New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Robinsonról le fog kerülni a szájkosár végre és vérengzés lesz.
Milyen vicces hogy két hónapja még a hivatalos fotóján viccelődve jegyeztem meg, hogy szurkolok a rosterhelyének, most meg ugyanúgy döngöli a földbe a profi védőket, ahogyan azt a sokadosztályban tette.

A másik vicces dolog hogy szintén pár hónapja arról beszéltünk, hogy Jimmyt nem tették a legjobb 100 játékos közé az nfl.comon. Közel 20 éve nem kapott el TE 3 meccsen annyi yardot, mint ő most.
Amikor arra tippeltem, hogy lesz all pro játékosunk, legfőképpen rá gondoltam. Csak bírja szusszal azokat a gyilkos ütéseket, hetente kap legalább 1-1 olyat, amit rossz nézni is.

Fosterről kell még megemlékezni, a profik között rögtön sackkel mutatkozott be.

Tavaly az első meccsen 40 pontot kapott be a D.
Idén a 3 meccsen összesen 38-t.

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
 120yard.blog.hu/2013/09/23/lehuzta_a_kesztyut 😀😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
a következő 3 ellenfelünk mérlege:9-0atapapa
A Fins gyenge pontja, hogy Tannehill nyomás alatt botrányos, szóval nekünk állhat a zászló. Amiben bízok, hogy futni is fogunk végre (Robinson Robinson Robinson), és akkor jók leszünk.

A Bears és a Pats meccset én alapból L-re raktam, ha hirtelen nem táltosodik meg a Panthers vagy a Falcons, akkor bele fog férni. Én elégedett lennék egy 1-2-vel a további 3 hétre, ha 2-1 lesz, már boldog leszek, ha 3-0 akkor komolyan mondom dorbézolok egyet, bár már vagy másfél éve nem tettem ilyet 😀

(Személyes ügy: valamikor a Cowboys-49ers-Falcons meccs körül fog megszületni a második fiam. Sokat fogok felvételről meccset nézni 😀)Gyurma Pappa
A Bears O-line is gyatra, imádni fogom a Galette-Bushrod párharcot 😀 Szóval ha így tud dominálni a D-line, akkor ott is lehet keresnivalónk talán. A Pats más tészta.

A kiskrapekhoz nagy grat! 😊 ( viszont azon a három meccsen múlhat kb a szezonunk )
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
(Személyes ügy: valamikor a Cowboys-49ers-Falcons meccs körül fog megszületni a második fiam. Sokat fogok felvételről meccset nézni 😀)Gyurma Pappa
Szívből Gratulálok! 😊

(2035: Defensive Rookie of the year?! :p)
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
a következő 3 ellenfelünk mérlege:9-0atapapa
A Fins gyenge pontja, hogy Tannehill nyomás alatt botrányos, szóval nekünk állhat a zászló. Amiben bízok, hogy futni is fogunk végre (Robinson Robinson Robinson), és akkor jók leszünk.

A Bears és a Pats meccset én alapból L-re raktam, ha hirtelen nem táltosodik meg a Panthers vagy a Falcons, akkor bele fog férni. Én elégedett lennék egy 1-2-vel a további 3 hétre, ha 2-1 lesz, már boldog leszek, ha 3-0 akkor komolyan mondom dorbézolok egyet, bár már vagy másfél éve nem tettem ilyet 😀

(Személyes ügy: valamikor a Cowboys-49ers-Falcons meccs körül fog megszületni a második fiam. Sokat fogok felvételről meccset nézni 😀)

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
a következő 3 ellenfelünk mérlege:9-0

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Haha, Falcons. Kicsit tartok a Pantherstől, meg a Dolphinstól is, meg úgy mindenkitől, elég kiegyenlített a liga, 3-4 csapattól eltekintve.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Nos: eddig a csoport jól alakul. A Panthers győzelem jól is jött, Rivera marad még egy ideig HC 😊

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Egyszerűen királyság, hogy ennyire darál a védelem. 187 passzolt és 86 futott yard az király (jó, a futást feladták a 2. félidőben, és egy félidő alatt sikerült ennyit, de akkor is), a DL-t öröm nézni, a két középső LB-nk is jó futás ellen, de azért egyikük sem az az igazi coverage LB.

És amin meglepődtem: Jenkins kivédekezett egy passzt! Szerintem 2009 óta nem volt ilyen.

Egyébként szerintem azért sem nagyon futkostunk, mert Evans nélkül nagyon nem volt érdemes. Ki tudja, hogy Robinson mit csinált volna garbage-n kívül, de nem is fogjuk megtudni. Brees még mindig nem annyira jó, mint kéne vagyis amennyire megszoktuk, de Jimmyvel nagyon érzik egymást. Ja igen: Watson jó igazolás 😊

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Fujita
Would not want to play against Saints this year.
Reason for Saints defensive turnaround this year: Total buy-in. You can see it on field & on sideline. Not so much last year.


Javasolom nektek olvasásra az ESPN Saints-rovatát. A szezontól minden csapatnak saját blogja van, most már nem egy korábbi Bucs és Panthers beatwriter ír rólunk, hanem az ex-NOLÁS Mike Triplett. Korrekt újságíró, sokat tud a csapatról, bár néha hajlamos furcsa következtetésekbe menni a személyi állományt illetően
 espn.go.com/blog/new-orleans-saints

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Robinson második futásánál kiköptem a lecsót, (épp azt ettem 😀) szegény Ingramet ennyi cipeléssel porig alázta..

Lassan azért futtathatnák egy TD-t valakivel!

---
Furcsa volt Heath Evanst hajjal látni. 😀
több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Robinson mai 4 futása utána nem hiszem, hogy Ingramet bárki marasztalná, már ha igaz a pletyka a traderől.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
The Saints are 3-0 for only the seventh time in club history. The others: 1991, '93, '98, '02, '06, & '09
(boldolva amikor PO is lett a vége)

Ha csak a védőfalunkra gondolok, madarat lehet velem fogatni. Ha belegondolok abba, hogy a legidősebb köztük a harmadéves Jordan, az meg egy aranylövéssel ér fel.

Kíváncsi voltam, hogy garbage time-ban Cadet jön-e fel futónak, de szerencsénkre Payton az Payton 😊

több mint 10 éve
adam77 New Orleans Saints 633
Jó ma este Saints drukkernek lenni!!!😀mr.oxygen
mindig jó annak lenni 😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Izgultam 24-7-ig, aztán picit megint a Vaccaro INT-ig. De a védelmünk lenyűgöző, az offense pedig felőrölte a végére az Arizonát. Breesre csak azért nem mondom, hogy ihletett napja volt, mert dobott 7 vak labdát, amiből egy INT is lett, amúgy fenomenális játékokat csinált néha. Lofton, Jordan-Galette-Vaccaro-Lewis nagy pacsi! Ja, és Robinsont követelem az aktív keretbe mindig, snapet nekI!
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Jó ma este Saints drukkernek lenni!!!😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Lehet, hogy azért nem edzett, hogy tudjon játszani. Tudjuk, hogy ezek a fiúk borzasztó gyorsan gyógyulnak. Maguktól.Gyurma Pappa
pontosabban jobbak lesznek, mint voltak :p

Ingram állítólag lehet hogy trédet kér.atapapa
Karácsony van?Tocy
Holder írja, hogy a Saintstől engedélyt kért hogy interjút csinálhasson vele. A csapat engedte, de ő nem állt kötélnek egész héten....atapapa
plz plz plz cseréljük el, plz plz plz. simán ér 1. kört, ha nem akkor legalább egy 7.-et 😀

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Lelito kezd, Evans csere.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Közben olvastam már én is. Hát ez a pletykák pletykájának tűnik, de majd meglátjuk. Értéke mi lehet?

Also, #Saints d-line depth improved with backups Glenn Foster, Tyrunn Walker both active after mending from injuries. Tényleg játszik Foster 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ingram állítólag lehet hogy trédet kér.atapapa
Cseréljétek el Freemanre 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lehet, hogy azért nem edzett, hogy tudjon játszani. Tudjuk, hogy ezek a fiúk borzasztó gyorsan gyógyulnak. Maguktól.Gyurma Pappa
pontosabban jobbak lesznek, mint voltak :p

Ingram állítólag lehet hogy trédet kér.atapapa
Karácsony van?Tocy
Holder írja, hogy a Saintstől engedélyt kért hogy interjút csinálhasson vele. A csapat engedte, de ő nem állt kötélnek egész héten....

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Lehet, hogy azért nem edzett, hogy tudjon játszani. Tudjuk, hogy ezek a fiúk borzasztó gyorsan gyógyulnak. Maguktól.Gyurma Pappa
pontosabban jobbak lesznek, mint voltak :p

Ingram állítólag lehet hogy trédet kér.atapapa
Karácsony van?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lehet, hogy azért nem edzett, hogy tudjon játszani. Tudjuk, hogy ezek a fiúk borzasztó gyorsan gyógyulnak. Maguktól.Gyurma Pappa
pontosabban jobbak lesznek, mint voltak :p

Ingram állítólag lehet hogy trédet kér.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Lehet, hogy azért nem edzett, hogy tudjon játszani. Tudjuk, hogy ezek a fiúk borzasztó gyorsan gyógyulnak. Maguktól.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Evans meglepő. De nem baj 😊
Ezek szerint Foster játszik?Tocy
Ott van ő is az aktív keretben. Majd kiderül mennyi snapet kap