New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Én is majdnem ugyanúgy számoltam, mint Gyurma, azzal a kivétellel, hogy szerintem a Bearst ütjük.
11-5! 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyetértek többé, kevésbé, de a 9ers ellen W-t húznék, mindig rendkívűl szoros meccseket játszunk velünk, még tavaly is, amikor olyan védelmünk volt, hogy csak, Brees is már kezdett fáradni akkor...
Zsinórban kétszer kaptunk ki tőlük, nüanszokon, egyszerűen nem létezik, hogy megint, ráadásul ismét itthon...
A Falconst talán megint W-re húznám, viszont a Rams ellen necces a szitu, és benne van az L, idegenben.

Tehát nálam 11-5.nfl_lover
Ilyenről kérdezz meg egy Cowboys fant. Mi sorozatban négyszer vertük őket saját stadionjukban. Volt azok között game winning field goal, utolsó másodpercben blokkolt fg, tavaly Dez Bryant kilógó ujja. De ugyanígy Giants-ből kiindulva SB menetelés alatt megvertük 49ers-t és Packers-t, majd tavaly alapszakaszban azt hihette volna az ember, hogy visszavágnak, de közel sem ez lett a vége. New Englandet már meg sem említem...Erre itt nem lehet alapozni, hogy legutóbb ők nyertek, most majd mi 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Minden évben megcsinálom, ata pl. utálja szerintem de nem baj 😀 10 W tippeltem, lássuk hogyan:
2. Bucs W (ez a Bucs idén még eléggé busto lesz, Freeman továbbra is vicc, nyerni kell)
3. Cards W (nyerni kell, jó az a D, de azért az O-t meg lehet fogni, itthon játszunk kész)
4. Fins W (primetime, itthon, Miami azért foghatónak kell, hogy legyen)
5. Bears L (odamegyünk, jó ez a D, szerintem nem fogunk nyerni)
6. Pats L (ha itthon játszanánk, akkor kétségesnek gondolnám, de szerintem nem fogunk nyerni a Pats ellen. Szoros meccs lesz, de nem fogunk nyerni)
7. Bye (szerintem a legjobbkor jön)
8. Bills W (még nem ez az év lesz, amikor a Billstől nagyon kell félni, de soon)
9. Jest W (nem is akarok indokolni)
10. Dallas W (itthon játszunk, fontos nyerni, kemény meccs lesz, de nyerni kell)
11. 49ers L (hiába itthon, tavaly is nehéz volt, az idei 49ers nagyon nehéz. inkább itt kapjunk ki, mint egy esetleges PO meccsen)
12. Falcons L (szoros meccsen, de így igazságos)
13. Hawks L (nagyon nem fekszik nekünk ez az erőszakos D, ráadásul 12. ember is nekik kedvez, plusz Wilson stílusa sem az igazi. egyébként meg u.a. mint a 49ers elleni véleményem)
14. Panthers W (itthon, csoportmeccs, nyerni kell... baromi jó az a front7 pedig...)
15. Rams W (kéne nyerni nagyon, és szerintem fogunk is, bár egyre jobb a Rams is sajnos)
16. Panthes L (tavaly kikaptunk idegenben, tavalyelőtt majdnem, jó csapat a Panthers és nagyon akarni fognak nyerni)
17. Bucs W (nekünk nagyon fog kelleni, nekik nem, és nyerni fogunk)

WC hely, hacsak a Falcons nem betlizik valami nagyot. PO-ban meg minden lehet.Gyurma Pappa
Egyetértek többé, kevésbé, de a 9ers ellen W-t húznék, mindig rendkívűl szoros meccseket játszunk velünk, még tavaly is, amikor olyan védelmünk volt, hogy csak, Brees is már kezdett fáradni akkor...
Zsinórban kétszer kaptunk ki tőlük, nüanszokon, egyszerűen nem létezik, hogy megint, ráadásul ismét itthon...
A Falconst talán megint W-re húznám, viszont a Rams ellen necces a szitu, és benne van az L, idegenben.

Tehát nálam 11-5.
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Ha gondolod, akkor úgy is írhatsz ide, hogy azt ahogy van egyből tesszük fel. Tehát mintha a blogra írnád.krixtofer
Ha valamit erre érdemesnek véltek, akkor nyugodtan kopizzátok fel. atapapa
1-2 nagyobb elemzésed tuti ki fog kerülni. 😉 Természetesen a nicked is ott lesz.Kiss
Ez nem előre nyávogás akart lenni, nem vagyok annyira nagyképű 😊
A történelem és a super bowl menü alatt lévő részek nagyjából az utolsó betűig tőlem származnak.atapapa
Innen az oldalról kopiztam. De majd javításra kerül 😉 És várjuk az elemzéseidet 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Minden évben megcsinálom, ata pl. utálja szerintem de nem baj 😀Gyurma Pappa
Nem utálom, csak lehetetlen vállalkozásnak tartom 😊

Vaccaronak meg 5tacklet írtak fel, ami a legtöbb volt a meccsen Saints oldalon. 😊 Bár szívesebben látnék LBket ezen lista élén.EasyGhost
Én meg DT-t 😉

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Minden évben megcsinálom, ata pl. utálja szerintem de nem baj 😀 10 W tippeltem, lássuk hogyan:
2. Bucs W (ez a Bucs idén még eléggé busto lesz, Freeman továbbra is vicc, nyerni kell)
3. Cards W (nyerni kell, jó az a D, de azért az O-t meg lehet fogni, itthon játszunk kész)
4. Fins W (primetime, itthon, Miami azért foghatónak kell, hogy legyen)
5. Bears L (odamegyünk, jó ez a D, szerintem nem fogunk nyerni)
6. Pats L (ha itthon játszanánk, akkor kétségesnek gondolnám, de szerintem nem fogunk nyerni a Pats ellen. Szoros meccs lesz, de nem fogunk nyerni)
7. Bye (szerintem a legjobbkor jön)
8. Bills W (még nem ez az év lesz, amikor a Billstől nagyon kell félni, de soon)
9. Jest W (nem is akarok indokolni)
10. Dallas W (itthon játszunk, fontos nyerni, kemény meccs lesz, de nyerni kell)
11. 49ers L (hiába itthon, tavaly is nehéz volt, az idei 49ers nagyon nehéz. inkább itt kapjunk ki, mint egy esetleges PO meccsen)
12. Falcons L (szoros meccsen, de így igazságos)
13. Hawks L (nagyon nem fekszik nekünk ez az erőszakos D, ráadásul 12. ember is nekik kedvez, plusz Wilson stílusa sem az igazi. egyébként meg u.a. mint a 49ers elleni véleményem)
14. Panthers W (itthon, csoportmeccs, nyerni kell... baromi jó az a front7 pedig...)
15. Rams W (kéne nyerni nagyon, és szerintem fogunk is, bár egyre jobb a Rams is sajnos)
16. Panthes L (tavaly kikaptunk idegenben, tavalyelőtt majdnem, jó csapat a Panthers és nagyon akarni fognak nyerni)
17. Bucs W (nekünk nagyon fog kelleni, nekik nem, és nyerni fogunk)

WC hely, hacsak a Falcons nem betlizik valami nagyot. PO-ban meg minden lehet.

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Amúgy most hogy 26 futáskisérlet volt +1 Breestől a 35 passz mellett, ~11 perccel többet birtokoltuk a labdát mint az Atlanta akik kemény 13+1 Ryan futást hajtottak végre. Remélem sikerült megtartani ezt a balanszot, illetve a védelem továbbra is kitudja segíteni Breest ha hibázik. Vaccaronak meg 5tacklet írtak fel, ami a legtöbb volt a meccsen Saints oldalon. 😊 Bár szívesebben látnék LBket ezen lista élén.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
szerintem 4-5. héten Stills akár kezdő is lehet...Tocy
Hát azért van még hova fejlődni. Sokszor az volt az érzésem, hogy kb arra vár hogy Brees pont a kezébe dobja a labdát. Az ata által említett "korrigálás" nem volt még meg.BB
Erre gondoltam, hogy ennek kell még pár hét. Akkor sem biztos, de akkor már LEHET kezdő. Mondjuk Meachemre kíváncsi lennék...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A sérültekkel nagyot szívhatunk, Bunkley, Walker és Robinson se úgy tűnik, hogy nagyon hamar visszatér, várom a szerdai ködösítést Paytontól.
Stills nem mindig segíttette ki Breest, de annyi lehetősége talán nem is volt rá. A Falcons cornerei nagyot játszottak, gyakran árnyékként tapadva az elkapóinkhoz. Volt egy hosszabb passzos szitu Stills felé, az csak akkor lett volna catch, ha Brees egy méterrel mélyebbre nyújtja, mert a védő tökéletesen ott volt Stills nyakán.

Van még hova fejlődnie Kennynek, de én már a mostani teljesítményétől is nagyon boldog vagyok. Már most sokkal jobb, mint Morgan valaha lesz és az ötödik körös helyénél is jobb választásnak tűnik.

több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
szerintem 4-5. héten Stills akár kezdő is lehet...Tocy
Hát azért van még hova fejlődni. Sokszor az volt az érzésem, hogy kb arra vár hogy Brees pont a kezébe dobja a labdát. Az ata által említett "korrigálás" nem volt még meg.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Meachem ebben nagyon értette Breest, a szeme mindig a levegőben lévő labdán volt, és lassított, ha kellett.atapapa
De tényleg, mi van Mechemmel? Most akkor fog játszani, vagy csak Saints játékosként akar visszavonulni? 😊

Egyébként Grubbs sem villogott tegnap passznál, egy kicsit úgy érzem, hogy falunk még nagyon preseason formában ragadt. Remélem nem érezzük meg Kromer hiányát...

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy a pass rush majd még javulhat egy Fosterrel meg egy Wilsonnal is 😊 A cover egy AQ-val, az LB-k közé pedig egy Vilma fog még érkezni, ha minden igaz 😊 Végigpörgettem a meccset, több dologtól függ, de szerintem 4-5. héten Stills akár kezdő is lehet...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Visszanézve, a rontott negyedik kísérlet előtt a bírók rossz helyre tették le a labdát, Thomas először a kezével és benne a labdával ért talajt, ami simán first down volt, a zebra bőven e mögé tette le a bőrt
Lehet hogy nem a Falcons OL a legerősebb a ligában, de nem is a leggyengébb. Láttuk az előszezonban is, hogy a DL játéka nem fluke, ezek mészárolnak. Jordan 6 QB hurries 😊 kb. minden második atlantai passzjátéknál volt siettetés, qb-hit vagy sack.
A futással a legnagyobb baj Ingram esetében volt: 9 kísérlett, 11 yard... Sproles se villogott a tackle-ök közötti futásoknál, de neki nem ez a fő szerepe, vele azért futunk középen, hogy ne csak passzjátékban számítson rá az ellenfél. Ingram fő profilja az erőfutás lenne, és ő már itt kudarcot vall.
A mi támadófalunkban Evansért aggódom nagyon, volt valami sérülése nyáron, és nem úgy néz ki, mint aki teljesen felépült belőle. Tavaly az egész szezonban nem engedett sacket, tegnap rögtön sikerült neki. Futásnál se remekelt, kiszabálytalankodott minket két egymás utáni holdinggal a red zone-ból. Neki mindenképpen javulnia kéne.
Brownt rögtön az első drive-ban nagyon csúnyán megszopatták egy "testcsellel", de utána semmivel se volt rosszabb, mint a tavalyi Bushrod (aki ugye jó szar volt 😊)
Egyébként Brees mély labdáinál gyakran kell korrigálnia az elkapónak, lásd a tavalyi Morgan TD-t a Packers ellen. Meachem ebben nagyon értette Breest, a szeme mindig a levegőben lévő labdán volt, és lassított, ha kellett. Majd Stills is megtanulja ezt.

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Offense-oldalon fura volt egyébként, hogy Brees alig-alig támadta a mély zónákat, talán a sok futójáték miatt volt kicsit rozsdás, de Colston TD-jén, meg Stills nagy elkapásán kívül nem nagyon mentek a mély passzok, talán Jimmynek meg rögtön az első playnél Moore-nak volt 15 yardos elkapása még, de azok az igazi hosszú, meglőtt labdák hiányoztak. Illetve amikor eldobta, azok meg pontatlanok, rövidek voltak, ha ezek jók, akkor Stillsnek 150 yard kb. Ő nagyon nagy fegyver lehet hamarosan, kicsit össze kell még szokniuk. Egyébként is több pontatlan labdája volt Breesnek most, Graham TD-je is az volt, Sprolesnak is dobott nagyon alacsonyan, Thomasnak is, Grahamet egyszer csúnyán túldobta, egyszer meg mögé lőtte a labdát. Lehetne ez sokkal jobb is, gondolom javulni is fog hétről-hétre.Tocy
Rettentő nehéz hosszúakat és még pontosakat is dobálni úgy, hogy a félszemeddel folyamatosan balra kell nézned, mert Brown fiú az elmúlt X évet a légblokkolás gyakorlásával töltötte. Szólni kéne neki, hogy az NFL-ben kifejezetten elvárt, hogy LT-ként megragadd a DL-t/LB-t, mert különben fellök/elsiet melletted és fűnyírónak használja az irányítódat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
JasW New Orleans Saints 53
Ami érdekes, hogy Bunkley sérülése után inkább Walker volt a NT, nem Jenkins. Illetve Johnson elég sokat volt fent szintén. A 3 safetys játék pedig tényleg létre jött, nem tudok pontos snapszámokat ( ha valaki igen, kérem linkelje be ide ), de Harper-Vaccaro-Jenkins elég sokat volt együtt fent, ugye így együtt voltak a kezdőben is.Tocy
Four #Saints players took every defensive snap: Malcolm Jenkins, Lofton, Jordan and ... rookie Kenny Vaccaro.

Tetszett a tegnapi meccs, a Falconst mindig öröm ütni. 😊 Remélem, a tegnapi nem csak egyszeri fellángolás volt a D-től. Bizsergető érzésem van a szezonnal kapcsolatban, rég éreztem ilyet.

Üdv mindenkinek, a fórumot már régóta olvasom, próbálom magam mostantól kicsit aktivizálni is. WhoDat! 😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ami érdekes, hogy Bunkley sérülése után inkább Walker volt a NT, nem Jenkins. Illetve Johnson elég sokat volt fent szintén. A 3 safetys játék pedig tényleg létre jött, nem tudok pontos snapszámokat ( ha valaki igen, kérem linkelje be ide ), de Harper-Vaccaro-Jenkins elég sokat volt együtt fent, ugye így együtt voltak a kezdőben is.

Offense-oldalon fura volt egyébként, hogy Brees alig-alig támadta a mély zónákat, talán a sok futójáték miatt volt kicsit rozsdás, de Colston TD-jén, meg Stills nagy elkapásán kívül nem nagyon mentek a mély passzok, talán Jimmynek meg rögtön az első playnél Moore-nak volt 15 yardos elkapása még, de azok az igazi hosszú, meglőtt labdák hiányoztak. Illetve amikor eldobta, azok meg pontatlanok, rövidek voltak, ha ezek jók, akkor Stillsnek 150 yard kb. Ő nagyon nagy fegyver lehet hamarosan, kicsit össze kell még szokniuk. Egyébként is több pontatlan labdája volt Breesnek most, Graham TD-je is az volt, Sprolesnak is dobott nagyon alacsonyan, Thomasnak is, Grahamet egyszer csúnyán túldobta, egyszer meg mögé lőtte a labdát. Lehetne ez sokkal jobb is, gondolom javulni is fog hétről-hétre.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
De se Ingram se Thomas igazából nem tudott futni. Matthew99
Thomas átlagolt egy laza 4.8 yardot, ami azért nem mondható rossznak.Gyurma Pappa
Én csak érzés alapján írtam, nem néztem statot. De akkor ezek szerint rosszul...Matthew99
Csalóka egyébként. Sokszor annyit csinált, hogy befutott a résbe, kb. bedőlt, puff 5 yard. Ezt kéne csinálnia Ingramnek, 20 carry/meccsel, és tökéletes lenne minden. Thomas nagyon komplett futó, tud T között futni, szélen is, elkap, blokkol. Csak féltem a sérülésektől, és ezért kéne hogy Ingram is teljesítsen, de nem megy, legalább is most nem ment. Hosszú még a szezon, de jó lenne valami cserét kapni érte, ha nem pörög fel. Félek, hogy lassan egy hátsó kört se fog érni...

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
De se Ingram se Thomas igazából nem tudott futni. Matthew99
Thomas átlagolt egy laza 4.8 yardot, ami azért nem mondható rossznak.Gyurma Pappa
Én csak érzés alapján írtam, nem néztem statot. De akkor ezek szerint rosszul...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
De se Ingram se Thomas igazából nem tudott futni. Matthew99
Thomas átlagolt egy laza 4.8 yardot, ami azért nem mondható rossznak.

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Kiváló kezdés, és az se nagy baj, hogy a csoportriválisok is mind kikaptak (a Tampa vereségére nem igazán számítottam). Tetszett nagyon a védelem is, de jó lenne, ha ezeket az egy-egy nagy játékokat a jövőben nem szopnánk be. A támadósor lesz még jobb is, miattuk nem aggódok, kivéve talán Ingramet. Ő nekem a kezdetektől fogva csalódás, ha így folytatja, egyáltalán nem fogok könnyeket ejteni érte, ha jövőre már nem nálunk lesz (nem tudom, ennek milyen anyagi feltételei vannak).Dub
Egyet értek minden betűjével. Szívem szerint elpasszolnám Ingremet amíg értékké lehet tenni (giants rumor pl 😛 ) nagyon úgy tűnik, hogy nem illik a rendszerbe. bíztam benne, hogy SP visszatértével majd máshogy használjuk, de eddig nem úgy tűnik, persze hosszú még a szezon.
A sérültek aggasztanak, remélem semmi komoly, különben a fal is vékonyka lesz egyből.
A másik. kicsit tartok tőle, hogy nem ez volt a D# igazi erőpróbája, falcons ide vagy oda. Borzasztó volt a támadófaluk, mintha ők tették volna naggyá a D-t, de ez majd kiderül hosszútávon 😉
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Kiváló kezdés, és az se nagy baj, hogy a csoportriválisok is mind kikaptak (a Tampa vereségére nem igazán számítottam). Tetszett nagyon a védelem is, de jó lenne, ha ezeket az egy-egy nagy játékokat a jövőben nem szopnánk be. A támadósor lesz még jobb is, miattuk nem aggódok, kivéve talán Ingramet. Ő nekem a kezdetektől fogva csalódás, ha így folytatja, egyáltalán nem fogok könnyeket ejteni érte, ha jövőre már nem nálunk lesz (nem tudom, ennek milyen anyagi feltételei vannak).
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Nagyon jó kis meccs volt. És a vége ugyan körömrágós volt de jóra sikerült. Egyet kell értenem az előttem szólókkal a védelmet jó volt nézni. Főleg a második félidőben szépen nyomás alá helyezték Ryant. Miután Vaccaro megcsapta, többször is a szájában voltak a védők. Én mint laikus egyedül a futást láttam gyengének. Sproles is inkább elkapásból hozta a területet, mondjuk ezt nagyon nem is tudta követni az Atlanta. De se Ingram se Thomas igazából nem tudott futni. Tetszett viszont White játéka, párszor szépen odaért.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Meg van a hőn áhított győzelem, méghozzá a csoport rivális ellen.ez talán megadja a lendületet és visszaadja a kicsit megtépázott önbizalmat. Különösen a védelem feljavulása,adhat okot az örömre.
Végre agresszív harapós védelmet láthattunk, rég volt ennyire élmény Saints védelmet nézni.-(az utolsó percek Falcons menetelését, egy-két hosszabb elkapást és azt az ominózus rossz emlékeket idéző futást leszámítva). Ezeken a problémákon van még mit javítani.Szerencsére a red zonnál elfogyott a Falcons tudománya és a védelem hősiesen állta sarat.Ez viszont mindenképpen értékelendő pozitívum.
A támadásaink átgondoltabbak és kiegyenlítettebbek lettek- ( Payton okosan dirigált,)- a futások is kellenek egy jól felépített drive-hoz.
Nagyszerű érzés hogy ennyi fegyverünk van mind futó, mind elkapó poszton, a váltogatásukkal zavarba lehet hozni az ellenfeleket.
Sproles játéka mintaszerű volt,nagyon fontos hogy elkapásoknál is lehet rá számítani, akár első szándékból, akár tartalék opcióként.
Bízom benne, hogy a támadó alakulat még csak a szezon eleji formájában van, mert bizony még kicsit rozsdásan működött a gépezet.
Brees-nek kicsit nehezebb dolga volt, a szokásosnál -(az offens falat meg kell erősíteni) jól mozgott, de szerintem dobálta már pontosabban is a labdát, voltak rövid, illetve nem jó helyre-(lábhoz,belső vállra)- dobott passzai.Az elkapóinknak is voltak zseniális és felejthető mozdulatai is.
Remélem meccsről-meccsre magabiztosabbak lesznek, és csökken az elejtett labdák száma.
Összességében elégedettek lehetünk a szezon kezdettel, van még min javítani de, az első nagyon fontos lépést megtettük!

GO SAINTS!
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Na ez igen. Ez a szezonkezdet, kéremszépen! 😊 Szokásos falcons elleni meccs izgalom, az utolsó playig.
Hihetetlen mennyire látszik a tudatosság SP-vel. Ez az 1 év kihagyás nélküle, teljesen kihozta, hogy miért is kell ő ide. D-line zseniális lesz, a secondary-ért azért még aggódok.
Csak nekem tűnt, hogy az O-line egy kicsit rozsdás volt?
Nagyon jó volt látni azt a RR örömöt! 😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A védelem borzasztó kellemes meglepetés, Jordan és Galette is kb tarthatatlan volt, kicsit emlékeztettek a tavalyi Ware-Spencer duóra, nem csak a mezszámuk miatt 😀 Folyamatos jó pass rush volt, odaértünk mindenhova, az utolsó drive volt para, de azt meg már tényleg megszokhattuk, hogy Matty ezeket így csinálja. A vége meg csak jól sült el 😊 Az offense is tetszett, eleinte nem ment a futás, de a 2. negyedben már belejöttünk. A red zone-ban viszont katasztrófa volt a brigád, majdnem ráfaragtunk erre, nagyon remélem, hogy ezen változtatni tudunk majd. De az, hogy 17 ponton tartottuk a Falconst, baromira tetszik 😀 A második félidő elején kapott TD után nem kaptunk pontot! Negatívum viszont a sok büntetés, erre oda kellene figyelni azért.

Ja! Ami még tetszett: nekem rendkívül tudatosnak és higgadtnak tűnt az egész gameplan, 0-10-nél is. Ezt teljes egészében Paytonnak tudom be. Végig kontrolláltuk a játékot, gyakorlatilag ez egy tökéletes meccs lett volna, ha nem 1 TD, 3 FG lett volna a mérlegünk a Red Zone-ban.