New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Seahawks free agent LB David Hawthorne and Broncos free agent LB Joe Mays are scheduled to visit with the Saints this weekend
http://www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/17796768atapapa
Na oké, de akkor már ne csak vizit legyen belőle.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Seahawks free agent LB David Hawthorne and Broncos free agent LB Joe Mays are scheduled to visit with the Saints this weekend
http://www.cbssports.com/nfl/rapid-reports/post/17796768

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Vazzz! ("Twitter.com is loading slowly.
Hmm, this seems to be taking a while. If problems persist, please reload to try again. ") ??????zemanla
Néha van ilyen, de általában 1-1 frissítés után oké
Azért írtad vastaggal, mert ez jó nekünk??? 😊zemanla
Szvsz elég jó, de főlegg azért boldoltam, mert csak emiatt nem akartam új hsz-t írni, hanem beszerkesztettem a régibe és nem akartam hogy elsikkadjonatapapa
Hiszek neked, mindkét kérdésben. De az első csak nem akar megjavulni.
Vigye kánya.... :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
OG Mike Brisiel is felkerült a pletykalapok hasábjaira velünk összefüggésben

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Vazzz! ("Twitter.com is loading slowly.
Hmm, this seems to be taking a while. If problems persist, please reload to try again. ") ??????zemanla
Néha van ilyen, de általában 1-1 frissítés után oké
Azért írtad vastaggal, mert ez jó nekünk??? 😊zemanla
Szvsz elég jó, de főlegg azért boldoltam, mert csak emiatt nem akartam új hsz-t írni, hanem beszerkesztettem a régibe és nem akartam hogy elsikkadjon

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Csak nekem szaraxik a twitter????
Vagy fél amerika azon lóg?zemanla
Nálam süvít

The New Orleans Saints announced today that the club has named former NFL star wide receiver and 12-year coaching veteran Henry Ellard as the team’s wide receivers coach.
atapapa
Azért írtad vastaggal, mert ez jó nekünk??? 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Csak nekem szaraxik a twitter????
Vagy fél amerika azon lóg?zemanla
Nálam süvítatapapa
Vazzz! ("Twitter.com is loading slowly.
Hmm, this seems to be taking a while. If problems persist, please reload to try again. ") ??????




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Csak nekem szaraxik a twitter????
Vagy fél amerika azon lóg?zemanla
Nálam süvít

The New Orleans Saints announced today that the club has named former NFL star wide receiver and 12-year coaching veteran Henry Ellard as the team’s wide receivers coach.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Csak nekem szaraxik a twitter????
Vagy fél amerika azon lóg?




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Tököm, ő meg 2 éve volt Olsen mellett a TE-m fantaziban. 😊 Jöjjön, Egyetértek Gyurmával.hajdu
😀

Furcsa hogy a támadósorban G-n kívül más posztokon is nyomulunk az FA elején. Ez a lépés jelezheti azt is, hogy Thomas agyrázkódásai tényleg nem múltak el nyomtalanul

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
közben ő látogat majd hozzánk
http://www.nfl.com/player/joeldreessen/2506531/profileatapapa
jóféle backupGyurma Pappa
Tököm, ő meg 2 éve volt Olsen mellett a TE-m fantaziban. 😊 Jöjjön, Egyetértek Gyurmával.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
közben ő látogat majd hozzánk
http://www.nfl.com/player/joeldreessen/2506531/profileatapapa
jóféle backup

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Na, én is itt vagyok, várom a híreket.zemanla
Nem biztos hogy ma lesz érdemi dolog, bár pletyka az mindig van, mindjárt én is gyártok valamit.
17 fantazi pontot hozott meccsenként átlagban a 6-os és a 29-es szélsőértékek között az idén. Nagyon kéne az az ember ide.hajdu
Feltaláltad a szeletelt kenyeret! 😊 Olyat látok elégszer, hogy valaki fantasyt emleget az eredménykövetőben, de hogy az FA-időszakban is erre hivatkozzon valaki, az kurvanagy 😀 Várom már a vadkelet második részét 😉atapapa
Nekem nincs más összehasonlítási alapom, mert nem olvasok utána. Ez meg kéznél van. Így megy ez.
hajdu
Valszeg pont ezért aratsz fantasyben 😊

közben ő látogat majd hozzánk
http://www.nfl.com/player/joeldreessen/2506531/profile

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Na, én is itt vagyok, várom a híreket.zemanla
Nem biztos hogy ma lesz érdemi dolog, bár pletyka az mindig van, mindjárt én is gyártok valamit.
még csendatapapa
17 fantazi pontot hozott meccsenként átlagban a 6-os és a 29-es szélsőértékek között az idén. Nagyon kéne az az ember ide.hajdu
Feltaláltad a szeletelt kenyeret! 😊 Olyat látok elégszer, hogy valaki fantasyt emleget az eredménykövetőben, de hogy az FA-időszakban is erre hivatkozzon valaki, az kurvanagy 😀 Várom már a vadkelet második részét 😉atapapa
Nekem nincs más összehasonlítási alapom, mert nem olvasok utána. Ez meg kéznél van. Így megy ez.
Ja, az (wadkelet) nem csapatvédős lesz, én én leszek az ügyvezető...
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Na, én is itt vagyok, várom a híreket.zemanla
Nem biztos hogy ma lesz érdemi dolog, bár pletyka az mindig van, mindjárt én is gyártok valamit.
Na, ha ez insider, akkor csak helytállók az értesülései... És mi van Hawthorne(v?)al?hajdu
még csendatapapa
17 fantazi pontot hozott meccsenként átlagban a 6-os és a 29-es szélsőértékek között az idén. Nagyon kéne az az ember ide.hajdu
Feltaláltad a szeletelt kenyeret! 😊 Olyat látok elégszer, hogy valaki fantasyt emleget az eredménykövetőben, de hogy az FA-időszakban is erre hivatkozzon valaki, az kurvanagy 😀 Várom már a vadkelet második részét 😉

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Na, ha ez insider, akkor csak helytállók az értesülései... És mi van Hawthorne(v?)al?hajdu
még csendatapapa
17 fantazi pontot hozott meccsenként átlagban a 6-os és a 29-es szélsőértékek között az idén. Nagyon kéne az az ember ide.
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Na, én is itt vagyok, várom a híreket.
Nicks: "So now that I leave I'm fat, hope I die, nothing without drew!... Before it was please stay and we love u! Fans like that I don't need.."




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Na, ha ez insider, akkor csak helytállók az értesülései... És mi van Hawthorne(v?)al?hajdu
még csendatapapa
Szvsz ide fog jönni, ár/érték arányban őt keressük.

Azt mondja Schefter:
And with Ravens G Ben Grubbs visiting New Orleans, Eagles free-agent G @EvanMathis6 is now scheduled to visit Baltimore.

Szerintem is ma este szerződés lesz.

Nicksre visszatérve: engem sem zavar eddig, hogy primadonnáskodásra hajlamos, de a "lelépés" egy picit furán sikerült. Meg az is, hogy hogy most áradozik Tampáról. Jellemhiba. Meach valahogy nem mondott semmi hülyeséget, és szvsz nem is fog.

Nem baj, továbbra is tartom, hogy Loomis érdeme, hogy a liga valaha volt egyik legjobb falát összerakta. Az, hogy Nicks bankot robbantott: örülök neki!

Csak hogy ne legyen félreértés: Nicks a legjobb guard a ligában.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Na, ha ez insider, akkor csak helytállók az értesülései... És mi van Hawthorne(v?)al?hajdu
még csend

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Na, ha ez insider, akkor csak helytállók az értesülései... És mi van Hawthorne(v?)al?
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Közben Nicks kitalálta, hogy az a vonzó a Tampában számára, hogy sokat futnak, míg mi sokat passzolunk. Na most az elmúlt 3 évből kettőben is több futáskísérletünk volt, mint a Tampának 😊
Meg hogy sokkal jobb a fal számára, ha nem váltogatják a futókat, mint nálunk, hanem egy ember viszi a labdát rendszeresen, és így jobban érzi a fal a futót.

Szarért szégyenlős, nyugodtan mondhatná hogy egy hónapja arról pofázok hogy a lové a lényeg, és ezt a Tampa tökéletesen megértette.

Én, mint játékost, nagyon fogom hiányolni, de emberileg nem bánom, hogy elment.Gyurma Pappa
Az öltözőnk áll azon a szinten, hogy néhány ilyen fickót elviseljen.
Egy hete semmi bajom nem lett volna ezzel a hírrel, de felpörgetett, hogy olyan ajánlatot tudtunk neki adni, amit Nicks is valamennyire elfogadhatónak tartott.
Skins ráment Grubbsra közben... pfff...Gyurma Pappa
@RavensInsider: Ravens free agent guard Ben Grubbs still in New Orleans for his visit with the Saints, which includes a physical.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Skins ráment Grubbsra közben... pfff...

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
http://espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/32386/breaking-down-carl-nicks-contract

Ilyet nem tudtunk volna adni, az tuti. Pff... borzasztóan kemény, ennyit nem ér Nicks, de egyetlen falember sem. Mondom ezt úgy, hogy én a két falra gondolom felépíteni mindkét csapategységet...

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Én, mint játékost, nagyon fogom hiányolni, de emberileg nem bánom, hogy elment. Azért is örülök, mert így marad hely a védelembe, és talán így Porter is marad. Nagyon nem keresi senki szerencsétlen, baromi nagy peche volt ezzel a tavalyi szar játékkal. Azon sem lepődnék meg, ha a végén valami 1-2 éves szerződéssel maradna itt. Dunbar ugyanez. Őket azért erőltetném most, hogy később ne kelljen.

Most már k jó lenne, ha Manning leszerződne, mert akkor tisztulna a kép, és végre Brees is le tudna szerződni. Tuti, hogy a csapat is erre vár, hiszen Manning új szerződése jó "iránymutató" lehet.Gyurma Pappa
Amilyen számok eddig repkedtek, nem biztos hogy jártok ha megvárjátok PM szerződését.. :rolleyes:D11
Mondjuk Brees és Manning ügynöke ugyanaz, szóval majdnem kizárt, hogy ne várjuk meg...Gyurma Pappa
Utálom az ügynököket 😀
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Én, mint játékost, nagyon fogom hiányolni, de emberileg nem bánom, hogy elment. Azért is örülök, mert így marad hely a védelembe, és talán így Porter is marad. Nagyon nem keresi senki szerencsétlen, baromi nagy peche volt ezzel a tavalyi szar játékkal. Azon sem lepődnék meg, ha a végén valami 1-2 éves szerződéssel maradna itt. Dunbar ugyanez. Őket azért erőltetném most, hogy később ne kelljen.

Most már k jó lenne, ha Manning leszerződne, mert akkor tisztulna a kép, és végre Brees is le tudna szerződni. Tuti, hogy a csapat is erre vár, hiszen Manning új szerződése jó "iránymutató" lehet.Gyurma Pappa
Amilyen számok eddig repkedtek, nem biztos hogy jártok ha megvárjátok PM szerződését.. :rolleyes:D11
Mondjuk Brees és Manning ügynöke ugyanaz, szóval majdnem kizárt, hogy ne várjuk meg...