New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Redskins közben simán kikap a Pantherstől, ezzel ők végleg kiszállnak a játékból idénre.. legalább lehet nekik majd szurkolni a csoportmeccseken a többiek ellen 😊
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
azért idén messze nem olyan brutális ez a Steelers D, sztem több lehetősége lesz az offensenek, mint a Dallas ellen.Szesze
Szerintem az fog dönteni, hogy működik-e a futásunk. Ha igen, akkor futni fogunk, Manning nem sokat lesz pályán, és nyerhetünk. Ha nem működik, és passzháború lesz, akkor nagy eséllyel beszopunk. Szerintem.
Jan
szerintem is 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Amúgy sokak kedvence, Travis Beckum visszatért a PUP listáról, Mitch Petrus-nak pedig másodszor is megköszöntük a szolgálatait.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
azért idén messze nem olyan brutális ez a Steelers D, sztem több lehetősége lesz az offensenek, mint a Dallas ellen.Szesze
Szerintem az fog dönteni, hogy működik-e a futásunk. Ha igen, akkor futni fogunk, Manning nem sokat lesz pályán, és nyerhetünk. Ha nem működik, és passzháború lesz, akkor nagy eséllyel beszopunk. Szerintem.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
legyen utolsó 5 percben kiharcolt győzelem, hogy Rikkárdóék se szomorkodjanak 😀vittore
Nekik már az szomorkodásra ok, ha mi nyerünk...

több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
legyen utolsó 5 percben kiharcolt győzelem, hogy Rikkárdóék se szomorkodjanak 😀
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sokkal nagyobb az esély a NY győzelemre, úgy összességében. enbécénél asszem 8-ból 7 író is titeket tett meg győzelemre. Vagy mi. Brutál passrush, Eli + elkapók vs gyenge PS sec, nincs Troy, szóval a csillagok állása nem nekünk kedvez, de némileg bízom az éledező védelmünkben csereemberekkel ,meg tán a futójáték se csak Dwyeron múlt - bár az se kecsegtet jóval, hogy kontakt után szerezte az ucsó 2 meccsen a 220 yardjának 90%-át...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 9. forduló


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
kicsit nézegetve a statokat, kemény dolgunk lesz azért vasárnap!
Dallas teljesen lenullázta a passzjátékunkat, náluk csak a Steelers jobb passz ellen...+ amúgy is liga első deff...
miénk leghátsó csoportban...

off.-ben azért természetesen jobbak vagyunk, de ha nem engednek játszani, baj lesz!

úgy tűnik totál egyszerű a képlet idén, amennyiben tudjuk tartani ezt a szintet a labdaszerzésekben és ezeket kihasználjuk akkor jók vagyunk, ha nem akkor nem sok örömünk lesz vasárnap...yooker
azért idén messze nem olyan brutális ez a Steelers D, sztem több lehetősége lesz az offensenek, mint a Dallas ellen.Szesze
persze magasan volt a léc náluk nagyon de ha a
a csupasz statokból indulunk most ki..
akkor pass. deff 2. Dallas 1. Steelers...
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
kicsit nézegetve a statokat, kemény dolgunk lesz azért vasárnap!
Dallas teljesen lenullázta a passzjátékunkat, náluk csak a Steelers jobb passz ellen...+ amúgy is liga első deff...
miénk leghátsó csoportban...

off.-ben azért természetesen jobbak vagyunk, de ha nem engednek játszani, baj lesz!

úgy tűnik totál egyszerű a képlet idén, amennyiben tudjuk tartani ezt a szintet a labdaszerzésekben és ezeket kihasználjuk akkor jók vagyunk, ha nem akkor nem sok örömünk lesz vasárnap...yooker
azért idén messze nem olyan brutális ez a Steelers D, sztem több lehetősége lesz az offensenek, mint a Dallas ellen.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Beckum aktiválva, Petrus out..
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
kicsit nézegetve a statokat, kemény dolgunk lesz azért vasárnap!
Dallas teljesen lenullázta a passzjátékunkat, náluk csak a Steelers jobb passz ellen...+ amúgy is liga első deff...
miénk leghátsó csoportban...

off.-ben azért természetesen jobbak vagyunk, de ha nem engednek játszani, baj lesz!

úgy tűnik totál egyszerű a képlet idén, amennyiben tudjuk tartani ezt a szintet a labdaszerzésekben és ezeket kihasználjuk akkor jók vagyunk, ha nem akkor nem sok örömünk lesz vasárnap...
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 083 — Steelers fan
Jonnek majd megint Fewell kedvenc harom safety setjei. Kivancsi vagyok hany snapben allunk majd fel 3 LB-vel.salander
Szerintem most még nem fogjuk erőltetni, majd csak a GB meccstől kezdve alkalmanként. A Steelers és a Bengals is túl jó futó csapat szvsz ahhoz, hogy elég legyen a 2 LB. balu10
csak halkan megjegyezve, a Steelers igen, de a Bengals már kevésbé, BJG-E nem úgy teljesít idén ahogy várták(tudom mert nálam van fantasyban) és mögötte nincs senki, így sokkal többet kell vállalnia Daltonnak mint tavaly...ironroy
Steelersben meg sérültek a futók, de sztem nem ezen múlik majd elsősorban a felállás.Szesze
Ha a tendencia megmarad, akkor tényleg jó futó csapat leszünk, de az idény elején valami szörnyűség volt amit futás néven műveltünk.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Jonnek majd megint Fewell kedvenc harom safety setjei. Kivancsi vagyok hany snapben allunk majd fel 3 LB-vel.salander
Szerintem most még nem fogjuk erőltetni, majd csak a GB meccstől kezdve alkalmanként. A Steelers és a Bengals is túl jó futó csapat szvsz ahhoz, hogy elég legyen a 2 LB. balu10
csak halkan megjegyezve, a Steelers igen, de a Bengals már kevésbé, BJG-E nem úgy teljesít idén ahogy várták(tudom mert nálam van fantasyban) és mögötte nincs senki, így sokkal többet kell vállalnia Daltonnak mint tavaly...ironroy
Steelersben meg sérültek a futók, de sztem nem ezen múlik majd elsősorban a felállás.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Jonnek majd megint Fewell kedvenc harom safety setjei. Kivancsi vagyok hany snapben allunk majd fel 3 LB-vel.salander
Szerintem most még nem fogjuk erőltetni, majd csak a GB meccstől kezdve alkalmanként. A Steelers és a Bengals is túl jó futó csapat szvsz ahhoz, hogy elég legyen a 2 LB. balu10
csak halkan megjegyezve, a Steelers igen, de a Bengals már kevésbé, BJG-E nem úgy teljesít idén ahogy várták(tudom mert nálam van fantasyban) és mögötte nincs senki, így sokkal többet kell vállalnia Daltonnak mint tavaly...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
felesleges még ilyenkor a drafttal foglalkozni, előbb nyerjük meg megint a Super Bowlt 😊
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jonnek majd megint Fewell kedvenc harom safety setjei. Kivancsi vagyok hany snapben allunk majd fel 3 LB-vel.salander
Szerintem most még nem fogjuk erőltetni, majd csak a GB meccstől kezdve alkalmanként. A Steelers és a Bengals is túl jó futó csapat szvsz ahhoz, hogy elég legyen a 2 LB.

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Mondjuk Te'o szvsz nagyon simán top 10-es pick lesz.Asbee
Ezt én is így gondolom, ezért írtam, hogy feltrade kéne érte, de nem fogunk, mert szerintem újra BPA lesz, pedig egy jó fiatal falember azért kéne.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk Te'o svzsz nagyon simán top 10-es pick lesz.
Jonnek majd megint Fewell kedvenc harom safety setjei. Kivancsi vagyok hany snapben allunk majd fel 3 LB-vel.salander
Eddig is nagyban próbálkozott a formációval, Jacquian Williams-nek osztotta ki a feladatot. De azért annak örülök, hogy Phillips visszatér és Nicks is kezd 100 %-os lenni. Az idény második felére igen jól fog jönni, hogy visszatér 1-2 sérült játékos.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nemtom, számomra azért nagyon szembetűnő, h mennyire hiányzik egy tacklegyár MLB ebből a csapatból. Blackburn sajnos kurvára nem ilyen, vannak neki jó megmozdulásai, de normális esetben ő max csak backup lehetne ahogy az Pierce idejében így is volt. Herzlichben megvan ez a képesség, csak vele kapcs meg attól félek h az lesz vele a gond, mint Riversel. (aki egyébként szinte tuti nem játszik vasárnap, ezek szerint mégis összeszedett vmi újabb sérülést..)Szesze
Hát igen, mondjuk egy Manti Te'o azért jól jönne a védelembe, de kb. esélytelen, hogy mi valakiért is fel fogunk tradelni. És Herzlichben nagyon reménykedek, hogy jó lesz.

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Rivers sajnos tényleg üvegből van.. így hiába lenne jó, kb használhatatlan.
Herzlichre nagyon kíváncsi vagyok, remélem beválik, most megkapja a nagy lehetőségét, jó lenne ha élne vele és megspórolna nekünk egy amúgy elengedhetetlen MLB igazolást.
Amúgy nem kis mákunk van megint futóügyileg, a Steelersnél nagy valószínűséggel se Mendenhall, se Dwyer nem lesz hadra fogható vasárnap. Én elsősorban pont a futójátéktól tartok előzetesen, így azért nem kérdés, h jóval kedvezőbb a helyzetünk e tekintetben.Szesze
MLB-t szinte tuti nem fogunk mostanában igazolni. Vagy marad még 2-3 évig Blackburn a kezdőben vagy Herzlich. Esetleg kukázunk valakit draftról hátsó körökben. Mondjuk Blackburnnel sztem nincs akkora gáz, hogy rögtön a helyére kelljen hozni valakit. Közel sem elit ez a linebacker sor, de annyira nem is rosszak. A szar futás elleni védekezés meg nem egyedül Blackburn sara. Washington ellen pl. begyűjtött egy rakat tackle-t + 2 force fumble.Asbee
Nemtom, számomra azért nagyon szembetűnő, h mennyire hiányzik egy tacklegyár MLB ebből a csapatból. Blackburn sajnos kurvára nem ilyen, vannak neki jó megmozdulásai, de normális esetben ő max csak backup lehetne ahogy az Pierce idejében így is volt. Herzlichben megvan ez a képesség, csak vele kapcs meg attól félek h az lesz vele a gond, mint Riversel. (aki egyébként szinte tuti nem játszik vasárnap, ezek szerint mégis összeszedett vmi újabb sérülést..)
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Jonnek majd megint Fewell kedvenc harom safety setjei. Kivancsi vagyok hany snapben allunk majd fel 3 LB-vel.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rivers sajnos tényleg üvegből van.. így hiába lenne jó, kb használhatatlan.
Herzlichre nagyon kíváncsi vagyok, remélem beválik, most megkapja a nagy lehetőségét, jó lenne ha élne vele és megspórolna nekünk egy amúgy elengedhetetlen MLB igazolást.
Amúgy nem kis mákunk van megint futóügyileg, a Steelersnél nagy valószínűséggel se Mendenhall, se Dwyer nem lesz hadra fogható vasárnap. Én elsősorban pont a futójátéktól tartok előzetesen, így azért nem kérdés, h jóval kedvezőbb a helyzetünk e tekintetben.Szesze
MLB-t szinte tuti nem fogunk mostanában igazolni. Vagy marad még 2-3 évig Blackburn a kezdőben vagy Herzlich. Esetleg kukázunk valakit draftról hátsó körökben. Mondjuk Blackburnnel sztem nincs akkora gáz, hogy rögtön a helyére kelljen hozni valakit. Közel sem elit ez a linebacker sor, de annyira nem is rosszak. A szar futás elleni védekezés meg nem egyedül Blackburn sara. Washington ellen pl. begyűjtött egy rakat tackle-t + 2 force fumble.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
mondjuk annak nem örülök, hogy Williams se játszik és Rivers is doubtful.kristof
Rivers szerintem játszani fog. Az előző meccsen is volt és ott láthatóan nem sérült meg, mert végig benne volt a rotációban. Herzlichre én is kíváncsi vagyok. Futás ellen eddig is jó volt, de passz ellen voltak azért komoly gondok vele, remélem fejlődött egy év alatt ebben (is).

ui: Cruz szerződéséről még mindig semmi hír? Remélem kap egy jó 4-5 évest legalább.

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Rivers sajnos tényleg üvegből van.. így hiába lenne jó, kb használhatatlan.
Herzlichre nagyon kíváncsi vagyok, remélem beválik, most megkapja a nagy lehetőségét, jó lenne ha élne vele és megspórolna nekünk egy amúgy elengedhetetlen MLB igazolást.
Amúgy nem kis mákunk van megint futóügyileg, a Steelersnél nagy valószínűséggel se Mendenhall, se Dwyer nem lesz hadra fogható vasárnap. Én elsősorban pont a futójátéktól tartok előzetesen, így azért nem kérdés, h jóval kedvezőbb a helyzetünk e tekintetben.