New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Az a vicc, hogy a SF-et "simán" vertük, éreztem, hogy kurva nagy izzadás lesz a Skins ellen (vereségre számítottam) és most legközelebb a Dallas ellen játszunk, na ott, most győzelmet várok! Valahogy ők is jobban fekszenek nekünk!
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
óriási meccs volt , hihetetlen!
gyorsan csak annyit, hogy nem értek egyet most azokkal a véleményekkel melyek szerint ez egy lélektelen fos játék volt!
nyertünk egy végletekig kiélezett meccsen ! Hahó!!
persze, volt sok-sok bénázás is , de
bele kell törődni hogy egy ilyen sokoldalú off-vel nem igazán tud mit kezdeni a D! viszont a stoppok helyett a labdaszerzések megvoltak megint , csak nem éltünk velük mert

Eli gyenge napot fogott ki...
ha ő csak közepes ma, akkor meg lett volna az az előny amivel nyugodtabb lehetett volna ez a meccs!!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cruznak azonnal egy új szerződést...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
elég kevés tipp érkezett eddig, el ne felejtsétek


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Holnap ki megy a HFL döntőre?

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Blog.hu megmakacsolta magát, addig jönnek ide a kérdések. Mihelyt jó lesz felkerülnek oda is. Természetesen a tippeket addig dobhatjátok ide.

1. Hogy alakul a mérkőzés végeredménye? a) 14 ponttal vagy többel nyerünk b) 14 pontnál kevesebbel nyerünk vagy döntetlen c) 14 pontnál kevesebbel veszítünk d)legalább 14 ponttal veszítünk
2. Mennyi kombinált yardot szerzünk összesen? a) 0-300 b) 301-370 c) 371-430 d) 431-
3. Milyen passer ratinggel zár Manning? a) 0-80 b) 81-100 c) 101-120 d) 121-
4. Hány yardot halad a földön RGIII? a) 0-30 b) 31-60 c) 61-90 d) 91-
5. Mennyi elkapással zár Cruz? a) 0-3 b) 4-6 c) 6-9 d) 10-
6. Hogyan alakul a turnover mutatónk? a) 0-nál rosszabb b) 0 c) 1 d) 2 vagy annál jobb
7. Milyen hosszú lesz a mérkőzés leghosszabb visszahordása? a) 0-20 b) 21-40 c) 41-60 d) 61-
8. Ki szerez több sacket? a) JPP b) Tuck c) Osi d) Kiwanuka
9. Milyen hosszú lesz Cruz leghosszabb játéka? a) 0-15 b) 16-35 c) 36-50 d) 50-
10. Hány 100 elkapott yard feletti játékos lesz a mérkőzés végén? a) 0 b) 1 c) 2 d) 3 vagy több
+1. Tippel meg a mérkőzés végeredményét! (Pontjaid megduplázásáért)

Elvben felkerült blogra, így jöhetnek oda a tippek!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
nemrég írt a grund, hogy alapból bekészültek mára. ha van kedv és gamepass, mehetünk.noel
most készültem épp írni hogy én őrzöm a gyerek álmát
ma este, ezért itthon tudom csak nézni a meccset!
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
nemrég írt a grund, hogy alapból bekészültek mára. ha van kedv és gamepass, mehetünk.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Apeszos írta meg ezúttal az előzetest. Köszi neki még egyszer!

Nagyító alatt a Washington Redskins


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Skins topicban már felpupciztam a rézbőrűeket, de nem akarom a továbbiakban a saját topikjukban piszkálni őket, így itt a sajátunkban ismétlem a véleményem, hogy szerintem tuti, nem fognak 30 pontnál többet szerezni ellenünk. Úgy érzem, kezd összeállni a D-nk, várakozásaim szerint olyan 20 pont körül fogjuk őket tartani. Így az O-n fog múlni, hogy ez elég lesz-e a győzelemre. Ugye, idén kétszer - pont az NFC Eastesek ellen - nem volt elég.G-men
Én most sokpontos meccset várok, bár nagy csalódás lenne 30+ pontot kapni, de egyrészt sztem benne van a lapok között, másrészt tökmind1 csak nyerjünk.
Persze jó lenne, ha stabilizálódna a védelem, de a futás ellen tuti, h lesznek problémáink.Szesze
már mint Qb futás ellen ugye... 😉
yooker
mindenféle futás ellen 😊Szesze
hát az is lehet igen!
Frisco topicba meg véletlenül Bradyt írtál Eli helyett az előbb.. 😊
yooker
😊 nem akartam arcoskodni
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Skins topicban már felpupciztam a rézbőrűeket, de nem akarom a továbbiakban a saját topikjukban piszkálni őket, így itt a sajátunkban ismétlem a véleményem, hogy szerintem tuti, nem fognak 30 pontnál többet szerezni ellenünk. Úgy érzem, kezd összeállni a D-nk, várakozásaim szerint olyan 20 pont körül fogjuk őket tartani. Így az O-n fog múlni, hogy ez elég lesz-e a győzelemre. Ugye, idén kétszer - pont az NFC Eastesek ellen - nem volt elég.G-men
Én most sokpontos meccset várok, bár nagy csalódás lenne 30+ pontot kapni, de egyrészt sztem benne van a lapok között, másrészt tökmind1 csak nyerjünk.
Persze jó lenne, ha stabilizálódna a védelem, de a futás ellen tuti, h lesznek problémáink.Szesze
már mint Qb futás ellen ugye... 😉
yooker
mindenféle futás ellen 😊Szesze
hát az is lehet igen!
Frisco topicba meg véletlenül Bradyt írtál Eli helyett az előbb.. 😊
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Skins topicban már felpupciztam a rézbőrűeket, de nem akarom a továbbiakban a saját topikjukban piszkálni őket, így itt a sajátunkban ismétlem a véleményem, hogy szerintem tuti, nem fognak 30 pontnál többet szerezni ellenünk. Úgy érzem, kezd összeállni a D-nk, várakozásaim szerint olyan 20 pont körül fogjuk őket tartani. Így az O-n fog múlni, hogy ez elég lesz-e a győzelemre. Ugye, idén kétszer - pont az NFC Eastesek ellen - nem volt elég.G-men
Én most sokpontos meccset várok, bár nagy csalódás lenne 30+ pontot kapni, de egyrészt sztem benne van a lapok között, másrészt tökmind1 csak nyerjünk.
Persze jó lenne, ha stabilizálódna a védelem, de a futás ellen tuti, h lesznek problémáink.Szesze
már mint Qb futás ellen ugye... 😉
yooker
mindenféle futás ellen 😊
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Skins topicban már felpupciztam a rézbőrűeket, de nem akarom a továbbiakban a saját topikjukban piszkálni őket, így itt a sajátunkban ismétlem a véleményem, hogy szerintem tuti, nem fognak 30 pontnál többet szerezni ellenünk. Úgy érzem, kezd összeállni a D-nk, várakozásaim szerint olyan 20 pont körül fogjuk őket tartani. Így az O-n fog múlni, hogy ez elég lesz-e a győzelemre. Ugye, idén kétszer - pont az NFC Eastesek ellen - nem volt elég.G-men
Én most sokpontos meccset várok, bár nagy csalódás lenne 30+ pontot kapni, de egyrészt sztem benne van a lapok között, másrészt tökmind1 csak nyerjünk.
Persze jó lenne, ha stabilizálódna a védelem, de a futás ellen tuti, h lesznek problémáink.Szesze
már mint Qb futás ellen ugye... 😉
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Skins topicban már felpupciztam a rézbőrűeket, de nem akarom a továbbiakban a saját topikjukban piszkálni őket, így itt a sajátunkban ismétlem a véleményem, hogy szerintem tuti, nem fognak 30 pontnál többet szerezni ellenünk. Úgy érzem, kezd összeállni a D-nk, várakozásaim szerint olyan 20 pont körül fogjuk őket tartani. Így az O-n fog múlni, hogy ez elég lesz-e a győzelemre. Ugye, idén kétszer - pont az NFC Eastesek ellen - nem volt elég.G-men
Én most sokpontos meccset várok, bár nagy csalódás lenne 30+ pontot kapni, de egyrészt sztem benne van a lapok között, másrészt tökmind1 csak nyerjünk.
Persze jó lenne, ha stabilizálódna a védelem, de a futás ellen tuti, h lesznek problémáink.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
 boards.giants.com --> itt megtalálható az összes meccsünk snap countja.
49ers ellen pl ez volt a védelem:
Szesze
Ezt még meg sem köszöntem!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Canty vasárnap játékra jelentkezik! ÉljenÉljen!!! ironroy
Remélem ez tényleg olyan kulcsfontosságú történés lesz a DL teljesítményét illetően, mint ahogy várom tőle. Megmondom őszintén, h ugrásszerű javulást várok ettől, aztán lehet h csalódás ér majd, tényleg nagyon kíváncsi vagyok.Szesze
6 sack nem lenne elég? 😛Asbee
Sosem sack-számban mértem az ilyesmit, totálisan túlértékelt adatnak tartom a sackek számát. A 49ers ellen sem volt olyan a nyomás, mint amit én szezon előtt elképzeltem ettől a DL állománytól, de persze idén ez volt a legjobb teljesítmény tőlük.
Bevallom én konkrétan Tuck teljesítményével vagyok totálisan elégedetlen, abban reménykedem, h Canty beállása komolyan segíthet ezen a problémán.
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Skins topicban már felpupciztam a rézbőrűeket, de nem akarom a továbbiakban a saját topikjukban piszkálni őket, így itt a sajátunkban ismétlem a véleményem, hogy szerintem tuti, nem fognak 30 pontnál többet szerezni ellenünk. Úgy érzem, kezd összeállni a D-nk, várakozásaim szerint olyan 20 pont körül fogjuk őket tartani. Így az O-n fog múlni, hogy ez elég lesz-e a győzelemre. Ugye, idén kétszer - pont az NFC Eastesek ellen - nem volt elég.
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Canty vasárnap játékra jelentkezik! ÉljenÉljen!!! ironroy
Remélem ez tényleg olyan kulcsfontosságú történés lesz a DL teljesítményét illetően, mint ahogy várom tőle. Megmondom őszintén, h ugrásszerű javulást várok ettől, aztán lehet h csalódás ér majd, tényleg nagyon kíváncsi vagyok.Szesze
Teljesen hasonló véleményen vagyok én is. Korábban már kifejtettem, hogy Canty hiányának tudtam be - részben - a DE-ink gyengébb pass rush teljesítményét.
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
úgy tűnik, hogy a grund beválik. ha gondoljátok, még szervezkedhetünk last minute-ben, úgyis hosszú hétvége van. ha szervezkedünk, ígérem, hogy most nem alszom el. (:
és cantynek én is mocskosul örülök.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Canty vasárnap játékra jelentkezik! ÉljenÉljen!!! ironroy
Remélem ez tényleg olyan kulcsfontosságú történés lesz a DL teljesítményét illetően, mint ahogy várom tőle. Megmondom őszintén, h ugrásszerű javulást várok ettől, aztán lehet h csalódás ér majd, tényleg nagyon kíváncsi vagyok.Szesze
6 sack nem lenne elég? 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Canty vasárnap játékra jelentkezik! ÉljenÉljen!!! ironroy
Remélem ez tényleg olyan kulcsfontosságú történés lesz a DL teljesítményét illetően, mint ahogy várom tőle. Megmondom őszintén, h ugrásszerű javulást várok ettől, aztán lehet h csalódás ér majd, tényleg nagyon kíváncsi vagyok.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Canty vasárnap játékra jelentkezik! ÉljenÉljen!!!
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Tuck csak negyven???? az kemény...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Van olyan Giants blog (vagy beat writer), ahol lehet snap számokat olvasni az idei évről, hogy ki mennyi időt tölt a pályán nálatok? Elsősorban a védőfal érdekelne.DoM
 boards.giants.com --> itt megtalálható az összes meccsünk snap countja.
49ers ellen pl ez volt a védelem:

Brown, Rolle, Boley played all 61 snaps (100%)
Webster - 60 snaps (98%)
Prince - 58 snaps (92%)
JPP - 51 snaps (84%)
Osi - 48 snaps (79%)
Blackburn - 41 snaps (67%)
Tuck - 40 snaps (66%)
Kiwi - 38 snaps (62%)
Hosley - 36 snaps (59%)
Linval - 34 snaps (56%)
J Will - 22 snaps (36%)
Kuhn - 20 snaps (33%)
Paysinger - 16 snaps (26%)
Tracy - 12 snaps (20%)
Austin, Rivers - 7 snaps (11%)
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tucknak nagyon nem ment, le is cseréltem a róla készült avataromat, innentől megállíthatatlan lesz, tegyétek be fantasyben is 😊kristof
pedig a PFF szerint ő volt a meccs embere
Game Ball

The Giants pass rush was back to form and they did so against one of the best offensive lines in the league. Justin Tuck led the way with seven QB disruptions.