NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hát mondjuk a maradék 9 meccsen tényleg bármi lehet, de sztem a következő 3-ból kettőt is hozni fogunk, a bye week után is sztem 1-2 meccs előnnyel fogjuk vezetni a csoportot, onnan meg nem kéne elbukni a dolgot.
(honnan ez a fene nagy optimizmusom a tegnapi produkció után? 😀)
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk megnézve annyira gázul nem állunk. 7 meccs alatt 5 győzelem. Szvsz 10 győzelem elég lesz a PO-hoz, erre van 9 meccs. Ugyan lesz néhány húzós ellenfél is, de úgy érzem, hogy még legalább 5 győzelmet illene összegyűjteni, ha szeretnénk valamit. A rájátszás teljesítményét egyébként is szerintem nagyban befolyásolja az utolsó néhány hétben nyújtott teljesítmény.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
ill. ők PO-ban úgysem tudnak nyerni, szal ez nem faktor 😛kristof
azért az baromi nagy előny, h ők kb már most POban érezhetik magukat. Ettől függetlenül meglepne ha ők jutnának SB-ba az NFCből
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ill. ők PO-ban úgysem tudnak nyerni, szal ez nem faktor 😛
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
nfc playoff sokat ér 😀 engem az atlanta def aggaszt. idén nem láttam meccsüket, de valamit nagyon kitaláltak ezzel a sok turnoverrelvittore
én láttam 3 meccsüket is, jók, de azért nem olyan durván sztem.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nfc playoff sokat ér 😀 engem az atlanta def aggaszt. idén nem láttam meccsüket, de valamit nagyon kitaláltak ezzel a sok turnoverrel
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Azért idénre az NFC nagyon durván beelőzte az AFC-t.. Kb a Houston az egyetlen csapat ott jelenleg aki felveszi a versenyt az NFCs top csapatokkal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez pontosan az a meccs volt amit előzetesen vártam. Mégis szar volt átélni... 😀 Ezen a napon (csoportmeccshez hűen) egyik sem volt jobb csapat a másiknál, statisztika ide vagy oda. Az a team nyert amelyik kevesebbet hibázott.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Oké, de azért ne mondjuk már azt, h a fumble-k tudatos védekezés eredményei voltak.. én az ilyen jellegű labdaszerzéseket (pár kivételtől eltekintve) a szerencse számlájára írom.Szesze
Ahogy emlékszem Joseph azért elég ügyesen nyúlt oda a labdás kézhez.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Sok helyen azt olvasom, hogy a szerencsének köszönhetően győztünk. Ha higgadtabban nézzük meg a számokat, akkor nem biztos, hogy ez igaz. A Giants O és D pontokban nagyjából hozta azt, amit korábban is. A D 23 pontot kapott, ami nem sokkal több mint a korábbi fordulók számai, ráadásul egy nagyon jó O ellen. A D megnyerte a TO csatát, amihez lehet, hogy kell némi szerencse, de ez volt a döntő tényező a meccs kimenetelét tekintve. A D-nek volt köszönhető, hogy a Skins O pontokban elmaradt a korábbiaktól, ráadásul a 3 sack kritikus pillanatokban született. Az is fontos, hogy most először játszottunk RG3 ellen. Mostantól jobban fel lehet készülni belőle.
Az O nagyjából, (inkább pontokban) hozta azt amit korábban. Ha azonban azt nézzük, hogy mennyi nem kikényszerített hiba volt, főleg Eli részéről(a két Int totál homály volt, az elsőben Bennett is ludas volt, nem volt nagy nyomás Elion, Cruzt sem találta el az endzoneban az első félidőben), akkor ezek nélkül még simább lett volna a győzelem.
Ráadásul RG3 jól játszott, Eli meg önmagához képest nem valami jól, mégis Eli 64 yard futással feltett 27 pontot a táblára, amíg a Skins 480 összyarddal csak 23-at. Szerintem ahogy vártuk a két O csatájából az a csapat nyert, amely hozta azt amit tud és kevesebbet hibázott. A bigplay minden meccsen ott van a csapat passzjátékában, ez sem volt most másként, csak most az időzítés miatt lett kiemelkedő jelentősége.
gyurczi
Persze, ez igaz, de ha nincsenek a turnoverek akkor a meccs összképe alapján gyengébbek voltunk. Az első félidőben a deff pályán se volt az offense meg végig gyenge volt, a statisztikáktól függetlenül.
A második félidei (számomra meglepő) deff javulás hozta a meccset, de igazság szerint a szintén váratlan (és sztem a szerencse számlájára is írható) fumble-turnoverek nélkül kikaptunk volna. Szesze
Pont ezért mondtam, hogy a Skins O nem hozta a To mentes játékát, a mi O-nk pedig, feltette a szokásos pontokat a táblára és ez döntött.gyurczi
Oké, de azért ne mondjuk már azt, h a fumble-k tudatos védekezés eredményei voltak.. én az ilyen jellegű labdaszerzéseket (pár kivételtől eltekintve) a szerencse számlájára írom.
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Sok helyen azt olvasom, hogy a szerencsének köszönhetően győztünk. Ha higgadtabban nézzük meg a számokat, akkor nem biztos, hogy ez igaz. A Giants O és D pontokban nagyjából hozta azt, amit korábban is. A D 23 pontot kapott, ami nem sokkal több mint a korábbi fordulók számai, ráadásul egy nagyon jó O ellen. A D megnyerte a TO csatát, amihez lehet, hogy kell némi szerencse, de ez volt a döntő tényező a meccs kimenetelét tekintve. A D-nek volt köszönhető, hogy a Skins O pontokban elmaradt a korábbiaktól, ráadásul a 3 sack kritikus pillanatokban született. Az is fontos, hogy most először játszottunk RG3 ellen. Mostantól jobban fel lehet készülni belőle.
Az O nagyjából, (inkább pontokban) hozta azt amit korábban. Ha azonban azt nézzük, hogy mennyi nem kikényszerített hiba volt, főleg Eli részéről(a két Int totál homály volt, az elsőben Bennett is ludas volt, nem volt nagy nyomás Elion, Cruzt sem találta el az endzoneban az első félidőben), akkor ezek nélkül még simább lett volna a győzelem.
Ráadásul RG3 jól játszott, Eli meg önmagához képest nem valami jól, mégis Eli 64 yard futással feltett 27 pontot a táblára, amíg a Skins 480 összyarddal csak 23-at. Szerintem ahogy vártuk a két O csatájából az a csapat nyert, amely hozta azt amit tud és kevesebbet hibázott. A bigplay minden meccsen ott van a csapat passzjátékában, ez sem volt most másként, csak most az időzítés miatt lett kiemelkedő jelentősége.
gyurczi
Persze, ez igaz, de ha nincsenek a turnoverek akkor a meccs összképe alapján gyengébbek voltunk. Az első félidőben a deff pályán se volt az offense meg végig gyenge volt, a statisztikáktól függetlenül.
A második félidei (számomra meglepő) deff javulás hozta a meccset, de igazság szerint a szintén váratlan (és sztem a szerencse számlájára is írható) fumble-turnoverek nélkül kikaptunk volna. Szesze
Pont ezért mondtam, hogy a Skins O nem hozta a To mentes játékát, a mi O-nk pedig, feltette a szokásos pontokat a táblára és ez döntött.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
szerintem meg ezt a meccset mi nyertük meg nektek. Illegal shift miatt (amihez közötök nem volt, sima fegyelmezetlenség) -1 TD, amivel már mi nyerünk, a Cruz TDnél pedig asszem Wilsonnak és Willaimsnek igen sokat köszönhettek. De mondjuk, hogy az tényleg Eli magic volt, a visszafújt Morgan TDvel akkor is csak szerencsétek volt!

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Sok helyen azt olvasom, hogy a szerencsének köszönhetően győztünk. Ha higgadtabban nézzük meg a számokat, akkor nem biztos, hogy ez igaz. A Giants O és D pontokban nagyjából hozta azt, amit korábban is. A D 23 pontot kapott, ami nem sokkal több mint a korábbi fordulók számai, ráadásul egy nagyon jó O ellen. A D megnyerte a TO csatát, amihez lehet, hogy kell némi szerencse, de ez volt a döntő tényező a meccs kimenetelét tekintve. A D-nek volt köszönhető, hogy a Skins O pontokban elmaradt a korábbiaktól, ráadásul a 3 sack kritikus pillanatokban született. Az is fontos, hogy most először játszottunk RG3 ellen. Mostantól jobban fel lehet készülni belőle.
Az O nagyjából, (inkább pontokban) hozta azt amit korábban. Ha azonban azt nézzük, hogy mennyi nem kikényszerített hiba volt, főleg Eli részéről(a két Int totál homály volt, az elsőben Bennett is ludas volt, nem volt nagy nyomás Elion, Cruzt sem találta el az endzoneban az első félidőben), akkor ezek nélkül még simább lett volna a győzelem.
Ráadásul RG3 jól játszott, Eli meg önmagához képest nem valami jól, mégis Eli 64 yard futással feltett 27 pontot a táblára, amíg a Skins 480 összyarddal csak 23-at. Szerintem ahogy vártuk a két O csatájából az a csapat nyert, amely hozta azt amit tud és kevesebbet hibázott. A bigplay minden meccsen ott van a csapat passzjátékában, ez sem volt most másként, csak most az időzítés miatt lett kiemelkedő jelentősége.
gyurczi
Persze, ez igaz, de ha nincsenek a turnoverek akkor a meccs összképe alapján gyengébbek voltunk. Az első félidőben a deff pályán se volt az offense meg végig gyenge volt, a statisztikáktól függetlenül.
A második félidei (számomra meglepő) deff javulás hozta a meccset, de igazság szerint a szintén váratlan (és sztem a szerencse számlájára is írható) fumble-turnoverek nélkül kikaptunk volna.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Kis értékelés tegnapról.
A meccs előtt biztos voltam benne, h a futás ellen nagy bajban leszünk, ehhez nem kellett nagy jóstehetség, be is igazolódott. Ez a fajta offense amit a Skins jelenleg játszik nekünk a legkellemetlenebb, mert sajnos nincsenek meg az embereink a keretben akik a futást megfelelően tudnák megállítani. Nyilván elsősorban egy jó MLB beszerzése lenne a kulcs ebben, remélem jövőre már nem tologatjuk tovább ezt a problémát.
Sokan tartottak itt ettől a meccstől, megmondom őszintén én ennek ellenére nem tartoztam közéjük, mert azt gondoltam, h a Redskins deffense jelenleg túl gyenge ahhoz, h a mi ligaelit offense-ünket meg tudja állítani és ha vezetést szerzünk akkor muszáj lesz feladniuk azt a fajta támadójátékot ami nekünk nem kedvez és át kell állniuk passzra amivel elbukják a meccset. Sajnos tegnap az offense (illetve elsősorban Eli) az idei legszarabb teljesítményét produkálta. Persze lehetne mondani, h mindenki annyit játszik amit hagynak neki, de ez most itt nem volt igaz, szinte nyomás sem volt Eli-on, mégis fogalmatlan volt a meccs jó részében. Tényleg olyan ez a pali mintha csak nyomás alatt tudna játszani.. sokkal jobb mintha fordítva lenne, de azért eléggé érthetetlen ez. Szerencsére végül elbírta a csapat és ennek oka a deffense második félidei remeklése volt. Ez is érthetetlen számomra megmondom őszintén. Az első félidőben mindent beszoptunk deff oldalon, a Skins pontosan azt játszotta amire számítani lehetett, mégsem tudtuk még csak minimálisan se levédekezni, nagyon pipa is voltam Fewellre emiatt. Aztán a második félidőre megfordult az egész és szinte hiba nélkül védekeztek végig és végül ők hozták a meccset.. az oké, h a félidei elemzésekben rendszeresen jól teljesítünk, de ez így akkor is teljesen logikátlan számomra.
Ami nagy pozitívum, h a DL végre nagyon jól játszott (persze ez is csak a második félidőre értendő) és mivel a 49ers ellen se voltak rosszak így talán helyre áll a rend ezen a téren végre. Ez nagyon alapvető fontosságú lenne a jövőre nézve.
Jön a Dallas idegenben ami kb ugyanilyen jelentőségű meccs lesz, ha sikerül nyernünk akkor nagyon jó helyzetben találjuk magunkat, ha kikapunk akkor viszont nagyon nehéz dolgunk lesz a POba jutással. Egyelőre azzal a meccsel még ráérünk foglalkozni, de az tuti, h az offense-nek sokkal nehezebb dolga lesz, de mivel lesz nyomás Eli-on így talán jól fog játszani megint 😊
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Sok helyen azt olvasom, hogy a szerencsének köszönhetően győztünk. Ha higgadtabban nézzük meg a számokat, akkor nem biztos, hogy ez igaz. A Giants O és D pontokban nagyjából hozta azt, amit korábban is. A D 23 pontot kapott, ami nem sokkal több mint a korábbi fordulók számai, ráadásul egy nagyon jó O ellen. A D megnyerte a TO csatát, amihez lehet, hogy kell némi szerencse, de ez volt a döntő tényező a meccs kimenetelét tekintve. A D-nek volt köszönhető, hogy a Skins O pontokban elmaradt a korábbiaktól, ráadásul a 3 sack kritikus pillanatokban született. Az is fontos, hogy most először játszottunk RG3 ellen. Mostantól jobban fel lehet készülni belőle.
Az O nagyjából, (inkább pontokban) hozta azt amit korábban. Ha azonban azt nézzük, hogy mennyi nem kikényszerített hiba volt, főleg Eli részéről(a két Int totál homály volt, az elsőben Bennett is ludas volt, nem volt nagy nyomás Elion, Cruzt sem találta el az endzoneban az első félidőben), akkor ezek nélkül még simább lett volna a győzelem.
Ráadásul RG3 jól játszott, Eli meg önmagához képest nem valami jól, mégis Eli 64 yard futással feltett 27 pontot a táblára, amíg a Skins 480 összyarddal csak 23-at. Szerintem ahogy vártuk a két O csatájából az a csapat nyert, amely hozta azt amit tud és kevesebbet hibázott. A bigplay minden meccsen ott van a csapat passzjátékában, ez sem volt most másként, csak most az időzítés miatt lett kiemelkedő jelentősége.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Tessék Giants - Oppá Gangnam Style... 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 7. forduló végeredmény


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Nemtom, lélektelen játék biztos nem volt, max bizonyos periodusokban szar 😊 de lényeg, h megvan és kész
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Megnézve Blackburn is azért 6+4 tackle és 2 FF


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Azt ne felejtsétek, hogy egy top 5-ös(29 pont meccsenkét) offenset tartottunk 23 ponton, szereztünk annyi labdát ellenük, amennyit az elmúlt 6 meccsen adtak el. Ez a legjobban futó csapat a ligában, nyilván szétfutottak minket. Volt még 3 sack is. Az O nem volt olyan éles, Eli remélem letudta a legszarabb meccsét idén. sokat nem puntoltunk, eljutottunk a redzone-ig többször. A GW meg egyszerűen benne van Eli-ban és az elkapóiban. Én sem gondolom, hogy lélektelen játék lett volna, ennyire nehéz nyerni a Wash ellen.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Az a vicc, hogy a SF-et "simán" vertük, éreztem, hogy kurva nagy izzadás lesz a Skins ellen (vereségre számítottam) és most legközelebb a Dallas ellen játszunk, na ott, most győzelmet várok! Valahogy ők is jobban fekszenek nekünk!
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
óriási meccs volt , hihetetlen!
gyorsan csak annyit, hogy nem értek egyet most azokkal a véleményekkel melyek szerint ez egy lélektelen fos játék volt!
nyertünk egy végletekig kiélezett meccsen ! Hahó!!
persze, volt sok-sok bénázás is , de
bele kell törődni hogy egy ilyen sokoldalú off-vel nem igazán tud mit kezdeni a D! viszont a stoppok helyett a labdaszerzések megvoltak megint , csak nem éltünk velük mert

Eli gyenge napot fogott ki...
ha ő csak közepes ma, akkor meg lett volna az az előny amivel nyugodtabb lehetett volna ez a meccs!!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cruznak azonnal egy új szerződést...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
elég kevés tipp érkezett eddig, el ne felejtsétek


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Holnap ki megy a HFL döntőre?