New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az is lehet, hogy miattam van az egész: amikor beszólt az elmenetele után, diszlájkoltam a fészbúkon. Akkor még nem gpndoltam, hogy ennyire dühös lesz evégett.hajdu
😂
Na, végre, megvan a bűnös!
Goodelt nem akarod lájkolni? (kétszer!)zemanla
Erról már lekéstem. :mad:
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ezt azért nem hiszem, mert a nyomozás jóval azelőtt kezdődött, hogy ő elment volna a csapattól.Gyurma Pappa
De aztán le is zárták az egészet. És most lett felmelegítve megint.
Sajnos kinézem belőle, nagyon durcás volt, miután kivágtuk.atapapa
Azért racionális, mert a vizsgálati anyagban szerepel Cam Newton, mint akire volt bounty kitűzve.gsn
Attól még irracionális. SP húzta ki a szarból... Már bocs.
"I find this hard to believe. Shockey had a relationship with Payton back to NY. Shocking if true" - írják a lent citált fórumon is... És ezt nem önigazolásul másolgatom ide... 😊
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Az is lehet, hogy miattam van az egész: amikor beszólt az elmenetele után, diszlájkoltam a fészbúkon. Akkor még nem gpndoltam, hogy ennyire dühös lesz evégett.hajdu
😂
Na, végre, megvan a bűnös!
Goodelt nem akarod lájkolni? (kétszer!)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az is lehet, hogy miattam van az egész: amikor beszólt az elmenetele után, diszlájkoltam a fészbúkon. Akkor még nem gpndoltam, hogy ennyire dühös lesz evégett.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Sapp szerint Shockey köpött a bountyról a ligánakatapapa
Ezt azért nem hiszem, mert a nyomozás jóval azelőtt kezdődött, hogy ő elment volna a csapattól.Gyurma Pappa
De aztán le is zárták az egészet. És most lett felmelegítve megint.
Sajnos kinézem belőle, nagyon durcás volt, miután kivágtuk.atapapa
Azért racionális, mert a vizsgálati anyagban szerepel Cam Newton, mint akire volt bounty kitűzve.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Sapp szerint Shockey köpött a bountyról a ligánakatapapa
Shokey-t szeret(t)jük. Nem? :/zemanla
Jogos a múltidő.
Hajdutól egy mezégetést szeretnék látni, youtube-ra feltöltve 😛

Van egy olyan érzésem hogy Shockey nagyon nem akar többet ellenünk játszani. Egy cent vérdíj nélkül se úszná meg élveatapapa
Lehet, hogy nem is fog játszani. Ő már nyugdíjas lesz, mi meg még mindíg leszünk....
Hajdú: mezcsere!!! Jimmy!!! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Sapp szerint Shockey köpött a bountyról a ligánakatapapa
Ezt azért nem hiszem, mert a nyomozás jóval azelőtt kezdődött, hogy ő elment volna a csapattól.Gyurma Pappa
De aztán le is zárták az egészet. És most lett felmelegítve megint.
Sajnos kinézem belőle, nagyon durcás volt, miután kivágtuk.atapapa
Én is kinézem belőle....

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Sapp szerint Shockey köpött a bountyról a ligánakatapapa
Shokey-t szeret(t)jük. Nem? :/zemanla
Jogos a múltidő.
Hajdutól egy mezégetést szeretnék látni, youtube-ra feltöltve 😛

Van egy olyan érzésem hogy Shockey nagyon nem akar többet ellenünk játszani. Egy cent vérdíj nélkül se úszná meg élveatapapa
Most írtam... 😀 megelőztél ember. 😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sapp szerint Shockey köpött a bountyról a ligánakatapapa
Ezt azért nem hiszem, mert a nyomozás jóval azelőtt kezdődött, hogy ő elment volna a csapattól.Gyurma Pappa
De aztán le is zárták az egészet. És most lett felmelegítve megint.
Sajnos kinézem belőle, nagyon durcás volt, miután kivágtuk.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Két okot látok erre. 1. Abban a kultúrában van jelentősége a felelősségnek, beleértve a vizsgálat alatti tagadást (hazugságot) is. 2. Ha a tulajdonosi szintet nem akarták belekeverni, akkor bizony SP volt a legmagasabb szint, amelyiken múlott a rendszer működése.tomi-tomi
1. én is így gondolom, de ennek semmi köze a bountyhoz, magához
2. visszajutok oda, hogy akkor Vitt miért kapott ilyen keveset, amikor ő is tagadott mindent, sőt azt mondta, hogy soha nem mondott konkrét dolgokat el Paytonnak és Loomisnak... és egyébként Loomis a legmagasabb szint szvsz

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Sapp szerint Shockey köpött a bountyról a ligánakatapapa
Baszom ki máris a 88-as mezemet. :rolleyes:
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sapp szerint Shockey köpött a bountyról a ligánakatapapa
Shokey-t szeret(t)jük. Nem? :/zemanla
Jogos a múltidő.
Hajdutól egy mezégetést szeretnék látni, youtube-ra feltöltve 😛

Van egy olyan érzésem hogy Shockey nagyon nem akar többet ellenünk játszani. Egy cent vérdíj nélkül se úszná meg élve

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Sapp szerint Shockey köpött a bountyról a ligánakatapapa
Ezt azért nem hiszem, mert a nyomozás jóval azelőtt kezdődött, hogy ő elment volna a csapattól.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
SP a HC. Ő a felelős az edzői stáb működéséért. Ő tagadta le az egészet. A tulajdonos kérésére ő folytatta le 2010-ben a belső vizsgálatot, (nem) meglepő módon eredmény nélkül.
tomi-tomi
Ez oké. Egy év, mocskos sok. Nem 16 meccsről tiltották el, nem zavarták ki a OTA-kból, konkrétan 1 évre eltiltották a csapat mellől. Ez borzasztóan aránytalan. Simán odaadnám az idei összes draftpicket ezért cserébe.Gyurma Pappa
Igen, mocskos sok, nagyon súlyos büntetés. (Tulajdonképpen az összes büntetési tétel közül ez kirívó a Spygate-hez képest (is).)
Két okot látok erre. 1. Abban a kultúrában van jelentősége a felelősségnek, beleértve a vizsgálat alatti tagadást (hazugságot) is. 2. Ha a tulajdonosi szintet nem akarták belekeverni, akkor bizony SP volt a legmagasabb szint, amelyiken múlott a rendszer működése.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Sapp szerint Shockey köpött a bountyról a ligánakatapapa
Shokey-t szeret(t)jük. Nem? :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
, amely az egész liga renoméját súlyosan rombolja kifelé, a nagyközönség (fogyasztók) szemében.
tomi-tomi
Bocs, de ezt ugye te sem gondolod komolyan? Ha a liga nem csinál belőle ekkora ügyet, vígan elnézték volna a szurkolók továbbra is, hogy összezúzzák egymást a játékosok a pályán. PONT leszarja az átlag szurkoló, főleg mondjuk a kevésbé értelmiségi körökben, hogy van-e bounty vagy nincs. Ray Lewis vagy Vilma vagy Lofton vagy Reed vagy Dawkins vagy sorolhatnám sem azért népszerű, mert megkéri az ellenfelét hogy feküdjön le. Az, hogy ezért van-e, volt-e jutalom az öltözőben, az PONT nem érdekli az átlag szurkolót. Ahogy a spygate sem érdekelte (én pl. ma sem értem, hogy mi abban olyan nagy dolog, azon kívül, hogy nem lehetett pont ott, pont úgy felvenni a másik cserepadot)

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Carmichael lesza HC???
Ha SP-nek mennie kell, mi lesz Brees-el??? (Akkor inkább a Falcons jusson a rájátszásba!)zemanla
el lesz ő JR-ral is, eddig is el voltak, max több playt fog Brees hívni...Gyurma Pappa
😀
+ a pénz.....? Ha nincs(?) SP... Fizetés nélkül fog ücsörögni a lelátón és drukkol a csapatnak? (nem a saintstől tiltották el, ugye, hanem a ligától??? 😊 nehogy vki úgy gondolja, hogy neki pont rá van szüksége)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sapp szerint Shockey köpött a bountyról a ligának

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
ata, ezzel (más is csinálja-csinálta) mi is védekeztünk. Magunk között szólva, a saját bűnünk mértékét tekintve, minden alap nélkül. A Saints-nél egy professzionálisan kidolgozott és a teljes edzői stáb támogatásával, aktív részvételével működtetett fejvadász-rendszer bukott le - totálisan és jól dokumentáltan. Az összes többi hír (egyelőre) csak szóbeszéd.tomi-tomi
Williams korábbi csapatai egyértelműen csinálták, szinte mindegyik korábbi állomáshelyéről linkeltem be cikkeket ezzel kapcsolatban, nem szóbeszéd szintjén, hanem több alatta szolgáló védő által elismerve.

Szerintem ezért is inkább személyre fókuszáltak a büntetések és nem a franchise-ra, mert ha kiderül hogy ez máshol is gyakorlat volt korábban, akkor méltányosabb ezért elmeszelni a rendszert üzemeltető személyt, mint több év távlatából a franchise-t.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Carmichael lesza HC???
Ha SP-nek mennie kell, mi lesz Brees-el??? (Akkor inkább a Falcons jusson a rájátszásba!)zemanla
el lesz ő JR-ral is, eddig is el voltak, max több playt fog Brees hívni...

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Carmichael lesza HC???
Ha SP-nek mennie kell, mi lesz Brees-el??? (Akkor inkább a Falcons jusson a rájátszásba!)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
SP a HC. Ő a felelős az edzői stáb működéséért. Ő tagadta le az egészet. A tulajdonos kérésére ő folytatta le 2010-ben a belső vizsgálatot, (nem) meglepő módon eredmény nélkül.
tomi-tomi
Ez oké. Egy év, mocskos sok. Nem 16 meccsről tiltották el, nem zavarták ki a OTA-kból, konkrétan 1 évre eltiltották a csapat mellől. Ez borzasztóan aránytalan. Simán odaadnám az idei összes draftpicket ezért cserébe.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Elolvastam, már vagy háromszor. Kb. 10 olyan pont van, amit egy hete tök másképp mondtak (azt pl. kihagyták az indoklásból, hogy Payton állította, hogy nem olvasta az email, ami a fő bizonyíték, hogy tudott az ügyről).Gyurma Pappa
Peter King írt róla a botrány kirobbanása utáni hétenatapapa
De itt, a hivatalos indoklásban csak annyit mondanak, hogy "megjegyezte", hogy igen, az Rogersre ment.

Nincs üldözési mániám, de baromi sok nyilatkozatot teszek, jegyzőkönyvet vesznek fel arról, amit mondok (könyvelő vagyok, adótanácsadó, az életem felét NAV-nál, bíróságon, békéltető testületeknél, közgyűléseken töltöm), és tudom hogy mi változik meg attól függően, hogy mi marad ki és mi megy be egy-egy végzésbe, vagy akár már magába a jegyzőkönyvbe is.Gyurma Pappa
Nekem már mondták a 'skins büntinél hogy ne keressek racionalitást, mert a liga "gentleman's club".
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Erre gondolsz gondolom én. Kérdem én, honnan a tökömből tudta a liga, hogy mit mondott Payton, két embernek?

Egy bajom van: Vitt volt konkrétan a kisfőnök az egész balhéban GW mellett, ő kapott 6 meccset, Payton egy évet.Gyurma Pappa
Nekem úgy tűnik, hogy Williams (szinte biztosan, a büntetési tétele függ a további együttműködésétől) és Vitt (valószínűleg) folyamatosan vallja be a dolgokat.

SP a HC. Ő a felelős az edzői stáb működéséért. Ő tagadta le az egészet. A tulajdonos kérésére ő folytatta le 2010-ben a belső vizsgálatot, (nem) meglepő módon eredmény nélkül.

ata, ezzel (más is csinálja-csinálta) mi is védekeztünk. Magunk között szólva, a saját bűnünk mértékét tekintve, minden alap nélkül. A Saints-nél egy professzionálisan kidolgozott és a teljes edzői stáb támogatásával, aktív részvételével működtetett fejvadász-rendszer bukott le - totálisan és jól dokumentáltan. Az összes többi hír (egyelőre) csak szóbeszéd.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sources in New Orleans say Offensive Coordinator Pete Carmichael will replace Coach Payton as the Head Coachatapapa
jó-jó, de meddig?Gyurma Pappa
erre írtam hogy a nap kérdése 😊