New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
És hogy miért kell Robinsonnak rosterhelyet adni

Where do they find these guys?
In yet another case of the Saints finding a late round or undrafted gem at running back, Khiry Robinson continued his fine preseason display as he received his highest workload of the preseason. He gained 5.3 YPC on his 22 carries while forcing six missed tackles. That brings his total to 24 total forced missed tackles this preseason, the highest number of any running back, also tying him for the league-lead in our Elusive Rating.
 www.profootballfocus.com/blog/2013/08/31/refo-no-mia-preseason-wk-4/

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kitette, persze, nem hozta az eredményt, de nézzük már meg ki és mennyit dobott neki SD-ben.hajdu
Részben erre utaltam burkoltan azzal, hogy nem mutatsz olyan ex-Szentet, akinek nagyon bejött volna a váltás. A királycsinálók maradtak itt.

Meachemet kitette a Chargers.
Eddig nem sok olyan játékost engedtünk el a Payton-korszakban, aki az új állomáshelyén hozta a nálunk megszokott szintet.atapapa
Jól emlékszem, nem is tettünk ajánlatot Meachnek annak idején?Gyurma Pappa
Azt hiszem nem, nem is volt realitása Brees, Colston és Nicks (Grubbs) mellett-mögött.

Nekem pl. nem is hiányoznak.hajdu
Hiányérzet bennem sincs, de tetszik ez a mini tradíció, ami a tippjátékkal kialakult, és egy újabb szint lenne, ha más szurkolók is beszállnának a mi csapatunkkal kapcsolatos jósolgatásba.
Mindegy, már így is nagyon túl van beszélve a téma, marginális kérdés.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Meachemet kitette a Chargers.
Eddig nem sok olyan játékost engedtünk el a Payton-korszakban, aki az új állomáshelyén hozta a nálunk megszokott szintet.atapapa
Jól emlékszem, nem is tettünk ajánlatot Meachnek annak idején?

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Lance Moore meg ma töltötte be a 30. életévét. Mindenki öregszik.

Remélem holnap lesz mivel megünnepelni. 😀EasyGhost
Basszus, már ki vagyok éhezve, de még 1 hét, már teljesen abba a hitben voltam hogy lesznek meccsek hétvégén. 😕EasyGhost
lesznek (voltak, vannak) 😀 csak másik ligában, de érdemes nézni, egyébként

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Lance Moore meg ma töltötte be a 30. életévét. Mindenki öregszik.

Remélem holnap lesz mivel megünnepelni. 😀EasyGhost
Basszus, már ki vagyok éhezve, de még 1 hét, már teljesen abba a hitben voltam hogy lesznek meccsek hétvégén. 😕
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ha itt tippelnek, Saints cuccot kapjanak. Szeretném shawnkát Saints sapkában látni 😀 Tuti háttérkép 😛Gyurma Pappa
jó poén 😊 de ha bármilyen idegen szurkoló lenyomja a Saints-sereget tippjátékban, az megérdemli, hogy mi pénzeljünk egy neki kedves relikviát
(bár ez csak nagyon feltételes mód, egyáltalán nem is vett még részt más csapat szurkolója a 4 év alatt a dologban)atapapa
Nekem pl. nem is hiányoznak.
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Saints Tippverseny:  bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/new_orleans_saints?oldal=0#850771atapapa
Kitette, persze, nem hozta az eredményt, de nézzük már meg ki és mennyit dobott neki SD-ben.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Csorognak a hírek a kirúgásokról.
Tanner-haverom állítólag megcsípte a rostert, Robytól pedig elköszöntünk.

Meachemet kitette a Chargers.
Eddig nem sok olyan játékost engedtünk el a Payton-korszakban, aki az új állomáshelyén hozta a nálunk megszokott szintet.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ha itt tippelnek, Saints cuccot kapjanak. Szeretném shawnkát Saints sapkában látni 😀 Tuti háttérkép 😛Gyurma Pappa
jó poén 😊 de ha bármilyen idegen szurkoló lenyomja a Saints-sereget tippjátékban, az megérdemli, hogy mi pénzeljünk egy neki kedves relikviát
(bár ez csak nagyon feltételes mód, egyáltalán nem is vett még részt más csapat szurkolója a 4 év alatt a dologban)

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Lance Moore meg ma töltötte be a 30. életévét. Mindenki öregszik.

Remélem holnap lesz mivel megünnepelni. 😀
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Nyeremény: az összegyűlt pénzből a legjobban tippelő NFL-es ajándéktárgyat kap.
Bármilyen érzelmű szurkoló játszhat, ha végül nem Saints-szurkoló nyerne, akkor a nyertes kedvenc csapatának relikviájából rendelünk (az mondjuk ciki lenne, ha egy betévedt Falcon nyerne és többségben Szentek fizetnék a falconsos nyereményét).
A nevezési díjat átutalással vagy budapesti személyes találkozó útján lehet rendezni, az ügyben PM-ben keressen minden tippelő.
atapapa
Ha itt tippelnek, Saints cuccot kapjanak. Szeretném shawnkát Saints sapkában látni 😀 Tuti háttérkép 😛

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A kérdéssor
Kérdés fél pontért
1. Bejutunk-e a rájátszásba?
igen
Kérdések egy pontért
2. A védelem az engedett yardokat illetően a tavalyi utolsó, 32. helyről előre lép-e legalább a 23. helyre?
nem
3. Brees dob-e idén is legalább 40 TD-t?
igen
4. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen?
igen
5. Az NFC West és az AFC East csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt?
nem
6. Lesz-e bármelyik játékosunk tagja az all pro first teamnek?
nem
7. Fogunk-e hibázni XP-t vagy FG-t 30 yardon belülről?
igen
8. Szerzünk-e 18 labdánál többet?
nem
9. Eladunk-e 18 labdánál többet?
nem
10. Lesz-e visszahordott TD kickoffból a Saints valamelyik meccsén? (ha az ellenfél hord vissza TD-t, az is számít, de puntból visszahordott TD nem számít)
igen

A következő kérdések telitalálat esetén 2 pontot, egy meccsnyi tévedés esetén 1 pontot érnek. Kettő vagy többmeccses tévedés esetén nem jár pont.
11. Hány meccsen enged a védelem legalább 30 pontot?
5
12. Hány meccsünk zárul 3 vagy annál kevesebb pontkülönbséggel?
6
13. Hány alkalommal dob Brees legalább 300 yardot?
10
14. Hány meccsen nem fog Brees egy TD-t se dobni?
0
15. Hány győzelmet szerzünk az alapszakaszban?
10

Kétpontos kérdések
16. Melyik játékosunk szerzi a legtöbb yardot elkapásban és futásban összesen?
Jimmy
17. Ki szerzi a legtöbb sacket?
Jordan
18. Ki szerzi a legtöbb nem passzolt TD-t?
Sproles
19. Ki szerzi a legtöbb interceptiont?
Vaccaro
20. Ki harcolja ki a legtöbb fumble-t?
Jordan

Kérdés holtverseny eldöntésére
21. Mennyi lesz Brees passer ratingje a szezonban?
104.6

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
V. Saints Tippverseny, 2013

Nevezési díj: 500 forint.
Nyeremény: az összegyűlt pénzből a legjobban tippelő NFL-es ajándéktárgyat kap.
Bármilyen érzelmű szurkoló játszhat, ha végül nem Saints-szurkoló nyerne, akkor a nyertes kedvenc csapatának relikviájából rendelünk (az mondjuk ciki lenne, ha egy betévedt Falcon nyerne és többségben Szentek fizetnék a falconsos nyereményét).
A nevezési díjat átutalással vagy budapesti személyes találkozó útján lehet rendezni, az ügyben PM-ben keressen minden tippelő.

Leadási határidő: szeptember 8. 19.00
A határidő előtt beírt válaszok a határidőig természetesen módosíthatóak, viszont utána kimentem őket, így a későbbi szerkesztgetés értelmetlen (nem is volt rá példa korábban)

A legfontosabb szabályváltoztatás a korábbi évekhez képest, hogy amennyiben valaki egy adott kérdésre az összes résztvevő közül egyedül találja el a helyes választ, azért kérdésenként plusz fél pont jár a végelszámolásnál.


A kérdéssor

Kérdés fél pontért
1. Bejutunk-e a rájátszásba?

Kérdések egy pontért
2. A védelem az engedett yardokat illetően a tavalyi utolsó, 32. helyről előre lép-e legalább a 23. helyre?
3. Brees dob-e idén is legalább 40 TD-t?
4. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen?
5. Az NFC West és az AFC East csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt?
6. Lesz-e bármelyik játékosunk tagja az all pro first teamnek?
7. Fogunk-e hibázni XP-t vagy FG-t 30 yardon belülről?
8. Szerzünk-e 18 labdánál többet?
9. Eladunk-e 18 labdánál többet?
10. Lesz-e visszahordott TD kickoffból a Saints valamelyik meccsén? (ha az ellenfél hord vissza TD-t, az is számít, de puntból visszahordott TD nem számít)

A következő kérdések telitalálat esetén 2 pontot, egy meccsnyi tévedés esetén 1 pontot érnek. Kettő vagy többmeccses tévedés esetén nem jár pont.
11. Hány meccsen enged a védelem legalább 30 pontot?
12. Hány meccsünk zárul 3 vagy annál kevesebb pontkülönbséggel?
13. Hány alkalommal dob Brees legalább 300 yardot?
14. Hány meccsen nem fog Brees egy TD-t se dobni?
15. Hány győzelmet szerzünk az alapszakaszban?

Kétpontos kérdések
16. Melyik játékosunk szerzi a legtöbb yardot elkapásban és futásban összesen?
17. Ki szerzi a legtöbb sacket?
18. Ki szerzi a legtöbb nem passzolt TD-t?
19. Ki szerzi a legtöbb interceptiont?
20. Ki harcolja ki a legtöbb fumble-t?

Kérdés holtverseny eldöntésére
21. Mennyi lesz Brees passer ratingje a szezonban?

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mivel az előző két évben kétszer egymás után meg lett szavazva a nyereményes változat, idén bátorkodtam egyedül dönteni ennek folytatása mellett.

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Lehet készülni, az utolsó hetet eseménydúsabbá tesszük: holnap reggel kinyomom a tippverseny kérdéssorát 😊atapapa
Idén hogy lesz? gyűjtetek/tünk valamire vagy most csak a standard dolog?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Egyébként csak engem zavar egy kicsit, hogy rögtön a "nagy rangadóval" kezdjük az évet?Gyurma Pappa
Engem biztos nem 😊
A Falcons idén is jó lesz és legalább nem lesz lehetőségük feltérképezni élesben az új védelmet. Egy esetleges győzelemmel kezdeni a legnagyobb rivális ellen... az nagy löketet adhatna a szezon elejére. Elég csak visszagondolni, hogy tavaly a lapos kezdés mennyire szakadékba fúródott pár hét alatt.

A kezdő védelemben nálam csak egy kérdőjel van
Hicks-Bunkley-Jordan
(Haralson?)-Lofton-Hawthorne-Galette
Lewis-Harper-Jenkins-Greer

Bár meglátásom szerint RR-nél a legkevésbé fontos a kezdő, mert rengetek formációt alkalmaz és a DL-ben nagy lesz a rotáció.
Nem fél 43-t felküldeni, ha úgy gondolja, ahol Richardson lehet DE (ha már csak ezen a poszton használható), Vaccaro is sokat lesz pályán valamelyik LB helyett.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Nos. Engem egyetlen kérdés foglalkoztat: hogy fog kinézni a kezdő D? Ugyanis szerintem még Ryan sem tudja.

Végre vége az offseasonnek, amint kijön a véglegesnek tekinthető keret, leírom a véleményemet elsősorban a védelemről, csak szokásomtól eltérően csendben megnéztem minden meccset nagyjából (nfl game pass 😍 ), és szerintem tudom mit én mit tennék, de szerintem az nem lesz 😀 Szóval várom a végső keretet.

Egyébként csak engem zavar egy kicsit, hogy rögtön a "nagy rangadóval" kezdjük az évet? Nem volt még időm belerázódni sem, hogy megint van futball és BUMM rögtön a Falcons. Vagy ez csak engem zavar?

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
New Orleans Saints - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Eléggé bekavart az éjjeli meccs a keretszűkítési spekulációba.
AIQ lesérült, nem úgy tűnik hogy pár napra
Tanner csinált másfél dropot a limitált játékideje alatt, de a héten Brees nagyon elismerően beszélt róla
Richardson rohadtjó volt. Ha a cserék cseréje elleni teljesítmény dönt, akkor lehet hogy rostert fog

Foster és Toon lesérült, Payton azt mondja he will be fine meg he should be fine.Kezdjünk aggódni? 😀

Robinson meg a labdát hagyta el, de ezt leszámítva a meccs embere volt a részünkről, összesen vagy 160 yarddal.atapapa
Na ne...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Eléggé bekavart az éjjeli meccs a keretszűkítési spekulációba.
AIQ lesérült, nem úgy tűnik hogy pár napra
Tanner csinált másfél dropot a limitált játékideje alatt, de a héten Brees nagyon elismerően beszélt róla
Richardson rohadtjó volt. Ha a cserék cseréje elleni teljesítmény dönt, akkor lehet hogy rostert fog

Foster és Toon lesérült, Payton azt mondja he will be fine meg he should be fine.Kezdjünk aggódni? 😀

Robinson meg a labdát hagyta el, de ezt leszámítva a meccs embere volt a részünkről, összesen vagy 160 yarddal.

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A hozzászólásokat olvasva a védelemről igazán most azt tudom leszűrni, hogy el kell kezdjek imádkozni a megfelelő védelem összeállásáért 😀 Vagy ne aggódjak? Esetleg a Superdome vendég öltözőjébe csempésszek pálinkát az ellenfelek italába 😀 😛 Ezt vajon milyen ügynek hívnák? 😀Fattyu
Hogy mennyire ráhibáztál az is mutatja, hogy meg nem erősített információk szerint Richter Gedeon rendelkezésére áll az a nem régen elkészült 1 673 410 oldalas vizsgálati jelentés, ami az újabb new orleansi botrány ('alcohol scandal') részleteit tárja fel. RG ugyan egyelőre nem árult el tényeket, de azt a sajtó jelenlévő képviselői számára is világossá tette, hogy a Saints példás büntetésre számíthat, ami akár a csapat kizárását is jelentheti az idei küzdelmekből, de "az biztosnak látszik, hogy a teljes kezdő támadó és védősor játékosait - beleértve az edzőket is - legalább 10 mérkőzéses eltiltás várja."
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én tavaly az előszezon után kifejezetten rossz véleménnyel voltam a védelemről, mivel nem volt pass rush és a back7 folyamatosan csinálta a hibákat zóna közben.
Idén leginkább a pass rusher OLB ad okot aggodalomra, meg a Jenkins-Harper duett, de szerintem most messze leszünk a ligautolsó védelemtől.
Arról nem tudom mit gondoljak, hogy ebben a nagy OLB-hiányunkban a kirakott Chase Thomast rögtön felszedte a Raiders, tegnap meg Martint a Browns.

több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
A hozzászólásokat olvasva a védelemről igazán most azt tudom leszűrni, hogy el kell kezdjek imádkozni a megfelelő védelem összeállásáért 😀 Vagy ne aggódjak? Esetleg a Superdome vendég öltözőjébe csempésszek pálinkát az ellenfelek italába 😀 😛 Ezt vajon milyen ügynek hívnák? 😀

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ha tényleg agresszív húsevő baktérium támadta volna meg nickset, annak pár napon belül már látható következmenyei lettek vna...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...