteli, hogy a brutális számai mellett a pályán sem rossz, de mi a helyzet az eddig itt agyondicsért Martinnal?

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ingram lefogyott, vagy érzéki csalódás? Egyébként neki a következő éve lesz a karrier év, ha jól nézem, nagyon sokat idén már azért nem hibázhat. Robinson egyébként miért lett UDFA?

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mondjuk engem nagyon meglepett, hogy a "rendes" offense egy egész félidőt fent volt.krixtofer
Ez bevett dolog, az előszezon 2. és 3. meccsén kapnak ennyit a kezdők általában. A 4. meccsen viszont a legtöbbször nem is játszanak már.



Ez a Foster gyerek nem ártana, ha rosteren maradna azért. 2 meccs, 3 sack, 1 FF. Tocy
Valami őrület hogy milyen mozgékony a termetéhez képest. Imádnám, ha nem vágnánk ki, de a cserék ellen játszott mind a kétszer, ami gyakran megnehezíti a korrekt értékelést. Jó lenne, ha a 3. meccsen pár poszton felkavarná az edzői kar a dolgokat, és olyan játékosok, mint Robinson, Foster, Dagadt Jenkins vagy Parker a kezdők mellett kaphatnának valamennyi lehetőséget.


Bárkivel szívesen fogadok abban, hogy Robinsonból pro bowler lesz legalább egyszer a karrierje során. Talán elhamarkodott, de szerintem már most a 3. legjobb backünk Sproles és Pierre mögött.atapapa
Tavaly sem nagyon volt 4 back nevezve meccsekre ( max úgy, hogy Cadet csak ST-ben játszott ), Robinson miatt kihagynád Ingramet?Tocy
Ki. Nálam Pierre mellett ő a legkomplettebb RB a keretben, csak nem annyira sérülékeny és gyorsabb.
De mindegy mit gondolok, az első körben választott Ingram szerintem idén is sokat lesz foglalkoztatva. Robinson kereten marad, aztán ha sérülés lesz (Pierre-t ismerve lesz), akkor ő is odafér.