New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Sources in New Orleans say Offensive Coordinator Pete Carmichael will replace Coach Payton as the Head Coachatapapa
jó-jó, de meddig?

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Sources in New Orleans say Offensive Coordinator Pete Carmichael will replace Coach Payton as the Head Coach

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Elolvastam, már vagy háromszor. Kb. 10 olyan pont van, amit egy hete tök másképp mondtak (azt pl. kihagyták az indoklásból, hogy Payton állította, hogy nem olvasta az email, ami a fő bizonyíték, hogy tudott az ügyről).Gyurma Pappa
Peter King írt róla a botrány kirobbanása utáni hétenatapapa
De itt, a hivatalos indoklásban csak annyit mondanak, hogy "megjegyezte", hogy igen, az Rogersre ment.

Nincs üldözési mániám, de baromi sok nyilatkozatot teszek, jegyzőkönyvet vesznek fel arról, amit mondok (könyvelő vagyok, adótanácsadó, az életem felét NAV-nál, bíróságon, békéltető testületeknél, közgyűléseken töltöm), és tudom hogy mi változik meg attól függően, hogy mi marad ki és mi megy be egy-egy végzésbe, vagy akár már magába a jegyzőkönyvbe is.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ez a felfüggesztés, (ne legyenek illúzióink) azt jelenti, hogy nem lesz a pálya mellett, talán fent sem..... nem kap fizetést (?), stb... de: remélem nem megy (küldik)el.... (ugye?!!!!!????)zemanla
Ez a nap kérdése.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
De sajnálom a liga "renoméját"....
Én FOCIT akarok látni, nem renomét!
Azt senki nem mondta itt sztem, hogy nem kell megbüntetni a résztvevőket, de valami ésszerű határok közt kellene maradni. Bár itt megint csak egymás között beszélgetünk, ennyire nem vagyunk benne a "pakliban", hogy korrekt véleményt mondjunk. mindenki a "sajtóból" és a Twitterről tájékozódik, ha jól látom....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Sokadszor leírom: nem gondolom, hogy nem megérdemelt, hogy megbüntetik a csapatot, az sem érdemtelen, hogy mennyire. Vallom viszont: Payton büntetése akkora mértékű kibaszás a csapattal, magával Paytonnal és az egész ligával, amit nem tudok szó nélkül hagyni. Egy email a konkrét bizonyíték arra, hogy tudott az ügyről, minden más, csak "valaki mondta valakinek".

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Elolvastam, már vagy háromszor. Kb. 10 olyan pont van, amit egy hete tök másképp mondtak (azt pl. kihagyták az indoklásból, hogy Payton állította, hogy nem olvasta az email, ami a fő bizonyíték, hogy tudott az ügyről).Gyurma Pappa
Peter King írt róla a botrány kirobbanása utáni héten

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ti elolvastátok egyáltalán az "ítéletet" és az indoklást?!
tomi-tomi
Az indokolásban nincs semmi olyan lényegi új infó, ami korábban ne derült volna ki.

Nekiállhatunk azon izmozni, hogy ez mennyire súlyos dolog, és hogy mennyit érdemel... ne tegyük.
Komolyan mondom neked, ha tényleg mi lennénk az egyetlen csapat az NFL-ben, amely ezt csinálta, akkor megérdemeljük az utolsó percig az eltiltásokat.
De 99,9%-ra biztos vagyok benne, hogy ez idő alatt, máshol is előfordult ez (és ezen időszak előtt Williams csapatainál pedig 100%)

Hogy ne menjek messzire, a Giants "maga" vallotta be, hogy az NFC-döntőben végig Williams fejét támadták, mert tudták hogy agyrázkódás után játszott, és elég egyértelműen rajta bukta el a meccset az SF.
(És a vicces az, hogy Eli Manning és Tom Coughlin támadott minket a legjobban a bounty miatt az aktív NFL-esek közül 😊)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Szvsz nem személyes ellenszenv alapján kapta az egy év fizetés nélküli eltiltást, mindenki ezt kapta volna. Valóban van példa statuáló jellege, hiszen egy olyan rendszert működtetett szinte egy egész klub, amely az egész liga renoméját súlyosan rombolja kifelé, a nagyközönség (fogyasztók) szemében.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/21/the-nfls-official-announcement-regarding-bounty-discipline/tomi-tomi
Elolvastam, már vagy háromszor. Kb. 10 olyan pont van, amit egy hete tök másképp mondtak (azt pl. kihagyták az indoklásból, hogy Payton állította, hogy nem olvasta az email, ami a fő bizonyíték, hogy tudott az ügyről). A véleményem az, hogy SP-n kívül, a liga legtöbb edzője ilyen helyzetben, kapott volna 8 meccset, és nem egy évet, április 1-jétől.

11. In early 2010, Mr. Loomis advised Coach Payton that the league office was investigating allegations concerning a bounty program. Coach Payton said that he met with his top two defensive assistants, Coach Williams and Coach Vitt, in advance of the interview with league investigators and told them, “Let’s make sure our ducks are in a row.” Remarkably, Coach Payton claimed that he never inquired of Coach Williams and Coach Vitt as to what happened in the interviews, never asked them if a “pay-for-performance” or bounty program was in fact in place, and never gave any instructions to discontinue such a program.

Erre gondolsz gondolom én. Kérdem én, honnan a tökömből tudta a liga, hogy mit mondott Payton, két embernek?

Egy bajom van: Vitt volt konkrétan a kisfőnök az egész balhéban GW mellett, ő kapott 6 meccset, Payton egy évet.

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Goodell azt mondta, hogy több mint két tucat játékos szankcionálásáról egyeztet az NFLPA-vel.gsn
Lesz hely a sapka alatt majd, nem mondom...
Mondjuk f.szán megsz.phatjuk még a Will Smith új szerződéssel így, átalakítva, ha el kéne küldeni... Vagy rosszul látom? /Remélem./

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De szvsz nem utálja senki fentről Paytont, csak a lehető legrosszabb időben, a "hogyan tegyük 5 csillagos törésbiztossá a futballt" korszak közepébe tenyereltünk ezzel az üggyel, miközben a Ligát perhegyekkel cseszegetik a visszavonult játékosok az egészségkárosodásaik miatt.
Tökéletes elrettentő példa vagyunk arra, hogy a Liga milyen elszánt(nak mutatja magát) ebben a kérdésben.atapapa
Akkor miért kapott a csapat "csak" két draft jog elvonást, és nevetséges 500k-t?

Most hadd ne kutassak vissza, de asszem pont linkeltem egy cikket, ahol ezt fejtegeti Yasi talán, hogy Payton mennyire nem "népszerű".Gyurma Pappa
Ti elolvastátok egyáltalán az "ítéletet" és az indoklást?!
Az általam is kedvelt SP regnálása alatt 2009-től három éven(!) keresztül üzemelt a rendszer a (jóváhagyó) tudomásával. 2010-ben elkezdtek nyomozni az ügyben s ekkor letagadta, hogy ilyen rendszer létezne és az asszisztens edzőket is erre (tagadásra) buzdította. Ráadásul a nyomozás és a figyelmeztetések (ideértve a tulajdonosét is) ellenére továbbra is támogatta a fejvadászatot.
Szvsz nem személyes ellenszenv alapján kapta az egy év fizetés nélküli eltiltást, mindenki ezt kapta volna. Valóban van példa statuáló jellege, hiszen egy olyan rendszert működtetett szinte egy egész klub, amely az egész liga renoméját súlyosan rombolja kifelé, a nagyközönség (fogyasztók) szemében.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/21/the-nfls-official-announcement-regarding-bounty-discipline/

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Goodell azt mondta, hogy több mint két tucat játékos szankcionálásáról egyeztet az NFLPA-vel.gsn
Eddig is úgy gondoltam, de minden csak megerősíti benne, hogy Goodell egy hipokrita (mondhatnám úgy is, hogy egy álszent pöcs, de mégis csak az nfl főnöke). Amikor kérdezték SP büntetéséről, az egyik legnagyobb baja az volt: “Clearly, we were lied to".
Majd lesz valahogy, túl lehet élni egy ilyen büntit is.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
who dat! 😕hajdu
Mi ez a pesszimizmus????
Csapat lesz, meccsek lesznek, közös meccsnézés is (legfeljebb nem idén nyerjük a 2. SB-t, hanem jövőre! Vagy én vagyok pesszimista??? 😀 )zemanla
Az egész csapatból Payton az egyik legkedvencem és az is marad.
Az a baj, hogy eltúlzottnak tartom az ítéletet, ha szurkolóként nézem, de simán elfogadhatónak, ha kívülálló sportolóként.
Egyébként még mindig nem tudom, mit jelent a felfüggesztés (mire terjed ki)...
Simán lesznek meccsnézések, persze, és simán behúzzuk (dacból) a 2. SB-t az idén... 😊hajdu
Látod az avataromat....?! 😊
Ez a felfüggesztés, (ne legyenek illúzióink) azt jelenti, hogy nem lesz a pálya mellett, talán fent sem..... nem kap fizetést (?), stb... de: remélem nem megy (küldik)el.... (ugye?!!!!!????)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
gondolom fellebbezésre nincs lehetőség...hayden
De, csak az fogja elbírálni, aki első fokon is tette 😊atapapa
Ez milyen jogrend már? Valamit tennie kéne az EU-nak az antidemokratikus amerikai joggyakorlat ellen... Meg Clintonnének is.hajdu
😂

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Former Saint Joe Horn says EVERY NFL team has a program like the Saints bounty program. Says in KC and ATL players were paid for cart offs.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Goodell azt mondta, hogy több mint két tucat játékos szankcionálásáról egyeztet az NFLPA-vel.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
gondolom fellebbezésre nincs lehetőség...hayden
De, csak az fogja elbírálni, aki első fokon is tette 😊atapapa
Ez milyen jogrend már? Valamit tennie kéne az EU-nak az antidemokratikus amerikai joggyakorlat ellen... Szerkesztek is egy beadványt Barroso elnök úrnak, amiben arra kérem, hogy intézen átiratot Obamának.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
who dat! 😕hajdu
Mi ez a pesszimizmus????
Csapat lesz, meccsek lesznek, közös meccsnézés is (legfeljebb nem idén nyerjük a 2. SB-t, hanem jövőre! Vagy én vagyok pesszimista??? 😀 )zemanla
Mondjuk én szerettem volna ha az első csapat vagyunk, akik hazai pályán bowloznak, de úgy néz ki, hogy ezen átok ül, Manning is pont az indis-SB évében dőlt ki egy évre.

De tényleg fel a fejjel, Payton előtt is volt Saints (még ha olyan is, amilyen), nélküle is lesz. Kíváncsi vagyok Bensonék hogy rendezik most a HC-kérdést.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
who dat! 😕hajdu
Mi ez a pesszimizmus????
Csapat lesz, meccsek lesznek, közös meccsnézés is (legfeljebb nem idén nyerjük a 2. SB-t, hanem jövőre! Vagy én vagyok pesszimista??? 😀 )zemanla
Az egész csapatból Payton az egyik legkedvencem és az is marad.
Az a baj, hogy eltúlzottnak tartom az ítéletet, ha szurkolóként nézem, de simán elfogadhatónak, ha kívülálló sportolóként.
Egyébként még mindig nem tudom, mit jelent a felfüggesztés (mire terjed ki)...
Simán lesznek meccsnézések, persze, és simán behúzzuk (dacból) a 2. SB-t az idén... 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
gondolom fellebbezésre nincs lehetőség...hayden
De, csak az fogja elbírálni, aki első fokon is tette 😊

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
who dat! 😕hajdu
Mi ez a pesszimizmus????
Csapat lesz, meccsek lesznek, közös meccsnézés is (legfeljebb nem idén nyerjük a 2. SB-t, hanem jövőre! Vagy én vagyok pesszimista??? 😀 )zemanla
sok volt ez így egyszerre :/ de neked van igazad! 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
De szvsz nem utálja senki fentről Paytont, csak a lehető legrosszabb időben, a "hogyan tegyük 5 csillagos törésbiztossá a futballt" korszak közepébe tenyereltünk ezzel az üggyel, miközben a Ligát perhegyekkel cseszegetik a visszavonult játékosok az egészségkárosodásaik miatt.
Tökéletes elrettentő példa vagyunk arra, hogy a Liga milyen elszánt(nak mutatja magát) ebben a kérdésben.atapapa
Akkor miért kapott a csapat "csak" két draft jog elvonást, és nevetséges 500k-t?

Most hadd ne kutassak vissza, de asszem pont linkeltem egy cikket, ahol ezt fejtegeti Yasi talán, hogy Payton mennyire nem "népszerű".Gyurma Pappa
Az a Yasi-cikk egy nagy szemétség volt, már akkor is cáfoltam több ponton.
Ennek a csapatnak sokkal nagyobb büntetés Payton tökönszúrása, mint ha elvették volna az idei összes pickünket.

Ja és ne vonjunk még mérleget, fogunk még szentségelni az ügyön, miután a szezont 63 fős rosterrel kezdjük 10 eltiltott játékos miatt.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
who dat! 😕hajdu
Mi ez a pesszimizmus????
Csapat lesz, meccsek lesznek, közös meccsnézés is (legfeljebb nem idén nyerjük a 2. SB-t, hanem jövőre! Vagy én vagyok pesszimista??? 😀 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
De szvsz nem utálja senki fentről Paytont, csak a lehető legrosszabb időben, a "hogyan tegyük 5 csillagos törésbiztossá a futballt" korszak közepébe tenyereltünk ezzel az üggyel, miközben a Ligát perhegyekkel cseszegetik a visszavonult játékosok az egészségkárosodásaik miatt.
Tökéletes elrettentő példa vagyunk arra, hogy a Liga milyen elszánt(nak mutatja magát) ebben a kérdésben.atapapa
Akkor miért kapott a csapat "csak" két draft jog elvonást, és nevetséges 500k-t?

Most hadd ne kutassak vissza, de asszem pont linkeltem egy cikket, ahol ezt fejtegeti Yasi talán, hogy Payton mennyire nem "népszerű".

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Brees: "I am speechless. Sean Payton is a great man, coach, and mentor. The best there is. I need to hear an explanation for this punishment"zemanla
Mindenkinél elgurult a labda, Goodell egy kicsit szerintem (is) túllőtt a célon. Mondom: pletyka szinten tényként kezelik, hogy a liga (és maga Goodell is) kimondottan utálja Seant. Hát most volt rá alkalom, hogy megmutassák.Gyurma Pappa
Őszintén megnézném az ítéletet, ha mondjuk New Yorkban vagy Dallas-ban játszanánk (vagy Bostonban ugye)

De szvsz nem utálja senki fentről Paytont, csak a lehető legrosszabb időben, a "hogyan tegyük 5 csillagos törésbiztossá a futballt" korszak közepébe tenyereltünk ezzel az üggyel, miközben a Ligát perhegyekkel cseszegetik a visszavonult játékosok az egészségkárosodásaik miatt.
Tökéletes elrettentő példa vagyunk arra, hogy a Liga milyen elszánt(nak mutatja magát) ebben a kérdésben.