New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Igyekszem menni, de lehet hogy a barátnőm letilt. :]
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
miénk a grund héttől.noel
Arra vigyázzatok, hogy 22:45-kor kezdődikAsbee
philly vagy dallas meccsel melegítünk ! 😉yooker
Csak a főnök meg ne lássa ezt 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
miénk a grund héttől.noel
Arra vigyázzatok, hogy 22:45-kor kezdődikAsbee
philly vagy dallas meccsel melegítünk ! 😉
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
miénk a grund héttől.noel
Arra vigyázzatok, hogy 22:45-kor kezdődik


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
miénk a grund héttől.noel
zsír!
létszámmal egyelőre nem tudom mi a helyzet , de asszem a vasárnapi résztvevők közül jónak tűnt mindenkinek...
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
miénk a grund héttől.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tv adja a vasárnapi meccset


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
The Giants have scored on 51.8 percent of their offensive drives this season, the highest rate in the NFL.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Megosztom itt is, hátha érdekel valakit: OFF: Sziasztok! Kecskemét és környékéről várnék jelentkezőket a vasárnapi Friszko-Giants meccs kapcsán! Ha van érdeklődő, akkor szerveznék egy közös meccsnézést egy jó kis kocsmában Kecskeméten! Jelentkezni üziben lehet!
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nem tudjátok Sporttv-s lesz a friszko elleni meccs?ironroy
Most mi van meccsnézés ügyben?

Szerveződik a Grund?

Csebi írtad, hogy az neked túl messze van? Éjszaka, BKV-val már nekem is: Szervezzünk egy ellenmeccsnézést Pointer's-be? 😊
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Nem tudjátok Sporttv-s lesz a friszko elleni meccs?ironroy
igen, az lesz
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Nem tudjátok Sporttv-s lesz a friszko elleni meccs?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Safety Will Hill has been suspended for 4 games by the NFL for violating the policy on performance-enhancing substances


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 131 — Saturday Night Lights
Snoop Dogg vs. Victor Cruz FIFA 13:

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
komolyan meg kellene keresni ki a díler a csapatban... tavaly azt hittem, hogy Grant az, de ő most már nincsen ott... lehet a jó öreg Rolle?csebi
Sashnek vényre adtak valami koncentráció fokozót, amivel nem is lett volna baj, ha nem felejti el bejelenteni a Ligának.

Hillről van valami konkrétabb?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
komolyan meg kellene keresni ki a díler a csapatban... tavaly azt hittem, hogy Grant az, de ő most már nincsen ott... lehet a jó öreg Rolle?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sash visszatért az aktív rosterbe, de nem lett több safetynk, Will Hillt tiltották el négy meccsről dopping miattkristof
No comment...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sash visszatért az aktív rosterbe, de nem lett több safetynk, Will Hillt tiltották el négy meccsről dopping miatt
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 5. forduló végeredmény


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
nekem ez eléggé kizártnak tűnik sajnos... túl messze van, onnan még kb 1 óra lenne míg hazaérnék...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Most vasárnapra is szervezünk közös meccsnézést, aki tud jöjjön!Helyszínnek jó lenne ez a Grund, ha nyitva maradnának a végéig!(úgy tudom megoldható, d ezt még Noellel egyeztetem)
Előtte héttől felvezetőnek meg jöhetne az Eagles-Lions és/vagy Cowboys-Ravens! egyik sem tűnik rossznak!😉


Jöhetnének más fanok is akiket érdekelnek ezek a meccsek
biztos jó hangulat lenne! 😊
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
kíváncsi vagyok, mi lesz a frisco ellen. el tudom képzelni azt a hozzáállást is amikor 3 ponttal kaptunk ki a 100%-os patstól az utolsó fordulóban, de a másik végletet is (sajnos), ami egy denver elleni csütörtök esti rangadó volt (Dumervill nagyot hasított), már az első negyedben feladott játékkal. faktor lehet ez a repüljük keresztbe az államokat is. egyébként nem lenne hülyeség véletlenül nyerni se, jót tenne az önbizalomnak
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
utána átmentünk ketten a movie caféba, ahol a broncos csúnya vereségét néztük meg. az volt a baj, hogy yooker félúton hazament, úgyhogy egy baráti sms-ben megkérdeztem, hogy nézi-e, hogy peyton mit művel a második félidőben noel
beálmosított már a komló, meg a meccs sem volt túl izgalmas, ezért inkább a pihenést választottam...
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
szerencsére nem zuhantunk össze 14-0-nál, ez nagyon becsülendő... sajnos nem láttam végig, 2. negyedben el kellett mennem így nem láttam a fordítást!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan


Élőben fel sem tűnt Tynes "lead blokkja". :]