New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
mondjuk annak nem örülök, hogy Williams se játszik és Rivers is doubtful.kristof
viszont Phillips játékra kész, így simán játszhatunk 3 safetyvel. Jó lenne Millert megfogni, mert eddig az összes Steelers meccsen szerzett TD-t és a futójátékuk is éledezik!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
mondjuk annak nem örülök, hogy Williams se játszik és Rivers is doubtful.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Blackburn out, Herzlich kezd, juhéé 😊
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Biztosan "félnek" Wugylitól, vagy a másik oldalon nem tartanak annyira JH-től.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Diehl lesz a jobboldali tackle vasárnap... Nem tudom mi indokolta ezt a döntést?ironroy
Remélhetőleg csak feleannyira lesz katasztrofális a dolog, mint amikor tök indokolatlanul visszatették O'Harát centernek...
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Rolle mehet nickelbackbe mint tavaly. Hosley legutóbb nem nagyon volt a helyzet magaslatán...Asbee
Jól van, csóri Hosleyval fogatták Austint... az mi már??? 😀ironroy
Pláne h Austin Amuból is úgy csinált hülyét egész meccsen ahogy akart. Nem csoda h Hosley slotban nem bírt vele.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Diehl lesz a jobboldali tackle vasárnap... Nem tudom mi indokolta ezt a döntést?
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Rolle mehet nickelbackbe mint tavaly. Hosley legutóbb nem nagyon volt a helyzet magaslatán...Asbee
Jól van, csóri Hosleyval fogatták Austint... az mi már??? 😀
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Rolle mehet nickelbackbe mint tavaly. Hosley legutóbb nem nagyon volt a helyzet magaslatán...Asbee
Rolle szegény nagy lúzerkedést csinált azzal a sérüléssel, de legalább azt nem mondhatjuk hogy nem teszi oda magát..😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rolle mehet nickelbackbe mint tavaly. Hosley legutóbb nem nagyon volt a helyzet magaslatán...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
pedig, ha Philips felépül akkor vissza fog kerülni, ebben szinte biztos vagyok. Viszont nyilván Brown is több lehetőséget fog kapni ilyen teljesítmény után. (egyébként Brown is FA lesz - bár mivel RFA, meglepne ha nem nálunk játszana jövőre.. Philips helyzete már koránt sem ilyen egyértelmű)Szesze
könnyen lehet hogy tényleg így lesz, de mivel a D idén a labdaszerzések miatt olyan amilyen , és ezen belül is Brown élen jár, nem biztos hogy jól fog elsülni...yooker
nem hát 😊 a labdaszerzéseket leszámítva is sokkal jobb teljesítményt nyújtott Brown, mint Philips.
De hasonló a szituáció, mint Bradshaw és Andre Brown esetében, ugyanez fog történni ebben az esetben is (sztem).
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
pedig, ha Philips felépül akkor vissza fog kerülni, ebben szinte biztos vagyok. Viszont nyilván Brown is több lehetőséget fog kapni ilyen teljesítmény után. (egyébként Brown is FA lesz - bár mivel RFA, meglepne ha nem nálunk játszana jövőre.. Philips helyzete már koránt sem ilyen egyértelmű)Szesze
könnyen lehet hogy tényleg így lesz, de mivel a D idén a labdaszerzések miatt olyan amilyen , és ezen belül is Brown élen jár, nem biztos hogy jól fog elsülni...
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
én még azóta sem láttam, de tényleg közel járunk.
Rolle-nak agyrázkódása van az edzés előtti injury-report szerint, nem tudom mennyire súlyos, de ha igen annyiból lehet "jó", hogy ha Phillips visszatér Brown is maradhat a kezdőben.kristof
Szerintem nem biztos a helye Phillipsnek a kezdőben. Brown a legtöbb statisztikában Top 5-be van a teljes ligára nézve és a mutatott játéka még jobb. Maximum azt tudom elképzelni, hogy rotáció lesz, mint a DE-eknél, de nem hiszem, hogy ezek után kikerülne, főleg, hogy Kenny az utolsó évébe jár a szerződésével (bár azt fejből nem tudom, hogy Brownnak mennyi van hátra). balu10
pedig, ha Philips felépül akkor vissza fog kerülni, ebben szinte biztos vagyok. Viszont nyilván Brown is több lehetőséget fog kapni ilyen teljesítmény után. (egyébként Brown is FA lesz - bár mivel RFA, meglepne ha nem nálunk játszana jövőre.. Philips helyzete már koránt sem ilyen egyértelmű)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
a twitter szerint meg is van a Cruz szerződés.Amadeus91
Igen? És mennyit fog keresni?Asbee
azt nem írja, csak hogy megvan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
én még azóta sem láttam, de tényleg közel járunk.
Rolle-nak agyrázkódása van az edzés előtti injury-report szerint, nem tudom mennyire súlyos, de ha igen annyiból lehet "jó", hogy ha Phillips visszatér Brown is maradhat a kezdőben.kristof
Szerintem nem biztos a helye Phillipsnek a kezdőben. Brown a legtöbb statisztikában Top 5-be van a teljes ligára nézve és a mutatott játéka még jobb. Maximum azt tudom elképzelni, hogy rotáció lesz, mint a DE-eknél, de nem hiszem, hogy ezek után kikerülne, főleg, hogy Kenny az utolsó évébe jár a szerződésével (bár azt fejből nem tudom, hogy Brownnak mennyi van hátra).

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
a twitter szerint meg is van a Cruz szerződés.Amadeus91
Igen? És mennyit fog keresni?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
én még azóta sem láttam, de tényleg közel járunk.
Rolle-nak agyrázkódása van az edzés előtti injury-report szerint, nem tudom mennyire súlyos, de ha igen annyiból lehet "jó", hogy ha Phillips visszatér Brown is maradhat a kezdőben.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
a twitter szerint meg is van a Cruz szerződés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
vicces lenne egy megbeszélt döntetlen.
persze ennek a realitása 0, de ha pl a 17. fordulóban lenne a meccs és mindkét csapat pl 10-5-el állna és mindkettő besétálna egy döntetlennel a playoffba, ráadásul úgy hogy ez a szerencsés döntetlen pont kiejtené a ravenst és az eaglest...akkor szerintem bevállalnák. csak a 2 spec team lenne a pályán és 60 percen keresztül puntolgatnának
😀
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
állítólag közel vagyunk, hogy megegyezzünk Cruzzal a hosszútávú szerződéséről 😊 muszáj magunkhoz láncolni!kristof
nem kétséges, h ez a szerződés meg fog köttetni előbb v utóbb
kibaszott jó, nem sérülékeny, ráadásul karakterproblémái sincsenek, ellentétben a legtöbb sztárelkapóval
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
állítólag közel vagyunk, hogy megegyezzünk Cruzzal a hosszútávú szerződéséről 😊 muszáj magunkhoz láncolni!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Tök jó, mert mindkét szurkolótábor zacskóval kalkulál 😊 lehet dönci lesz
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
beszéltünk itt nemrég esetleges Steelers motivációs előnyről a vasárnapi meccsel kapcsolatban mivel nekik jelenleg szorosabb a csoportjuk,mi meg nagyon kemény meccseken vagyunk ugye túl, de amennyiben lesz játék akkor ez a vihar okozta katasztrófa előhozhat a csapatból a városért meg az áldozatokért való mutassuk meg típusú mentalitást!
yooker
Basszus, ezt olyan szépen leírtad! Szerintem csak sima zakó 😊ironroy
szóval azt mondod hogy egy kicsit patetikus hangulatban ébredtem ma reggel? 😉
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
beszéltünk itt nemrég esetleges Steelers motivációs előnyről a vasárnapi meccsel kapcsolatban mivel nekik jelenleg szorosabb a csoportjuk,mi meg nagyon kemény meccseken vagyunk ugye túl, de amennyiben lesz játék akkor ez a vihar okozta katasztrófa előhozhat a csapatból a városért meg az áldozatokért való mutassuk meg típusú mentalitást!
yooker
Basszus, ezt olyan szépen leírtad! Szerintem csak sima zakó 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Október legjobbjai


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER