New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
a D tartott amíg lehetett!yooker
ja, azért vezettek 14-0-ra az első két drive után.kristof
ne már!
szted tényleg a D-n ment el ez a meccs??
yooker
mert szted csináltak bármi értékelhetőt a meccs során? szépen lesüllyedtek az offense szintjére
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
a D tartott amíg lehetett!yooker
ja, azért vezettek 14-0-ra az első két drive után.kristof
ne már!
szted tényleg a D-n ment el ez a meccs??
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a D tartott amíg lehetett!yooker
ja, azért vezettek 14-0-ra az első két drive után.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
na ezt a mai meccset elemezze vki értelmesen, higgadt fejjel, mert nekem sajnos nem megyjusssipekka
sok mindent lehetne szidni, de mégis leginkább a labdavesztéseken ment el! a 2. félidő elején szépen elkezdtünk jönni aztán AB fumbli...
a D tartott amíg lehetett!
több mint 11 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
na ezt a mai meccset elemezze vki értelmesen, higgadt fejjel, mert nekem sajnos nem megy
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
nightboyt telefonon sem érem el. pánikterv, valaki?noel
Sztem menjünk. Hozz notebook-ot, a többit meglátjuk.
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
nightboyt telefonon sem érem el. pánikterv, valaki?
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 10. forduló


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ezzel csináltunk helyet Will Hillnek és Rolle megy nickelbe. balu10
igen, őt aktiváltuk.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Coe IR-re(hamstring injury) került... úgy néz ki az a múlt heti fake field goal tackle (úgy tudom ő volt) elég volt egész szezonra!ironroy
Hát őszintén szólva nem bánom. Rendkívül gyengén játszott. A Dallas ellen is ő volt az egyik hibás, amikor 5 centin múlt a zakó...és hát az első fordulót egy ideig nem felejtjük el.

Szerintem ezzel csináltunk helyet Will Hillnek és Rolle megy nickelbe.

több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Coe IR-re(hamstring injury) került... úgy néz ki az a múlt heti fake field goal tackle (úgy tudom ő volt) elég volt egész szezonra!
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Vasárnap lesz meccsnézés?salander
lesz!yooker
Nightboy írta fb-re, hogy úgy néz ki, nem fog tudni jönni vasárnap. Holnap délutánig derül ki. Készüljünk erre a verzióra is.

(laptop kell meg game pass!)G-men
ha minden kötél szakad, $25 a heti előfizu, notebookom meg van. azért megvárom még, hogy mit jelez nightboy.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
sztem Greshamre kell majd nagyon figyelni a TE-k ellen szarok vagyunk. az meg h, jó a fal túlzás, kevés sacket engedtek de az interior rész elég fos, sok nyomást engednek, a Bengalsban pedig ott van egy bizonyos Geno Atkins (szvsz a liga egyik, ha nem legjobb 4-3as DT-je) én azért nem szívesen állnék oda...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Greennek tuti nagy meccse lesz, párszor csúnyán megszivatja majd Webstert. Rolle meg sajna nem képes besegíteni...

Ja és kis segélykiáltás: szakdoga megszivatott most kicsit, így ha valakinek kedve támad hozzá, írhat egy beharangozót Bengals-ról, ami kikerül majd blogra. Igencsak örülnék neki 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A Bengals-nál sztem Greent kell igazán megfogni. Aki rajta kívül még használható célpontja Daltonnak, az Hawkins a slotban. Nagyon gyors játékos, Hosley-nak jó kis feladat lesz. A futójátékuk nem vmi hatékony, ha ők is szétfutnak minket, akkor komoly gond van a run D-vel.
D oldalról a pass-rush-uk nem rossz sztem (belülről Atkins, endből Johnson veszélyesek). Tekintve h az O-line-unk inkább pass-blockban jeleskedik, sztem tartani tudjuk őket.
Papíron hozható meccs, de az off-tól több kell mindenképp.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Hát ha az offense ezen a meccsen is szar lesz akkor komolyan elkezdhetünk aggódni.. a Bengals pass-rush elvileg nem túl erős, a mi falunk pedig passz ellen kifejezetten jó, ergo a passzjátékunknak működnie kéne. Ha nem így lesz az igen nagy csalódás lenne és komolyabb kérdéseket vetne fel.
Védekezésben fontos lesz, h a DL tartsa a jó formáját amit az utolsó pár meccsen bemutatott, mert ha nem tartjuk kellően nyomás alatt Daltont akkor Green-t egész biztos, h mi sem fogjuk tudni levédekezni.
Elég kedvező matchup nekünk a Bengals így első ránézésre, de az utóbbi meccsek gyenge játéka miatt meglepődnék ha könnyed és jó produkcióval állnánk elő. Szenvedős/bosszankodós meccsre számítok és nem adok több esélyt magunknak 55-60%nál.Szesze
lehengerlő támadójáték nem várható, de egy elfogadható teljesítmény mindenképpen.a deff pedig hozzáteszi majd amit kell... 😊
tényleg szoros eredmény a valószínűbb de a vége win kell hogy legyen!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Hát ha az offense ezen a meccsen is szar lesz akkor komolyan elkezdhetünk aggódni.. a Bengals pass-rush elvileg nem túl erős, a mi falunk pedig passz ellen kifejezetten jó, ergo a passzjátékunknak működnie kéne. Ha nem így lesz az igen nagy csalódás lenne és komolyabb kérdéseket vetne fel.
Védekezésben fontos lesz, h a DL tartsa a jó formáját amit az utolsó pár meccsen bemutatott, mert ha nem tartjuk kellően nyomás alatt Daltont akkor Green-t egész biztos, h mi sem fogjuk tudni levédekezni.
Elég kedvező matchup nekünk a Bengals így első ránézésre, de az utóbbi meccsek gyenge játéka miatt meglepődnék ha könnyed és jó produkcióval állnánk elő. Szenvedős/bosszankodós meccsre számítok és nem adok több esélyt magunknak 55-60%nál.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
vasárnapi meccsről még nem sok szó esett!
egy olyan csapat az ellenfél aki nem tartozik az elit csapatok közé, de bármikor okozhat azért meglepetést..
sztem tökéletes nekünk arra hogy kicsit helyre kerüljenek a dolgok! egyértelműen esélyesek vagyunk, de nehéz lesz!most (ellentétben a Steelers-vel vagy Dallas-val) várhatóan tényleg hatékonyabb lesz az off.!(közepes pass&run D a Bengals)
itt lenne az ideje hogy Eli is megnyugtasson minket egy igazán jó meccsel!
ez még mindig nem egy Must Win meccs, de
gondolom mindenki nyugodtabb lenne ha pl. magabiztosan nyernénk.. 😊
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nicksnek megint bedagadt a térde. Lehet jobb lenne erre a meccsre jegelni,utána meg ott a bye week. Messze van a tavalyi önmagától, látszik rajta h sérüléssel küzd és a szezon 2. felében nagy szükségünk lesz a jó teljesítményére.Szsziszka
lement a duzzanat, játszani fog vasárnap.
Blackburn is így készül.

Kenny és Jaquain még pihennek, csak a bye után térnek vissza.

Snee viszont kérdéses vasárnap, így lehet, Diehl lesz a RG és Locklear a RT. Jó lenne, ha Diehl mutatna vmit, mert a múlt héten kábé a 3rd down-ok fele rajta ment el, hogy nem sikerült.
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Vasárnap lesz meccsnézés?salander
lesz!yooker
Nightboy írta fb-re, hogy úgy néz ki, nem fog tudni jönni vasárnap. Holnap délutánig derül ki. Készüljünk erre a verzióra is.

(laptop kell meg game pass!)
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Vasárnap lesz meccsnézés?salander
lesz!
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Vasárnap lesz meccsnézés?
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Nicksnek megint bedagadt a térde. Lehet jobb lenne erre a meccsre jegelni,utána meg ott a bye week. Messze van a tavalyi önmagától, látszik rajta h sérüléssel küzd és a szezon 2. felében nagy szükségünk lesz a jó teljesítményére.Szsziszka
nem is értem miért erőltették eddig ha nem teljesen ok.
nyilván az ő gyengélkedésének is köze van ahhoz hogy erősen akadozik most az off!
vannak még bevethető emberek egy messze nem 100%-os Nicksnél tuti nem lennének rosszabbak...
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nicksnek megint bedagadt a térde. Lehet jobb lenne erre a meccsre jegelni,utána meg ott a bye week. Messze van a tavalyi önmagától, látszik rajta h sérüléssel küzd és a szezon 2. felében nagy szükségünk lesz a jó teljesítményére.
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Közbe utánagondolva "remek" két hetet zárt az NFC East 1-7-es mérleggel... balu10
minden 2 hét lehet ilyen, ha mi nyerjük azt az egyet 😊Szesze
pont ezt akartam én is írni, hogy de legalább az 1 w az mi voltunk!

btw én azt sem ellenzem, ha idén mi jutunk be 7-9-es mérleggel a PO-ba...