New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jól jön ez a 2 hét szünet. Talán az edzői stáb kitalál valamit, amivel motiválni tudják a játékosokat. Bár a GB ellen mindig motiváltan és jól játszunk, úgyhogy bízom ebben továbbra is. Ha az is zakó lesz, akkor azzal el is veszthetjük a csoport vezetését. És innentől a Dallasnak könnyebb sorsolása van, úgyhogy bele kell húzni. Ami fontos lenne, az, hogy a GB, a Skins és a NO ellenit hozzuk, nah most ez ilyen játékkal esélytelen...

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték eredménye majd ma érkezik


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
mostanában csak rossz hírt hozok, de gratulálok az illetékeseknek...
"Martellus Bennett didn't miss a game after hyperextending knee vs. Browns. But he said he also tore the "capsule" bruised ACL/PCL. Ouch."
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kuhn ACL, eddig is olyan jól álltunk DT poszton...kristof
:/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Kuhn ACL, eddig is olyan jól álltunk DT poszton...
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
ja, előkerültek a tavalyi vajaskesztyűk és nem csak cruznál. bár az különösen fájdalmas volt, amit az alapvonalnál ejtett el.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
3yard/carryt hozott a futójáték az első félidőben (javítsatok ki, ha elnéztem).

Volt hogy tizenx passz play volt egymásután, úgy hogy nem voltunk súlyos hátrányban (második a negyed végén). Ez azért nem normális.

Diehl meg mondjon le.

Cruznak meg a legtöbb dropja van az NFL-ben.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából Websterrel az a baj, hogy vagy nagyon jó vagy nagyon rossz...Tavaly egy szavunk sem lehetett rá, idén azonban visszatért 2 évvel ezelőtti formájához. Secondary-ből Phillips nagyon hiányzik. Ugyan Stevie Brown jól helyettesítette őt, meg begyűjtött egy rakat INT-t, de nála azért nyugodtabb lennék. Ötvenvalahány yardos TD-t is inkább ő nézte be nem Webster. Legalábbis utóbbi azt hitte, hogy valaki lesz majd mögötte, csak hát nem volt senki. Azért érthetetlen hogy hagyhatjuk ennyire üresen az ellenfél legjobb elkapóját...
Diehl meg már tavaly is fos volt, szinte csodaszámba ment, hogy ilyen LT-vel Super Bowlt tudtunk nyerni. Kell az upgrade ez nem vitás. De úgy érzem azt a 2-3 milliót költhetnénk más játékosra is. Vakoldalon Beatty fasza, ellenben a túloldalra kéne valaki, aki inkább run blockban jó. Ezért nem is értem ezt a Wilson picket. Felesleges használni, hiszen ő sem tudna jobb teljesítményt nyújtani mostani játékosainknál. Mondjuk futójáték annyira nem volt gáz, de Bradshaw-nak alaposan figyelnie kell ismét a labda megtartására.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
És még egy kérésem lenne, mielőtt szűk két hétre lehúzom a rólót NFL-ügyileg:
könyörgöm, vágjuk már ki Diehl-t és azt, aki visszatette a kezdőbe, küldjük el elmeorvoshoz!G-men
úgy, úgy. csak mielőtt kivágjuk, kötözzük rá webstert. nem fogom visszanézni a meccset, hogy megnézzem hány alkalommal kellett boley-nak megoldania webster feladatát, de valami borzalom volt nézni - megint. arra én is jó lennék, hogy meglegyen a létszám...
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
az a másik baj hogy a dallas 3 meccset játszik otthon és sztem behúzzák a 3W-t
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
nem szeretnék állásfoglalni abban a tekintetben, hogy tegnap melyik részlegünk volt a szarrabb, O v D, csupán összeszedtem a 12 támadódrive-unkat:

4 3&out
2 fumble
2 INT
1 on downs
2 FG (22 és 69 yardos drive-ok)
1 TD (98 yardos garbage time-ban)

És még egy adat: a Bengals 2.,3. és 4. TD-je 11, 12 és 16 yardos drive-okból született.

Az baromira elgondolkodtató, hogy semmit nem sikerült megvalósítani abból, amire egész héten készültek:
- ball security - idén a legszarabb
- spec team - fos
- 3rd down conv - ulragáz
- 3rd down kivédekezése - "csak" 3 TD-t kaptunk 3rd downból
- pass rush - az mi??

És még egy kérésem lenne, mielőtt szűk két hétre lehúzom a rólót NFL-ügyileg:
könyörgöm, vágjuk már ki Diehl-t és azt, aki visszatette a kezdőbe, küldjük el elmeorvoshoz!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Elisha kiégett!!!

Egyébként már előző meccs után is azt mondták, hogy valami gebasz van a karjával.Stez
inkább a fejével van gebasz.. bye után remélem sikerül összerántani Coughlinéknak a csapatot, mert amit az utóbbi meccseken előadunk az egy szégyen. Azért azt se nagyon értem, h miért adjuk ezt elő minden évben újra és újra..Szesze
Unalmas, ha csak úgy simán megvan a PO, addig is kell a motiváció, még ha nem is egyszerű, mivel a csoportellenfelek mindig sikeresen elbalfaszkodják a meccseiket. 😀Stez
ha ugyanaz lesz a vége, mint tavaly akkor oké 😊 de azért idegesítő h tényleg ezt csináljuk minden évben
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elisha kiégett!!!

Egyébként már előző meccs után is azt mondták, hogy valami gebasz van a karjával.Stez
inkább a fejével van gebasz.. bye után remélem sikerül összerántani Coughlinéknak a csapatot, mert amit az utóbbi meccseken előadunk az egy szégyen. Azért azt se nagyon értem, h miért adjuk ezt elő minden évben újra és újra..Szesze
Unalmas, ha csak úgy simán megvan a PO, addig is kell a motiváció, még ha nem is egyszerű, mivel a csoportellenfelek mindig sikeresen elbalfaszkodják a meccseiket. 😀

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Elisha kiégett!!!

Egyébként már előző meccs után is azt mondták, hogy valami gebasz van a karjával.Stez
inkább a fejével van gebasz.. bye után remélem sikerül összerántani Coughlinéknak a csapatot, mert amit az utóbbi meccseken előadunk az egy szégyen. Azért azt se nagyon értem, h miért adjuk ezt elő minden évben újra és újra..
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elisha kiégett!!!

Egyébként már előző meccs után is azt mondták, hogy valami gebasz van a karjával.

több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ez egy óriási fostalicska volt!

ültünk Noel-lel a Grund-ban és csak bazmegeztünk, aztán egy idő után már azt sem, csak csendben néztünk magunk elé.

ui: nem lehetne a novembert úgy ahogy van törölni az NFL-naptárból??
több mint 11 éve
Hypofx 310
ezzela def teljesitmenyel zta meccset siman nyerhettuk volna ha az OFF nem lett volna ilyen szar. Az ok hogy def szaraxik de hogy 3 meccs ota nincs off azert az mar kicsit elszomorito, és mindent serulesre nem lehet fogni. Egyszeruen Eli olyanokat csinal amit eddig nem tett vagy csak a regi rossz idokben. Nincs motivacio, kedv semmi. Szégyen igy kiallni nfl ben

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
31 pont sok...

én már hetek óta mondom, hogy nem igazi a deff... vagy rohadt sok passz yardot szívunk vagy még ehhez jön a sok futott yard is...

igazából kire kellett volna figyelni? Greenre, hogy ne kapja el az ihletet... ja és felejtsük már el azt a rohadt zónát, csak kapjuk belőle a pontokat... Webster meg Rolle amúgyis alkalmatlan arra, hogy megbízhatón játssza meg a saját zónáját...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Azért ez a meccs nem érte meg a 3000 forint taxiköltséget.
...csak ide. Faszom o-line. Bye week után mindenki jön, ugye?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nem boldogít, de talán ennél szarabb teljesítmény nem jöhet már


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
ne már!
szted tényleg a D-n ment el ez a meccs??
yooker
nem ezt írtam, de ők is szarok voltak. az O-ra meg már kevés ez a jelző 😕kristof
az elsőt benézték, az rendben!
a 2.-nál nagyon jó helyzetből jöhetett eleve a Cin!
így lett 14-0! utána voltak stoppok amik után feljöhettünk volna. ha az off. nem teljesen töketlen!AB fumbli és a többi...
én sem mondom hogy sztárok voltak, de meccsben tartottak minket!
de tényleg felesleges agyalni ezen, össze kell kapnia magát mindenkinek és kész!
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Azt nem értem, hogy fejben hova tűntek. Tynes rossz helyre teszi le a labdát! WTF! Ez egyértelműen azt jelenti, hogy nem is figyeltek igazán a meccsre. Cruz is olyan labdát ejt el, ami szinte hihetetlen. Eli meg a tavaly előtti önmagát hozta, annyira szar döntéseket hozott. Minden a fejben dőlt el. Az első TD-jüket Dalton Green mögé dobta, erre Brown elkúrja a zónáját. Komolyan, mintha direkt csinálták volna. Csak ne ilyen lélektelenül játszottak volna, akkor könnyebb elviselni még az ilyen sima nagyarányú zakót is.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ne már!
szted tényleg a D-n ment el ez a meccs??
yooker
nem ezt írtam, de ők is szarok voltak. az O-ra meg már kevés ez a jelző 😕
több mint 11 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
a D tartott amíg lehetett!yooker
ja, azért vezettek 14-0-ra az első két drive után.kristof
ne már!
szted tényleg a D-n ment el ez a meccs??
yooker
mert szted csináltak bármi értékelhetőt a meccs során? szépen lesüllyedtek az offense szintjére
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
a D tartott amíg lehetett!yooker
ja, azért vezettek 14-0-ra az első két drive után.kristof
ne már!
szted tényleg a D-n ment el ez a meccs??