New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet választani ki legyen Brown "utódja"Asbee
részemről addai. egy manninggel már működött...
noel
Azt hiszem ő volt workouton, de távozott is. Hightower lehet érdekes, hogyha egészséges. Ryan Grant korábban játszott nálunk. Talán Slaton is okés lenne. Még azt nem tudom mi a helyzet Torainnel, ő is sérült? Bár majd egy Redskins fan megmondja ezt.Asbee
grant? mikor? amúgy nagyon lutri ez, én azért voksolok addai mellett, mert neki legalább van néhány yard a lábában tavalyról. nem sok, de van. a múlt heti workout után nem találok róla hírt. lehet, hogy beszélgetnek, nem?noel
Grant itt kezdte 2005-ben és a 2007-es szezon előtt lett trade-elve.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
az Atl és a Bal talán nem lesz olyan motivált ellenünk, mint amennyire nekünk kell majd az eredmény, azok könnyebb meccsek lehetnek. Bár az jó lenne, ha az Atlanta ellen a bye weekért küzdenénk, de nem így lesz. gyurczi
Ha nem verjük csütörtökön a Saintst (utána meg a Pantherst, amire sajna szintén van esély), akkor nagyon motiváltak leszünk ellenetek a #1-ért.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Lehet választani ki legyen Brown "utódja"Asbee
részemről addai. egy manninggel már működött...
noel
Azt hiszem ő volt workouton, de távozott is. Hightower lehet érdekes, hogyha egészséges. Ryan Grant korábban játszott nálunk. Talán Slaton is okés lenne. Még azt nem tudom mi a helyzet Torainnel, ő is sérült? Bár majd egy Redskins fan megmondja ezt.Asbee
grant? mikor? amúgy nagyon lutri ez, én azért voksolok addai mellett, mert neki legalább van néhány yard a lábában tavalyról. nem sok, de van. a múlt heti workout után nem találok róla hírt. lehet, hogy beszélgetnek, nem?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet választani ki legyen Brown "utódja"Asbee
részemről addai. egy manninggel már működött...
noel
Azt hiszem ő volt workouton, de távozott is. Hightower lehet érdekes, hogyha egészséges. Ryan Grant korábban játszott nálunk. Talán Slaton is okés lenne. Még azt nem tudom mi a helyzet Torainnel, ő is sérült? Bár majd egy Redskins fan megmondja ezt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Lehet választani ki legyen Brown "utódja"Asbee
részemről addai. egy manninggel már működött...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet választani ki legyen Brown "utódja":

1. Tim Hightower
2. Ryan Grant
3. Steve Slaton
4. Thomas Jones
5. Joseph Addai
6. Mewelde Moore
7. Cadillac Williams
8. Tyrell Sutton
9. Ryan Torain
10. Maurice Morris
11. Rock Cartwright
12. Dimitri Nance
13. Lonyae Miller
14. Jerious Norwood
15. Sammy Morris
16. Chester Taylor
17. Deji Karim
18. Lorenzo Booker
19. Kregg Lumpkin
20. Xavier Omon
21. Harvey Unga
22. Kareem Huggins
23. Davin Meggett
24. Herb Donaldson
25. Chad Spann


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Mondjuk ha az O visszatér az átlag 29-30 ponthoz, ez a D a sok benyelt bigplay ellenére a tudása alapján nem fog nagyon 25 pont felett kapni. Így az előttünk álló 5 meccset nézve a Skins ellen ha 30 pont felett teljesít az O, akkor az elég lehet. A Saints ellen szintén kelleni fog a 30 feletti pont a győzelemhez. Azt már korábban is írtam, hogy az Atl és a Bal talán nem lesz olyan motivált ellenünk, mint amennyire nekünk kell majd az eredmény, azok könnyebb meccsek lehetnek. Bár az jó lenne, ha az Atlanta ellen a bye weekért küzdenénk, de nem így lesz. gyurczi
Meg sztem az Atlanta és a Baltimore is elég kedvező matchup nekünk. A Saints viszont kurvára nem, egyetlen esélyünk, h a szar védelmük miatt esetleg megnyerünk ellenük egy pontháborút, de Brees magasan a legkellemetlenebb QB számunkra ezekkel a villámpasszaival, nem hiszem h ellene sikerül kitalálnunk vmit.Szesze
Brees azért idén magához képest elég sok labdát ad el, ez a javunkra válhat. Meg azért New Yorkban más lesz, mint a dome-ban.Asbee
Én is megnézem majd Drew-papát a decemberi New York-ban milyen dobásokat produkál. Ez nem fűtött csarnok lesz
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk ha az O visszatér az átlag 29-30 ponthoz, ez a D a sok benyelt bigplay ellenére a tudása alapján nem fog nagyon 25 pont felett kapni. Így az előttünk álló 5 meccset nézve a Skins ellen ha 30 pont felett teljesít az O, akkor az elég lehet. A Saints ellen szintén kelleni fog a 30 feletti pont a győzelemhez. Azt már korábban is írtam, hogy az Atl és a Bal talán nem lesz olyan motivált ellenünk, mint amennyire nekünk kell majd az eredmény, azok könnyebb meccsek lehetnek. Bár az jó lenne, ha az Atlanta ellen a bye weekért küzdenénk, de nem így lesz. gyurczi
Meg sztem az Atlanta és a Baltimore is elég kedvező matchup nekünk. A Saints viszont kurvára nem, egyetlen esélyünk, h a szar védelmük miatt esetleg megnyerünk ellenük egy pontháborút, de Brees magasan a legkellemetlenebb QB számunkra ezekkel a villámpasszaival, nem hiszem h ellene sikerül kitalálnunk vmit.Szesze
Brees azért idén magához képest elég sok labdát ad el, ez a javunkra válhat. Meg azért New Yorkban más lesz, mint a dome-ban.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mondjuk ha az O visszatér az átlag 29-30 ponthoz, ez a D a sok benyelt bigplay ellenére a tudása alapján nem fog nagyon 25 pont felett kapni. Így az előttünk álló 5 meccset nézve a Skins ellen ha 30 pont felett teljesít az O, akkor az elég lehet. A Saints ellen szintén kelleni fog a 30 feletti pont a győzelemhez. Azt már korábban is írtam, hogy az Atl és a Bal talán nem lesz olyan motivált ellenünk, mint amennyire nekünk kell majd az eredmény, azok könnyebb meccsek lehetnek. Bár az jó lenne, ha az Atlanta ellen a bye weekért küzdenénk, de nem így lesz. gyurczi
Meg sztem az Atlanta és a Baltimore is elég kedvező matchup nekünk. A Saints viszont kurvára nem, egyetlen esélyünk, h a szar védelmük miatt esetleg megnyerünk ellenük egy pontháborút, de Brees magasan a legkellemetlenebb QB számunkra ezekkel a villámpasszaival, nem hiszem h ellene sikerül kitalálnunk vmit.
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Mondjuk ha az O visszatér az átlag 29-30 ponthoz, ez a D a sok benyelt bigplay ellenére a tudása alapján nem fog nagyon 25 pont felett kapni. Így az előttünk álló 5 meccset nézve a Skins ellen ha 30 pont felett teljesít az O, akkor az elég lehet. A Saints ellen szintén kelleni fog a 30 feletti pont a győzelemhez. Azt már korábban is írtam, hogy az Atl és a Bal talán nem lesz olyan motivált ellenünk, mint amennyire nekünk kell majd az eredmény, azok könnyebb meccsek lehetnek. Bár az jó lenne, ha az Atlanta ellen a bye weekért küzdenénk, de nem így lesz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Underdogok voltunk, simán nyertünk. Igazi midseason történet. Azt nem szeretem az ilyen sima győzelmekben, hogy mindenhol felmegy az ázsiónk, esélyesek leszünk, aztán a következő meccsen szar játékkal kikapunk egy esélytelenebb csapattól. A következő meccs lesz az igazi must win. Nem kellene nyílttá tenni a csoportot. Ráadásul egy jobban futó csapat ellen egy sokkal nehezebb meccs lesz.gyurczi
hát ennél csak nehezebb lehet az biztos, de azért nem kell extra teljesítmény a Redskins legyőzéséhez, mivel a védelmük könnyen sebezhető így elég lenne egy átlagos offense játék is, mert a futójátékuk csak addig lehet tényező amíg ők vezetnek. Persze az első meccsen se jött össze az átlagos O, így nyilván én is tartok a meccstől, de a POhoz az ilyen meccseket muszáj hozni.
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Underdogok voltunk, simán nyertünk. Igazi midseason történet. Azt nem szeretem az ilyen sima győzelmekben, hogy mindenhol felmegy az ázsiónk, esélyesek leszünk, aztán a következő meccsen szar játékkal kikapunk egy esélytelenebb csapattól. A következő meccs lesz az igazi must win. Nem kellene nyílttá tenni a csoportot. Ráadásul egy jobban futó csapat ellen egy sokkal nehezebb meccs lesz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Dicsérjük meg Gibride-ot is. Elején fake end around, amiből majdnem TD lett, utána volt egy pistol formation majd egy full house is. Kegyetlen nagy energiával játszott a csapat és nincs mese ezt a formát át kell menteni jövő hétre is! Úgy látszik eddigi tavalyi PO ellenfeleknek nem megy ellenünk 😀 Egy futót viszont sürgősen kukáznunk kell...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Na most tustam vegignezni a meccset, szuper, volt, grat DEF és OFF nak egyarant, érdekes volt látni GB hogy leszedte a hosszu passzolas lehetoseget de igy is osszejott, Blackburn ohh yeahHypofx
Blackburn eléggé ihletett állapotban játszott, fura ez a csávó, általában labda közelében nincs, néha meg olyan meccsei vannak mintha elit lenne 😊

egyébként Fewell előtt le a kalappal, kurva jó game-plant rakott össze. (mondjuk kicsit rá is igaz amit Blackburnre mondtam, csak nála szerencsére sokkal jobb a jó meccsek aránya😊
több mint 11 éve
Hypofx 310
Na most tustam vegignezni a meccset, szuper, volt, grat DEF és OFF nak egyarant, érdekes volt látni GB hogy leszedte a hosszu passzolas lehetoseget de igy is osszejott, Blackburn ohh yeah

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
erről van szó kérem, tudunk mi ilyet is, ha akarunk. eli szuper, pass protection kiváló, védelem az egy big playt eltekintve konstans masszív és motivált, futójáték *****
egyedül ez aggaszt: Andre Brown broke his fibula later in the game.
jusssipekka
szárkapocscsont? az gyanús IR!ironroy
Hát akkor innentől Wilson mégis megkapja a lehetőséget már idén. Szerencsére Bradshaw nagyon jó volt most, szemlátomást az ő sérülése nagyon sokat javult a bye week alatt (ettől függetlenül azért nem mernék rá mérget venni, h nem sérül rá előbb-utóbb, úgyh nem kizárt, h a szezon végére már Wilson lesz az elsőszámú RB, ha nem is olyan úton ahogy sokan várták)
A meccsen egyébként kb hibátlan teljesítményt nyújtottunk, amikor így játszunk akkor bárkit megverünk. Fene se gondolta, h ez lesz az utóbbi meccsek bénázásai után, azt mindenesetre nem lehet ránk fogni, h túl kiegyensúlyozottak lennénk 😊
Jövő heti meccs kulcsfontosságú, ha megnyerjük akkor nagyon nagy lépést teszünk a csopgyőzelem és ezzel a PO felé.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
erről van szó kérem, tudunk mi ilyet is, ha akarunk. eli szuper, pass protection kiváló, védelem az egy big playt eltekintve konstans masszív és motivált, futójáték *****
egyedül ez aggaszt: Andre Brown broke his fibula later in the game.
jusssipekka
szárkapocscsont? az gyanús IR!
több mint 11 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
erről van szó kérem, tudunk mi ilyet is, ha akarunk. eli szuper, pass protection kiváló, védelem az egy big playt eltekintve konstans masszív és motivált, futójáték *****
egyedül ez aggaszt: Andre Brown broke his fibula later in the game.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 11. forduló


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igazából azt várom, hogy a gyengélkedő futójáték miatt mikor vetjük be végre Wilson... Asbee
úgy érzem hogy ha eddig nem használtuk igazán, akkor a bajnokság ezen szakaszában (hacsak nincsenek sérülések)
akkor már nem kezdjük el többet játszatni. Bradshaw és Brown lesznek használva továbbra is!


yooker
Ez biztosan így lesz és nálunk ebben semmi meglepő nincs is. Jövőre már meghatározó szerepe lehet Wilsonnak és nem hiszem h különösebben frusztrált lenne, mások sem kaptak ennél komolyabb szerepet nálunk első évükben, gondolom ő is tisztában volt vele, h ez így lesz vele is.Szesze
Nicks első évében 790 yard + 6 TD. JPP-nek is úgy emlékszem voltak meccsei, mikor 25-30 snapet megkapta. Giants online-on mondták még és az tökre igaz, hogy a mi nagy előnyünk és Wilson nagy hátránya, hogy jól teljesít Andre Brown. Mikor még kidőlt Bradshaw, mindenki Wilsont várta, de helyette Brown jött. Igaz az is elhangzott, hogy Wilson azért rendesen fejlődik a kezdés óta, így akár több szerepet is kaphat végre. Elsősorban passzjátékoknál van problémája blitzek felvételénél.
én meg arra lennék kíváncsi hogy hogyan fog feltámadni a támadójátékunk!?

a kulcs szvsz a pass prot. lesz a GB ellen! azért eshetett ennyire vissza a passz játék, mert Elinak meccsről-meccsre egyre kevesebb ideje volt paszolni (főleg amióta Diehl visszakerült), az elkapóknak elszakadni, stb!
+ jobb lenne most nem hátrányból játszani hogy kicsit nyomhassuk a futást is...

yooker
Mondjuk elmúlt meccsekhez képest tuti javulunk már valamit. Egyszerűen nem tudom már elképzelni, hogy ennyire jó támadó egységgel sorozatosan ennyire szarul játsszunk. Én még védelemre leszek kíváncsi nagyon. Osi már most azt nyilatkozta, hogy ne várjunk sok sacket, meg GB rövid passzokra megy majd rá. Hát van benne valami. Tavaly alapszakasz meccsünkön a cornerbackek elég távol álltak fel az elkapóktól, figyelve a nagy játékokra. Ráadásul Amukamara rendszeresen így áll fel...Csak egy slant kell és a CB-nek már csak a tackle-re maradt ideje. Futásban szerencsére nem klasszisok, de azért Starks is képes fontos yardokat hozni!Asbee
Azért WR poszton könnyebb csapatba kerülni, mint mondjuk RB-ként, JPP pedig ahhoz képest, h mekkora tehetség volt már első évében is kifejezetten kevés lehetőséget kapott. (ahogy anno pl Tuck is így volt). Mivel Brown tényleg bevált így nem indokolt Wilson kezdőbe állítása. Neki jövőre lesz komoly szerepe.
A GB elleni pass protectionben sokat segíthet azért, h Matthews sérült.. én eléggé adok-kapok meccsre számítok.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Mondjuk elmúlt meccsekhez képest tuti javulunk már valamit. Egyszerűen nem tudom már elképzelni, hogy ennyire jó támadó egységgel sorozatosan ennyire szarul játsszunk....Asbee
pont ezért gondolom azt hogy a pass. prot lesz a kulcs ,mivel a támadók többi része elit, a fal az ami tavaly és az idény elején erőn felül teljesített! nagyon kellene megint ez tőlük!és itt most nem kényelmes zsebben nézelődős védelemre gondolok , hanem annyi időre amennyit tavaly is kapott Eli!

a védelem meg szerezze meg a labdát párszor, nekem az is elég sack helyett! 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából azt várom, hogy a gyengélkedő futójáték miatt mikor vetjük be végre Wilson... Asbee
úgy érzem hogy ha eddig nem használtuk igazán, akkor a bajnokság ezen szakaszában (hacsak nincsenek sérülések)
akkor már nem kezdjük el többet játszatni. Bradshaw és Brown lesznek használva továbbra is!


yooker
Ez biztosan így lesz és nálunk ebben semmi meglepő nincs is. Jövőre már meghatározó szerepe lehet Wilsonnak és nem hiszem h különösebben frusztrált lenne, mások sem kaptak ennél komolyabb szerepet nálunk első évükben, gondolom ő is tisztában volt vele, h ez így lesz vele is.Szesze
Nicks első évében 790 yard + 6 TD. JPP-nek is úgy emlékszem voltak meccsei, mikor 25-30 snapet megkapta. Giants online-on mondták még és az tökre igaz, hogy a mi nagy előnyünk és Wilson nagy hátránya, hogy jól teljesít Andre Brown. Mikor még kidőlt Bradshaw, mindenki Wilsont várta, de helyette Brown jött. Igaz az is elhangzott, hogy Wilson azért rendesen fejlődik a kezdés óta, így akár több szerepet is kaphat végre. Elsősorban passzjátékoknál van problémája blitzek felvételénél.
én meg arra lennék kíváncsi hogy hogyan fog feltámadni a támadójátékunk!?

a kulcs szvsz a pass prot. lesz a GB ellen! azért eshetett ennyire vissza a passz játék, mert Elinak meccsről-meccsre egyre kevesebb ideje volt paszolni (főleg amióta Diehl visszakerült), az elkapóknak elszakadni, stb!
+ jobb lenne most nem hátrányból játszani hogy kicsit nyomhassuk a futást is...

yooker
Mondjuk elmúlt meccsekhez képest tuti javulunk már valamit. Egyszerűen nem tudom már elképzelni, hogy ennyire jó támadó egységgel sorozatosan ennyire szarul játsszunk. Én még védelemre leszek kíváncsi nagyon. Osi már most azt nyilatkozta, hogy ne várjunk sok sacket, meg GB rövid passzokra megy majd rá. Hát van benne valami. Tavaly alapszakasz meccsünkön a cornerbackek elég távol álltak fel az elkapóktól, figyelve a nagy játékokra. Ráadásul Amukamara rendszeresen így áll fel...Csak egy slant kell és a CB-nek már csak a tackle-re maradt ideje. Futásban szerencsére nem klasszisok, de azért Starks is képes fontos yardokat hozni!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
én meg arra lennék kíváncsi hogy hogyan fog feltámadni a támadójátékunk!?

a kulcs szvsz a pass prot. lesz a GB ellen! azért eshetett ennyire vissza a passz játék, mert Elinak meccsről-meccsre egyre kevesebb ideje volt paszolni (főleg amióta Diehl visszakerült), az elkapóknak elszakadni, stb!
+ jobb lenne most nem hátrányból játszani hogy kicsit nyomhassuk a futást is...
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Igazából azt várom, hogy a gyengélkedő futójáték miatt mikor vetjük be végre Wilson... Asbee
úgy érzem hogy ha eddig nem használtuk igazán, akkor a bajnokság ezen szakaszában (hacsak nincsenek sérülések)
akkor már nem kezdjük el többet játszatni. Bradshaw és Brown lesznek használva továbbra is!


yooker
Ez biztosan így lesz és nálunk ebben semmi meglepő nincs is. Jövőre már meghatározó szerepe lehet Wilsonnak és nem hiszem h különösebben frusztrált lenne, mások sem kaptak ennél komolyabb szerepet nálunk első évükben, gondolom ő is tisztában volt vele, h ez így lesz vele is.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Igazából azt várom, hogy a gyengélkedő futójáték miatt mikor vetjük be végre Wilson... Asbee
úgy érzem hogy ha eddig nem használtuk igazán, akkor a bajnokság ezen szakaszában (hacsak nincsenek sérülések)
akkor már nem kezdjük el többet játszatni. Bradshaw és Brown lesznek használva továbbra is!