New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nem mostanában volt, hogy valamelyik ellenfél szurkolói ennyire szívükre vegyék a találgatás és vélemény nyílvánítást. 😀EasyGhost
Szegény Miami drukkerek nincsenek az elmúlt időszakban hozzászokva, hogy komolyan foglalkoznak velük bármelyik aktuális ellenfél topicjában... 😊somoskovig
OFF: nem az, csak érted hihetetlenül elszomorító, hogy van a csapatnak sok hibája, nem vagyunk esélyesek, erre abba rúgnak bele ami amúgy működik. Ráadásul a fórum értelmesebb, és tájékozott fele is belerohan ilyenekbe, sőt, még a meccsbeharangozó is elég érdekesre sikerült a hetekben... És ilyenkor nem értem, hogy mégis ez most hogy van, honnan jönnek fel ezek az ötletek, amik mögött nem áll semmiféle tény. Nem baszogatni akarok senkit, csak tényleg nem értem.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
😀 Csak múltkor volt itt hsz, hogy 9 sacket ért el a Dolphins. Gondoltam leírom, hogy az sem egyértelmű, mert abból 6 a Browns ellen született.

Amúgy Ingram és Harper továbbra sem edz, de már Lelito sem 😀 Moore is kihagyta...hát vele nem tudom így mi lesz. Stills volt a kezdő már így is...viszont Walker megint DNP :/ Nem tudom ki hogy van vele, szerintem ő jól játszik idén, nekem kellemes meglepetés. Evans limitáltan már tolta, éééés IAQ is!
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Nem mostanában volt, hogy valamelyik ellenfél szurkolói ennyire szívükre vegyék a találgatás és vélemény nyílvánítást. 😀EasyGhost
Szegény Miami drukkerek nincsenek az elmúlt időszakban hozzászokva, hogy komolyan foglalkoznak velük bármelyik aktuális ellenfél topicjában... 😊

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nem mostanában volt, hogy valamelyik ellenfél szurkolói ennyire szívükre vegyék a találgatás és vélemény nyílvánítást. 😀
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Visszatérve a Miami D-linera: a kilenc sackből hatot a Browns ellen értek el, a Colts ellen hármat, legutóbb a Falcons ellen egyet sem.Tocy
szóval véleményed szerint ha nincs sack, az egyenlő azzal, hogy nincs pass rush? nincsenek ott a nyakán az irányítónak? nem kell sietni?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
A cheerleadereink dögösebbek és kész. 😊

Én nem bizonygatom a nyilvánvalót a.. 😊 Csak jó meccset remélek. Pacsi
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Visszatérve a Miami D-linera: a kilenc sackből hatot a Browns ellen értek el, a Colts ellen hármat, legutóbb a Falcons ellen egyet sem.Tocy
ergó most nem h sacket nem fogunk elérni, de a mi DE-ink is odaállnak a ti OT-itek mellé passzblokkolni?briareos
uhh, nyilván erre akart utalni.Gyurma Pappa
viccen kívül tényleg érdekelne mire akart utalnibriareos
Szerintem semmire. Pusztán észrevett valamit és leírta.
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Arra célzott gondolom h a mi falunk szar az övék meg csodás 😀peach
Hát az Atlantáé elég szar.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Visszatérve a Miami D-linera: a kilenc sackből hatot a Browns ellen értek el, a Colts ellen hármat, legutóbb a Falcons ellen egyet sem.Tocy
ergó most nem h sacket nem fogunk elérni, de a mi DE-ink is odaállnak a ti OT-itek mellé passzblokkolni?briareos
uhh, nyilván erre akart utalni.Gyurma Pappa
viccen kívül tényleg érdekelne mire akart utalni

több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Ha nem a Dome-ban és nem primetime meccs lenne, sokkal jobban tartanék ettől a meccstől, Tannehill sokat fejlődött, egész jó elkapók is vannak arra, a védelem sem szörnyű, sőt. Viszont primetime Brees általában megtáltosodik, főleg otthon.Gyurma Pappa
8 MNF óta veretlen a csapat, ez a leghosszabb jelenlegi "aktív" széria. Brees sorozatban 8 MNF-s győzelme a 4. legjobb széria. A dobogósok: Montana 9. Steve Young 10, Stabler 11 győzelem sorban.
15 éve nem volt olyan, hogy 3 vagy több győzelmet számláló ÉS veretlen csapatok csapjanak össze MNF-en.

Ha a Delfineknek sikerül nyernie a Dómban országos meccsen, akkor a szurkolóik elvárása joggal emelkedhet nagyot a szezonra nézve, aki esti meccsen otthon megver minket, az egyéb gaztettekre is képes 😉atapapa
Nem azért,de ti örülhettek majd a meccs végén. 😊
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
Visszatérve a Miami D-linera: a kilenc sackből hatot a Browns ellen értek el, a Colts ellen hármat, legutóbb a Falcons ellen egyet sem.Tocy
ergó most nem h sacket nem fogunk elérni, de a mi DE-ink is odaállnak a ti OT-itek mellé passzblokkolni?briareos
uhh, nyilván erre akart utalni.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ha nem a Dome-ban és nem primetime meccs lenne, sokkal jobban tartanék ettől a meccstől, Tannehill sokat fejlődött, egész jó elkapók is vannak arra, a védelem sem szörnyű, sőt. Viszont primetime Brees általában megtáltosodik, főleg otthon.Gyurma Pappa
8 MNF óta veretlen a csapat, ez a leghosszabb jelenlegi "aktív" széria. Brees sorozatban 8 MNF-s győzelme a 4. legjobb széria. A dobogósok: Montana 9. Steve Young 10, Stabler 11 győzelem sorban.
15 éve nem volt olyan, hogy 3 vagy több győzelmet számláló ÉS veretlen csapatok csapjanak össze MNF-en.

Ha a Delfineknek sikerül nyernie a Dómban országos meccsen, akkor a szurkolóik elvárása joggal emelkedhet nagyot a szezonra nézve, aki esti meccsen otthon megver minket, az egyéb gaztettekre is képes 😉

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Arra célzott gondolom h a mi falunk szar az övék meg csodás 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Visszatérve a Miami D-linera: a kilenc sackből hatot a Browns ellen értek el, a Colts ellen hármat, legutóbb a Falcons ellen egyet sem.Tocy
ergó most nem h sacket nem fogunk elérni, de a mi DE-ink is odaállnak a ti OT-itek mellé passzblokkolni?briareos
Esetleg félreálltok 😀

Futójátékunk és Robinson:  www.canalstreetchronicles.com/2013/9/24/4761110/khiry-robinson-deserves-playing-time
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Visszatérve a Miami D-linera: a kilenc sackből hatot a Browns ellen értek el, a Colts ellen hármat, legutóbb a Falcons ellen egyet sem.Tocy
ergó most nem h sacket nem fogunk elérni, de a mi DE-ink is odaállnak a ti OT-itek mellé passzblokkolni?

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Visszatérve a Miami D-linera: a kilenc sackből hatot a Browns ellen értek el, a Colts ellen hármat, legutóbb a Falcons ellen egyet sem.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Jimmy a hét támadójátékosa a NFC-ben. Fuck yeah!Gyurma Pappa
Nem ez a faszi nem fért be a legjobb 100 játékos közé az NFL.comon? :A:

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Moore-ral kapcsolatban igazad van, csak közben az ifik kijátszhatják onnan ( bár Stillsnek nem nagyon jött össze semmi az elmúlt két meccsen ), vele kapcsolatban főleg erre értettem, hogy nincs neki sok. Evans már jó sok évet lehúzott elit szinten, szerintem már csak lejjebb van neki ( persze az nem tuti, hogy el is indul már )Tocy
Ok, de azért mert a legjobbnál nem létezik jobb, attól még nem kell Evans pótlásáról "azonnal gondoskodni" 😉
Faneca 33 évesen is all pro volt még, Hutch szintén 30 felett is elit szinten játszott.
Evans mellett szól, hogy ő az a játékos, aki nem a nyers ereje miatt dominál, elég "technikás" is, esze is van a játékhoz. Ha nem robban le valamiért hirtelen, kiszolgálhatja Breest karrierje végéig.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Moore-ral kapcsolatban igazad van, csak közben az ifik kijátszhatják onnan ( bár Stillsnek nem nagyon jött össze semmi az elmúlt két meccsen ), vele kapcsolatban főleg erre értettem, hogy nincs neki sok. Evans már jó sok évet lehúzott elit szinten, szerintem már csak lejjebb van neki ( persze az nem tuti, hogy el is indul már )
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
(Nem is tudtam, hogy van 'Fleur De Lis' tattoo-ja. 😊)
krixtofer
Még a szerződése megújítása előtt csinálta, jelezve hogy komolyak a szándékai velünk. Gondolom az ügynöke örült neki, sokat javított ezzel az alkupozícióján :p

Múltkor volt itt szó róla, hogy állat a D-line, és főleg ha azt nézzük, hogy mindenki milyen fiatal. Ilyen szempontból az egész védelem biztató...
Tocy
fasza gyűjtés, ha pár észrevételt megengedsz
- Moore-t nem temetném el teljesen, tavaly is volt olyan, hogy 3 meccsen keresztül összesen nem volt 100 elkapott yardja.
- Evans guardhoz képest abszolút jó korban van, ezen a poszton akár még 5 évet simán eljátszhat elit színvonalon, ha az egészsége engedi. Strief se öreg ide 30 évesen, csak hát ő játszhatna jobban is

De az egész történetet nem csak a sapka, hanem a sérülések is átírhatják könnyen.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
A Phins idén eddig 9 sacket csinált, amivel stílusosan 9.-ek a ligában, a Cards eddig 5-öt, amivel hátulról 4.-ek. Something is not OK.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Látom érzékeny pontra tapintottam 😀 Pontosítottam: nem várok tőletek olyan nyomást, min az utóbbi két ellenfelünktől! Ha Wake mégis lesz, akkor se.

Amúgy azt is leírtam, hogy Jimmynek megint nagy meccs lesz 😛
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Wake nélkül szerintem harmatos a D-line, de pont most olvastam, hogy még az is lehet, hogy játszik 😀 Az elmúlt két meccsen összenyomták rendesen a falunkat, valamiért erre nem számítok a Miamitól.

Ettől függetlenül baromi jó csapat lett a Dolphins, Miamiban nem tartanám magunkat esélyesnek, de itthon szerintem nagyobb az esély arra, hogy mi húzzuk be.

Brees meg ja, megtáltosodik, ezt láthattuk tavaly Atlantában is...Tocy
Wake, Soliai, Starks... na ha szerinted ők "harmatos" kategória nem egy ligát nézünk 😊 Aztán Dion Jordan, Jared Odrick első körösök, Odrick bizonyított, Jordan tehetségét meg talán te sem vitatod. Aztán ott van Olivier Vernon tavalyi harmadik körös.. sok csapatba beférne.. Aztán Derrick Shelby aki depth playa 2sack, 2force fumble.. Tényleg lesajnálhatod bármelyik csapatrészt azt már megszoktam másoktól, de pont a DL-t? 😊 Ez új pedig szoktak cifra dolgokat írni rólunk.


Most nem a Saints a kérdés, hanem Tocy, a Saints soha nem állította, hogy szar a DL 😛

Egyébként passz ellen jól aprítotok, de nem számítok olyan nyomásra, mint a Bucs ellen volt, illetve ha végre tényleg futunk is, akkor azért nem is lesz annyira fontos. Ha nem a Dome-ban és nem primetime meccs lenne, sokkal jobban tartanék ettől a meccstől, Tannehill sokat fejlődött, egész jó elkapók is vannak arra, a védelem sem szörnyű, sőt. Viszont primetime Brees általában megtáltosodik, főleg otthon. így sem vagyok biztos a W-ben, de inkább hajlok rá, mint a következő két meccsen.

Gabo: Robinson akarjuk látni, azt tudjuk hogy a két másik mit tud 😛Gyurma Pappa
Akkor is minden tiszteletem a Saints-é 😀 Nem az esély latolgatás szúrt szemet, de a harmatos Miami d-line netto hülyeség... Inkább emeltem volna ki, hogy TE védekezésben vagyunk gyengék és Jimmy-nek iszonyat napja lesz ellenünk. Ha Wake és Soliai nem játszik akkor kijelenthető, hogy semmi extra a d-line.. de harmatos? 😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Múltkor volt itt szó róla, hogy állat a D-line, és főleg ha azt nézzük, hogy mindenki milyen fiatal. Ilyen szempontból az egész védelem biztató...

DLine: Jordan ( 24 év, 3. szezon ), Jenkins ( 24, R ), Hicks ( 23, 2. ). Backup: Foster ( 23, R ), Walker ( 23, 2. ), Bunkley ( 29, 8. ) Utóbbit leszámítva botrányosan fiatal és tehetséges...

OLB: Galette ( 25, 4. ), Haralson ( 29, 8. ) Backup: Wilson, ( 24, 3. ), plusz ott van Butler ( 25, 5. ) Haralson már nem fiatal, másik három az, egy 3-4. körös pick mehetne még ide.

ILB: Lofton ( 27, 6. ), Hawthorne ( 27, 6. ) Backup: Reddick ( 23, R ), Vilma ( 31, 10. ). Ide kellene húzni, de a két kezdőnk remek korban van.

CB: Greer ( 31, 10. ), Lewis ( 27, 5. ) Backup: Robinson ( 26, 4. ), White ( 24, 2. ) plusz ugye ott van Sweeting ( 22, R ), meg Carr ( 30, 9. ). Greer sajnos kiöregszik, Lewis tökéletes, Robinson is, White-Sweeting fejlődésén sok múlik.

S: Harper ( 30, 8. ), Jenkins ( 25, 5. ), Vaccaro ( 22, R ). Backup: Quddus ( 24, 3. ), Bush ( 26, 3. ) Harper kezd kiöregedni, Vaccaro tökéletesen pótolja, Jenkins még bőven jó, Quddus és Bush pláne.

Az offense már nem áll ennyire jól:

QB: Brees ( 34, 13. ), McCown ( 32, 10. ) Brees visszavonulásával kell majd ide egy első kör, de az még remélem 3 év...

RB: Thomas ( 28, 7. ), Ingram ( 23, 3. ), Sproles ( 30, 9. ), Robinson ( 23, R ), Cadet ( 24, 2. ) Ingramről sokat beszéltünk már, menjen, Robinson kezdő futó lehet hamar, Cadet szintén fiatal még, lehetőséget nem sokat kapott. Sprolesban nem nagyon van már, Thomas még mindig simán kezdő szint 3 évig.

WR: Colston ( 30, 8. ), Moore ( 30, 8. ), Meachem ( 28, 7. ), Stills ( 21, R ), Toon ( 24, R ) Colstonban még van, de Moore és Meach szerintem ennyi, Moore a tavalyi szezon után idén látványosan leeresztett éééés ott vannak a roppant tehetséges fiatalok, két újonc kezdőpotenciállal bíró elkapó.

TE: Graham ( 26, 4. ), Watson ( 32, 10. ), Hill ( 23, R ) Ha megegyezünk Jimmyvel, a következő évek legjobb TE-je játszik nálunk, Watsonra nem építünk, Hillről még nem derült ki, hogy mi van benne. Ott van még esetleg Higgins.

OLine: Brown ( 26, 4. ), Grubbs ( 29, 7. ), DLP ( 28, 4. ), Evans ( 30, 8. ), Strief ( 30, 8. ) Harris ( 24, 2. ), Lelito ( 24, R ), Armstead, ( 22, R ). Itt vannak bajok, Evans és Strief pótlásáról azonnal gondoskodni kell, ott van Harris és Lelito, még sok lehetőséget nem kaptak ( bár Harris biztató volt szerintem amikor játszott, Lelito meg igaz most nem volt túl jó, de mégiscsak első NFL-meccse ), LT-re már áldoztunk, kérdés mi lesz Armsteadből, de ott Brown nem tűnik olyan rossznak, szerintem a Falcons-meccs óta fejlődik. Grubbs sem fiatal...

Ja és ott van FB-nek Collins ( 27, 3. ), teljesen jó.

Szóval elméletileg mondjuk 2 év múlva is lehet még egy ilyen csapatunk:

D: Jordan(Walker)-Jenkins(?)-Hicks(Foster); Butler(Wilson)-Lofton(?)-Hawthorne(?)-Galette(?); Robinson(White v. Sweeting)-Vaccaro(Bush)-Jenkins(IAQ)-Lewis(?)

O: Brown(Armstead)-Grubbs(?)-DLP(?)-Lelito-Harris; Brees(?); Colston(Toon)-Stills(Tanner); Graham(Hill)-Higgins; Robinson(Thomas, Cadet)

Ami átírhatja az egésze ( át is fogja ) az a fizetési sapka, sok tehetséges játékosunk tölti az újoncszerződését, aminek lejárta után nagyobb péznt kell neki adni. Na erre nem lesz hely.

Bocs, rohadt sok időm volt 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
Jimmy a hét támadójátékosa a NFC-ben. Fuck yeah!