New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Milyen érdekes, hogy a nagyobb sportoldalak mind leszedik rólunk a keresztvizet, kivétel nélkül egyetértenek a döntéssel, viszont a "függetlenek" nem igazán
http://www.theatlantic.com/entertainment/archive/2012/03/the-nfls-punishment-of-the-saints-is-harsh-nonsensical-and-hypocritical/254936/
http://www.thenation.com/blog/166977/why-im-shock-raged-new-orleans-saints-suspensions

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
porter elment denverbe. edzésen vadászhat majd eleget manningre. elég pikáns kombináció 😊adam77
ez aranyos 😊

bár lehet ő is kap felfüggesztést 😀

több mint 12 éve
adam77 New Orleans Saints 633
porter elment denverbe. edzésen vadászhat majd eleget manningre. elég pikáns kombináció 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Még annyit szeretnék megjegyezni, a komisszár mai "Vers mindenkinek" előadásávasl kapcsolatban, hogy komoly lehetett az a vizsgálat 2010-ben!
Figyeljetek! Van itt fejpénz?! Nincs?! Akkor jó!" wátárjútókingöbáut??? :o

És klasszul használja a legkomplexebb árnyalásra lehetőséget adő szenvedő szerkezetet, egy csalakvő nem volt a megnyilatkozásában!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Na egy utolsó, azt hiszem Florio ezt se fogja kiteni a PFT-re
http://www.forbes.com/sites/chrissmith/2012/03/22/roger-goodell-nfl-are-not-serious-about-player-safety-and-its-because-of-money/
The reality is that the bounty system in New Orleans is not an isolated incident. Many teams are guilty of encouraging their players to take opponents out of the game. Just a few months ago, in fact, several New York Giants admitted that they were coached to target the San Francisco 49ers’ Kyle Williams because of his concussion history.
...
If the league was serious about protecting its players, then it would immediately open investigations into the other 31 teams. A league-wide investigation could successfully root out the teams that foster illegal practices and, in the process, prevent countless injuries from occurring in future seasons. But the NFL won’t do that, and for one very powerful reason: money.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Még egy jó cikk, párhuzam a spygate-tel, Bostonból
http://bostonglobe.com/sports/2012/03/22/nfl-punishments-full-hypocrisy/09Sl2OQCL5Q02POy2hRa7L/story.htmlatapapa
Payton and the Saints were made examples of for the greater good of the league by the Judge Dredd of the NFL (I can picture Goodell in his office yelling, “I am the law!” with Stallone-like conviction.)

leköptem a monitort a röhögéstől 😀Gyurma Pappa
Nekem ez a rész jön be

“I specifically considered whether to impose a suspension on Coach Belichick,” Goodell wrote in September of 2007. “I have determined not to do so, largely because I believe that the discipline I am imposing of a maximum fine and forfeiture of a first-round draft choice...is in fact more significant and long-lasting, and therefore more effective, than a suspension.”

Tell that to Payton and the Saints.
Na meg ez, már csak azért is, mert tegnap a saját szavaimmal ugyanezt írtam le
In the end, the Saints’ sentence wasn’t based on integrity of the game or fair play or even their blatant dishonesty with Goodell. It was about Goodell trying to protect the NFL and its owners from absorbing the hardest, most painful late hit of all -- one to their wallets.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Még egy jó cikk, párhuzam a spygate-tel, Bostonból
http://bostonglobe.com/sports/2012/03/22/nfl-punishments-full-hypocrisy/09Sl2OQCL5Q02POy2hRa7L/story.htmlatapapa
Payton and the Saints were made examples of for the greater good of the league by the Judge Dredd of the NFL (I can picture Goodell in his office yelling, “I am the law!” with Stallone-like conviction.)

leköptem a monitort a röhögéstől 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Még egy jó cikk, párhuzam a spygate-tel, Bostonból
http://bostonglobe.com/sports/2012/03/22/nfl-punishments-full-hypocrisy/09Sl2OQCL5Q02POy2hRa7L/story.html

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Én ezeket a finomságokat nem érzem, bevallom férfiasan!Helmut Zimmer
Épp jogvizsgára készülök 😀

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
igen ez igaz, csak őt erre a saját csökkent agytérfogatán kívül nem motiválja semmi, nincs írásos nyoma a folyamatnak, hogy "csináld ki ezt, vagy azt"
Én ezeket a finomságokat nem érzem, bevallom férfiasan!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
A veszélyeztetés -irgalmatlan mennyiségű fajtája létezik- nem polgári kategória, legalábbis azt hiszem!
ha tévedek 1000 bocsánatHelmut Zimmer
Létezik veszélyeztetés, és büntető kategória.

Jól mondod, de azért az NFL "veszélyes üzemén" belül ez a kategória más dimenziókat vesz fel.
Ennek alapján Harrison minden egyes szabálytalan és egyben viszonylag komolyabb sérülést okozó megmozdulása után járkálhatna bíróságra.atapapa
Így van. Egyébként ha a liga tehette volna (megállna az ügy, lenne elég konkrét bizonyíték stb.) szerintem már büntető ügyet csinált volna belőle

A másik gond egyébként a büntető üggyel, hogy kell valaki, aki feljelentést tesz. Jelenleg ezt nem tette meg senki (elsősorban az NFL vagy az NFLPA "dolga" lenne), így kétlem. Lehet atának igaza, és valahol, állami szinten, majd lesz belőle ügy, én kétlem.

Az más dolog, hogy most egy Illinois-i szenátor kitalálta, hogy a szenátus elé viszi, hogy lehetne az ilyen jellegű sztori szövetségi bűncselekmény, de ennek visszamenőleges hatálya (ahogy az szokás fejlettebb országokban) nem lesz.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Fogalmam sincs. De nem tartom kizártnak.atapapa
bonyolult lenne, és konkrétan kéne bizonyítani, hogy konkrétan azért sérült meg valaki... a bountys altopikban van egy egy hosszabb cikk erről... ez polgári sztori, ahol bármit ki lehet találni... kártérítési per lehetne, de szvsz Brett apó v Warner nem fog ezzel foglalkozni

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/22/successful-season-could-be-bad-news-for-payton-loomis/

megfogadtam, hogy nem foglalkozok vele többet, de Florio kezd kurvára unalmas lenni... nagyon haragszik, azért hogy nem ők verhették meg az Indyt 2009-ben...Gyurma Pappa
A veszélyeztetés -irgalmatlan mennyiségű fajtája létezik- nem polgári kategória!Helmut Zimmer
Jól mondod, de azért az NFL "veszélyes üzemén" belül ez a kategória más dimenziókat vesz fel.
Ennek alapján Harrison minden egyes szabálytalan és egyben viszonylag komolyabb sérülést okozó megmozdulása után járkálhatna bíróságra.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Lesz amúgy az ügynek büntetőjogi vonzata?Helmut Zimmer
Fogalmam sincs. De nem tartom kizártnak.atapapa
bonyolult lenne, és konkrétan kéne bizonyítani, hogy konkrétan azért sérült meg valaki... a bountys altopikban van egy egy hosszabb cikk erről... ez polgári sztori, ahol bármit ki lehet találni... kártérítési per lehetne, de szvsz Brett apó v Warner nem fog ezzel foglalkozni

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/22/successful-season-could-be-bad-news-for-payton-loomis/

megfogadtam, hogy nem foglalkozok vele többet, de Florio kezd kurvára unalmas lenni... nagyon haragszik, azért hogy nem ők verhették meg az Indyt 2009-ben...Gyurma Pappa
A veszélyeztetés -irgalmatlan mennyiségű fajtája létezik- nem polgári kategória, legalábbis azt hiszem!
ha tévedek 1000 bocsánat
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
megfogadtam, hogy nem foglalkozok vele többet, de Florio kezd kurvára unalmas lenni... nagyon haragszik, azért hogy nem ők verhették meg az Indyt 2009-ben...Gyurma Pappa
A kártérítési része már polgári jog, amit meg kell előzzön egy sérülés.
A büntetős részre azért írtam, hogy fogalmam sincs, mert nem ismerem az ottani vonatkozó szabályokat, de nem tartom elképzelhetetlennek hogy az amúgy is elég szigorú amerikai büntetőjogban tagállami szinten valamelyik ügyben releváns államnak olyan rendelkezése legyen, hogy a súlyos testi sértésben való csoportos megállapodást büntesse vagy egyéb olyan szabály legyen, amit rá lehet húzni az ügyre. Nem valószínű, mert előkészület szintjén csak a súlyosabb bűncselekményeket szokták büntetni, de nem tudom kizárni se.

Honnan szedted ezt barátom?hajdu
kinti LSU-s/Saints-es oldal

Amennyiben lesz büntetőjogi vonzata, szerinted van esély arra, hogy Payton bevállalja, hogy nem tudott róla, tehát bevállalná, hogy az első perctől nem volt az ővé az öltöző !?

előre is kösziHelmut Zimmer
Szerintem ez a hajó már elment, egyértelmű bizonyíték van rá hogy tudott róla.
Az biztos hogy nem ő futtatta, de tudott róla és néhányszor beletett ő is pénzt az alapba közvetve.

Arra azért reagálnék, hogy "nem az övé volt az öltöző".
Az köztudott volt, hogy Williams azért hagyta ott a Jaguars-t, mert JDR nem adott neki szabad kezet, mivel utóbbi "védekező" HC volt, Williams meg elég öntörvényű fazon.
Ahogy Payton hozzáállását a sok cikkből, interjúból levettem, őt a legkevésbé érdekelte a védelem azon kívül, hogy szállítsa az eredményeket, és valószínűleg ez Williams-nek fontos szempont volt, amikor minket választott.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Lesz amúgy az ügynek büntetőjogi vonzata?Helmut Zimmer
Fogalmam sincs. De nem tartom kizártnak.atapapa
Ata!
Én mindig nagyon tiszteltelek, távolról ugyan, de szerintem hangos szavunk nem volt egymás felé!
Remélem, hogy a következő kérdésem nem veri ki a biztit, de egyszerűen meg kell kérdeznem.

Amennyiben lesz büntetőjogi vonzata, szerinted van esély arra, hogy Payton bevállalja, hogy nem tudott róla, tehát bevállalná, hogy az első perctől nem volt az ővé az öltöző !?

előre is köszi
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Sean Payton gets suspended longer than Michael Vick got for gambling and murdering dogs...longer than Ben Roethlisberger got for multiple rape accusations...longer than Bill Belichick got for actually cheating....longer than Ray Lewis got for being part of a murder committed by his posse...longer than Michael Irvin got for cocaine possession...longer than Chris Henry got for assaulting a teenager....longer than Tank Johnson got for his arsenal of guns and assaults....longer than Plaxico Burress got for illegally discharging a gun in a New York nightclub. Way to go, Roger. Way to go
atapapa
Honnan szedted ezt barátom?
több mint 12 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Brett Favre lehet a kinevezett főedzőtök a következő idényre!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Lesz amúgy az ügynek büntetőjogi vonzata?Helmut Zimmer
Fogalmam sincs. De nem tartom kizártnak.atapapa
bonyolult lenne, és konkrétan kéne bizonyítani, hogy konkrétan azért sérült meg valaki... a bountys altopikban van egy egy hosszabb cikk erről... ez polgári sztori, ahol bármit ki lehet találni... kártérítési per lehetne, de szvsz Brett apó v Warner nem fog ezzel foglalkozni

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/22/successful-season-could-be-bad-news-for-payton-loomis/

megfogadtam, hogy nem foglalkozok vele többet, de Florio kezd kurvára unalmas lenni... nagyon haragszik, azért hogy nem ők verhették meg az Indyt 2009-ben...

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Én sajnállak titeket, meglehetősen túlzás az egész. Nyilvánvaló, hogy nem egyedüli, és kirívó eset, egyszerűen csak nálatok bukott ki. Nem hinném, hogy rajtatok kellene példát statuálni...
Remélem ez csak még jobban megerősíti a Saints-t, és túlléptek hamar a dolgon.
Az meg gusztustalan, hogy sok helyen úgy van lekommunikálva a dolog, mintha legalábbis bérgyilkosok lettek volna a pályára küldve.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sean Payton gets suspended longer than Michael Vick got for gambling and murdering dogs...longer than Ben Roethlisberger got for multiple rape accusations...longer than Bill Belichick got for actually cheating....longer than Ray Lewis got for being part of a murder committed by his posse...longer than Michael Irvin got for cocaine possession...longer than Chris Henry got for assaulting a teenager....longer than Tank Johnson got for his arsenal of guns and assaults....longer than Plaxico Burress got for illegally discharging a gun in a New York nightclub. Way to go, Roger. Way to go
atapapa
Lesz amúgy az ügynek büntetőjogi vonzata?Helmut Zimmer
Fogalmam sincs. De nem tartom kizártnak.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Sean Payton gets suspended longer than Michael Vick got for gambling and murdering dogs...longer than Ben Roethlisberger got for multiple rape accusations...longer than Bill Belichick got for actually cheating....longer than Ray Lewis got for being part of a murder committed by his posse...longer than Michael Irvin got for cocaine possession...longer than Chris Henry got for assaulting a teenager....longer than Tank Johnson got for his arsenal of guns and assaults....longer than Plaxico Burress got for illegally discharging a gun in a New York nightclub. Way to go, Roger. Way to go
atapapa
Lesz amúgy az ügynek büntetőjogi vonzata?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sean Payton gets suspended longer than Michael Vick got for gambling and murdering dogs...longer than Ben Roethlisberger got for multiple rape accusations...longer than Bill Belichick got for actually cheating....longer than Ray Lewis got for being part of a murder committed by his posse...longer than Michael Irvin got for cocaine possession...longer than Chris Henry got for assaulting a teenager....longer than Tank Johnson got for his arsenal of guns and assaults....longer than Plaxico Burress got for illegally discharging a gun in a New York nightclub. Way to go, Roger. Way to go

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A baj az, hogy itt ülünk rettegve, hogy mi jön még. Ez megöli a drukkert és harcost farag az emberből vénségére. Ata meg ráadásul ilyeneket vízionál, hogy B kirúgja P-t. Az lenne a kegyelemdöfés.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
http://www.origo.hu/sport/20120322-gregg-williams-evek-ota-verdijat-tuzott-ki-a-jatekosokra-az.html visszamenőleg akkor a Redskins is kaphatna valamit.Kiss
"hogy pénzt fizettek durván szabálytalankodó játékosoknak."

Én itt hagytam abba az olvasását a hírhajhász bulvárfosnak.EasyGhost
Én pedig a cím elolvasása után - mészáros...hajdu
én is csak a redskinses részt olvastam el.egyébként nem lepett meg hogy ilyen címszavakat használnak az itteni internetes portálok ,mivel szerintem még maguk se nagyon tudják,hogy mi is történt valójában

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
re-kettye 😀

eddig bírtam cérnával, megjöttem. 😀

véleményem nincs, mert engem is eltiltanak..............

Go Saints!!!!!!!Kájzerszóze
Isten hozott tesókám! 😀
Csak azért nem lájkollak, mert sportszerűtlen lenne, ennyi kihagyás után annyi pluszt gyűjtened. 😛




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞