New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Egyébként a PO helyekért való küzdelemben hogy kerülhetünk a Vikings, a Berars és a Boys mögé? Nem a conf mrleg számít WC esetén, ha nincs (vagy egyenlő) az egymás elleni? balu10
úgy kerülhettek oda, hogy csak 3.ak vagytok a csoportban, ezért nem lehettek a cowboys előtt, aki viszont ő mögöttük van a conf kicker alapján, később ha nyertek kettőt (ha...), másodikak lesztek a csoportban a skins-boys miatt, ezért már a conf mérleg fog számítani.
A csoport helyeket illetően a div mérleg számít.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Egyébként a PO helyekért való küzdelemben hogy kerülhetünk a Vikings, a Berars és a Boys mögé? Nem a conf mrleg számít WC esetén, ha nincs (vagy egyenlő) az egymás elleni? balu10
előtte sztem a common games nem?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egyébként a PO helyekért való küzdelemben hogy kerülhetünk a Vikings, a Berars és a Boys mögé? Nem a conf mrleg számít WC esetén, ha nincs (vagy egyenlő) az egymás elleni?

több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
nfl.com power ranking: The New York Giants lost 34-0 in Week 15. Last year, they lost 23-10 in Week 15 behind three Eli Manning interceptions. So, of course, Big Blue will win Super Bowl XLVII.
Ennyi!

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Azért még ne temessük a szezont.. ha valakinek nem kéne azok pont mi vagyunk 😊 lehet a tavalyi évvel példálózni, de azért ne felejtsük már el, h gyakorlatilag el volt veszve a PO a Dallas elleni meccsen (én például már elküldtem a picsába Fewellt is😊 aztán az utsó pillanatban egyszerre összeállt az egész. Nem az a lényeg, h totál meggyőző játékkal juss a POba, hanem h bejuss és ott jól sikerüljön a formaidőzítés.
Természetesen nekem is vannak fenntartásaim, de azért a Ravens és az Eagles megverése simán reális cél lehet jelenleg, POban pedig biztosan nem lesznek motivációs problémáink.. a játékosállomány jó (tény, h többen eddig árnyékai korábbi önmaguknak), az edzők jók, a hátralévő két meccs egyértelműen nyerhető. Egyelőre ez a szitu 😊

(mellesleg egy ilyen nagy pofonból, mint amit most kaptunk simán jól is ki lehet jönni, ilyenkor azért mindenki megpróbál majd duplán bizonyítani sztem)Szesze
nem temettem én sem az idei szezont csak a jó PO szereplést! 😊
(bár az aggodalmaskodóbbak közé tartozom általában ez tény) , azért mert én is nyerhetőnek tartom ezt a 2 meccset, csak azt emeltem ki hogy abban a tavalyi csapatban megvoltak azok a stabil pontok akikre ha törik ha szakad minden meccsen lehetett támaszkodni és ehhez kellett "csak" a többieknek felnőni , idén ilyenek sajnos nincsenek!

Asbee: a draft/igazolás tippekhez csak annyit hogy
úgy néz ki Amuval nem igazán lehet hosszabb távon számolni mivel roppant sérülékeny ezért rövidesen az ő pótlásáról is gondoskodnunk kell...
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Tippjáték 14. forduló végeredményAsbee
na bazeg a végén ezt is elbukom 😂 😕kristof
bár ne lenne soha igazam...
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
nekem a legrosszabb forgatókönyv ez lenne:

@ BAL : W
3rd miracle at new meadowland: L

brrrr......vittore
Ez bennem is átfutott, a meccs után. Egy ígülsz fan haverom mondta a dallasi meccs után, hogy annyi mákunk volt azon a meccsen, hogy onnantól az egész szezonban csak pechünk lesz. remélem nem lesz igaza.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 14. forduló végeredményAsbee
na bazeg a végén ezt is elbukom 😂 😕kristof
Te ne panaszkodj én elfelejtettem tippelni... 😀 Megcsináltam kérdéseket, elmentem tanulni gondoltam majd utána jöhetnek a tippek. Hát meccs közben jutott eszembe 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tippjáték 14. forduló végeredményAsbee
na bazeg a végén ezt is elbukom 😂 😕
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 14. forduló végeredmény


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hosszú passzokra azért jobban figyelnek már, mint tavaly. Igaz néhányszor így is bejöttek azért. Cruz mondjuk idén is hasít, már most 1000 yard felett áll, 1500 yardot nem várhatunk tőle minden szezonban. Eli-nak az a 3-4 meccses rossz sorozata volt gáz, ha az nem lenne akkor lehet már most meglenne neki 4000 yard. Az igazán nagy problémát védőfalnál érzem. Full motiválatlanul játszik mindenki. Osi szerződése lejár, kérdés mi a célunk vele. Tuck és JPP teljesítményét hozza idén. Ha távozik Umenyiora, akkor simán jöhetne egy első körös DE pick. Ha marad, akkor egy állat DT érkezhet. Úgy érzem nem lenne rossz, ha valaki felkavarná ott az állóvizet. Bernardnak vélhetően ez lesz az utolsó Giants idénye, Canty sérüléssel is bajlódott, Joseph a szezon elején volt igazán jó, Austin kuka, Kuhn ACL + max cserének lenne jó.
Igaz secondary-ben szívesen látnám Eric Reidet ha lecsúsznak hozzánk, persze ez is Phillips maradásától függ igazán. Cornerbacket viszont tutira nem hoznék első körökben, azonnal bevethető ember kell FA-ról. Nem is egy szupersztárt kéne hozni, csak valaki olyat aki nem lenne tök homály Amu vagy Webster kiesésekor.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nekem a legrosszabb forgatókönyv ez lenne:

@ BAL : W
3rd miracle at new meadowland: L

brrrr......
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Azért még ne temessük a szezont.. ha valakinek nem kéne azok pont mi vagyunk 😊 lehet a tavalyi évvel példálózni, de azért ne felejtsük már el, h gyakorlatilag el volt veszve a PO a Dallas elleni meccsen (én például már elküldtem a picsába Fewellt is😊 aztán az utsó pillanatban egyszerre összeállt az egész. Nem az a lényeg, h totál meggyőző játékkal juss a POba, hanem h bejuss és ott jól sikerüljön a formaidőzítés.
Természetesen nekem is vannak fenntartásaim, de azért a Ravens és az Eagles megverése simán reális cél lehet jelenleg, POban pedig biztosan nem lesznek motivációs problémáink.. a játékosállomány jó (tény, h többen eddig árnyékai korábbi önmaguknak), az edzők jók, a hátralévő két meccs egyértelműen nyerhető. Egyelőre ez a szitu 😊

(mellesleg egy ilyen nagy pofonból, mint amit most kaptunk simán jól is ki lehet jönni, ilyenkor azért mindenki megpróbál majd duplán bizonyítani sztem)
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Lehet, hogy ebben a szezonban jobban belefért volna a fiatalokat többet játszatni, a sérülések, meg a kisebb eredménykényszer miatt. Nem olyan rossz eddig ez a szezon, a brutális sorsolást nézve meg főleg, de lehetett volna jobb is. Valszeg el kell fogadnunk, hogy sem Eli sem Cruz, sem Nicks, sem JPP nem tudta megközelíteni se az előző szezont, aminek nyilván egy gyengébb szereplés a vége. Mondjuk még nincs veszve semmi, de a tavalyi tűz, az elveszett, és anélkül nem biztos, hogy jók vagyunk a PO-ra.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
persze vertünk meg Po csapatokat, és játszottunk már többször jól, de nincs egyenletesen jól teljesítő csapatrész ami a PO-ra elengedhetetelen (lenne)...

a másik meg hogy Nicks tényleg láthatóan sérülten játszik ( lassú) és ezt az ellenfél is kiszúrja nyilván , másképp is lehet fogni gondolom...
akkor meg miért játszik (ennyit)???
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
sztem hosszú passzoknál Manningham hiányzik... ha ők hárman fenn voltak, akkor az nagy gondot jelentett az ellenfél védelmének...most meg van egy sérült Nicks, meg Hixon, aki spec player ennek ellenére csinál gyönyörű elkapásokat, de pl deep route-ra használhatatlan ellentétben Marioval

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
szóval bár van esélyünk és persze jó lenne bejutni de az igazi PO-ba való csapatokra jellemző erények közül nem igazán tudunk semmit felmutatni...

+ egy kérdés?
hol vannak a hosszú passzok amik tavaly rendszerint ültek és kismillió pontot szereztünk velük? én nem láttam azt hogy mondjuk idény elején próbálkoztunk volna de besültek vagy ilyesmi!egyszerűen nem is igazán vettük elő őket ! yooker
Az első kérdésre, azért két biztos PO csapatot már megvertünk idén, szóval továbbra is benne van a csapatban.
A hosszú passzokat én sem értem, hogy miért nem vesszük elő! Amikor nagyon kell (pl. NO ellen 1. félidő utcsó 2 perc), akkor elő tudjuk venni és akkor ül is! Az Atl ellen is majdnem összejött egy, ha Nicks nem sérült, akkor sima TD, mert 2 méterre mögötte volt csak ember.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
kicsit visszanézve a tavalyi szezonra is és összehasonlítva a dolgokat így a végjáték előtt bár van még reális esélyünk azért sajnos akadnak különbségek!

tavaly ilyenkor több kiemelkedő teljesítmény is akadt csapaton belül az egész szezonban!
védelemben JPP a hátán vitte a csapatot, kiegészülve egy kiváló szezont futó Websterrel,(most sehol sincsennek) és volt egy sokat szidott Ross akinek most azért tudnék örülni (Hosley helyett)..

offensben egy klubcsúcsot döntögető Cruz és egy borzasztóan jó , clutch Eli , de az esész off.-ra elmondható volt ez fontos pillanatokban...

+ nem igazán voltak fontos sérültjeink mint idén ( Kenny,Locklear,Amu,Bradshaw)

idén sajnos igazából senkit nem tudnék ilyen szinten kiemelni, aki bármikor hoz egy magas színvonalat ha a csapatnak szarul is megy!
nincs csapatrész vagy játékos akire biztosan lehet számítani egy meccsen!az off. egy jobb védelem ellen még a short field szituációkat sem tudja megoldani...
szóval bár van esélyünk és persze jó lenne bejutni de az igazi PO-ba való csapatokra jellemző erények közül nem igazán tudunk semmit felmutatni...

+ egy kérdés?
hol vannak a hosszú passzok amik tavaly rendszerint ültek és kismillió pontot szereztünk velük? én nem láttam azt hogy mondjuk idény elején próbálkoztunk volna de besültek vagy ilyesmi!egyszerűen nem is igazán vettük elő őket !
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Kis elemzés a Julio-féle TD-ről:  www.nationalfootballpost.com/How-did-Julio-Jones-beat-the-Giants-deep.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
a megnyert gyűrűket mutogasd előbb. kösziheló.noel
Azért a ló túloldalára ne essünk át, szvsz semmi bántó szándék nem volt a linkben...Asbee
ha jól emlékszem januárban tőlünk senki sem linkelgetett, hogyan vertük szét a falconst, hogy mennyire bénán nem bírtak egy 4th down+1yardot megcsinálni sem vagy h nicks hogyan csinált komplett hülyét 8 falcons védőből egyszerre...csebi
Ide is leírom: semmi bántó szándék nem volt benne szvsz, ha mégis, akk elnézést, gondoltam hasznos lesz...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Ha nyerjük a két meccset, akkor konf mutatóban ütjük a Vikingeket meg a Medvéket, így csak a Seahawks lesz előttünk a WC-n. Biztos, hogy benn leszünk a 2 W esetén.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Kis elemzés a Julio-féle TD-ről:  www.nationalfootballpost.com/How-did-Julio-Jones-beat-the-Giants-deep.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
a megnyert gyűrűket mutogasd előbb. kösziheló.noel
Azért a ló túloldalára ne essünk át, szvsz semmi bántó szándék nem volt a linkben...Asbee
ha jól emlékszem januárban tőlünk senki sem linkelgetett, hogyan vertük szét a falconst, hogy mennyire bénán nem bírtak egy 4th down+1yardot megcsinálni sem vagy h nicks hogyan csinált komplett hülyét 8 falcons védőből egyszerre...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Minden tiszteletem azoké a Giants szurkolóké, akik számolgatják, hogy hogyan juthatunk a PO-ba - hajnalban én is ezt tettem -, de egy nagyon-nagy problémánk van. Mégpedig az, hogy a sorsunk már nem a mi kezünkben van. Mind a csoport győzelemhez, mind a wild card-hoz nem elég ha mindkét hátralevő meccsünket nyerjük - a tegnapi teljesítménnyel kizárt -, hanem másnak/másoknak is veszteni kell.
Nem biztos, hogy megteszik nekünk ezt a szívességet.iason
Saját kezünkben van továbbra is, ha mindkettőt nyerjük akkor bent vagyunk mindenképp.
több mint 11 éve
iason New York Giants 58
Minden tiszteletem azoké a Giants szurkolóké, akik számolgatják, hogy hogyan juthatunk a PO-ba - hajnalban én is ezt tettem -, de egy nagyon-nagy problémánk van. Mégpedig az, hogy a sorsunk már nem a mi kezünkben van. Mind a csoport győzelemhez, mind a wild card-hoz nem elég ha mindkét hátralevő meccsünket nyerjük - a tegnapi teljesítménnyel kizárt -, hanem másnak/másoknak is veszteni kell.
Nem biztos, hogy megteszik nekünk ezt a szívességet.
több mint 11 éve
Hypofx 310
hát azért jó nagy égés volt ez a meccs, miközben néztem egyre jobban süllyedtem a föld alá, ilyen szarul én már rég láéttam őket játszani, semmi se jött össze, Eli is nagyon pontatlan volt, de mindenki benne volt ebbe a szivasban........

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kis elemzés a Julio-féle TD-ről:  www.nationalfootballpost.com/How-did-Julio-Jones-beat-the-Giants-deep.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
a megnyert gyűrűket mutogasd előbb. kösziheló.noel
Azért a ló túloldalára ne essünk át, szvsz semmi bántó szándék nem volt a linkben...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER