New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
így lesz szép győzni 😊 Who Dat!!!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
who dat! 😕
több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Ennyi.Gyurma Pappa
meg egy bambi

gondolom fellebbezésre nincs lehetőség...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ennyi.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Brees: "I am speechless. Sean Payton is a great man, coach, and mentor. The best there is. I need to hear an explanation for this punishment"zemanla
Mindenkinél elgurult a labda, Goodell egy kicsit szerintem (is) túllőtt a célon. Mondom: pletyka szinten tényként kezelik, hogy a liga (és maga Goodell is) kimondottan utálja Seant. Hát most volt rá alkalom, hogy megmutassák.Gyurma Pappa
Voltunk (voltak) már elég nagy sz@rban NO-ban, meg fogjuk mutatni most imi is. Go Saints!
WHO DAT!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Brees: "I am speechless. Sean Payton is a great man, coach, and mentor. The best there is. I need to hear an explanation for this punishment"zemanla
Mindenkinél elgurult a labda, Goodell egy kicsit szerintem (is) túllőtt a célon. Mondom: pletyka szinten tényként kezelik, hogy a liga (és maga Goodell is) kimondottan utálja Seant. Hát most volt rá alkalom, hogy megmutassák.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Brees: "I am speechless. Sean Payton is a great man, coach, and mentor. The best there is. I need to hear an explanation for this punishment"




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
szarba lehetünkKiss
Se SP se LB (?)..., se.......(?)zemanla
Se SP se LB (?)..., more SB és kész...hajdu
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
és volt rá pénzünk? Vagy már egyesek tudnak valmit? :/zemanla
szarba lehetünkKiss
Se SP se LB (?)..., se.......(?)zemanla
Se SP se LB (?)..., more SB
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
és volt rá pénzünk? Vagy már egyesek tudnak valmit? :/zemanla
3 millerünk volt, az első éve még beférhet ide
Bár ha Payton egy évet kapott, akkor ennyi Vilmának is megy majd, és akkor lesz ismét 3-4 milliónk.atapapa
Amibe bele kell tuszkolni valakit... Ajjajj...

Szerintem logikus igazolás: Rogers és Franklin balra el. Remélem Chamberlain érkezése Shanle távozását jelenti :fingers-crossed:Gyurma Pappa
Valszeg még most jönnek a fájdalmas lépések.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
“I did talk to him and he’s stunned to say the least,” Glazer said. “I think the entire team thought maybe there’d be a four-game suspension, but not a year. I said, ‘Are you OK?’ And he said, ‘No, I’m not OK.’ He is stunned. He’s going to lose about $8 million. He is beside himself here.”

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
5 év, 25 millió, 9 millió garantált... Érdekes. (Nem hittem volna, hogy ilyen hosszú időre jön...)csabi19
és volt rá pénzünk? Vagy már egyesek tudnak valmit? :/zemanla
3 millerünk volt, az első éve még beférhet ide
Bár ha Payton egy évet kapott, akkor ennyi Vilmának is megy majd, és akkor lesz ismét 3-4 milliónk.atapapa
Amibe bele kell tuszkolni valakit... Ajjajj...

Szerintem logikus igazolás: Rogers és Franklin balra el. Remélem Chamberlain érkezése Shanle távozását jelenti :fingers-crossed:

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Dolphinsnál van káosz elmélet 😀 hát akkor itt?!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ahhoz képest hogy BB a spygate-et megúszta 1 meccs eltiltás nélkül... Amihez erősebben kötődött, mint SP ehhez...
Brutális ez az egy év, nagyon nem vártam. A többi "oké"atapapa
Nem ismerjük a teljes nyomozati anyagot, így a kötődés mértéke sem tiszta.gsn
Tökmindegy, ott BB vitte a prímet, itt meg Williams. Payton legrosszabb esetben is csak másodhegedűs volt.atapapa
Szerintem ebben most "mindent beleadott" a liga, az elmúlt öt év összes "rosszcsont" viselkedésének az "ára" ez.

Jr. bizonyíthat! Ciki lenne most vele gyűrűt nyerni 😀 😀 😀

Én szerintem a drafttal jól jártunk, azzal hogy Loomis csak az idényre tiltották el, jól jártunk (mondjuk ennek sok értelme nincs, az idényben a 50+-os roster tagokat ki-be rakogatni, egy gyakornok is meg tudja oldani). Most a kérdés a játékosok sorsa, az jobban fájhat. Ha a fél D-t felfüggesztik, akkor reménykedjünk, hogy az első négy hétben nem a Packers-Chargers-Falcons-Broncos négyessel kell küzdenünk, mert akkor azért nagy eséllyel 0-4-gyel kezdjük az idényt. Hacsak...

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
5 év, 25 millió, 9 millió garantált... Érdekes. (Nem hittem volna, hogy ilyen hosszú időre jön...)csabi19
és volt rá pénzünk? Vagy már egyesek tudnak valmit? :/zemanla
szarba lehetünkKiss
Se SP se LB (?)..., se.......(?)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
5 év, 25 millió, 9 millió garantált... Érdekes. (Nem hittem volna, hogy ilyen hosszú időre jön...)csabi19
és volt rá pénzünk? Vagy már egyesek tudnak valmit? :/zemanla
szarba lehetünkKiss
Ennél nagyobban? 😀 Remélem gyorsan kijönnek a játékosok eltiltásainak részletei, aztán nem a vakvilágba kell elküldeni az embereket... /Ez kicsit furán hangzik, de értitek... 😉 Remélem. 😀/

Chris Chamberlain pénteken NOLA-ban... Egyébként örülnék neki... Logikus lépés lenne.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Bunkley jöttzemanla
5 év, 25 millió, 9 millió garantált... Érdekes. (Nem hittem volna, hogy ilyen hosszú időre jön...)csabi19
és volt rá pénzünk? Vagy már egyesek tudnak valmit? :/zemanla
3 millerünk volt, az első éve még beférhet ide
Bár ha Payton egy évet kapott, akkor ennyi Vilmának is megy majd, és akkor lesz ismét 3-4 milliónk.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Bunkley jöttzemanla
5 év, 25 millió, 9 millió garantált... Érdekes. (Nem hittem volna, hogy ilyen hosszú időre jön...)csabi19
és volt rá pénzünk? Vagy már egyesek tudnak valmit? :/zemanla
szarba lehetünk

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Bunkley jöttzemanla
5 év, 25 millió, 9 millió garantált... Érdekes. (Nem hittem volna, hogy ilyen hosszú időre jön...)csabi19
és volt rá pénzünk? Vagy már egyesek tudnak valmit? :/




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Bunkley jöttzemanla
5 év, 25 millió, 9 millió garantált... Érdekes. (Nem hittem volna, hogy ilyen hosszú időre jön...)

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Tebowért már hiába 😀fetomy
Hálistennek.hajdu
Pedig jobban járnátok vele, mint az öreg, drága, alacsony Brees-el. 😕 fetomy
lehet,hogy öreg,drága de passzolni tud 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Martez Wilson: "I thought Coach Payton would get 4-6 games, but not this many".
Mi is így gondoljuk....
..és gondolom, sorban a többiek is:
Robert Meachem on Payton suspension: "This is crazy, unheard of."

Ígérem többet nem linkelek be.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ahhoz képest hogy BB a spygate-et megúszta 1 meccs eltiltás nélkül... Amihez erősebben kötődött, mint SP ehhez...
Brutális ez az egy év, nagyon nem vártam. A többi "oké"atapapa
Nem ismerjük a teljes nyomozati anyagot, így a kötődés mértéke sem tiszta.gsn
Tökmindegy, ott BB vitte a prímet, itt meg Williams. Payton legrosszabb esetben is csak másodhegedűs volt.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Bunkley jöttzemanla
tudunk időzíteni 😀

több mint 12 éve
gsn 3 548
Ahhoz képest hogy BB a spygate-et megúszta 1 meccs eltiltás nélkül... Amihez erősebben kötődött, mint SP ehhez...
Brutális ez az egy év, nagyon nem vártam. A többi "oké"atapapa
Nem ismerjük a teljes nyomozati anyagot, így a kötődés mértéke sem tiszta.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness