New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
- ha elveszítjük az idei 2-4. kört, akkor viszonylag aktívnak kell lenni az FA piaconGyurma Pappa
az előző négy drafton összesen nyolc játékost húztunk ezen három kör valamelyikében, öt van még a keretben, és eddig Jimmy Graham tűnik egyedül jó húzásnak... szóval ezek a pickek "nyugodtan" mehetnek, a középső körös draftolás nem a Saints specialitása


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Röviden, ahogy a pletykák/látogatások/interjúk alapján én látom a helyzetet:
- nem lesz Brees szerződés, addig míg Manning nem végez
- Vilma elküldése attól függ, hogy mit kap a ligától... nekem most úgy tűnik, hogy nem tudja pontosan a csapat sem (tehát vagy nem eldöntött, vagy nem mondták meg nekik)... nyilván nem akarunk megválni egy ikontól, anélkül hogy lenne pótlása
- Lofton nem fog idejönni, szerintem kisebb nevet (neveket) fogunk hozni, szimplán pénz kérdés... valószínűleg Lofton is inkább Tampába megy, ott azért jobb pénzt tudnak neki adni... de ha Vilma elmegy, akkor logikus, hogy nagy nevet akarunk hozni, kérdés, hogy milyen áron (mondjuk rövid távon örülnék egy Ellis hosszabbításnak, mert most szabadulhatna fel cap, de hosszú távon nem biztos, hogy Ellis szeretném a csapatnál tudni)
- alapvetően szerintem jó alakul az offseason: az O minimálisat gyengült (meg fogjuk érezni Nicks elvesztését, de Grubbs nagyon jó, ha nem is olyan jó, mint Nicks, de Grubbs-BDLP-Evans is meggyőző lesz középen, Strief szerintem javulni fog, Bushrodban is bízok, szerintem az idei éve nagyon jó lesz), a D-ben pedig tuti megvárjuk, hogy mi lesz a liga döntése
- ha elveszítjük az idei 2-4. kört, akkor viszonylag aktívnak kell lenni az FA piacon, hogy találjunk értelmes embereket Spags rendszerébe, de az előző megállapításomhoz kapcsolódva: ha mondjuk Harper és Jenkins kap eltiltást, akkor kell hozni S-t, amit egyébként nem kéne, stb.
- ha marad a 4. kör, ott azért még lehet olyan játékost szerezni a falba, aki rögtön bevethető
- O-ban csak nagyon kivételes stealt draftolnék, egyébként UDFA-n kellene szerezni "vetélytársat" Arringtonnak, esetleg ha hátsó körben, valami jól blokkoló, közepes WR előkerülne, azért sem lennék szomorú

Szerintem a hiányposztok, eltiltások előtt:
1. DL (min. 4-5 embert le kell igazolni, most úgy veszem, hogy az FA-k nem a játékosaink)
2. OLB (Shanle-t nem veszem játékosnak 😀, vicc nélkül, kell egy klasszikus SLB, az sem baj ha nem világverő, de stabil legyen, és ne legyen olyan borzasztóan lassú mint Shanle)
3. MLB (ha Vilma leves, akkor ez a 1.)
4. TE
5. D-be cserék úgy általában (ha Porter elmegy, akkor igazán nincs CB-nk se sok, Greer-PatRob-Patrick mögé azért még kell valaki a rotába)

Szerintem a fentiek menedzselhetőek, nyilván nem lesz óriási ugrás minőségben a védelemben, de ha már nem nyelünk 1:35 alatt, egy értelmes elkapón TD-t, én boldog leszek...

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ajaj.. Vilma

Jason La Canfora @JasonLaCanfora
Saints have been mulling possibly releasing LB Jon Vilma. Linebacker market may start to materialize more if Lofton signs
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
És elhozzuk azt a fazont is vizitre, akit vészmegoldásként vizionáltam Shanle mellé vagy egy hónapja: Chris Chamberlaint

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Na, Tracy elment látogatóba a Bengalshoz

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Grubbs szerződésével feleannyi garantálttal megúsztuk, mint amit Nicks kapott.
Lofton? Jó vicc, ahhoz nem lenne elég csak Vilmát kirúgni, kéne mennie Ellisnek is

kihagytad a 4. pontot
- Vilmát sok meccsre elmeszelhetik, ezért kénytelen a csapat utódot/helyettest keresnijjncaa
hát igen, de akkor meg is válunk tőle. vagy ilyenkor hogy van, ha felfüggesztik, akkor mi van a fizetésével illetve annak cap hatásával?Gyurma Pappa
Akkor nem kap fizetést, így valszeg a sapkába se számít.atapapa
mikor Stallworth börtönben ült, akkor alapfizetése nem számított bele a fizetési sapkába, nem tudom hogy az új CBA-ben módosítottak-e ezen valamit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Grubbs szerződésével feleannyi garantálttal megúsztuk, mint amit Nicks kapott.
Lofton? Jó vicc, ahhoz nem lenne elég csak Vilmát kirúgni, kéne mennie Ellisnek is

kihagytad a 4. pontot
- Vilmát sok meccsre elmeszelhetik, ezért kénytelen a csapat utódot/helyettest keresnijjncaa
hát igen, de akkor meg is válunk tőle. vagy ilyenkor hogy van, ha felfüggesztik, akkor mi van a fizetésével illetve annak cap hatásával?Gyurma Pappa
Akkor nem kap fizetést, így valszeg a sapkába se számít.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
kihagytad a 4. pontot
- Vilmát sok meccsre elmeszelhetik, ezért kénytelen a csapat utódot/helyettest keresnijjncaa
hát igen, de akkor meg is válunk tőle. vagy ilyenkor hogy van, ha felfüggesztik, akkor mi van a fizetésével illetve annak cap hatásával?

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
Saints showing interest in ATL LB Curtis Lofton. TB been monitoring him. PHI also looking at LB. Slow moving market thus far #freeagency

Na, pont ezt mondtam pár napja. Ez három dolgot is jelenthet:
1. Megválunk Vilmától.
2. Nem akarunk megválni Vilmától, de kényszeríteni akarja őt Loomis, hogy alkudozzon.
3. Vilma és Lofton is a csapatnál marad, akkor meg nagyon mellélőtték a capben lévő pénzt az elemzők 😀 (ezt kétlem azért 😊 )Gyurma Pappa
kihagytad a 4. pontot
- Vilmát sok meccsre elmeszelhetik, ezért kénytelen a csapat utódot/helyettest keresni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Na, Loton is jó, ha nincs Hawthorne, bár utóbinak jobban örülnék: Lofton ellen már annyiszor drukkoltam, köcsögnek és mindefélének elhordva 😀 , hogy szokatlan lenne szeretnem. 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Jason La Canfora @JasonLaCanfora
Saints showing interest in ATL LB Curtis Lofton. TB been monitoring him. PHI also looking at LB. Slow moving market thus far #freeagency

Na, pont ezt mondtam pár napja. Ez három dolgot is jelenthet:
1. Megválunk Vilmától.
2. Nem akarunk megválni Vilmától, de kényszeríteni akarja őt Loomis, hogy alkudozzon.
3. Vilma és Lofton is a csapatnál marad, akkor meg nagyon mellélőtték a capben lévő pénzt az elemzők 😀 (ezt kétlem azért 😊 )

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Megvan Grubbs! 😊

5 év, 36 milla, 16 garantált, 10 signing bonus. Pöttyet olcsóbb volt azért Nicksnél...JasW
Loomis megint varázsol :cool: Ebből a körből eddig jól jöttünk ki!clbass
Hát Brees-zel még kéne valamit kezdeni...hajdu
Azon nem kell izgulni, nagyon okosan csinálja Loomis, ezt Brees is tudja. De nem fogja azt mondani, hogy igen, akarok tag-gel játszani. Persze hogy nem akar. De azt soha nem mondta, hogy nem írja alá a taget, ha kell, ő visszavonulásáig Saints játékos lesz, és szerintem utána is a csapat része lesz valahogy.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Megvan Grubbs! 😊

5 év, 36 milla, 16 garantált, 10 signing bonus. Pöttyet olcsóbb volt azért Nicksnél...JasW
Loomis megint varázsol :cool: Ebből a körből eddig jól jöttünk ki!clbass
Hát Brees-zel még kéne valamit kezdeni...
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Megvan Grubbs! 😊

5 év, 36 milla, 16 garantált, 10 signing bonus. Pöttyet olcsóbb volt azért Nicksnél...JasW
Loomis megint varázsol :cool: Ebből a körből eddig jól jöttünk ki!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Sztem okos csere volt ez a Nicks-Grubbs az FOtól!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Megvan Grubbs! 😊

5 év, 36 milla, 16 garantált, 10 signing bonus. Pöttyet olcsóbb volt azért Nicksnél...JasW
így már azért annyira nem is "fáj" ,hogy Nicks el ment...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Megvan Grubbs! 😊

5 év, 36 milla, 16 garantált, 10 signing bonus. Pöttyet olcsóbb volt azért Nicksnél...JasW
ennyivel nem is jobb nicks...
több mint 12 éve
JasW New Orleans Saints 53
Megvan Grubbs! 😊

5 év, 36 milla, 16 garantált, 10 signing bonus. Pöttyet olcsóbb volt azért Nicksnél...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Mondjuk Maysnél nem sok szarabb kezdő MLB volt tavaly a ligábanempty taxi
Remélem csak ijesztgetünk vele valakit (pl. Vilmát a fizetéscsökkentéshez, de remélem hogy Brisiel is ezt a szerepet játssza). Loomis egyik sokat alkalmazott trükkje, hogy olyan poszton játszó játékost hív meg, amilyen poszton játszó játékossal éppen tárgyalásban vagyunk, mutatva hogy vannak opcióink és nem vagyunk a játékosnak annyira kiszolgáltatottak. Ha jól sül el az ügy, akkor a csalit még időben lemondja.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Mondjuk Maysnél nem sok szarabb kezdő MLB volt tavaly a ligában 😀 Mondjuk Haw meg nagyon jó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Seahawks free agent LB David Hawthorne and Broncos free agent LB Joe Mays are scheduled to visit with the Saints this weekend
http://www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/17796768atapapa
Na oké, de akkor már ne csak vizit legyen belőle.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Seahawks free agent LB David Hawthorne and Broncos free agent LB Joe Mays are scheduled to visit with the Saints this weekend
http://www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/17796768

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Vazzz! ("Twitter.com is loading slowly.
Hmm, this seems to be taking a while. If problems persist, please reload to try again. ") ??????zemanla
Néha van ilyen, de általában 1-1 frissítés után oké
Azért írtad vastaggal, mert ez jó nekünk??? 😊zemanla
Szvsz elég jó, de főlegg azért boldoltam, mert csak emiatt nem akartam új hsz-t írni, hanem beszerkesztettem a régibe és nem akartam hogy elsikkadjonatapapa
Hiszek neked, mindkét kérdésben. De az első csak nem akar megjavulni.
Vigye kánya.... :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
OG Mike Brisiel is felkerült a pletykalapok hasábjaira velünk összefüggésben

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Vazzz! ("Twitter.com is loading slowly.
Hmm, this seems to be taking a while. If problems persist, please reload to try again. ") ??????zemanla
Néha van ilyen, de általában 1-1 frissítés után oké
Azért írtad vastaggal, mert ez jó nekünk??? 😊zemanla
Szvsz elég jó, de főlegg azért boldoltam, mert csak emiatt nem akartam új hsz-t írni, hanem beszerkesztettem a régibe és nem akartam hogy elsikkadjon