New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. A)
2. C)
3. C)
4. A)
5. C)
6. C)
7. C)
8. B)
9. D)
10.C)
11. C)
12. D)
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Sziasztok!
Új vagyok a fórumon, de engem is érdekelne a meccsnézés, ha lehet csatlakoznék 😀 😀 😀ricc009
Üdv!
naná hogy lehet !

és melyik csapatnak szurkolsz? 😉yooker
Csak a Giants már nagyon régóta, de igazából most kezd előjönni belelőm a fan 😀ricc009
nagyon helyes! 😊
akkor holnap !
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Új vagyok a fórumon, de engem is érdekelne a meccsnézés, ha lehet csatlakoznék 😀 😀 😀ricc009
Üdv!
naná hogy lehet !

és melyik csapatnak szurkolsz? 😉yooker
Csak a Giants már nagyon régóta, de igazából most kezd előjönni belelőm a fan 😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sziasztok!
Új vagyok a fórumon, de engem is érdekelne a meccsnézés, ha lehet csatlakoznék 😀 😀 😀ricc009
Üdv!
naná hogy lehet !

és melyik csapatnak szurkolsz? 😉yooker
Gondolom Eagles 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Sziasztok!
Új vagyok a fórumon, de engem is érdekelne a meccsnézés, ha lehet csatlakoznék 😀 😀 😀ricc009
Üdv!
naná hogy lehet !

és melyik csapatnak szurkolsz? 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Új vagyok a fórumon, de engem is érdekelne a meccsnézés, ha lehet csatlakoznék 😀 😀 😀
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
16:49-re ér be vonatom, utána indulok is, max kicsit kajálok vhol. Amúgy a Margit körúti sörözőbe megyünk, vagy melyikbe? 😀Asbee
Pointer-Pub Margit krt.
1027 Budapest, Margit krt. 56.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Nálunk nem lett mém a gyerek, de:

And the legend of Rhett Bomar lives!

The Raiders signed him to a reserve/future contract. 😀
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
The stage is set.

mármint holnap este 6-ra foglaltam asztalt pointer-be.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
16:49-re ér be vonatom, utána indulok is, max kicsit kajálok vhol. Amúgy a Margit körúti sörözőbe megyünk, vagy melyikbe? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
ahogy figyelgettem a szavazást , döntő fölénnyel befutó lesz a Pointer !
mi Salanderrel 6 órára fogunk odaérni , aki tud jöjjön hangolódni !! 😊
yooker
odamegyek 6-ra de csak akkor, ha nem az lesz mint múltkor, hogy kb 20 percig egyedül üldögélek 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. A
2. C
3. B
4. B
5. A
6. B
7. B
8. B
9. A
10. B
11. B
12. B

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ahogy figyelgettem a szavazást , döntő fölénnyel befutó lesz a Pointer !
mi Salanderrel 6 órára fogunk odaérni , aki tud jöjjön hangolódni !! 😊
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Facebookon olvasom Braking Newsba, hogy JPP All Pro választott lett! Link: http://www.google.com/hostednews/ap/article/ALeqM5jIPqdmn9EeUEc4mqT4T3-JCZYMWQ?docId=6d3c88eb7ecb46baaeff614df606dd19

A kedvenc részem a nyilatkozatából: "I came in and last year I had an all right season and I wanted to do better than what I did last year. Next season in 2012, I should be better than this year." 😀 Felőlem játszhat még jobban, de ennél hogy lehet? Itt a következő lépés a DPOY felé!balu10
van egy 22.5-ös rekord amit megdönthetne...csebi
Ha már valaki megdönti, akkor legyen Giant! Sztem ezt Stray sem bánná.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Facebookon olvasom Braking Newsba, hogy JPP All Pro választott lett! Link: http://www.google.com/hostednews/ap/article/ALeqM5jIPqdmn9EeUEc4mqT4T3-JCZYMWQ?docId=6d3c88eb7ecb46baaeff614df606dd19

A kedvenc részem a nyilatkozatából: "I came in and last year I had an all right season and I wanted to do better than what I did last year. Next season in 2012, I should be better than this year." 😀 Felőlem játszhat még jobban, de ennél hogy lehet? Itt a következő lépés a DPOY felé!balu10
van egy 22.5-ös rekord amit megdönthetne...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Meccsnézés ügyben délutánig lehet szavazni, délelőtt úgysem tudok asztalt foglalni kocsmába...

(megj.: átnéztem a többi wc-weekre készülő csapat topicját, és más nem készül közös meccsnézésre. Most vagy az van, hogy nálunk a legjobb a közösség, vagy nálunk van arányában a legtöbb fővárosi fan :rolleyes: )G-men
Nekem sajnos nem jön össze, hétfőn meló és "vidéki" (Veszprém) vagyok. Marad a TV, de nem Ricsi, hanem ESPNA 😀Forti
Úgy tudom Szaniszló lesz meccsünkön.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Facebookon olvasom Braking Newsba, hogy JPP All Pro választott lett! Link: http://www.google.com/hostednews/ap/article/ALeqM5jIPqdmn9EeUEc4mqT4T3-JCZYMWQ?docId=6d3c88eb7ecb46baaeff614df606dd19

A kedvenc részem a nyilatkozatából: "I came in and last year I had an all right season and I wanted to do better than what I did last year. Next season in 2012, I should be better than this year." 😀 Felőlem játszhat még jobban, de ennél hogy lehet? Itt a következő lépés a DPOY felé!

több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Meccsnézés ügyben délutánig lehet szavazni, délelőtt úgysem tudok asztalt foglalni kocsmába...

(megj.: átnéztem a többi wc-weekre készülő csapat topicját, és más nem készül közös meccsnézésre. Most vagy az van, hogy nálunk a legjobb a közösség, vagy nálunk van arányában a legtöbb fővárosi fan :rolleyes: )G-men
Nekem sajnos nem jön össze, hétfőn meló és "vidéki" (Veszprém) vagyok. Marad a TV, de nem Ricsi, hanem ESPNA 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
talán a KC@DEN meccsen említették Ricsiék, hogy az a crew nem valószínű, hogy megy a PO-ba, így nyilván a jobbakat próbálják kiválasztani. a függetlenség pedig már az alapszakaszban is evidens volt, a rájátszásban miért változna? 😀
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
remélem nem lesz jelentősége, de a playoffban a keveset hibázó bírókat küldik? vagy független arcokat keresnek? pl. Hocsuli anyja falconz bérletes, akkor ő stornó vasárnap 7kor?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ebben az indexes cikkben sem vagyunk megemlítve, igaz, a Falcons sem.G-men
A 10. pontban két videóban is benne vagyunk 😊 Hihetetlen, hogy még mindig a Boley "fejbedobós" TD örömén lovagolnak. A másik azért sokkal kedvesebb nekünk 😀 😀 😀balu10
Talán Jets ellen Cruz is mintha elhajította volna a labdát elég rendesen, az is eltalálhatott volna akárkit 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Jöhet a PO!
1. Mi lesz a végeredmény? A - VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? B
3. Hány pontot kapunk a meccsen? B
4. 110 futott yard alatt tartjuk az Atlanta offenset? A
5. Ki szerez több pontot (TD 4 pont,INT 3 pont, sack 2 pont,FF 1 pont, tackle-ért nem jár pont mert akkor JPP nyerne 😊 )? A
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? B
7. Manning vagy Ryan dob először INT-et a meccsen? B
8. Hány yardot szerez a Falcons támadóegysége összesen? A
9.Kinek lesz a legtöbb scrimmage yardja közülük? A
10.Mennyi kickoff/punt visszahordott yardtok nyelünk be összesen? A
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) Cironroy
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ebben az indexes cikkben sem vagyunk megemlítve, igaz, a Falcons sem.G-men
A 10. pontban két videóban is benne vagyunk 😊 Hihetetlen, hogy még mindig a Boley "fejbedobós" TD örömén lovagolnak. A másik azért sokkal kedvesebb nekünk 😀 😀 😀

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ebben az indexes cikkben sem vagyunk megemlítve, igaz, a Falcons sem.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Meccsnézés ügyben délutánig lehet szavazni, délelőtt úgysem tudok asztalt foglalni kocsmába...

(megj.: átnéztem a többi wc-weekre készülő csapat topicját, és más nem készül közös meccsnézésre. Most vagy az van, hogy nálunk a legjobb a közösség, vagy nálunk van arányában a legtöbb fővárosi fan :rolleyes: )