New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Október legjobbjai


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
beszéltünk itt nemrég esetleges Steelers motivációs előnyről a vasárnapi meccsel kapcsolatban mivel nekik jelenleg szorosabb a csoportjuk,mi meg nagyon kemény meccseken vagyunk ugye túl, de amennyiben lesz játék akkor ez a vihar okozta katasztrófa előhozhat a csapatból a városért meg az áldozatokért való mutassuk meg típusú mentalitást!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Állítólag IGEN, a stadion játékra kész lesz... Csak lehet, hogy a nézők nem fognak tudni kijutni a meccsre.salander
challenge accepted 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Állítólag IGEN, a stadion játékra kész lesz... Csak lehet, hogy a nézők nem fognak tudni kijutni a meccsre.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Gyerekek, lesz meccs egyàltalán?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Akkor meccsnézés mehet majd Steelers fanokkal, amiről néhány napja szó volt? Ha tudok vhogy szállást szerezni megyek én is.Asbee
Igen, vasárnaponként a Grund-ban szurkoló brigád is úgy határozott, hogy most vasárnap kivételesen helyszínt váltunk, és a Steelers-esek törzshelyén, a chili bisztróban nézzük a meccset. Fájó szívvel tesszük ezt, mert idáig 4-0 a mérlegünk a Grundban.G-men
Sziasztok ennek nagyon örülök. Az egyik kérésem az, ha tudtok már 19.00-ra gyertek, hogy az adomány jelképes átadásán sokan legyünk, nem mellesleg a 19:00-tól kezdődő meccsek közül is nézünk valamit.
Remélem megtöltjük a helyet.polamalu
Magam nem ígérhetem a pontos 19 órás érkezést, de azért megpróbálom. A meccsválasztáson ettől függetlenül szavaztam az oldalatokon.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Akkor meccsnézés mehet majd Steelers fanokkal, amiről néhány napja szó volt? Ha tudok vhogy szállást szerezni megyek én is.Asbee
Igen, vasárnaponként a Grund-ban szurkoló brigád is úgy határozott, hogy most vasárnap kivételesen helyszínt váltunk, és a Steelers-esek törzshelyén, a chili bisztróban nézzük a meccset. Fájó szívvel tesszük ezt, mert idáig 4-0 a mérlegünk a Grundban.G-men
Sziasztok ennek nagyon örülök. Az egyik kérésem az, ha tudtok már 19.00-ra gyertek, hogy az adomány jelképes átadásán sokan legyünk, nem mellesleg a 19:00-tól kezdődő meccsek közül is nézünk valamit.
Remélem megtöltjük a helyet.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sandy hurrikán miatt felmerülhet, hogy elmarad a meccs? Vagy ez elképzelhetetlen?ironroy
Pont ezen gondolkoztam én is. Az idokep.hu-n pl. azt írják, hogy sok helyen 3-4 napig, vagy akár 1 hétig nem lesz áram -> edzeni így nem nagyon lehet. Plusz a reptereket is lezárták, mert méteres víz áll rajta. Lehet más városban játszunk?

több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Sandy hurrikán miatt felmerülhet, hogy elmarad a meccs? Vagy ez elképzelhetetlen?
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Akkor meccsnézés mehet majd Steelers fanokkal, amiről néhány napja szó volt? Ha tudok vhogy szállást szerezni megyek én is.Asbee
Igen, vasárnaponként a Grund-ban szurkoló brigád is úgy határozott, hogy most vasárnap kivételesen helyszínt váltunk, és a Steelers-esek törzshelyén, a chili bisztróban nézzük a meccset. Fájó szívvel tesszük ezt, mert idáig 4-0 a mérlegünk a Grundban.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor meccsnézés mehet majd Steelers fanokkal, amiről néhány napja szó volt? Ha tudok vhogy szállást szerezni megyek én is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
visszajöttek Dallasból, twitteren több játékos is "hálát rebegett" érte. úgy tudom "nem ajánlatos" munkába/iskolába menni majd holnap, de ha egy "környéken" van a csapat egy videózást sztem mindenképp össze tudnak hozni, csak van vmi tartalék generátor a klubnál 😀
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért ez a Sandy hurrikán sem jött nekünk a legjobbkor. Holnap szinte kizárt, hogy így edzeni tudunk, mert sok helyen írják, hogy nem lesz áram + így még videózni sem lehet...ha egyáltalán vissza tudtunk jutni Dallasból.
Bár azért "ez" Amerika, itt kb. mindent villámtempóban meg tudnak oldani.

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
Iszonyat nagy mázlink van.

Ez egy olyan pontozással eldőlt boxmeccs volt, amit már az első negyedben technikai K.O-val kellett volna megnyernünk, de sosem tudtuk megadni a kegyelemdöfést.

Az egész meccsen, ami felháborító volt az a támadó oldali játékhívás. Hihetetlen, hogy Gilbride gyakorlatilag a második negyedik közepétől futtatta az órát, és próbáltuk kibekkelni a meccs hátralevő részét.

A védelem jól játszott, pár látványos hiba volt, de ezek benne vannak nálunk a pakliban, és azért azt is figyelembe kell venni, hogy akkor kezdett el a secondary hanyatlani, amikor Eli-ék 3 punt után két turnoverrel tudtak csak "segíteni".

Egyébként beszarás, hogy hányszor megettük Witten kicseszett 2 kicseszett route-ját, amit rotáltak neki.

Erre a meccsre elég volt ez, az szerintem nem kétséges, hogy mi vagyunk a csoportban a legjobbak, de kérdés mire mennénk egy Falcons ellen. Majd nemsokára megtudjuk úgyis azt hiszem.Winters
A Falcons nekünk absz nem kedvezőtlen ellenfél, sőt. A Dallastól féltem, de szerencsére sokat hibáztak tnap nagyon.Szesze
Nem láttam idén még a Falcons-t játszani, pusztán abból indultam ki, hogy power ranking-ben, meg W-L arányban ők mostanság az egyik legjobbak.
Miből gondolod, hogy ők nem lennének kedvezőtlenek számunkra?
Winters
én láttam 4 meccsüket is idén, egyrészt nem tartom őket olyan erősnek (bár most a Philly ellen nagyon jók voltak azt el kell ismerni), másrészt úgy gondolom a DLünk dominálni fog ott, futással pedig ők nem tudnak megverni sztem.
több mint 11 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Iszonyat nagy mázlink van.

Ez egy olyan pontozással eldőlt boxmeccs volt, amit már az első negyedben technikai K.O-val kellett volna megnyernünk, de sosem tudtuk megadni a kegyelemdöfést.

Az egész meccsen, ami felháborító volt az a támadó oldali játékhívás. Hihetetlen, hogy Gilbride gyakorlatilag a második negyedik közepétől futtatta az órát, és próbáltuk kibekkelni a meccs hátralevő részét.

A védelem jól játszott, pár látványos hiba volt, de ezek benne vannak nálunk a pakliban, és azért azt is figyelembe kell venni, hogy akkor kezdett el a secondary hanyatlani, amikor Eli-ék 3 punt után két turnoverrel tudtak csak "segíteni".

Egyébként beszarás, hogy hányszor megettük Witten kicseszett 2 kicseszett route-ját, amit rotáltak neki.

Erre a meccsre elég volt ez, az szerintem nem kétséges, hogy mi vagyunk a csoportban a legjobbak, de kérdés mire mennénk egy Falcons ellen. Majd nemsokára megtudjuk úgyis azt hiszem.Winters
A Falcons nekünk absz nem kedvezőtlen ellenfél, sőt. A Dallastól féltem, de szerencsére sokat hibáztak tnap nagyon.Szesze
Nem láttam idén még a Falcons-t játszani, pusztán abból indultam ki, hogy power ranking-ben, meg W-L arányban ők mostanság az egyik legjobbak.
Miből gondolod, hogy ők nem lennének kedvezőtlenek számunkra?
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
Iszonyat nagy mázlink van.

Ez egy olyan pontozással eldőlt boxmeccs volt, amit már az első negyedben technikai K.O-val kellett volna megnyernünk, de sosem tudtuk megadni a kegyelemdöfést.

Az egész meccsen, ami felháborító volt az a támadó oldali játékhívás. Hihetetlen, hogy Gilbride gyakorlatilag a második negyedik közepétől futtatta az órát, és próbáltuk kibekkelni a meccs hátralevő részét.

A védelem jól játszott, pár látványos hiba volt, de ezek benne vannak nálunk a pakliban, és azért azt is figyelembe kell venni, hogy akkor kezdett el a secondary hanyatlani, amikor Eli-ék 3 punt után két turnoverrel tudtak csak "segíteni".

Egyébként beszarás, hogy hányszor megettük Witten kicseszett 2 kicseszett route-ját, amit rotáltak neki.

Erre a meccsre elég volt ez, az szerintem nem kétséges, hogy mi vagyunk a csoportban a legjobbak, de kérdés mire mennénk egy Falcons ellen. Majd nemsokára megtudjuk úgyis azt hiszem.Winters
A Falcons nekünk absz nem kedvezőtlen ellenfél, sőt. A Dallastól féltem, de szerencsére sokat hibáztak tnap nagyon.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
Az O teljesítménye három meccs óta folyamatos hanyatlást mutat. A D nem olyan jó, hogy meccseket nyerjen, bár tegnap erre majdnem rácáfoltak. Attól tartok, hogy jön a szokásos sorozatzakó a szezon közepén. Az a szerencsénk, hogy a csoportellenfeleink nem állnak valami fényesen. A mutatott játékunkban megint benne van egy összeomlás. Hihetetlen, hogy tényleg akkor játszanak igazán jól, ha underdogok, vagy must win meccs van. Eli sem az igazi, a futás a szokásos, a fal sem látszik a 49ers elleni ligaelitnek, volt egykét furcsa momentum az elkapóktól is, Hixon miket csinált, Nicks és Cruz sem volt az igazi, Bennett is hibázott. AB-t pihentetni kéne, nem megy neki, szerintem most Brown jobb lenne. Fejben össze kell kapni a társaságot, mert a következő két meccset nyerni kellene, ahhoz, hogy az utolsó 6 meccsre, ami nagyon nehéz lesz továbbra is, ne úgy menjünk neki, hogy nem hibázhatunk. Azokban a meccsekben simán benne van a 4 zakó, 10-6 mindenképpen kell a PO-hoz, úgyhogy kellene az a 8-2 a bye weekre.gyurczi
Én nem látom ilyen veszélyesnek a helyzetet, sőt. (bár azt is hozzá kell tenni, h a korábbi években se számítottam a szezon közepi visszaesésekre, úgyh már én is óvatosabb vagyok ezzel kapcs). Összességében az offense hanyatlását azért ennél árnyyaltabban kezelném. Először is a 49ers ellen egy nagyon sima meccsen nyertünk, bőven elég volt annyi az offensetől amit nyújtottak, ráadásul a liga legjobb védelme volt az ellenfél. A Dallas D-re szintén simán ráaggatható a ligaelit jelző, ezt tegnap is ékesen bizonyították. Eleve nem volt várható, h brillírozni fog az offense ellenük. Az egyetlen kivétel a Redskins meccs, ahol úgy nyújtott gyengét az O, h azt finoman szólva sem indokolta az ellenfél védekezése, de ez pedig főleg Elinak volt köszönhető aki pocsék napot fogott ki aznap. Mindettől függetlenül sztem a támadásunk nagyon erős lábakon áll, én a futójátékot sem látom katasztrófának, a tavalyihoz képest ez egy simán vállalható teljesítmény, a passzjátékunk pedig nagyon erős, de nem mind1, h milyen D van a másik oldalon ezt is látni kell amikor értékeljük a teljesítményüket.
A deffense sokkal bizonytalanabb sztem, de eddig tetszik amit nyújtanak, mert rengeteg labdát szerzünk és bár se a passz se a futás ellen nem vagyunk különösebben dominánsak, de kulcshelyzetekben és red-zoneban rendre megvannak a nagy játékok.
Canty tegnap nagyon meggyőző volt és Jospeh pedig egész évben kimagasló eddig. JPP kezd visszatérni tavalyi formájához és nekem ezen a meccsen már Tuck is tetszett. Osi gyengébb volt most, de ez simán belefér. Az LB sor halványabb, de itt nem kell csodát várni amíg nem lesz egy domináns MLBnk, azért sztem ők sem játszanak rosszul.
A secondary pedig kifejezetten kellemes meglepetés, mert Brown kurva jónak tűnik és Amu is hatalmasat fejlődött az utóbbi időben, elit CB lesz belőle 1-2 éven belül.
Jah és még dícsérjük meg Tynest is akit rendszeresen szídni szoktam , de tnap is bevert 5ből 5öt amiből min 2 nagyon éles helyzetben volt, úgyh le a kalappal előtte is. (sőt az egész ST rendben van idén, főleg a korábbi évekhez képest)
több mint 11 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Iszonyat nagy mázlink van.

Ez egy olyan pontozással eldőlt boxmeccs volt, amit már az első negyedben technikai K.O-val kellett volna megnyernünk, de sosem tudtuk megadni a kegyelemdöfést.

Az egész meccsen, ami felháborító volt az a támadó oldali játékhívás. Hihetetlen, hogy Gilbride gyakorlatilag a második negyedik közepétől futtatta az órát, és próbáltuk kibekkelni a meccs hátralevő részét.

A védelem jól játszott, pár látványos hiba volt, de ezek benne vannak nálunk a pakliban, és azért azt is figyelembe kell venni, hogy akkor kezdett el a secondary hanyatlani, amikor Eli-ék 3 punt után két turnoverrel tudtak csak "segíteni".

Egyébként beszarás, hogy hányszor megettük Witten kicseszett 2 kicseszett route-ját, amit rotáltak neki.

Erre a meccsre elég volt ez, az szerintem nem kétséges, hogy mi vagyunk a csoportban a legjobbak, de kérdés mire mennénk egy Falcons ellen. Majd nemsokára megtudjuk úgyis azt hiszem.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
azt azért nehezen tudom elképzelni hogy a pass. O ne térjen magához hamarosan, és Elinak 150 yardos meccsei lesznek ezentúl zsinórban..
ami oka lehet annak hogy hátrányból vagyunk jók, az az hogy akkor már muszáj a hosszabb passzokat( 8-10 vagy 10+ yard) csinálni kevés futással, és nekünk az megy igazán....
+ nekünk nem futással kéne passzjátékot alapozni , hanem passzal a futást !😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 8. forduló végeredmény


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 352 — Giants fan
Az O teljesítménye három meccs óta folyamatos hanyatlást mutat. A D nem olyan jó, hogy meccseket nyerjen, bár tegnap erre majdnem rácáfoltak. Attól tartok, hogy jön a szokásos sorozatzakó a szezon közepén. Az a szerencsénk, hogy a csoportellenfeleink nem állnak valami fényesen. A mutatott játékunkban megint benne van egy összeomlás. Hihetetlen, hogy tényleg akkor játszanak igazán jól, ha underdogok, vagy must win meccs van. Eli sem az igazi, a futás a szokásos, a fal sem látszik a 49ers elleni ligaelitnek, volt egykét furcsa momentum az elkapóktól is, Hixon miket csinált, Nicks és Cruz sem volt az igazi, Bennett is hibázott. AB-t pihentetni kéne, nem megy neki, szerintem most Brown jobb lenne. Fejben össze kell kapni a társaságot, mert a következő két meccset nyerni kellene, ahhoz, hogy az utolsó 6 meccsre, ami nagyon nehéz lesz továbbra is, ne úgy menjünk neki, hogy nem hibázhatunk. Azokban a meccsekben simán benne van a 4 zakó, 10-6 mindenképpen kell a PO-hoz, úgyhogy kellene az a 8-2 a bye weekre.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hát, ha Dallas szurkoló lennék, most nagyon utálnám a Giants-et:
uccsó 4 hazai meccs a következő nüanszokon dőlt el:
2009 - utolsó mp-es FG jó a Giantsnek.
2010 - onside kick sikertelen a Dallasnak.
2011 - utolsó mp-es FG blokkolva a Dallasnak.
2012 - Bryant ujja 4 cm-rel kilóg az endzone-ból.

Ebből egyedül a 2010-es meccs volt vmennyire simának mondható, de csak azért, mert nem sikerült az onside. Amúgy a 4 meccs egyikén se nyert a Giants 1 TD-nyi különbségnél többel.
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ja és nincs meccs kb anélkül, hogy Rolle elbas*na egy zónát, és emiatt szívunk legalább 50 yardot meg 7 pontotcsebi
és mostanában a "hogyan okozzunk sérülést sajátmagunknak" verseny abszolút első díjára is eséllyel pályázik.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
sztem a védelem maximum a futás ellen megnyugtató...

pass rush elvétve van (ha JPP meg Canty keresztet csinál, meg 6 emberes blitznél). Romo egy olyan első negyed után dobált 437 yardot összességben... 3 ember is 100 yard felett zárt, Witten 18!!!! elkapás 22 target (ez nem véletlen... néha Boley meg Rivers sehol sem volt...)

lenne még nagyon sok minden amiben fejlődnünk kell...

ja és nincs meccs kb anélkül, hogy Rolle elbas*na egy zónát, és emiatt szívunk legalább 50 yardot meg 7 pontot

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
A mostani Steelers meccs (bár természetesen jó lenne megnyerni) így h meglett a két csoportmeccs nem olyan nagy jelentőségű számunkra, így azt várom h jobban fognak harapni nálunk....
Stevie Brown meg jobban játszik, mint Philips, ennek is kurvára örülhetünk. Szesze
a Steelers meccsből kisülhet egy öröm játék is ahol mondjuk magára talál az off. és behúzzuk, de lehet egy egész sima bukó is ha fejben nem lesznek ott megint!

a safety kérdés meg tényleg érdekes, bízom benne hogy Brown marad a kezdőben még akkor is ha Kenny felépül, nagyon szalad neki a szekér,kár lenne ezt nem kihasználni!playmaker D-nk van, nincs mese, amiben ő az egyik legjobb!