NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Most írok egy mailt, rákérdezek mindenre

Na itt lenne a meccsnézés:  www.facebook.com/pages/Chili-Bisztr%C3%B3/124245150953481?fref=ts

Kezdés 19 órás meccsel lenne, majd szünetben az ünnepélyes átadó, aztán a mi meccsünk. Nem tudom én fel tudnék-e jutni rá, de nem lenne rossz. Most kiírom blogra is, hogy hányan mennének.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 018 — Lucas Scott
ha Grund lesz, akkor én kb G-hez vagyok kötve...!

amúgy kemény h Kuhn 40 snapet van fenn...többet mint Kiwi, Osi meg Riverscsebi
De most egy órát nyerünk, így azért kellemesebb lesz.G-men
ja ez tényleg kellemesebb lesz így!
a steelers-es meccs meg hol lesz? én arra amúgy sajnos lehet h nem fogok tudni menni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Vasárnap lesz végül meccsnézés? Le vagyok maradva picit. :]
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Steelers.hu-tól kaptam egy levelet, amit most bemásolok ide. Gondolom hallottatok már erről a kezdeményezésről, amit csinálnak, illetve várom a véleményeteket:



Asbee
Tetszik a dolog , szívesen megyek mind a kezdeményezés,mind a Steelers meccs okán is!30 embert nem hiszem hogy ki tudunk majd állítani, de az idei SB-on is lenyomtuk ugye hangerőben a jelentős fölényben lévő Pats tábort ! 😉
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hol a hely? (az adományozáson már túl vagyok) jó ötlet és mivel van sok kapcsolatom marketing téren hirdetném a dolgot!!!Vobox
Egyelőre ennyit tudok


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Vobox New York Giants 621
Hol a hely? (az adományozáson már túl vagyok) jó ötlet és mivel van sok kapcsolatom marketing téren hirdetném a dolgot!!!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Steelers.hu-tól kaptam egy levelet, amit most bemásolok ide. Gondolom hallottatok már erről a kezdeményezésről, amit csinálnak, illetve várom a véleményeteket:

"Szia

Talán, biztosan, hallottál az adománygyűjtő akcióról. Gondolom a ti szurkolóitok is kivették a részüket belőle.
Mivel az októbert még nem zárjuk le a hét végén és a számlát csak a hónap végével zárjuk ezért azt gondoltuk, hogy a 4-i Giants-Steelers meccsen adnánk át, jelképesen, a magyar rajongók adományait. Amennyiben az információim helyesek a Sport TV is ezt a meccset adja.
A gondolat további része az lenne, hogy azon a helyen ahol mi minden hét végén összegyűlünk ti is eljöttök, persze aki akar, de tavaly pl vagy 30 Pats szurkoló volt jelen, ugyanennyi Steelers rajongóval együtt, és a ceremónia után közösen szurkolnánk végig a találkozót.
Amennyiben tetszik az ötlet akkor mi is elkezdjük reklámozni, és ti is tegyétek ugyanezt. Próbáljuk elérni, hogy mint tavaly egy szakkommentátor jelen legyen és előfordulhat, ez még nagyon képlékeny, hogy a Sport TV is forgatni fog.
Amennyiben tetszik az ötlet jelezzetek."


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ha Grund lesz, akkor én kb G-hez vagyok kötve...!

amúgy kemény h Kuhn 40 snapet van fenn...többet mint Kiwi, Osi meg Riverscsebi
De most egy órát nyerünk, így azért kellemesebb lesz.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Beckum jó lesz azért. Egy-egy jó meccs simán benne van, még hasznunkra válhat idén. Minimális összegért akár hosszabbíthat is, aztán majd harcban lehet a rosterért utána. Jernigant meg úgyis kirakjuk következő offseasonban.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Vobox New York Giants 621
Beckum visszatért az edzésekre (de még PUP-on van) Philips-el együtt, Bradshaw viszont kihagyta a mait a lába miatt.kristof
Beckumot vágjuk ki a picsába Jernigannel együtt...ironroy
Jarnigan oké,de Beckumot nem írnám le...
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Beckum visszatért az edzésekre (de még PUP-on van) Philips-el együtt, Bradshaw viszont kihagyta a mait a lába miatt.kristof
Beckumot vágjuk ki a picsába Jernigannel együtt...
több mint 11 éve
Vobox New York Giants 621
Már csak Ogletree levédekezését kell megoldanunk valahogySzesze
mondjuk a mi meccsünk óta konkrétan lófaszt nem csinált, de még olyan se volt, hogy a Dez-Austin páros egyszerre legyen jó... talán Witten hoz csak konstans jó eredményt, persze a mi Fekete Unikornisunkhoz képest sehol sincs 😛kristof
ott az igazság.... 😀
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Úgy látszik a 3. és 4. számú futó fog szembenézni a Giants DL-nal vasárnap este.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Beckum visszatért az edzésekre (de még PUP-on van) Philips-el együtt, Bradshaw viszont kihagyta a mait a lába miatt.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na nekem ma sikerult megneznem a meccset. A vedelem elegge katyvasznak tunt az elso felidoben. A linebackerek meg a secondary folyamatosan mutogatott egymasnak, mintha nem tudnak hogy hol a helyuk. Joindulattal mondhatnam hogy formaciovaltasokkal akartak megzavarni RGIII-t, de egy szerintem o alapbol se nagyon a formaciora figyrl, ketto magukat sikerult inkabb.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
tudom, ironizáltam 😊
aztán persze lehet megint megszopat minket 😊Szesze
hát én utóbbira látok inkább esélyt, bár egy 100%-os Dez, Miles, Witten, Ogletree ellen sztem még mindig könnyebben tudunk védekezni, mint Murray ellen 😀
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
 www.nfl.com/probowl/ballot

Drágáim! Nektek is hoztam a linket, hogy könnyebb legyen az elérés! 😊49ersfan
Minket a Pro Bowl nem fog érinteni most se 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 018 — Lucas Scott
ha Grund lesz, akkor én kb G-hez vagyok kötve...!

amúgy kemény h Kuhn 40 snapet van fenn...többet mint Kiwi, Osi meg Rivers

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Már csak Ogletree levédekezését kell megoldanunk valahogySzesze
mondjuk a mi meccsünk óta konkrétan lófaszt nem csinált, de még olyan se volt, hogy a Dez-Austin páros egyszerre legyen jó... talán Witten hoz csak konstans jó eredményt, persze a mi Fekete Unikornisunkhoz képest sehol sincs 😛kristof
tudom, ironizáltam 😊
aztán persze lehet megint megszopat minket 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Már csak Ogletree levédekezését kell megoldanunk valahogySzesze
mondjuk a mi meccsünk óta konkrétan lófaszt nem csinált, de még olyan se volt, hogy a Dez-Austin páros egyszerre legyen jó... talán Witten hoz csak konstans jó eredményt, persze a mi Fekete Unikornisunkhoz képest sehol sincs 😛
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Sean Lee szezonjának vége.. nemtom kell-e mondanom, h ez mekkora mák számunkra épp a meccsünk előtt.
Már csak Ogletree levédekezését kell megoldanunk valahogy
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
 www.nfl.com/probowl/ballot

Drágáim! Nektek is hoztam a linket, hogy könnyebb legyen az elérés! 😊49ersfan
"cukker" vagy 😊
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
 www.nfl.com/probowl/ballot

Drágáim! Nektek is hoztam a linket, hogy könnyebb legyen az elérés! 😊

több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
(cowgirls meccsnézés?)noel
meglátjuk!
lehetne was/pit és/vagy atl/phi bemelegítés 7-től
és utána nyg/dall !yooker
Csak annyi, hogy vasárnap hajnalban nálunk óraállítás, az USA-ban pedig még nem (ha jól tudom, ott egy héttel később lesz), Így a meccsek a megszokottól egy órával korábban kezdődnek közép-európai idő szerint.

Így:
Giants @ Cowboys 21.25-kor.
WAS-PIT és ATL-PHI 18.00-kor
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
(cowgirls meccsnézés?)noel
meglátjuk!
lehetne was/pit és/vagy atl/phi bemelegítés 7-től
és utána nyg/dall !