New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
jó lenne egy visszavágó SB! Nekem is tetszene 😊
Ha éppen nem a kedvenc csapatod irányítóját törik össze, öröm nézni a védőfalatokat és ezt a pass rusht! :cool: Eladott labda nélküli meccset a Packers ellen.

Grat.DoM
😊 köszi. Remélem idén még a tiéteket is lesz lehetőség összetörni 😉 mondjuk annyira nem örülnék, ha ti nyernétek az AFCt, viszont a legszívesebben ellenetek játszanék SBt 😊Szesze

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ha éppen nem a kedvenc csapatod irányítóját törik össze, öröm nézni a védőfalatokat és ezt a pass rusht! :cool: Eladott labda nélküli meccset a Packers ellen.

Grat.DoM
😊 köszi. Remélem idén még a tiéteket is lesz lehetőség összetörni 😉 mondjuk annyira nem örülnék, ha ti nyernétek az AFCt, viszont a legszívesebben ellenetek játszanék SBt 😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha éppen nem a kedvenc csapatod irányítóját törik össze, öröm nézni a védőfalatokat és ezt a pass rusht! :cool: Eladott labda nélküli meccset a Packers ellen.

Grat.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Fantasztikus este volt, jövő héten mindenki jöjjön a pointerbe!!
Go Giants!ricc009
Nekem sajna nem megoldható, de ti csak menjetek mert most is szerencsét hozott. Én itthon rúgok be egyedül éppen 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fantasztikus este volt, jövő héten mindenki jöjjön a pointerbe!!
Go Giants!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
grat, a sokkal jobbik csapat nyert! mostmár menjetek a végéig... 😉peach
köszi, igyekszünk 😊Szesze
én is Grat! Nem hinném hogy ekkora különbség van a két csapat között, de ma ellenállhatatlanok voltatok 😊 személyes okokból is örülnék ha a Packerst kipottyantanátok 😀Buga
Köszi szépen, persze h nincs ekkora különbség, igazából kb egál ez a két csapat, de ma nekünk minden összejött, nektek meg semmi.
Mondjuk az, h mi futottunk szét titeket és nem fordítva az nagy meglepetés és emiatt lett ennyire sima a meccs.
Az utóbbi meccseken már mutattunk ilyen jeleket, de azért erre még a legoptimistábbak sem számíthattak ez nyilvánvaló.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
grat, a sokkal jobbik csapat nyert! mostmár menjetek a végéig... 😉peach
köszi, igyekszünk 😊Szesze
én is Grat! Nem hinném hogy ekkora különbség van a két csapat között, de ma ellenállhatatlanok voltatok 😊 személyes okokból is örülnék ha a Packerst kipottyantanátok 😀

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
grat, a sokkal jobbik csapat nyert! mostmár menjetek a végéig... 😉peach
köszi, igyekszünk 😊
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 268 — a new hope (again)
grat, a sokkal jobbik csapat nyert! mostmár menjetek a végéig... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Tökéletes játék 4 negyeden keresztül! Le a kalappal az egész csapat előtt!!!!! Dögöljek meg, ha Fewellt még1x a számra veszem.
Mondtam alapszakasz végén, h ha így játszunk akkor bárkit megverünk, ez most is beigazolódott. Foshat a GB is! (persze ők az esélyesek ez is egyértelmű.. de pont ez az előnyünk is)
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Mákdarálás volt elég rendesen,szép lassan szedtétek darabokra a Falcons-t,elismerésem!

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
gratulálok
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
A meccsnézésre sajnos nem tudok elmenni, mivel holnap vizsgázok, szóval valószínűleg a meccset se tudom megnézni.Chevy
Eddig még nem jeleztem ugyan, de nekem is kimarad ez a közös meccsnézés is 😕, mert holnap vizsgázok Vállalati Pénzügyekből. Te miből Chevy? 😀balu10
Gyanúsan Bevezetés a számításelméletből vizsgázik, asszem az van hétfőn 😛tenorx
Ja abból, hogy rohadna meg.
Az a szépsége a vizsgának, hogy nem elég, ha kihúzod a tételedet, és azt tudod, hanem még az összes többi tételből kérdeznek hozzá dolgokat, és ha azokból akár 1 deffiniciót nem tudsz, bukta. Már 2 haverom így járt.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 064 — Lucas Scott
hol vagy ollivér?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Hajrá Tesók! Szerezzetek NY-nak még egy Superbowlt!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó közös meccs nézést és Giants győzelmet mindenkinek 😊 :cool: GO BIG BLUE!!!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1. A)
2. B)
3. B)
4. A)
5. A)
6. B)
7. B)
8. A)
9.B)
10.B)
11. B)
12. B)
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:
1. A
2. B
3. A
4. A
5. A
6. B
7. B
8. B
9. D
10. B
11. B
12. B
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. B
2. C
3. C
4. B
5. C
6. B
7. A
8. B
9. A
10.C
11. B
12. B




több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
1. A
2.B
3.B
4.A
5.C
6. B
7. B
8.A
9.D
10.A
11. B
12. C
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A meccsnézésre sajnos nem tudok elmenni, mivel holnap vizsgázok, szóval valószínűleg a meccset se tudom megnézni.Chevy
Eddig még nem jeleztem ugyan, de nekem is kimarad ez a közös meccsnézés is 😕, mert holnap vizsgázok Vállalati Pénzügyekből. Te miből Chevy? 😀balu10
Gyanúsan Bevezetés a számításelméletből vizsgázik, asszem az van hétfőn 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ha esetleg valaki Miskolcon szeretné nézni a meccset, írjon PM-et!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A meccsnézésre sajnos nem tudok elmenni, mivel holnap vizsgázok, szóval valószínűleg a meccset se tudom megnézni.Chevy
Eddig még nem jeleztem ugyan, de nekem is kimarad ez a közös meccsnézés is 😕, mert holnap vizsgázok Vállalati Pénzügyekből. Te miből Chevy? 😀

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
Beolvasták,várhatjátok szeretettel Olivért 😂Joco
😀 😀

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.A
2.C
3.B
4.A
5.A
6.B
7.B
8.B
9.D
10.A
11.D
12.B

A meccsnézésre sajnos nem tudok elmenni, mivel holnap vizsgázok, szóval valószínűleg a meccset se tudom megnézni.