New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért Bradshaw csak 100 yard felett futott.

Dan Snyder meg igazi gentleman. Dehát nem csodálom, hogy az elmúlt "sikeres" évei után ennyi frusztráció gyűlt össze benne... 😊Asbee
Mara viszont kedves úriember. 😛 A cap büntit javarészt neki köszönhetjük. Ismerve Snydert inkább a lóvé a frusztráció igazi oka..
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk Tynes-t nem hibáztatom, idén igen korrektül teljesít. Ha pedig berúgja, teljesen más meccshelyzet


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért Bradshaw csak 100 yard felett futott.

Dan Snyder meg igazi gentleman. Dehát nem csodálom, hogy az elmúlt "sikeres" évei után ennyi frusztráció gyűlt össze benne... 😊Asbee
Igazán sok kicsi dolgokon ment el az egész meccs. Volt Elinek 2 olyan 40+-os passzkísérlete, ami centiken múlt (abból az egyik sima TD lett volna), volt Cruz és Nicks drop is, ráadásul mindkettő Red Zoneban. Volt kihagyott Tynes FG, amit ne felejtsünk, hiszen 1 pontal kaptunk ki! Az utolsó driveban pedig 2 nagy Beatty hiba.

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Mondjuk az már az utolsó negyedben volt (asszem ráadásul utolsó drive), szóval nem azon múlt. És RGIII nem csinált semmi extrát a meccsen. Volt 1 jó futása, amikor JPP nagyon megette a faket, e mellett volt egy fumblija, amiből TD-t csináltak.balu10
Pontosan. És ez jó. Mert ha kell, tud extrát nyújtani. Ő előtte az irányítóinknak mindíg extrát kellett nyújtani, hogy egyáltalán meccsben maradjunk. Általában elfelejtik, hogy mi tulajdonképpen futó csapat vagyunk, és hogy ez az offense itt tart, abban Morrisnak legalább akkora szerepe van, mint RG3-nak. Hab a tortán, hogy ő is rookie. RG3 zsenije abban rejlik, hogy bármit képes megcsinálni, és kurvára hideg fejjel... Biztos vagyok benne, hogy ez a meccs mindenképpen szoros lett volna, ha több a pont akkor is. Nem biztos hogy nyertünk volna, de max 3 pont különbséget adok. Most azért kaptatok ki, mert Eli nem tudta kihasználni a secondarynk impotenciáját, Bradshaw pedig meg lett fogva. A red zone-ban mindenképp.apeszos
Én is erről beszélek, hogy ment végig a nagy hype, meg megy a meccs után is, pedig ma tényleg nem nyújtott olyan óriási extrát, mert nem volt rá szükségetek. 200 yard felett futottatok és egyszerűen nem volt szükség arra, hogy extrát nyújtson.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért Bradshaw csak 100 yard felett futott.

Dan Snyder meg igazi gentleman. Dehát nem csodálom, hogy az elmúlt "sikeres" évei után ennyi frusztráció gyűlt össze benne... 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igazából illett volna több pontot szerezni. De azt se feledjük h meccs közben kellett változtatni támadófalonAsbee
Mondjuk az már az utolsó negyedben volt (asszem ráadásul utolsó drive), szóval nem azon múlt. És RGIII nem csinált semmi extrát a meccsen. Volt 1 jó futása, amikor JPP nagyon megette a faket, e mellett volt egy fumblija, amiből TD-t csináltak.balu10
Pontosan. És ez jó. Mert ha kell, tud extrát nyújtani. Ő előtte az irányítóinknak mindíg extrát kellett nyújtani, hogy egyáltalán meccsben maradjunk. Általában elfelejtik, hogy mi tulajdonképpen futó csapat vagyunk, és hogy ez az offense itt tart, abban Morrisnak legalább akkora szerepe van, mint RG3-nak. Hab a tortán, hogy ő is rookie. RG3 zsenije abban rejlik, hogy bármit képes megcsinálni, és kurvára hideg fejjel... Biztos vagyok benne, hogy ez a meccs mindenképpen szoros lett volna, ha több a pont akkor is. Nem biztos hogy nyertünk volna, de max 3 pont különbséget adok. Most azért kaptatok ki, mert Eli nem tudta kihasználni a secondarynk impotenciáját, Bradshaw pedig meg lett fogva. A red zone-ban mindenképp.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Igazából illett volna több pontot szerezni. De azt se feledjük h meccs közben kellett változtatni támadófalonAsbee
Mondjuk az már az utolsó negyedben volt (asszem ráadásul utolsó drive), szóval nem azon múlt. És RGIII nem csinált semmi extrát a meccsen. Volt 1 jó futása, amikor JPP nagyon megette a faket, e mellett volt egy fumblija, amiből TD-t csináltak.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából illett volna több pontot szerezni. De azt se feledjük h meccs közben kellett változtatni támadófalon


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Jo kis meccs volt, siman nyerheto lett volna, Def nem tudot lepest tartani RGIIIvel. Viszont ez a nagy hypolas mar kicsit unalmas, tudom mindig kellenek a hosok, de ami most megy RGIII korul kicsit nevetseges, persze jol jatszik furge ezt nem vitatom, de ugyan az a hos gyartas van mint Tebow-nal vagy Vikcnel aztan hol is vannak??

Mindegy NFL nek kellenek a hosok igy most csinaltak maguknak egyet. NFL.com on is Superstar performance ...stb, hagyjuk mar....Hypofx
RGIII jelenleg jobb mint Tebow valaha lehetne (NFL-ben) és jobb mint a mostani Vick sokkal. Nagyon nehéz jól levédekezni, ha megy neki nehéz megállítani ezt a Washingtont, főleg ha a D-jük kevés ponton tartja az ellenfelet. Persze hogy nagyobb hypeot kap mint amit megérdemelne de ez az NFL, mindig mindent eltúloznak.

Csak az összefoglalót láttam az NFL.comon (a meccs majd este) de így látatlanban is inkább a 16 szerzett pont ami miatt kikaptatok nem a 17 kapott.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Hypofx 310
Jo kis meccs volt, siman nyerheto lett volna, Def nem tudot lepest tartani RGIIIvel. Viszont ez a nagy hypolas mar kicsit unalmas, tudom mindig kellenek a hosok, de ami most megy RGIII korul kicsit nevetseges, persze jol jatszik furge ezt nem vitatom, de ugyan az a hos gyartas van mint Tebow-nal vagy Vikcnel aztan hol is vannak??

Mindegy NFL nek kellenek a hosok igy most csinaltak maguknak egyet. NFL.com on is Superstar performance ...stb, hagyjuk mar....

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Giants kifejezetten utálja, ha nem kell küzdeni a playofffba jutásért. Hányszor írták már ezt a csapatot le kb. ilyentájt? És hányszor cáfoltak meg mindenkit? Na ugye. A tehetség megvan, A QB az egyik legjobb, a sorsolás nem egyszerű, de a Saints meccs például kapásból hozható, mert a Giantsnek is immár nagy a tét, és idén szvsz jobb csapat mint Breesék.

Tényleg nem értem ezt a negatív hozzáállást.
iktriad
Az csak az első tiszta ideg reakcióm volt. Most belegondolva lehet ebből PO, de nyerni kell az összes meccset. A csapatban benne van, ahogy a mai győzelem is benne volt, de egy kicsit több szerencse is kell hozzá. 10-6-al is be kellene, hogy férjünk, mert az NFC mérlegünk elég jó és a GB, Tampa, SF ellen jobbak vagyunk, mert vertük őket. balu10
Na látod.
És egyébként teljesen normális, hogy egy Jaguars fan önt önbizalmat egy Giants szimpatizánsba.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Mi az hogy elment a szezon? Már ne haragudj, de van még 4 meccs. Előzetesen meg kár okoskodni, ha rájátszást akarunk, akkor az utolsó meccsek legtöbbjén nyerni kell, különben nagyon simán kihullanánk onnan.Asbee
Nem ment el, csak felbasztam magam, hogy így kapunk ki. Egyrészt 1 pontal, másrészt 4 percel a vége előtt 3&10 jó passz, de Beatty büntetés holding. Utána Beatty hiba, sack. A puntert felborítják (egyáltalán miért puntoltunk?) és csak 5 yardos bünti, amit nem is kérünk, pedig 4&11-re még inkább nekimentem volna, főleg tudva azt, hogy már 200 yardot kaptam futásból és van 3 perc hátra, amit ki tudnak simán futni. Ha meg nekimegyünk és nem sikerül, akkor mi van? Max 8 pont hátrány, de akkor is kb 2 perc 2 időkérés egy 8 pontos drivera, tipikus Eli feladat 😊 Azért az O ma nem volt rossz, de megint megbosszulta magát, hogy nem tudunk TD-t csinálni...

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A Giants kifejezetten utálja, ha nem kell küzdeni a playofffba jutásért. Hányszor írták már ezt a csapatot le kb. ilyentájt? És hányszor cáfoltak meg mindenkit? Na ugye. A tehetség megvan, A QB az egyik legjobb, a sorsolás nem egyszerű, de a Saints meccs például kapásból hozható, mert a Giantsnek is immár nagy a tét, és idén szvsz jobb csapat mint Breesék.

Tényleg nem értem ezt a negatív hozzáállást.
iktriad
Az csak az első tiszta ideg reakcióm volt. Most belegondolva lehet ebből PO, de nyerni kell az összes meccset. A csapatban benne van, ahogy a mai győzelem is benne volt, de egy kicsit több szerencse is kell hozzá. 10-6-al is be kellene, hogy férjünk, mert az NFC mérlegünk elég jó és a GB, Tampa, SF ellen jobbak vagyunk, mert vertük őket.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezzel el is ment a PO, fasza...

3 dolog miatt szoptunk ki:
1. nem lehet 200 millió yardot szopni futásból
2. Szar RZ offense
3. És véglegesen a Beatty holding és tökösség hiánya utána, hogy nem mentünk neki.

És az első kettőre lehet azt mondani, hogy ezen + Eli néhány homály meccsén ment el a szezon. Innen nyerni kéne mindet, de legalább 3-1, mert a Skins nem nagyon fog hibázni és nem elég az azonos mérlegbalu10
Coughlin véleménye a hszedről.

A Giants kifejezetten utálja, ha nem kell küzdeni a playofffba jutásért. Hányszor írták már ezt a csapatot le kb. ilyentájt? És hányszor cáfoltak meg mindenkit? Na ugye. A tehetség megvan, a QB még mindig az egyik legjobb, a sorsolás nem egyszerű, de a Saints meccs például kapásból hozható, mert a Giantsnek is immár nagy a tét, és idén szvsz jobb csapat mint Breesék.

Tényleg nem értem ezt a negatív hozzáállást.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mi az hogy elment a szezon? Már ne haragudj, de van még 4 meccs. Előzetesen meg kár okoskodni, ha rájátszást akarunk, akkor az utolsó meccsek legtöbbjén nyerni kell, különben nagyon simán kihullanánk onnan.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ezzel el is ment a PO, fasza...

3 dolog miatt szoptunk ki:
1. nem lehet 200 millió yardot szopni futásból
2. Szar RZ offense
3. És véglegesen a Beatty holding és tökösség hiánya utána, hogy nem mentünk neki.

És az első kettőre lehet azt mondani, hogy ezen + Eli néhány homály meccsén ment el a szezon. Innen nyerni kéne mindet, de legalább 3-1, mert a Skins nem nagyon fog hibázni és nem elég az azonos mérleg

több mint 11 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
borzasztó csalódott vagyok. futás elleni védelem duplanulla, meg úgy nagyjából az egész védelem teljesen puhának tűnt ma. az meg pláne bánt, hogy elbaszták eli és bradshaw jó meccsét.
btw a második félidőben miért nem azt játszottuk, mint az elsőben? gilbride leülhetsz. innentől sztem szopjuk a playoffot is.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Asbee nem tette be, szal én majdnem elfelejtettem, de van tippjáték is:
 giantsfootball.blog.hu/2012/12/02/tippjatek_12_fordulo_521
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
nekem már minden készen áll:
szabi holnapra kivéve,
sörök a hűtőben,
mez kikészítve

btw vasárnaptól indulhat újra a közös nézés, ha jól tévedek ismét tévés meccsünk van (22.25-kor)G-men
hát szabim az már nincs ! 😉
de inkább azért hagyom ki mert kézi eb-re utazunk holnap egyből meló után és későn érünk haza azt meg már nem bírnám éjszakázással!
de szerdán nem marad el a sör nekem se majd mellé!

tippelni nagyon nehéz mert marha két arcúak vagyunk idén
bármelyik csapatrész ugyanúgy betlizhet mint játszhat zseniálisat! de az első meccshez várhatóan hasonló lesz , szoros befutóval!

meccsnézést majd még egyeztetjük!



yooker
kézi eb: én a zágrábi vébé döntő óta nem vagyok hajlandó újra élőben nézni őket: 7 perccel a vége előtt 7 góllal vezettünk 6 ezer magyar és kb 20 francia szurkoló előtt...

A vége tudjuk, mi lett.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
skins topic is tele van rossz előérzetű fanokkal. hát, nem mi vagyunk az nfl két legoptimistább szurkolótábora, az tuti.G-men
nekünk a szezon múlik a meccsen, utána még bukhatunk egyet, de most nem😕; talán a giantsnek nem lesz olyan fontos, a redskinsből pedig mindenki átharapja legalább 3 ember torkát; nem marad nézőőőő!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Rühellem mikor nem vasárnap játszunk...Asbee
hát ez most nekem is betett rendesen, úgy néz ki nemtom nézni élőben a meccset 😕Szesze
Egész nap futkoznom kell de nem baj. Úgyse bírnám ki hogy nem nézem 😀 Bár rossz az élőérzetem...Asbee
nekem is.. ha nyernénk akkor túl hamar kerülnénk nyeregbe és ez nem a mi stílusunk 😊 nem lepne meg, ha sima zacskó lenne.. Szesze
skins topic is tele van rossz előérzetű fanokkal. hát, nem mi vagyunk az nfl két legoptimistább szurkolótábora, az tuti.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Rühellem mikor nem vasárnap játszunk...Asbee
hát ez most nekem is betett rendesen, úgy néz ki nemtom nézni élőben a meccset 😕Szesze
Egész nap futkoznom kell de nem baj. Úgyse bírnám ki hogy nem nézem 😀 Bár rossz az élőérzetem...Asbee
nekem is.. ha nyernénk akkor túl hamar kerülnénk nyeregbe és ez nem a mi stílusunk 😊 nem lepne meg, ha sima zacskó lenne..
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
nekem már minden készen áll:
szabi holnapra kivéve,
sörök a hűtőben,
mez kikészítve

btw vasárnaptól indulhat újra a közös nézés, ha jól tévedek ismét tévés meccsünk van (22.25-kor)G-men
hát szabim az már nincs ! 😉
de inkább azért hagyom ki mert kézi eb-re utazunk holnap egyből meló után és későn érünk haza azt meg már nem bírnám éjszakázással!
de szerdán nem marad el a sör nekem se majd mellé!

tippelni nagyon nehéz mert marha két arcúak vagyunk idén
bármelyik csapatrész ugyanúgy betlizhet mint játszhat zseniálisat! de az első meccshez várhatóan hasonló lesz , szoros befutóval!

meccsnézést majd még egyeztetjük!
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Rühellem mikor nem vasárnap játszunk...Asbee
hát ez most nekem is betett rendesen, úgy néz ki nemtom nézni élőben a meccset 😕Szesze
Egész nap futkoznom kell de nem baj. Úgyse bírnám ki hogy nem nézem 😀 Bár rossz az élőérzetem...Asbee
még felvételről is csak szerda este tudom megnézni és mivel jobb úgy nézni hogy nem tudom az eredményt így teljes hírzárlat lesz addig!
a jó oldala viszont az hogy szerdához már közelebb lesz a vasárnapi következő meccs! 😊

yooker
Ááá,

nekem már minden készen áll:
szabi holnapra kivéve,
sörök a hűtőben,
mez kikészítve

btw vasárnaptól indulhat újra a közös nézés, ha jól tévedek ismét tévés meccsünk van (22.25-kor)
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Rühellem mikor nem vasárnap játszunk...Asbee
hát ez most nekem is betett rendesen, úgy néz ki nemtom nézni élőben a meccset 😕Szesze
Egész nap futkoznom kell de nem baj. Úgyse bírnám ki hogy nem nézem 😀 Bár rossz az élőérzetem...Asbee
még felvételről is csak szerda este tudom megnézni és mivel jobb úgy nézni hogy nem tudom az eredményt így teljes hírzárlat lesz addig!
a jó oldala viszont az hogy szerdához már közelebb lesz a vasárnapi következő meccs! 😊