New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Noel megvolt az utolsó képen, meg persze Olivér is, de téged nem véltelek felismerni...

G-men
pont az oszlop mögött ültem...
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/polamalu
jól látom, hogy Hollai Olivér is megjelent? remélem srácok, akkor elhívtátok a következő meccsekre!csebi
el is felejtettem írni a nagy bírózásban!
dumáltunk is az elején egy jót , mondta hogy Ricsi nem útálja Elit csak imádja Bradyt meg a rekordokat!
nagyon diplomatikus! persze!
de ezt már itt is írta valaki hogy ez lehet az oka, hát úgy tűnik tényleg!
a grundot meg elfelejtettem neki mondani basszus!!!többi majd PM!yooker
Noel megvolt az utolsó képen, meg persze Olivér is, de téged nem véltelek felismerni...

Oké, majd akkor én is szóban, hogy végül miért nem odamentem a moziból!
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/polamalu
jól látom, hogy Hollai Olivér is megjelent? remélem srácok, akkor elhívtátok a következő meccsekre!csebi
el is felejtettem írni a nagy bírózásban!
dumáltunk is az elején egy jót , mondta hogy Ricsi nem útálja Elit csak imádja Bradyt meg a rekordokat!
nagyon diplomatikus! persze!
de ezt már itt is írta valaki hogy ez lehet az oka, hát úgy tűnik tényleg!
a grundot meg elfelejtettem neki mondani basszus!!!többi majd PM!
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/polamalu
jól látom, hogy Hollai Olivér is megjelent? remélem srácok, akkor elhívtátok a következő meccsekre!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Vasárnap visszatérünk törzshelyünkre?

Este 7 órás meccs, game pass igényes!

utána még belenézhetünk a DAL-PHI meccsbe is, (igaz jelen állás szerint foglalmam nincs kinek kéne éppen szurkolni - az oké, hogy hozzák ki 1-1-re a két meccsüket egymás ellen, de hogy ehhez kinek kell vasárnap nyernie??)G-men
naná hogy visszatérünk! már ott megbeszéltük!
a Steelers meccsről bővebben majd szóban! nem volt gáz egyáltalán, én jól éreztem magam !
yooker
nekem PM-ben leírnád? mert egy ideig ugye nem teszem tiszteletem a közös nézéseken!

köszi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Vasárnap visszatérünk törzshelyünkre?

Este 7 órás meccs, game pass igényes!

utána még belenézhetünk a DAL-PHI meccsbe is, (igaz jelen állás szerint foglalmam nincs kinek kéne éppen szurkolni - az oké, hogy hozzák ki 1-1-re a két meccsüket egymás ellen, de hogy ehhez kinek kell vasárnap nyernie??)G-men
naná hogy visszatérünk! már ott megbeszéltük!
a Steelers meccsről bővebben majd szóban! nem volt gáz egyáltalán, én jól éreztem magam !
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na de viccet félretéve kicsit belenéztem meccsükbe most. Úgy láttam, hogy az O line nem volt a helyzet magaslatán, Von Miller alázta őket. Futásukkal ha jól tudom annyira nem elégedettek, passzjátékra azért nem árt majd odafigyelni, A.J. Greenről gondolom mindenki hallott már 😀 Figyelni kell a tökmag Hawkins-ra is, mert elég jól össze tudja zavarni embereit. Védelmüket nem láttam annyira rossznak, Peyton passzát kétszer is elkapták (legalábbis ennyire emlékszem), LB sorban pedig ott van Börfikt, úgyhogy senki nincs biztonságban 😀 De majd jön Amadeus és megmondja a frankót. Remélem Kuhn szerez majd egy sacket a kedvéért 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
szerintem ennyi hazai pálya belefér, főleg hogy a bajnokról van szó

cinci meccset kb 2 éve láttam. őket hogyan lehet megverni?vittore
több pontot kell szerezni náluk


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
cinci meccset kb 2 éve láttam. őket hogyan lehet megverni?vittore

Lebeau ebből dolgozik már évek óta 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
minden csapat annyira tud jól játszani, amennyire engedik. minket az utóbbi három meccsen nem engedtek, ennek ellenére begyűjtöttünk 2 W-t...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Zárjuk le ezt a vasárnapi meccset azzal, hogy nagyobb elismerés most nem is kell, minthogy a vasas topikban már SB-esélyesként emlegetik a csapatukat, csak azért, mert 4 ponttal megverték a totál dekoncentrált napot kifogó egyletünket.
G-men
Nem azért tartjuk ismét SB esélyesnek magunkat, mert 4 ponttal vertünk titeket (nem vitaszítás céljából, de a megszerzett 20 pontotokból ugye 14-et meg lehet kérdőjelezni, de ez már túl van tárgyalva), hanem azért, mert az első öt meccsen mutatott tragikumból ismét csapatot varázsoltunk. Óriási mértékben feljavult a futójáték, és a védekezés is (passz elleni védekezésben számok alapján messze elsők vagyunk, a run D is sokat javult szezon elejéhez képest, a pass rush és labdaszerzések mennyisége még hagynak kívánni valót maguk után, de összességében rendben a D). És ez már három meccs óta tart. Abba ne menjünk bele, hogy mennyire volt szar a Bengals, a Redskins és ti is az adott meccsen, mert tény, hogy nem volt egyik csapat sem a helyzet magaslatán, de ez önmagában kevés. A hibákat tudni kell kihasználni, és a győzelemhez akkor is jól kell játszani, ha a másik csapatnak ez nem megy. Továbbá tekintve, hogy milyen gyenge ismét az AFC, simán megvan az esélyünk itt mindenre.

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
semlegesként engem az döbbentett le igazán, hogy Big Ben nem tudta kihasználni a hibáitokat, ami a védelmeteket dícséri. Igaz, volt ott elcseszett play-hívás is, de remek védőmunka is. Redman pedig akkorát játszott, hogy nem igazán lehetett volna többet tenni. Az offensetek tényleg vacakul szuperált akár a coffbojz ellen, annyi különbséggel, hogy most a táblára tett pontokhoz egy picivel (de nem sokkal) több köze volt Manningnek (leginkább csak pampogott a meccsen, mint ovis a sexshop-ban).
Az a "bizonyos" két touchdown tényleg véleményes volt (az elsőnél nem tudom elképzelni azt a szöget, ami alapján azt benn látta a pályabíró, és azt, ami alapján nem volt egyértelmű képi bizonyíték arra, hogy nem volt benn). Úgy láttam én is (még újranézve is) hogy mindkét ítélet hibás volt, de utólag már mindegy, és amúgy sem az én reszortom.
Remek meccset láttam és jól szórakoztam.
A komment színvonala tényleg "eresztett" egy picit, de ha a segédkommentátor nem ment volna bele a "mundérbecsület dologba", akkor nem keveredett volna kumiszba 😀, bár Ricsi próbálgatta menteni a menthetőőőt 😀.

Ellenben a hősies rizsa, hogy "azé' tartjuk meg a meccset, mer' lelket adunk a károsútakba" eléggé nehezen hihető, főleg úgy, hogy tudatában vagyunk a pénznek, ami az NFL-ben forog (a legális-illegális sportfogadás meg meg x-szer annyi). Mondjuk, szövegnek nem rossz... de azért nehezen hihető. Ahogyan az is, hogy bizonyos körök ne próbálgatnák befolyásolni azt, amit nem lehet, mert nincs úgy, mert nem lehet úgy a világ legprosperálóbb bajnokságán... mertnem.
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Vasárnap visszatérünk törzshelyünkre?

Este 7 órás meccs, game pass igényes!

utána még belenézhetünk a DAL-PHI meccsbe is, (igaz jelen állás szerint foglalmam nincs kinek kéne éppen szurkolni - az oké, hogy hozzák ki 1-1-re a két meccsüket egymás ellen, de hogy ehhez kinek kell vasárnap nyernie??)
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Zárjuk le ezt a vasárnapi meccset azzal, hogy nagyobb elismerés most nem is kell, minthogy a vasas topikban már SB-esélyesként emlegetik a csapatukat, csak azért, mert 4 ponttal megverték a totál dekoncentrált napot kifogó egyletünket.

(meg ha jól veszem ki néhányatok szavaiból, chilibe se fogunk szokni meccset nézni járni a közeljövőben, majd egy élménybeszámolót vki írhatna akár pm-ben is, ha nem akar újabb vitaözönt generálni nyilvánosan)

Vittore-hez csatlakozva: mit lehet tudni most a tigrisekről? ÉN sem követtem őket.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem ennyi hazai pálya belefér, főleg hogy a bajnokról van szó

cinci meccset kb 2 éve láttam. őket hogyan lehet megverni?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Jan: most kezdjük el mi is nézni, hogy melyik Pit offensive play-ben melyik Giants védő ellen volt holding, amit nem dobtak be? komolyan?

Soldi: ha ez simma jammeles szted, akkor valóban nem nagyon van értelme beszélnünk, tudom, hogy szereted a kemény játékot, de ez már azért szabálytalan, bármilyen terrible szemüveggel nézzük a világot

mielőtt bki félreértene a Steelers egy általam igen kedvelt csapat, annó még drukkoltam is a Busznak, hogy legyen meg az utsó szezonjában a gyűrű, sőt Benny Bubu még az egyik legkedveltebb irányítóm, főleg amennyi hitből felállt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Tavaly a GB elleni meccsetek után volt hasonló hangulat, csak fordított kicsengéssel. Nem trollkodás vagy ilyesmi, de mivel mi mind szurkolók vagyunk (akik egyáltalán nem semlegesek) sztem érthető hogy ebből akadnak félreértések. Nem eredmény követtem nem tudom ott mi történt, de külsősként, Nekem a mostani értekezést meg érdekes is olvasni a szabályok miatt, és itt a Giants topicban sztem teljes kulturált mederben folyik a dolog, a meccs hevében meg Ti is tuti mondtatok már olyat amit megbántatok később.
Amúgy a csoport legnagyobb esélyesei még mindig Ti vagytok szóval igazából nem történt semmi különös, mindenki kikapott + jövő héten az Eagles-Cowboys ahol valaki szintén ki fog kapni. Ha most pénzt kellene raknom a PO-ra rátok fogadnék.
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
usa todayen konkrétan idézik a bírót, hogy ő élesben úgy látta, érezte, hogy az ütés hatására veszti el a teljes kontrollt a labda felett BigBen, és ezért volt fumble szerinte. amúgy ezzel teljesen egyet tudok érteni, hogy véleményes eléggé...én így látom (nem állítom, hogy jól) te így látod (nem állíthatod, hogy jól)

de az, hogy a többi dologra még csak normális választ sem lehet kapni, csak dobálóznak az emberek a 14 ponttal, meg a bírók elcsalták a meccset, meg a hurrikán miatt volt ez meg mittudomén, az háborít fel engem...

sztem semmi köze nem volt ezekhez a hurrikánnak, egyszerűen nehéz szitukat, nem feltétlenül jól ítélnek meg a bírók... szerencsére nem ezeken múlott a győzelem...csebi
Senki nem dobálózik ezekkel. Mindenki annyit mond, hogy rosszul döntöttek és a kétes, erősen vitatható helyzetekben mindig a Giants-nek kedveztek.

De nem ezen múlt, mint ahogy amifociban sose ezen múlik. Ha elég jó vagy, nyerni fogsz.

A Giants-szel meg aztán senkinek semmi baja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
utolsó 2 kérdés:
5 yardon belül szabályos-e, ha a CB fogja jammeli, majd még rajta tartja a kezét (eddig elfogadható sztem), majd meghúzza, majd arrébb próbálja tenni, meg még meg is löki, az szabályos? mert ha szted igen, és nem erre találták ki az holdingot meg az illegal contactot, akkor fölösleges mostantól bmiről is beszélnünk...

futó példa az csak egy nagyon bizarr példa volt, hogy akár az is lehetne ennyi erővel...

amúgy a lényegre nem válaszoltál semmit:Ben bal kézzel próbálja bebiztosítani, magához húzni, de nem tudja, épp amiatt, mert Osi hozzáér... és sztem emiatt FUMBLE, nem incomplete...

ja és Tuck rule-nál meg úgy van, ha megy a dobó mozdulat előre, és akkor ütik meg, mikor már előre megy a keze, akkor incomplete, itt még akkor ütötték meg mikor nem ment előre... nem helyes a szabály értelmezésed, vagy csak nem ismered eléggé..."When [an offensive] player is holding the ball to pass it forward, any intentional forward movement of his arm starts a forward pass, even if the player loses possession of the ball as he is attempting to tuck it back toward his body." ha gondolod lefordíthatom, bár fentebb a lényegét összefoglaltam... (2. felét is leírom, akkor is incomplete ha később akkor veszti el, amikor magához öleli... de ez lényegtelen az esetünknél, mert fordítva történt... mert az ütés a kéz előremozdulása előtt volt)
ja és a giantset segítő ítéletek nem +14 pontot jelentettek, hanem maximum 11-et, bár lehet ezt is rosszul tudom...
csebi
Sima jammelés volt, de ez belefér, ha másként látjuk - ki ki saját íze kedve szerint.

Osi valóban előtte ért hozzá, de a labdabirtoklás megmaradt egyértelműen birtokolta, uralta és kontrollálta a labdát, miközben ment tovább, immár előre a dobómozdulat. Innentől ez incomplete - szokott lenni.

14 pont a DPI, hit és fumble-ből jön össze.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A szabályt egyformán értelmezzük.
Megnéztem, kimerevítettem. Cruz előrenyújtott bal karja alatt üti meg Cark a vállával-könyökével a bordáit. Btw ahogy lefeküdt, majd rövid idő múlva felállt, Hofi erre mondta Papp Laci egyik ellenfeléről, hogy ki-bejárt a szeme, mint az asztalfiók; nem volt levegője.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A bíró personal foultot fújt és fejre mért ütésnek titulálta az esetet. Az egyértelmű, h nem fejre ment, az indoklás tehát nem helytálló. Viszont a defenseless receiver szabály nem csak a fejre mért ütést tiltja akkor, ha védtelen elkapóról van szó. Cruz az volt, mert épp elkapni próbálta alabdát.Szsziszka
Cruz védtelen elkapó volt. A szabály a fejüket és a nyakukat védi. ("Forcibly hitting the defenseless player’s head or neck area" ) Valamint a sisakkal nem lehet ütni sehol ebben az esetben. ("Lowering the head and making forcible contact with the top/crown or forehead/”hairline” parts of the helmet against any part of the defenseless player’s body." ) Cruz-nak a bordáit (mellkasát) dolgozta meg Clark a vállával.tomi-tomi
Nem csak sisakkal tilos ütni, vállal is a fejre és a nyak tájékra (sisakkal máshova is):
(b) Prohibited contact against a player who is in a defenseless posture is:
(1) Forcibly hitting the defenseless player’s head or neck area with the helmet, facemask, forearm, or shoulder, regardless of whether the defensive player also uses his arms to tackle the defenseless player by encircling or grasping him; and
A másik ha megnézed nem a bordáit találj el, legalábbis nem alul. A váll/mellkas felső részén csattan. Hogy az beletartozik-e a "neck-area" fogalmába, az jó kérdés. Ezért írtam h szabályértelmezés függvénye.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
inkább örüljünk hogy besegített z Atlanta, bár jól tartotta magát a Dallas, és reménykedjünk hogy botlik a Philly is ma!bár azért inkább nekik adom a mai meccset!
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
de féltem hogy ez lesz ebből.. mi lett volna, ha nyerünk is Szesze
pont ezen röhögtem most! 😊
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A bíró personal foultot fújt és fejre mért ütésnek titulálta az esetet. Az egyértelmű, h nem fejre ment, az indoklás tehát nem helytálló. Viszont a defenseless receiver szabály nem csak a fejre mért ütést tiltja akkor, ha védtelen elkapóról van szó. Cruz az volt, mert épp elkapni próbálta alabdát.Szsziszka
Cruz védtelen elkapó volt. A szabály a fejüket és a nyakukat védi. ("Forcibly hitting the defenseless player’s head or neck area" ) Valamint a sisakkal nem lehet ütni sehol ebben az esetben. ("Lowering the head and making forcible contact with the top/crown or forehead/”hairline” parts of the helmet against any part of the defenseless player’s body." ) Cruz-nak a bordáit (mellkasát) dolgozta meg Clark a vállával.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)