New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 5. forduló végeredmény


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
nekem ez eléggé kizártnak tűnik sajnos... túl messze van, onnan még kb 1 óra lenne míg hazaérnék...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Most vasárnapra is szervezünk közös meccsnézést, aki tud jöjjön!Helyszínnek jó lenne ez a Grund, ha nyitva maradnának a végéig!(úgy tudom megoldható, d ezt még Noellel egyeztetem)
Előtte héttől felvezetőnek meg jöhetne az Eagles-Lions és/vagy Cowboys-Ravens! egyik sem tűnik rossznak!😉


Jöhetnének más fanok is akiket érdekelnek ezek a meccsek
biztos jó hangulat lenne! 😊
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
kíváncsi vagyok, mi lesz a frisco ellen. el tudom képzelni azt a hozzáállást is amikor 3 ponttal kaptunk ki a 100%-os patstól az utolsó fordulóban, de a másik végletet is (sajnos), ami egy denver elleni csütörtök esti rangadó volt (Dumervill nagyot hasított), már az első negyedben feladott játékkal. faktor lehet ez a repüljük keresztbe az államokat is. egyébként nem lenne hülyeség véletlenül nyerni se, jót tenne az önbizalomnak
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
utána átmentünk ketten a movie caféba, ahol a broncos csúnya vereségét néztük meg. az volt a baj, hogy yooker félúton hazament, úgyhogy egy baráti sms-ben megkérdeztem, hogy nézi-e, hogy peyton mit művel a második félidőben noel
beálmosított már a komló, meg a meccs sem volt túl izgalmas, ezért inkább a pihenést választottam...
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
szerencsére nem zuhantunk össze 14-0-nál, ez nagyon becsülendő... sajnos nem láttam végig, 2. negyedben el kellett mennem így nem láttam a fordítást!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan


Élőben fel sem tűnt Tynes "lead blokkja". :]
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
SB feelinget nem hozta természetesen, de Frisco elleni meccsre kiváló felvezetés volt...
azt leszámítva hogy közben itthon a feleségem ezt művelte a technikával...😉
U.I: az asztal sértetlen, tv,set top box tropa...

yooker
szép találat
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
SB feelinget nem hozta természetesen, de Frisco elleni meccsre kiváló felvezetés volt...
azt leszámítva hogy közben itthon a feleségem ezt művelte a technikával...😉
U.I: az asztal sértetlen, tv,set top box tropa...

yooker
utána átmentünk ketten a movie caféba, ahol a broncos csúnya vereségét néztük meg. az volt a baj, hogy yooker félúton hazament, úgyhogy egy baráti sms-ben megkérdeztem, hogy nézi-e, hogy peyton mit művel a második félidőben
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
SB feelinget nem hozta természetesen, de Frisco elleni meccsre kiváló felvezetés volt...
azt leszámítva hogy közben itthon a feleségem ezt művelte a technikával...😉
U.I: az asztal sértetlen, tv,set top box tropa...

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na milyen volt a hangulat? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nem tudom odaerek-e negyedre, de elofordulhat ott nezuk a kornyeken a Vidi-Fradit. 😊
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
sziasztok,

kihagyom sajnos a közös meccsnézést, beteg a kutyám, nem akarom itthagyni egyedül 😕
sőt - együttérzésből - ma egy kicsit drukkolok a Brownsnak is
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
Rengeteg a sérültünk sajnos.. Nicks, Philips, Bernard, Hosley, Barden, Rivers biztos h nem játszik, Rolle, Webster és Boley játéka pedig kérdéses. Nem túl ideális a szitu.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Azért kicsit érdekes lesz, Nicks nem játszik az még oké... de:Kenny,Bernard,Barden is valószínűleg nem fog,de a meccset akkor is hozni kell,nincs mese!
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
nekem oké a 1/4 hét!!
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hát meccsnézésre kár hogy nem tudok menni, de így kicsit nehezen tudnám megoldani (szállásügy ugyebár). Pedig grundban biztos előjönnek majd első percekben SB-s emlékek 😀Asbee
pedig csak miattunk átteszik a szokásos vasárnapi istentiszteletet (igen, tartanak ilyet szórakozóhelyen, és nem, én sem értem) egy órával korábbra, nehogy elbaszarintsuk az időt az összekötözgetéssel. apropó, fél hétre legkésőbb oda kéne mennünk épp ezért. találka a corvin előtt negyedkor?noel
Megpróbálok ott lenni akkor negyedkor.
(azér' most egy kicsit melegebb lesz, mint 8 hónapja SB éjszakáján.)
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 5. forduló

Tippelés akkor ott!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ebben az ügyben szerintem már csak Coughlinban lehet bízni, mert az előző szezonokban is kész tény volt, hogy nincs igazi vocal leader a csapatban.

A jelenlegi húzóembereink nem ilyenek.

Még talán állítólag Rolle tolta, de még ő is visszavett idén a kifelé történő kommunikációból (is?).salander
Nem úgy, mint Osi, aki most Richardsonnak szólt be. Szájkarate helyett inkább teljesítsen, hiszen évekig jobb szerződésért sírt.

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000077547/article/giants-osi-umenyiora-dares-trent-richardson-to-run?module=HP11_headline_stack


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Ojomo? (ha éppen felépült már) Tracy?

sürgősen a rotációba velük!!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
pont erre gondoltam én is, ugye a csapat nagy része 2 vagy 1 SB gyűrűt már nyert... a fiatalokat mint pl. JPP - Austin - Amu - Hosley - Wilson... stb... lenne aki még motiválná, főleg egy nagyszájú ember mint Strahan régen, v. nem olyan régen mint Grant vagy egy nagyon fasza főedző mint pl. Spangli, de persze ez csak a nagyon-jövő!ironroy
De ha valakinek ebből a generációból is kell, hogy vezető legyen, mondjuk JPP, aki a játékával kiérdemelte!balu10
Emberileg ő sem az a típus sajnos. Tényleg fura, h nincs egy igazi leader most már offense oldalon se, így h Jacobs is elment. Kéne egy DeMeco Ryan féle igazolás nekünk is, őt nagyon irígylem az Eaglestől 😕
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
pont erre gondoltam én is, ugye a csapat nagy része 2 vagy 1 SB gyűrűt már nyert... a fiatalokat mint pl. JPP - Austin - Amu - Hosley - Wilson... stb... lenne aki még motiválná, főleg egy nagyszájú ember mint Strahan régen, v. nem olyan régen mint Grant vagy egy nagyon fasza főedző mint pl. Spangli, de persze ez csak a nagyon-jövő!ironroy
De ha valakinek ebből a generációból is kell, hogy vezető legyen, mondjuk JPP, aki a játékával kiérdemelte!

több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
JPP meg panaszkodott, hogy nem jelent neki élvezetet a játék úgy, mint tavaly és ezt látja a többieken is. Szép kis előjel a szezon hátralévő részére...Asbee
bár ugye tavaly is sokáig ő volt az "egy személyes" védelem, de gondolom mostanra megunta..
mindenesetre nagyon-nagyon rosszul hangzik a dolog tényleg...
ha a többiek( főleg Osi&Tuck) tényleg jól laktak a két gyűrűvel és Coughlin sem tudja őket felrázni, akkor fújhatjuk a szezont...yooker
pont erre gondoltam én is, ugye a csapat nagy része 2 vagy 1 SB gyűrűt már nyert... a fiatalokat mint pl. JPP - Austin - Amu - Hosley - Wilson... stb... lenne aki még motiválná, főleg egy nagyszájú ember mint Strahan régen, v. nem olyan régen mint Grant vagy egy nagyon fasza főedző mint pl. Spangli, de persze ez csak a nagyon-jövő!
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ebben az ügyben szerintem már csak Coughlinban lehet bízni, mert az előző szezonokban is kész tény volt, hogy nincs igazi vocal leader a csapatban.

A jelenlegi húzóembereink nem ilyenek.

Még talán állítólag Rolle tolta, de még ő is visszavett idén a kifelé történő kommunikációból (is?).
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
JPP meg panaszkodott, hogy nem jelent neki élvezetet a játék úgy, mint tavaly és ezt látja a többieken is. Szép kis előjel a szezon hátralévő részére...Asbee
bár ugye tavaly is sokáig ő volt az "egy személyes" védelem, de gondolom mostanra megunta..
mindenesetre nagyon-nagyon rosszul hangzik a dolog tényleg...
ha a többiek( főleg Osi&Tuck) tényleg jól laktak a két gyűrűvel és Coughlin sem tudja őket felrázni, akkor fújhatjuk a szezont...