New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Szerintem kevés az 5 WR főleg Robyval. 5RB meg szerintem sem lesz, Cadet vagy Robinson menni fog vagy PS és viszik.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Szerintem az 5 RB is sok, de mind az öt értékes...viszont a 6 WR szerintem kizárt. Colston-Moore-Stills-Toon-Roby lesz, és fájó szívvel kell megválni a Tanner-Parker kettőstől...de ünnepelnék, ha Roby helyett megtartanánk valamelyiket. A ST amúgy is gáz...
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ata akkor most ki is a kakukktojás? Vagy az öt RB vagy a hat OLB a sok szvsz.clbass
Ahogy céloztam rá, az RB/WR/TE posztokra nem fogunk összesen 14 helyet pazarolni, arra gondoltam, hogy a jóslatom bukni fog.
Bár lehet, hogy igazad lesz és az OLB-n szűkítünk (Rufus és Martin közül valamelyik), viszont ott pont nem tenném, sok a sérülékeny játékos és Haralsonon kívül mindenki tapasztalatlan 34-ben.
atapapa
Nekem még a 4 CB tűnik kevésnek még akkor is, ha Vaccarot és Jenkinst tényleg tervezik ott is bevetni.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ata akkor most ki is a kakukktojás? Vagy az öt RB vagy a hat OLB a sok szvsz.clbass
Ahogy céloztam rá, az RB/WR/TE posztokra nem fogunk összesen 14 helyet pazarolni, arra gondoltam, hogy a jóslatom bukni fog.
Bár lehet, hogy igazad lesz és az OLB-n szűkítünk (Rufus és Martin közül valamelyik), viszont ott pont nem tenném, sok a sérülékeny játékos és Haralsonon kívül mindenki tapasztalatlan 34-ben.


Jut eszembe ata, mi van a tippjátékkal, ember?hajdu
ŐŐőő, igen 😊 El lett felejtve ^ ^
Hétvégére összeállítom a csomagot.

Szerintem volt 2009-ben is. Azt hiszem pont akkor volt először.

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Jut eszembe ata, mi van a tippjátékkal, ember?hajdu
Nem úgy volt, hogy nem lesz? Utoljára 2009-ben nem volt 😛Gyurma Pappa
Akkor bojkott :cool:
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Jut eszembe ata, mi van a tippjátékkal, ember?hajdu
Nem úgy volt, hogy nem lesz? Utoljára 2009-ben nem volt 😛

több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Hozzávetőlegesen 3 szakíró van itt.
Ém legfeljebb drukkolok és ha keződik a szezon, aktivizálom magam. 8-án pedig szarrá szedjük a szerencsétlen feketevörösöket.
Jut eszembe ata, mi van a tippjátékkal, ember?
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ata akkor most ki is a kakukktojás? Vagy az öt RB vagy a hat OLB a sok szvsz.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Akkor az én ötvenhármas keretem

QB: Brees, McCown. Nálunk a csereirányítók rendre villognak az előszezonban, most McCown intézte el magának, hogy jövőre valahol nagyobb pénzt kapjon a veteránminimumnál. Griffin megy PS-be.

RB: Thomas, Sproles, Ingram, Cadet, Robinson. Ha egy csapat úgy szedi össze az utcáról a tehetséges futókat, ahogy azt mi tesszük, ott vétek korai kört RB-re áldozni. 2011-ben sikerült túlreagálnunk, hogy extrém módon minden futónk lesérült az előző évben.
Robinson nem lesz meccsnapi rosteren, amíg valaki le nem sérül, de ha PS-be tesszük, még aznap lenyúlja valaki. Jobb Cadetnél, de utóbbi rutinosabb és returner is.
FB: Jed Collins. Jonhson is élt a lehetőséggel, amikor pályára engedtük, de Collins bevált, nincs értelme bolygatni ezt a posztot.

WR: Colston, Moore, Stills, Toon, Tanner, Parker.
Az egyik legnehezebben selejtezhető poszt ez idén. A Tanner-Parker-Roby trió különversenye nem biztos hogy ezzel az eredménnyel zárul, de én Tannertről nem tudnék megválni. Összesen 33 alkalommal engedtük el, majd igazoltuk újra a karrierje során, de érzésem szerint a következő release után már nem lesz alkalmunk újra felszedni. A srác idén is bizonyította, hogy ha egy labda fel megy, akkor annak csak elkapás lehet a vége. Roby ST-ász, de Parker vissza is hord, így én a veterántól válnék meg.

TE: Graham, Watson, Higgins.
5 RB és 6 WR mellett eléggé esélytelen a 3 TE, vagyis a 3 poszt valamelyikén már a létszámot illetően bukni fog a jóslatom, de kell a 3. TE, mert egyre gyakrabban húzunk vissza egy TE-t a backfieldre, lásd Wattson presnap helyét a Texans elleni elkapásakor, de korábban Thomas is gyakori vendég volt itt.

T: Brown, Strief, Armstead, Bryce Harris.
Itt a negyedik helyért folyó meccs érdekes. Az előszezoni meccseken Harris szerintem kiütötte Jones-t. Megkockáztatom, hogy Harris Strief helyét veszélyezteti a kezdőben, csereként az első két meccsen még egy nyomást se engedett az irányítóra, vasárnap már az első csapattal is kapott snapeket. Rendkívül fizikális ez a fickó, pass protectionben nehéz mit kezdeni vele, ha rátette a kezét a pass rusherre, akkor szinte esélytelen, hogy leváljon róla a védő. Annyi hibája van talán, hogy nem mindig ismeri fel helyesen, kit is kell blokkolnia. Egy egyszerű stunt is zavarba hozza, továbbá amikor üres területen, lendületből kell blokkolnia, akkor van egy rossz szokása: gyakran "markol", kap bele az ellenfélbe. Ami azon kívül, hogy könnyen szül holdingos szitukat, azért is problémás, mert így nem tud új lendületet venni és további védőt blokkolni.

G: Evans, Grubbs, Lelito.
A harmadik G személyét illetően abszolút tanácstalan vagyok, Olsen alap lenne, hiszen tavaly már megcsípte a helyet, használtuk is, de a Houston elleni meccs összezavart. Ugye Evanst nem játszattuk, a helyén Olsen kezdett, és rendkívül rossz volt, sacket is engedett Brees-re. Gyorsan betettük a helyére Lelitot, aki nagyon korrekt teljesítményt hozott. De hogy ne legyen ennyire egyszerű, Olsen továbbra is a cserecenterünk volt, rá DLP mögött lehetne számítani.

C: DLP.

DL: Jordan, Bunkley, Hicks, Foster, Jenkins, Walker.
Itt nincs semmi meglepő, Fosteről azt mondta Payton, hogy nem a rosterhelyért kell bizonyítania már, hanem a még több játékidőért.

ILB: Vilma, Lofton, Hawthorne, Humber, Reddick.
Kérdés hogy miként szolgál Vilma egészsége, az ő helyére becsúszhat Herring, ha nagy a baj. Hawthorne-nak úgy tűnik jól áll a 34

OLB: Galette, Wilson, Haralson, Martin, Johnson, Richardson
A leggázabb poszt. Az előszezonban betöltött szerepe alapján Richardsont is tartjuk, amit nem bánnék, ha még mindig 43-t játszanánk. De neki pontosan annyi köze van a 34-hez, mint szegény Smith-nek volt.

CB: Greer, Lewis, Robi, White.
Itt a negyedik hely lehet képlékeny, White annyira nem volt elveszett az előszezonban, mint a tavalyi zónában, de könnyen lehet hogy az UDFA Sweeting kiveri őt a csapatból. Ryan embere, Carr is beleszólhat a helyosztásba.

S: Harper, Jenkins, Vaccaro, IAQ, Bush
Lehetne 5 corner és 4 safety is az arány végül, de RR safety-fetisiszta, fogunk idén egyszerre 4 safetyt a pályán látni, nem egyszer.
Itt a Jenkins, Harper, Vaccaro csapat a biztos, a maradék két hely elosztásába szerintem bőven bele fog szólni az utolsó meccsen mutatott játék is.


ST: Hartley, Morstead, Drescher.

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Én is itt vagyok még a háttérben, de inkább csak olvasom a dolgokat amiket írtok, így preseasonban általában marad az összefoglaló vagy letöltöm a meccset, így mire eljutok a fórumra max marad az egyetértés mert jó párszor azt írjátok le amit gondolok én is, annyit meg nem fogok beírni hogy: "egyet értek" 😀 De az első héten már találkozunk az eredménykövetőben. 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Amennyire ismerem, pont a pass rush a játéka legrosszabb eleme, nagyon masszív futás ellen és visszalépni is hatékonyan tud.atapapa
Azért volt 8 sackes szezonja, de legalább kiegészíti Wilsont, ketten együtt már egy komplett OLB-t alkotnának. 😊somoskovig

Nem mint pass rushert akartam lehúzni, még így is top3 pass rusher lehet az összes egészséges linebackerünk között, csak egyéb területeken még jobb (vagy a mi játékosaink rosszabbak, ahogy tetszik).
Wilsonban én nem bízom OLB-ként, főleg pass rusherként nem, de örömmel veszem majd, ha megcáfol a szezon során.

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 736 — 49ers GM
Szóval srácok maximális tisztelet, nyomassátok mert szerintem rajtam kívül is van aki issza szavaitokat!Matthew99
Köszi. De tényleg jó lenne, ha minél többen írnátok. Van pár topic, ahol könnyen lehurrogják a kevésbé megalapozott véleményeket, de szerintem itt "türelmesek" szoktunk lenni.

De így is a legjobb jelenleg egészséges OLB lehet a keretben...somoskovig
Ezzel a kijelentéssel nagy rizikót nem vállaltál 😕)
Amennyire ismerem, pont a pass rush a játéka legrosszabb eleme, nagyon masszív futás ellen és visszalépni is hatékonyan tud.

Hogy Zemanlát idegesítsem: az ember Mississippiben született, nagyon nem utálhat minket :patapapa
Azért volt 8 sackes szezonja, de legalább kiegészíti Wilsont, ketten együtt már egy komplett OLB-t alkotnának. 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szóval srácok maximális tisztelet, nyomassátok mert szerintem rajtam kívül is van aki issza szavaitokat!Matthew99
Köszi. De tényleg jó lenne, ha minél többen írnátok. Van pár topic, ahol könnyen lehurrogják a kevésbé megalapozott véleményeket, de szerintem itt "türelmesek" szoktunk lenni.

De így is a legjobb jelenleg egészséges OLB lehet a keretben...somoskovig
Ezzel a kijelentéssel nagy rizikót nem vállaltál 😕)
Amennyire ismerem, pont a pass rush a játéka legrosszabb eleme, nagyon masszív futás ellen és visszalépni is hatékonyan tud.

Hogy Zemanlát idegesítsem: az ember Mississippiben született, nagyon nem utálhat minket :p

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 736 — 49ers GM
Ha Galette+Wilson nem épülnek fel, akkor olyan mindegy...Tocy
Lehet hogy ez a srác jobb, mint Wilson. Jó csere volt ez, persze a helyén kezelve (7. kör ment érte)atapapa
Ez faszán is elsülhet akár, nem rossz játékos Haralson, csak Brooks és Aldon Smith mellett nem nagyon volt esélye, meg persze hogy legyen némi sérülés is a történetében, ki kellett hagynia a teljes tavalyi szezont (asszem tricepsz-szakadása volt). De így is a legjobb jelenleg egészséges OLB lehet a keretben...

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
A bowl.hu eddigi 1000 csapatot választó felhasználójából 61 a Szenteket jelölte meg kedvencként, ehhez képes elég belterjesek vagyunk itt a topicban.
Fiúk-lányok, gyertek elő az illegalitásból, ne csak olvassatok, írjatok is 🏈atapapa
Én pl minden hozzászólást elolvasok itt, de nem vagyok olyan szinten hogy bele is szóljak a szakmai dolgokba.Matthew99
Nos, lehet hogy pont ez a baj. Elvégre ez egy szurkolói fórum elsősorban és nem stratégia vagy valami hasonló topic.
Talán az is a baj, hogy néhányan rátelepszünk a topicra a magunk magabiztos nagypofájú stílusában, más szurkoló pedig megnyikkanni se mer :-/
atapapa
Szerintem meg rosszul gondolod. Én nagyon szeretem a szakmai dolgokat is olvasni annak ellenére, hogy néha nem értem 😊 De érdekel amiket írtok és csak csodálni tudom az olyan embereket akik ilyen szintig eljutnak. Arról nem is beszélve, hogy ez egy amerikai focis fórum. Hol ha itt nem? Nem gondolom, hogy ezzel elrettentitek a mezei szurkolókat mint én. Sajnos nekem nincs időm napi szinten követni a csapatot (néha csak az eredmény marad), de ettől még érdekel mi történik velük. A bennfentes információ pedig a kedvencem. Szóval srácok maximális tisztelet, nyomassátok mert szerintem rajtam kívül is van aki issza szavaitokat!


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Ha Galette+Wilson nem épülnek fel, akkor olyan mindegy...Tocy
Lehet hogy ez a srác jobb, mint Wilson. Jó csere volt ez, persze a helyén kezelve (7. kör ment érte)

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ha Galette+Wilson nem épülnek fel, akkor olyan mindegy...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nos. Akkor kéne egy OLB. Legalább egy, ugyebár. Annyira nem fognak kapkodni az állás iránt :-/
Gyurma Pappa
Haralson jön, SF-ből. Trade

több mint 10 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Sport tv : vasárnap 19:00 Falcons - Saints

......
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Nos. Akkor kéne egy OLB. Legalább egy, ugyebár. Annyira nem fognak kapkodni az állás iránt :-/

Smith sajnálom, nagyon szerettem (nem véletlenül játszottam 91-es mezben, mondjuk ILB-t, de ez most mindegy 😀), de tény hogy eljárt felette az idő. Voltak jó évei (2006, 2009), de sajnos több volt a felejthető, főleg az utolsó 2. Grant elküldése után úgy sejtettem, hogy meg vannak számláva a napjai arany-feketében, de elég sokáig kellett elszámolni. Sajnálom, újabb első körös DL embertől kell búcsút vennünk.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Smith IR, ez sztem megmentette attól, hogy országvilág előtt rommá égjen, mint OLB.gabokocka
Basszus, máskor vigyázok, hogy miért is fohászkodom xD
najó, ez szemétség volt. nem az ő hibája, hogy akár punterként is kipróbálnánk, csak hogy a kereten tartsuk. Ő az egyetlen játékosunk, aki már a Payton-korszak előtt is itt volt, nem lehetetlen, hogy tegnap láttuk utoljára Saints-mezben :-/


Ha biztosítási ügynök lennék, és egy Saints OLB keresne fel mostanában, akkor kérdezés nélkül menekülnék az üzlet elöl
Butler: ACL
Wilson: 1 hónap
Galette: (eddig) egy hónap
Smith: szezon

több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
ata: nem hiszem, hogy akár te vagy gyurma rettentenének el embereket a kommenteléstől. van pár olyan régi fórumozó aki nagyon magas lóról szól hozzá az olyanokhoz, akik az ő szintjüknek bagatel kérdést tesznek fel. ez már inkább elrettentő.... 😊

fattyú, lehet h a sport tv-n, mert lesz 7 órás közvetítés is, és sanszosan a mi meccsünk lehet a legérdekesebb.... 😊 ( esetleg a bengals - bears, vagy a vikes - lions köphet bele a levesbe... 😀 )peach
Az igazán jó lenne, bár a sport Tv-én még nem láttam semmi beharangozót, pedig már két hét sincs hátra 😀

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Smith IR, ez sztem megmentette attól, hogy országvilág előtt rommá égjen, mint OLB.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
ata: nem hiszem, hogy akár te vagy gyurma rettentenének el embereket a kommenteléstől. van pár olyan régi fórumozó aki nagyon magas lóról szól hozzá az olyanokhoz, akik az ő szintjüknek bagatel kérdést tesznek fel. ez már inkább elrettentő.... 😊

fattyú, lehet h a sport tv-n, mert lesz 7 órás közvetítés is, és sanszosan a mi meccsünk lehet a legérdekesebb.... 😊 ( esetleg a bengals - bears, vagy a vikes - lions köphet bele a levesbe... 😀 )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Na, elérte a célját a felhívás. 😀 Üdv az újaknak! 😊

Talán az is a baj, hogy néhányan rátelepszünk a topicra a magunk magabiztos nagypofájú stílusában, más szurkoló pedig megnyikkanni se mer :-/ atapapa
Ebben biztos valami, de, tényleg pont tőletek lehet a legtöbbet tanulni. Korábban is írtam már, hogy én (gondolom nem vagyok egyedül) nagyon szeretem az itteni "szakmázgatásokat"! 😊

Úgy látszik Ingramre is lehet mostmár jobban számítani screeneknél. Istenem az a Pierre TD. Gyönyörű volt! 😊 Lewis számomra egy kicsit csalódás eddig. Bár ahogy írtad Ata az eredménykövetőben, még a kezdő védelem nem is állt fel. Most meg teljesen felforgatva ment a D#.