New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Összesen 142ezer dollár büntetést gyűjtött be a Bucs három játékosa a vasárnapiért. pontosabban a vasárnapi 2. negyedért, mind a 3 büntetett esett akkor történt.

Evans, Ingram, Bunkley és Johnson nem edzett ma, vagyis az ő hétvégi játékuk közel kizárható. Evans karrierje első 7 évében egy meccset se hagyott ki. Jelenleg csak Fletcher és Eli Manning játszott több egymást követő meccsen a ligában.

Ugye Fujita visszavonult, de nem szakadt el a focitól, a foxnál "szakértősködik" és cikkeket is ír. Volt focistához képest elég magas színvonalon, büszke vagyok arra, hogy a mi játékosunk volt, mindig példamutatóan viselkedett.

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
lehet, hogy mindenki számára tudott, de a gamepasson ingyenesen tudjátok majd a meccseteket nézni!
FREE GAME OF THE WEEK WEEK 3 Arizona Cardinals vs. New Orleans Saints


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Did Not Practice:
G Jahri Evans (Hamstring)
DT Brodrick Bunkley (Calf)
RB Mark Ingram (Toe)
DE Tom Johnson (Hamstring)
S Roman Harper (Knee)
S Isa Abdul-Quddus (Ankle)

Limited:
DE Tyrunn Walker (Knee)
DE Glenn Foster (Ankle)

Full:
OLB Martez Wilson (Elbow)
WR Marques Colston (Foot)
OLB Junior Galette (Hamstring)
T Zach Strief (Neck)
DT Akiem Hicks (Knee)
LB Curtis Lofton (Knee)
CB Jabari Greer (Back)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem azt mondom hogy Jordanék rosszak, hanem inkább arra célzom hogy a Tampa OL nem annyira világbajnok, mint 2 meccs statisztikája mutatja.
atapapa
OFF, de azért reagálnék:
Nicks-szel azért az. empty taxi
Leírtad a kulcsmondatot 😊
Bár szerintem vele is éppen csak top 3 az a fal, de ez nagyon szubjektív meg formafüggő is.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Hivatalos a Robinson-IR és Carr visszaigazolása, valamint Tanner újra nálunk van PS-ben.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Nem azt mondom hogy Jordanék rosszak, hanem inkább arra célzom hogy a Tampa OL nem annyira világbajnok, mint 2 meccs statisztikája mutatja.
atapapa
OFF, de azért reagálnék:
Nicks-szel azért az. Van 3 Pro Bowler ember abban a falban, plusz az átlagosnál jobb Zuttah, az RT Dotson meg még nem kész játékos. Ráadásul az egyik legjobb OL-edző dolgozik ott.empty taxi
OFF, de én is reagálnék: egy egészséges, motivált Nicks-szel. Anélkül lehet, hogy a mostani jobb, de két meccs alapján tényleg csalóka.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nem azt mondom hogy Jordanék rosszak, hanem inkább arra célzom hogy a Tampa OL nem annyira világbajnok, mint 2 meccs statisztikája mutatja.
atapapa
OFF, de azért reagálnék:
Nicks-szel azért az. Van 3 Pro Bowler ember abban a falban, plusz az átlagosnál jobb Zuttah, az RT Dotson meg még nem kész játékos. Ráadásul az egyik legjobb OL-edző dolgozik ott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó

bemásolom, mert nem mindenki olvassa a business topikot. nagyon látványos, azért a TE sáv kicsit el fog mozdulni jövőre 😊

(a többi csapatét is meg lehet nézni itt a lap alján,köszönet jj-nek)

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Nekem kicsit átlátszónak tűnik, hogy Ingram nem edzett. 😊krixtofer
Miért? Az 1.8-as átlagot így is tudja hozni... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Nekem kicsit átlátszónak tűnik, hogy Ingram nem edzett. 😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem rémlik hogy pont én erről vitába szálltam volna veled. Az biztos hogy a fal nem tökéletes, de Brees eladott labdái se olyan helyzetekben jöttek, amikor a fal hamar feladta őt, vagyis szvsz jobb protection mellett se lett volna jobb. Aztán lehet hogy ennek van valami pszichés oldala és jobb védelem mellett kevésbé lenne hajlamos olyan pánikdobásokra, mint amelyekből a tampa-pickek születtek.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amikor én írtam Brees pontatlanságáról, akkor azt írtátok, hogy a fal nem ad neki elég időt, különösen a red zone-ban 😀 Ha már szerinted is aggasztó, akkor tényleg gáz van 😀

Evans mellett Ingram és Harper sem edzett, viszont Walker limitáltan igen.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mi voltunk az egyik ellenfél, de Jordan-Galette-Hicks ellen azért nem volt olyan egyszerű játszaniuk szerintem. Szóval passrushban azért nem vagyunk annyira elveszettek.
Tocy
A PFF szerint a mi meccsünkön 27 passzplayből 1 sacket, 2 hitet és 6 siettetést vittünk be, amivel rögtön megvan szinte az összes PFF által számolt pressure. 2 meccsre.
Nem azt mondom hogy Jordanék rosszak, hanem inkább arra célzom hogy a Tampa OL nem annyira világbajnok, mint 2 meccs statisztikája mutatja.

Az tényleg erős, hogy direkt akadozik az offense, de az nekem is feltűnt, már az előszezonban is, hogy a playhívásunk eléggé más, mint tavaly.
Tocy
Mivel Payton jól látja, hogy akkor volt a legsikeresebb, amikor egyensúlyban volt a futás és a passz. De akkor is más a játékhívás, ha végig hátrányban vagyunk vagy ha nem kell türelmetlenül rohanni az eredmény után.

Számomra nem a playhívás eltérése a feltűnő 2 meccs után (még ha többet is próbálunk futni), hanem Brees pontatlansága. De ennyi mintából nem akarok komoly következtetéseket levonni.

Evans ma egyáltalán nem edzett 😕

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Pedig egyébként egy erős játékosról beszélünk, kimondottan az ilyen helyzetekben lehet király. Aztán mégse.

The Bucs offensive line leads the league in Pass Blocking Efficiency at 89.2. Allowed eight total pressures on 58 dropbacks. Tocy
Ez csalóka stat 2 meccs után, mert mi voltunk az egyik ellenfél. Az mindenesetre tény, hogy a bucs támadófala a legdrágább a Ligában, bár ebből a drága falból Nicks eddig hiányzott
Persze az is tény, hogy a Bucs mind a két vereségét egy FG-nyi különbséggel szedte össze, nagyon könnyen állhatna 2-0-val is.


Az nagyon optimista hozzáállás szerintem, hogy Payton kvázi direkt vezényli döcögősre az O-tatapapa
Mi voltunk az egyik ellenfél, de Jordan-Galette-Hicks ellen azért nem volt olyan egyszerű játszaniuk szerintem. Szóval passrushban azért nem vagyunk annyira elveszettek.

Az tényleg erős, hogy direkt akadozik az offense, de az nekem is feltűnt, már az előszezonban is, hogy a playhívásunk eléggé más, mint tavaly.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Pedig egyébként egy erős játékosról beszélünk, kimondottan az ilyen helyzetekben lehet király. Aztán mégse.

The Bucs offensive line leads the league in Pass Blocking Efficiency at 89.2. Allowed eight total pressures on 58 dropbacks. Tocy
Ez csalóka stat 2 meccs után, mert mi voltunk az egyik ellenfél. Az mindenesetre tény, hogy a bucs támadófala a legdrágább a Ligában, bár ebből a drága falból Nicks eddig hiányzott
Persze az is tény, hogy a Bucs mind a két vereségét egy FG-nyi különbséggel szedte össze, nagyon könnyen állhatna 2-0-val is.


Az nagyon optimista hozzáállás szerintem, hogy Payton kvázi direkt vezényli döcögősre az O-t

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Pedig egyébként egy erős játékosról beszélünk, kimondottan az ilyen helyzetekben lehet király. Aztán mégse.

The Bucs offensive line leads the league in Pass Blocking Efficiency at 89.2. Allowed eight total pressures on 58 dropbacks. Erős csapat volt ez a Bucs, ilyen mákkal megverni őket idegenben egyre nagyobb fegyverténynek tűnik. Meg hát 2-0, csoportban is 2-0. A meccs után a borzasztó offense-teljesítmény miatt még eléggé savanyú volt a szám íze, már persze a győzelem okozta eufória elmúlása után. De azóta már egyre jobban tudok örülni az egésznek 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
De egy yardot (se) a GL-on akkor is meg kéne futnia, főleg, hogy akkora gapet nyitottak neki, hogy ott tankkal át lehetett volna menni.Gyurma Pappa
Nyilván nem előny, ha egy RB nem lát a pályán. Ezért is ódzkodok én személy szerint a Bama RB-ktől, már college-ban NFL-szintű OL van előtte, nincs rászorulva arra, hogy türelmes legyen, szétnézzen és kiválassza a jó lyukat.empty taxi
Mondjuk ebben sokat fejlődött, de most azt nem tudta igazán megoldani, hogy átérjen azon a lyukon. Most a TB elleni meccsen is: egyszerűen túl magasan ütközött és túl gyengén.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
De egy yardot (se) a GL-on akkor is meg kéne futnia, főleg, hogy akkora gapet nyitottak neki, hogy ott tankkal át lehetett volna menni.Gyurma Pappa
Nyilván nem előny, ha egy RB nem lát a pályán. Ezért is ódzkodok én személy szerint a Bama RB-ktől, már college-ban NFL-szintű OL van előtte, nincs rászorulva arra, hogy türelmes legyen, szétnézzen és kiválassza a jó lyukat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
A múltkori Ingram-témához: valóban 13 snapet volt fent, ebből 8x ő futott. Picit tényleg egysíkú...ugyanez Thomasnál 28 snap, 5 futás, 4 elkapás, Sprolesnál 35 snap, 7 futás, 6 elkapás. Ez így nem oké. Illetve ha Ingramet csak futásokra használjuk, akkor meg ne 1,8-as átlaggal csinálja, mint eddig...

Robinson IR? Sweeting-time?Tocy
Ha látja az ellenfél Ingramet a pályán kb. auto-felállás a 8 ember a boxba, az ellen meg azért nehezebb hatékonyan futni. Kicsit több play action kellene mikor Ingram a pályán van azt kevésbé kenne ócska a helyzet.empty taxi
De egy yardot (se) a GL-on akkor is meg kéne futnia, főleg, hogy akkora gapet nyitottak neki, hogy ott tankkal át lehetett volna menni.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A múltkori Ingram-témához: valóban 13 snapet volt fent, ebből 8x ő futott. Picit tényleg egysíkú...ugyanez Thomasnál 28 snap, 5 futás, 4 elkapás, Sprolesnál 35 snap, 7 futás, 6 elkapás. Ez így nem oké. Illetve ha Ingramet csak futásokra használjuk, akkor meg ne 1,8-as átlaggal csinálja, mint eddig...

Robinson IR? Sweeting-time?Tocy
Ha látja az ellenfél Ingramet a pályán kb. auto-felállás a 8 ember a boxba, az ellen meg azért nehezebb hatékonyan futni. Kicsit több play action kellene mikor Ingram a pályán van azt kevésbé kenne ócska a helyzet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A múltkori Ingram-témához: valóban 13 snapet volt fent, ebből 8x ő futott. Picit tényleg egysíkú...ugyanez Thomasnál 28 snap, 5 futás, 4 elkapás, Sprolesnál 35 snap, 7 futás, 6 elkapás. Ez így nem oké. Illetve ha Ingramet csak futásokra használjuk, akkor meg ne 1,8-as átlaggal csinálja, mint eddig...

Robinson IR? Sweeting-time?
több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Nekem egyszerű szurkolóként, figyelembe véve az előző szezonokat még a tavalyit is, az az érzésem, meglátásom a két meccs alapján, mintha Sean Payton egy nagy PA csinálna ezekkel a támadó játék hívásokkal. Értem ezalatt azt, hogy ezek a play-ek, amiket hív nem úgy ülnek, nem úgy működnek ahogyan kellenének és nem is olyanok mint az elmúlt években. Amolyan másodlagos játékok amiket nem gyakorolnak annyit. Szerintem kicsit altat, terel és a későbbiekre tartogatja a javát. Ebben persze megvan a kockázat, de Őt ismerve nem meglepő 😀
A védelem előtt meg le a kalappal, nagyon tetszik ahogyan oda teszik magukat, és még bennük van a fejlődési lehetőség.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lesznek még itt körbeverések, plusz nekünk volt a szezon előtt a második legnehezebb sorsolásunk. Ja és mi is gyártjuk a sérülteket derekasan, pont most igazoltuk le Chris Carrt, szegény Robinson valszeg megy IR-re

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Hát jelen állás szerint igencsak nektek áll a csoport, a Falcons fél csapata kihalt, a Bucsnál igen komoly ellentétek vannak Freeman miatt, mi meg szerintem egymás közti meccset sem tudunk nyerni, hát még akkor, ha ellenfél is van.gabokocka
a végén visítok 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Hát jelen állás szerint igencsak nektek áll a csoport, a Falcons fél csapata kihalt, a Bucsnál igen komoly ellentétek vannak Freeman miatt, mi meg szerintem egymás közti meccset sem tudunk nyerni, hát még akkor, ha ellenfél is van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.