New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
6:40-től TD futás és a következményei. 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
a pats meg vitriolozza nicksék után a vendég öltözőt és az összes cuccot, amihez a bucsnak köze volt. egyszerre ijesztő, bizarr és vicces ez a történet. ilyenkor a liga miért nem aggódik a játékosok épsége miatt?!adam77
Még nem sikerült kapcsolatot találni az ügy és a Saints között. Ha sikerül, majd lesz aggódás 😉

Én úgy érzem jóhiszeműen, hogy próbálják nem hiszterizálni a dolgot, így is van elég botrány a Liga körül, viszont elég komolyan kontrollálják a helyzetet.
De ez csak megérzés a híreket olvasva a Föld másik oldaláról.

több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 633
a pats meg vitriolozza nicksék után a vendég öltözőt és az összes cuccot, amihez a bucsnak köze volt. egyszerre ijesztő, bizarr és vicces ez a történet. ilyenkor a liga miért nem aggódik a játékosok épsége miatt?! súlyos fertőző betegséggel kezelt játékosok miért nincsenek pup-ra vagy ir-re téve?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Már csak azért is 😀😀krixtofer
Hülye 😛
Roto azt írja, hogy ACL-szakadása van, de innen látszik, hogy ők se tévedhetetlenek, hiszen ez tavaly történt, idén csak annyit olvastam róla hogy családi okok miatt hagyott ki edzéseket.

Kiderült mit adtatok Haralsonért?gabokocka
conditional seventh round pickjjncaa
Akkor kapja meg a picket a Frisco, ha megéli az ötvenhármas keretet, vagyis ez a "conditional" rész hamar törölhető.

The Saints have a perfect 158.3 QB rating when throwing to Kenny Stills who has seven catches for 140 yards and two touchdowns.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Kiderült mit adtatok Haralsonért?gabokocka
conditional seventh round pick


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Kiderült mit adtatok Haralsonért?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Ja igen, és Chamberlaintől mit akarunk? Mert nem igazán értem, hogy megint IR-en van.krixtofer
Valami nagyon jó bőr lehet a felesége és szeretnénk a város környékén tartani. Más nem jut eszembe, hogy egy tipikus 43 OLB-nek miért is kell egy év fizetett szabadságot adnunk miután sérültnek nem sérült, projektnek meg 28 évesen már rég nem projekt.atapapa

Már csak azért is 😀😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ja igen, és Chamberlaintől mit akarunk? Mert nem igazán értem, hogy megint IR-en van.krixtofer
Valami nagyon jó bőr lehet a felesége és szeretnénk a város környékén tartani. Más nem jut eszembe, hogy egy tipikus 43 OLB-nek miért is kell egy év fizetett szabadságot adnunk miután sérültnek nem sérült, projektnek meg 28 évesen már rég nem projekt.

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én nem nagyon aggódok a Galette-Wilson páros miatt (persze az egészségükön kívűl). Jók lesznek, de Galette biztos jobban meg fogja mutatni magát.

Ja igen, és Chamberlaintől mit akarunk? Mert nem igazán értem, hogy megint IR-en van.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
oda + vissza vannak érte.... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Nagyon bíznak a Galette/Wilson duóban...főleg az egészségükben. De lehet, hogy a Vaccaro pick helyett inkább OLB-t kellett volna...Tocy
Nem. Harpert nem fogjuk újraigazolni, és Vaccaro kihagyhatatlan. RR meg kimondottan S fétisben szenved, így ráadásul személyes "igény" is. A belső passrush működik (és eléggé úgy néz ki), akkor egy idő után több helye lesz az OLB-nek, és az jó, a gyengébb OLB felhozatal is működhet. Az más kérdés, hogy Haralsont kivéve egyik OLB-nek sem kellett igazán még visszalépnie zónázni mondjuk, vagy futás elleni gyengeségük is kompenzálható volt, most ez nem biztos. Lofton futás elleni képességeire nagy szükség lesz...

Vaccaro pick nagyon jó, szerintem az elmúlt draftok legjobb pickje volt (Jordan mellett, akiről akkor nem nagyon értettem, hogy minek igazoljuk le, hiszen nem igazán 43-as DE), mind pozícióban, mind személyében.
(Nagyon bírtam Ingramot, meg többet vártam tőle, de akkor sem értettem egyet, hogy minek RB-ért ennyit áldozni. Főleg, hogy a nyáron még leigazoltuk Sprolest is. Persze, persze pánik, meg ijesztő volt, hogy mindenki sérült, na de akkor is...)

(Off.: nem nagyon olvastam sehol, de Ivory hogy teljesít a Jetsben? Nem láttam kiemelve sehol, se pozitív, se negatív értelemben, lehet csak én vagyok béna.)

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nagyon bíznak a Galette/Wilson duóban...főleg az egészségükben. De lehet, hogy a Vaccaro pick helyett inkább OLB-t kellett volna...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Martin nagy pofon így, ekkora OLB-hiányban. Ráadásul benne láttam, hogy ST-ász is lehet, brutális szerelésekkel az open fielden.
Arra kíváncsi vagyok, hogy holnap kivel fognak OLB-t erőltetni. Ha még egy ember lesérül, még komolytalan cserénk se lesz a poszton.

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
ata keretéből martin cut (ment még toone és owusu-ansah). olb-be szerintem majd még próbálunk hozni valakit máshonnan. de azért elég meglepő, hogy már most elküldtük...

és közben chamberlain ir és jött jumal rolle corner a billstől.adam77
Martin meglepett. Sokat dicsérték a TC alatt, bár aggasztó volt, hogy meccseken szinte semmit nem mutatott. Ehhez hozzájön még, hogy Rufus se tűnik még késznek, Wilson/Jr. 3-4 képességükről még semmit nem tudunk a sérülések miatt, Haralson nem játszott egy éve, Richardson nem ide való lenne...nagyon vékony lesz ez az OLB poszt 😕 A Wilson-Galette párosnak muszáj villantania egyszerűen
több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 633
ata keretéből martin cut (ment még toone és owusu-ansah). olb-be szerintem majd még próbálunk hozni valakit máshonnan. de azért elég meglepő, hogy már most elküldtük...

és közben chamberlain ir és jött jumal rolle corner a billstől.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nekem még a 4 CB tűnik kevésnek még akkor is, ha Vaccarot és Jenkinst tényleg tervezik ott is bevetni.clbass
Pedig 10 DB szvsz nem lesz kereten, és Vaccarot jelenleg kvázi nickelként foglalkoztatjuk, még ha a posztja SS is.

Most megnéztem gyorsan, tavaly 5RB/6WR/3TE volt az első 53-as keretben.

Jellemző hogy minden csapat szűkített már 75-re, csak a mi névsorunk nincs sehol 😊atapapa
A 4 CB elég lehet, nickelben amúgy is Vaccaro lesz, a két CB ténylegesen is csere lesz. A 6 safetyből szerintem 5 lesz csak.

Szóval van remény az 5 RB/6 WR/3 TE-re? 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nekem még a 4 CB tűnik kevésnek még akkor is, ha Vaccarot és Jenkinst tényleg tervezik ott is bevetni.clbass
Pedig 10 DB szvsz nem lesz kereten, és Vaccarot jelenleg kvázi nickelként foglalkoztatjuk, még ha a posztja SS is.

Most megnéztem gyorsan, tavaly 5RB/6WR/3TE volt az első 53-as keretben.

Jellemző hogy minden csapat szűkített már 75-re, csak a mi névsorunk nincs sehol 😊

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Szerintem kevés az 5 WR főleg Robyval. 5RB meg szerintem sem lesz, Cadet vagy Robinson menni fog vagy PS és viszik.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szerintem az 5 RB is sok, de mind az öt értékes...viszont a 6 WR szerintem kizárt. Colston-Moore-Stills-Toon-Roby lesz, és fájó szívvel kell megválni a Tanner-Parker kettőstől...de ünnepelnék, ha Roby helyett megtartanánk valamelyiket. A ST amúgy is gáz...
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ata akkor most ki is a kakukktojás? Vagy az öt RB vagy a hat OLB a sok szvsz.clbass
Ahogy céloztam rá, az RB/WR/TE posztokra nem fogunk összesen 14 helyet pazarolni, arra gondoltam, hogy a jóslatom bukni fog.
Bár lehet, hogy igazad lesz és az OLB-n szűkítünk (Rufus és Martin közül valamelyik), viszont ott pont nem tenném, sok a sérülékeny játékos és Haralsonon kívül mindenki tapasztalatlan 34-ben.
atapapa
Nekem még a 4 CB tűnik kevésnek még akkor is, ha Vaccarot és Jenkinst tényleg tervezik ott is bevetni.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ata akkor most ki is a kakukktojás? Vagy az öt RB vagy a hat OLB a sok szvsz.clbass
Ahogy céloztam rá, az RB/WR/TE posztokra nem fogunk összesen 14 helyet pazarolni, arra gondoltam, hogy a jóslatom bukni fog.
Bár lehet, hogy igazad lesz és az OLB-n szűkítünk (Rufus és Martin közül valamelyik), viszont ott pont nem tenném, sok a sérülékeny játékos és Haralsonon kívül mindenki tapasztalatlan 34-ben.


Jut eszembe ata, mi van a tippjátékkal, ember?hajdu
ŐŐőő, igen 😊 El lett felejtve ^ ^
Hétvégére összeállítom a csomagot.

Szerintem volt 2009-ben is. Azt hiszem pont akkor volt először.

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Jut eszembe ata, mi van a tippjátékkal, ember?hajdu
Nem úgy volt, hogy nem lesz? Utoljára 2009-ben nem volt 😛Gyurma Pappa
Akkor bojkott :cool:
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Jut eszembe ata, mi van a tippjátékkal, ember?hajdu
Nem úgy volt, hogy nem lesz? Utoljára 2009-ben nem volt 😛

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hozzávetőlegesen 3 szakíró van itt.
Ém legfeljebb drukkolok és ha keződik a szezon, aktivizálom magam. 8-án pedig szarrá szedjük a szerencsétlen feketevörösöket.
Jut eszembe ata, mi van a tippjátékkal, ember?
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ata akkor most ki is a kakukktojás? Vagy az öt RB vagy a hat OLB a sok szvsz.