New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Üdvözlet minden Giants szurkolónak! Van egy olyan megérzésem, hogy vasárnap a védelem a legjobb formáját fogja hozni, és rémálommá változtatják a Frisco támadó egységének a napját. Győzünk, mert jobbak vagyunk! Hajrá Big Blue!iason
Hát remélem a próféta szóét belőled.Hypofx
Hát tényleg a PRÓFÉTA SZÓLT...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
gratulálok, kalapom emelem a csapat teljesítménye előtt

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
 49ersfan.blogspot.ie/2012/10/a-ket-szurkolotabor-eselylatolgatasa.html

Srácok, itt a 15 perc hírnév! 😊 Mindenkinek köszönöm az együttműködést!

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
remélem tippelni senki nem felejtett el 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
NightBoY New York Giants 616
gamepass megint szarakodik, a tököm ki van az amerikaiakkal... megoldom addigra, majd grundból kell egyet megiont telefonálnom de most okos leszek és viszek céges telefont...

You should know I bleed blue...
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
nos! eddig 5-en regisztráltunk vasárnapra!

Noel,G-men,Nigtboy,Vadi,Yooker!

Questionable : Salander, Csebi
yooker
úgy néz ki, hogy engem is lehet regisztrálni. hányra mentek oda? mikor van találka?csebi
nagyon helyes! 😉
héttől már ott vagyunk Philly és/vagy Dallas lesz terítéken!yooker
7-re nem érek oda, mert 17:30tól moziba megyek mammutba, akkor vmikor megérkezem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
nos! eddig 5-en regisztráltunk vasárnapra!

Noel,G-men,Nigtboy,Vadi,Yooker!

Questionable : Salander, Csebi
yooker
úgy néz ki, hogy engem is lehet regisztrálni. hányra mentek oda? mikor van találka?csebi
nagyon helyes! 😉
héttől már ott vagyunk Philly és/vagy Dallas lesz terítéken!
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
nos! eddig 5-en regisztráltunk vasárnapra!

Noel,G-men,Nigtboy,Vadi,Yooker!

Questionable : Salander, Csebi
yooker
úgy néz ki, hogy engem is lehet regisztrálni. hányra mentek oda? mikor van találka?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nicks jó, de gondoljátok simán felengedik hogy fusson izomból?petey
Kb. csak biztonságiból nem játszott az elmúlt meccsen és évek óta úgy játszik, hogy közben nem, vagy csak limitáltan edz. Szóval igen, fel fogjuk engedni és remélem jól is fog játszani.

több mint 11 éve
Hypofx 310
Üdvözlet minden Giants szurkolónak! Van egy olyan megérzésem, hogy vasárnap a védelem a legjobb formáját fogja hozni, és rémálommá változtatják a Frisco támadó egységének a napját. Győzünk, mert jobbak vagyunk! Hajrá Big Blue!iason
Hát remélem a próféta szóét belőled.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 6. forduló


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Bernard, Phillips, Andre Brown otthon maradtAsbee
remélem kitalálunk valamit futás ellen Bernard hiányában!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bernard, Phillips, Andre Brown otthon maradt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
iason New York Giants 58
Üdvözlet minden Giants szurkolónak! Van egy olyan megérzésem, hogy vasárnap a védelem a legjobb formáját fogja hozni, és rémálommá változtatják a Frisco támadó egységének a napját. Győzünk, mert jobbak vagyunk! Hajrá Big Blue!
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Szerintem a motiváltság lehet a döntő tényező, az eredményt illetően. A tavalyi alapszakasz meccsen is azt éreztem, hogy a 49ers sokkal jobban pörgött, és ez a javukra döntött. Két összességében hasonló tehetségű csapat, ahol a pillanatnyi forma (főleg fejben) fog dönteni. Megint azt érzem, hogy a Frisco sokkal jobban fog pörögni. Nagyon jó formában vannak, nekünk meg akadnak főleg a Dline-nál motivációs problémák. Ráadásul nekünk nem ez a szezon meccse, mert nem itt kell nyernünk, a West eddig ütötte a csoportunkat.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
Nicks elég limited lesz nem? nem hinném hogy ezek után full speedben tolnápetey
ne reménykedj ! ha játszik, jó lesz nagyon ! 😊yooker
ti se reménykedjetek hogy K-10 megint elejti a lasztit. a srác 200%-ot fog tolni, már ha nem Ginn lesz a returner. 😊

Nicks jó, de gondoljátok simán felengedik hogy fusson izomból?petey
azt nem ő ejtette el hanem Williams ütötte ki a kezéből gyönyörűen... 😉
ettől függetlenül biztos vagyok abban hogy nem csak ő hanem az egész csapatotok 200%-ot fog tolni...

Nicksről pedig úgy gondolom hogy csak akkor engedik pályára ha teljesen rendben van!nagyon fontos ez a meccs tényleg, de lesznek még fontosabbak is...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Nicks elég limited lesz nem? nem hinném hogy ezek után full speedben tolnápetey
ne reménykedj ! ha játszik, jó lesz nagyon ! 😊yooker
ti se reménykedjetek hogy K-10 megint elejti a lasztit. a srác 200%-ot fog tolni, már ha nem Ginn lesz a returner. 😊

Nicks jó, de gondoljátok simán felengedik hogy fusson izomból?

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
Nicks elég limited lesz nem? nem hinném hogy ezek után full speedben tolnápetey
ne reménykedj ! ha játszik, jó lesz nagyon ! 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Nicks elég limited lesz nem? nem hinném hogy ezek után full speedben tolná

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nicks és Bennett is játszani fog vasárnap úgy néz ki, ez jó hír. Én viszont ennél is jobban örülök annak, h Rivers visszatér a védelembe, nekem magasan az ő játéka tetszett legjobban az LBk közül idén és a keretünkből leginkább őt tartom alkalmasnak arra, h le tudja védekezni Vernon Davist ami egyértelműen kulcs kérdés lesz a meccsen.Szesze
ugyan furcsa ezt kijelenteni egy olyan játékos esetében akit
kb. fél meccsen láthattunk játszani kékben még az 1. fordulóban, de teljesen igaz amit írsz!
yooker
Hát igen, én mondjuk eleve nagyon örültem ennek az igazolásnak, az előszezonban bizonyította is, h jó játékos és nagy hasznunkra lehet, de sajnos jött az ügyeletes sérülés. Jó lenne, ha egészséges tudna maradni, mert sokat tudna javítani a védekezésünkön.
A másik dolog aminek örülnék, ha Herzlich szép lassan kiszorítaná a kezdőből Blackburnt. Nincs annyira rossz szezonja Blackburnnek, de egyszerűen túl lassúnak látom, ráadásul Herzlich meg kifejezetten bíztatóan mozog, nem hiszem h túl nagyot kockáztatnánk a bevetésével.Szesze
Az Eagles ellen azért nagyot játszott Blackburn, volt egy rakat tackle-je. Browns ellen csúnya jelenet volt, mikor neki kellett menni az elkapóval vagy 50 yardot. Nem csoda, hogy nem tudta felvenni vele a ritmust. De én is örülnék, ha a jövő Herzlich-é lenne. Boley 30 környékén jár már, 10 évet ő sem fog még játszani. Hosszabb távon egy Boley (majd Williams)-Herzlich-(egészséges) Rivers LB sor nem lenne rossz.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 953 — Giants fan
Nicks és Bennett is játszani fog vasárnap úgy néz ki, ez jó hír. Én viszont ennél is jobban örülök annak, h Rivers visszatér a védelembe, nekem magasan az ő játéka tetszett legjobban az LBk közül idén és a keretünkből leginkább őt tartom alkalmasnak arra, h le tudja védekezni Vernon Davist ami egyértelműen kulcs kérdés lesz a meccsen.Szesze
ugyan furcsa ezt kijelenteni egy olyan játékos esetében akit
kb. fél meccsen láthattunk játszani kékben még az 1. fordulóban, de teljesen igaz amit írsz!
yooker
Hát igen, én mondjuk eleve nagyon örültem ennek az igazolásnak, az előszezonban bizonyította is, h jó játékos és nagy hasznunkra lehet, de sajnos jött az ügyeletes sérülés. Jó lenne, ha egészséges tudna maradni, mert sokat tudna javítani a védekezésünkön.
A másik dolog aminek örülnék, ha Herzlich szép lassan kiszorítaná a kezdőből Blackburnt. Nincs annyira rossz szezonja Blackburnnek, de egyszerűen túl lassúnak látom, ráadásul Herzlich meg kifejezetten bíztatóan mozog, nem hiszem h túl nagyot kockáztatnánk a bevetésével.
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok Srácok!
Lenne egy kérdésem, kérésem...
Mit szólnátok hozzá, ha egy-két hozzászólásotok felkerülne a 49ers magyar oldalára? Írnék egy esélylatolgatós cikket, amibe beilleszteném a Ti véleményeteket is, persze csak amennyiben ez nem probléma. Ha az, akkor természetesen tekintsétek semmisnek a dolgot! Előre is köszi! Üdv.: Berni49ersfan
Hello,

Ha bulvártémára is van igény: Giants drukkerként a kutyám neve nem más mint: Frisco (de nem a 49ers miatt)

😀
vittore
Nah ezt biztos megemlítem, és igazi bulváros stílusban azt fogom állítani, hogy titkon 9ers fan vagy! 😀 😀 😀
részemről megtisztelő lenne ha felkerülne bármely hozzászólásom az oldalra...
ezt örömmel hallom! 😊
(jha és amúgy olyan szívesen mennék meccset nézni, ha nem a világ háta mögött lennék! 😮 😕 )

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
Nicks és Bennett is játszani fog vasárnap úgy néz ki, ez jó hír. Én viszont ennél is jobban örülök annak, h Rivers visszatér a védelembe, nekem magasan az ő játéka tetszett legjobban az LBk közül idén és a keretünkből leginkább őt tartom alkalmasnak arra, h le tudja védekezni Vernon Davist ami egyértelműen kulcs kérdés lesz a meccsen.Szesze
ugyan furcsa ezt kijelenteni egy olyan játékos esetében akit
kb. fél meccsen láthattunk játszani kékben még az 1. fordulóban, de teljesen igaz amit írsz!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 953 — Giants fan
Nicks és Bennett is játszani fog vasárnap úgy néz ki, ez jó hír. Én viszont ennél is jobban örülök annak, h Rivers visszatér a védelembe, nekem magasan az ő játéka tetszett legjobban az LBk közül idén és a keretünkből leginkább őt tartom alkalmasnak arra, h le tudja védekezni Vernon Davist ami egyértelműen kulcs kérdés lesz a meccsen.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
nos! eddig 5-en regisztráltunk vasárnapra!

Noel,G-men,Nigtboy,Vadi,Yooker!

Questionable : Salander, Csebi