New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
na! végre megnéztem én is ! az eleje kellemes hátradőlős , aztán rendesen lestoppoltak minket a 2. elején...
egy-két centin múlott és egyéni zseniális megmozdulásokon! a végeredmény kicsit csalóka!

de hát az dallas D-nek volt 1 jó negyede a miénknek meg 3 !!

na erről most ennyit , a többit majd szóban a meccsnézésen! 😉
megvan hová megyünk és ki tud jönni??
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Hát gondolom ha heti jópárszor cowboy mezbe vagy és játszol akkor nehezen tudsz ettől elvonatkoztatni ( Sanyi ). Nekem idén a Sanyi kommentárja és személye pozitív meglepetés a tavalyi után, meg főleg azok után amit a partvonal mellett néha megenged magának viselkedésben...

Óriási meccs volt, végre nagyjából minden működött.
A védelem a 3. negyedben kicsit belazult, a támadásnak pedig épp nem ment.

Ha nem lett volna az első fél időben nyújtott ellenfél morálját romboló teljesítmény (ergo kevésbé elkeseredett a Cowboys), akkor itt elmehetett volna a meccs.

Cruz-ra egyszerűen nincsenek szavak, Manningre dettó.
A magyar közvetítés alatt azért kikértem magamnak párszor, hogy
1. Manning nem érdemli meg a Pro Bowl szereplést, mert valljuk be lényegében erről volt szó. Erre azt tudom mondani, hogy hja vannak hasonlóan jó teljesítmények, na de pl. Romoval szemben pont azért jobb Manning, mert neki idén 5 comeback-je volt, amivel egy pár hete még vezette a ligát is - most nem tudom mi a helyzet).
2. Ennyire szurkolt Sanyi a Cowboys-nak. Értem én, hogy semleges nézőként pattanásig feszülő meccset szeretett volna, de a végére már komolyan elgondolkoztam azon, hogy nem Dallas drukker-e titokban.

Romo-nak egyébként minden tiszteletem, hogy ilyen formát volt képes nyújtani. Rajta nem múlott semmi.
A meccs szokásosan jó Giants-Dallas párharc volt. Nem hiába ellenük szeretem csak, ha játszunk a divízión belül. (vereség esetén is ugyanezt mondtam volna)

Jövő héten (*szerk* A fenét. Ezen a héten, csak ma néztem meg a meccset aztán időzavarban vagyok) jön a Falcons, és én is egyetértek lotus86-al, hogy mi is legalább annyira örülhetünk a párharcnak, mint ők. Nem lennénk esélytelenek a másik négy csapat ellen sem, de így ez véleményem szerint alapból egy kellemes 50-50 párharc, amely reméljük torzítva lesz majd hóval/esővel + széllel, hogy fázzanak a csarnokból jött sólymok.Winters

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Óriási meccs volt, végre nagyjából minden működött.
A védelem a 3. negyedben kicsit belazult, a támadásnak pedig épp nem ment.

Ha nem lett volna az első fél időben nyújtott ellenfél morálját romboló teljesítmény (ergo kevésbé elkeseredett a Cowboys), akkor itt elmehetett volna a meccs.

Cruz-ra egyszerűen nincsenek szavak, Manningre dettó.
A magyar közvetítés alatt azért kikértem magamnak párszor, hogy
1. Manning nem érdemli meg a Pro Bowl szereplést, mert valljuk be lényegében erről volt szó. Erre azt tudom mondani, hogy hja vannak hasonlóan jó teljesítmények, na de pl. Romoval szemben pont azért jobb Manning, mert neki idén 5 comeback-je volt, amivel egy pár hete még vezette a ligát is - most nem tudom mi a helyzet).
2. Ennyire szurkolt Sanyi a Cowboys-nak. Értem én, hogy semleges nézőként pattanásig feszülő meccset szeretett volna, de a végére már komolyan elgondolkoztam azon, hogy nem Dallas drukker-e titokban.

Romo-nak egyébként minden tiszteletem, hogy ilyen formát volt képes nyújtani. Rajta nem múlott semmi.
A meccs szokásosan jó Giants-Dallas párharc volt. Nem hiába ellenük szeretem csak, ha játszunk a divízión belül. (vereség esetén is ugyanezt mondtam volna)

Jövő héten (*szerk* A fenét. Ezen a héten, csak ma néztem meg a meccset aztán időzavarban vagyok) jön a Falcons, és én is egyetértek lotus86-al, hogy mi is legalább annyira örülhetünk a párharcnak, mint ők. Nem lennénk esélytelenek a másik négy csapat ellen sem, de így ez véleményem szerint alapból egy kellemes 50-50 párharc, amely reméljük torzítva lesz majd hóval/esővel + széllel, hogy fázzanak a csarnokból jött sólymok.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nincs meglepetés, Spangli kapitányt kitették a kosból
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
F. Ricsi ismerete a Giantsról egyszerűen felületes. Ez érthető is, órák mehetnek el a KC majmolással, a soccerrel, sport tv-s bohóckodással. Gyakorlatilag 0 új háttérinfo érkezik a közvetítésekhez, arra nincs idő/kedv, hogy minimálisan utánanézzenek a csapatnak. Pedig elég lenne fülelni, mit mondanak a fox/nbc kollegák. Az összes NYG meccset láttam a sporttv-n, de ha innen informálódnék, semmit nem tudnék ezekről:
- undrafted free agent Cruz sorra dönti a rekordokat, és ez igenis sztori a javából (Tom Brady 7/196 a drafton, azt persze 80szor hallottam)
- Herzlich fiú cancer fighter, ami persze még nem akkora történet mint Lance Armstrongé, de két mondatban talán beleférne
- EM idei statisztikái nagyon komolyak, ha FR nem hisz a szemének, legalább a számokból olvashatna, szóval Brees, Rogers, Brady után idén a 4. legjobb (ráadásul a GB és a Pats esetén a def a 31.és32. a ligában, tehát van keresnivaló a PO-ban)vittore
De úgy látszik a nyolcvan is kevés 😂

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
visszatérve a meccshez!
Manning minimum 3-szor ugrasztotta be a dallasi védelmet, az is szép volt!ironroy
Számtalan jó megmozdulása volt. Épp ezért jobb ő annál, mint amire taksálják mert éles helyzetekben játszik a legjobban ami az egyik legfontosabb erény, főleg ebben a sportban.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
visszatérve a meccshez!
Manning minimum 3-szor ugrasztotta be a dallasi védelmet, az is szép volt!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
jelenleg még ehhez is optimistán állok 😊kristof
Én mindig optimistán állok hozzá! Egyedül a GB-től tartok, mert ott nem csak ellenük, hanem a bírók ellen is játszanánk.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem szeretek más meccseivel foglalkozni, szal egyezzünk ki abban, hogy ha SB-t akarunk nyerni akkor mindenkit el kell tudnunk verni és kész. jelenleg még ehhez is optimistán állok 😊
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
ebben azért ne legyél annyira biztoskristof
Én is úgy gondolom, hogy a Detroit meg fogja tudni verni Breeséket. És akkor a mi meccsünk győztese mehet a 49ers ellen (és üti őket).balu10
sztem meg simán kikap a Lions.
esélyük nem lesz megfogni a hazai pályás Saints offense-t, off csatában meg Stafford előbb-utóbb bele fog hibázni. (bár sztem eleve nem lesz offense-csata, simán nyer a NO)Szesze
nekünk valóban az a verzió lenne a legjobb, amit balu felvázolt...
de ahhoz előbb nyerni kell hétvégén!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Szerintem ez a meccs egyik csapatnak sem 100%. Megertem az Atlanta fanokat, hogy orulnek nekunk, de en sem sirok, hogy ok jonnek. TUdom, hogy meg tudjuk verni oket, de ok is kepesek lehetnek elverni munket. Jo kis meccs, ket nagyjabol hasonlo erossegu csapat a PO-ban. Mi kell meg? (Raadasul ezt a meccset mar MO-n nezem, otthoni pizza, cola stb. 😀 )lotus86
hamisítatlan magyar pizza? 😂
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan

majd a NO elintézi őket...ironroy
ebben azért ne legyél annyira biztoskristof
Én is úgy gondolom, hogy a Detroit meg fogja tudni verni Breeséket. És akkor a mi meccsünk győztese mehet a 49ers ellen (és üti őket).balu10
sztem meg simán kikap a Lions.
esélyük nem lesz megfogni a hazai pályás Saints offense-t, off csatában meg Stafford előbb-utóbb bele fog hibázni. (bár sztem eleve nem lesz offense-csata, simán nyer a NO)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan

majd a NO elintézi őket...ironroy
ebben azért ne legyél annyira biztoskristof
Én is úgy gondolom, hogy a Detroit meg fogja tudni verni Breeséket. És akkor a mi meccsünk győztese mehet a 49ers ellen (és üti őket).

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Teljesen egál meccsnek tűnik statok alapján is. Nagyon hasonló erősségű a két csapat, mondjuk a futójátékuktól azért tartok, kulcskérdés lesz, h azt mennyire tudjuk megfogni. A másik oldalon náluk meg az lesz a kérdés, h mennyire tudják tartani a DL-ünket.Szesze
Szerintem pontháború lesz a dologból. Ryan nem nagyon passzolt idén 300 yard alatt és nem hiszem, hogy majd a mi secünk tartja alatta. És ehhez még jön a liga egyik legjobb futója. Úgy gondolom, hogyha nem csinálunk legalább 30-35 pontot, akkor lehúzhatjuk a rolót (de fogunk csinálni).balu10
Statok alapján sokpontos meccsnek néz ki, de az én tippem az, h nem lesz pontháború. Majd meglátjuk 😊
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Teljesen egál meccsnek tűnik statok alapján is. Nagyon hasonló erősségű a két csapat, mondjuk a futójátékuktól azért tartok, kulcskérdés lesz, h azt mennyire tudjuk megfogni. A másik oldalon náluk meg az lesz a kérdés, h mennyire tudják tartani a DL-ünket.Szesze
Szerintem pontháború lesz a dologból. Ryan nem nagyon passzolt idén 300 yard alatt és nem hiszem, hogy majd a mi secünk tartja alatta. És ehhez még jön a liga egyik legjobb futója. Úgy gondolom, hogyha nem csinálunk legalább 30-35 pontot, akkor lehúzhatjuk a rolót (de fogunk csinálni).

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Teljesen egál meccsnek tűnik statok alapján is. Nagyon hasonló erősségű a két csapat, mondjuk a futójátékuktól azért tartok, kulcskérdés lesz, h azt mennyire tudjuk megfogni. A másik oldalon náluk meg az lesz a kérdés, h mennyire tudják tartani a DL-ünket.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Szerintem ez a meccs egyik csapatnak sem 100%. Megertem az Atlanta fanokat, hogy orulnek nekunk, de en sem sirok, hogy ok jonnek. TUdom, hogy meg tudjuk verni oket, de ok is kepesek lehetnek elverni munket. Jo kis meccs, ket nagyjabol hasonlo erossegu csapat a PO-ban. Mi kell meg? (Raadasul ezt a meccset mar MO-n nezem, otthoni pizza, cola stb. 😀 )


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó

majd a NO elintézi őket...ironroy
ebben azért ne legyél annyira biztos
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
A falcons fanok örülnek, hogy hozzánk jönnek, elég magabiztosak, remélem nagy pofára esés lesz belőle nekik.
gyurczi
ezt miből szűrted le? sztem az nem nagyképűség, hogy örülünk h egy kb velünk egy súlycsoportban lévő csapattal kell játszani, és nem a jelenleg másik ligában játszó packerssel v saintsel 😛peach
igazság szerint, mi is jobban örülünk nektek mint ha Detroit jött volna ide 😛
majd a NO elintézi őket...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
A falcons fanok örülnek, hogy hozzánk jönnek, elég magabiztosak, remélem nagy pofára esés lesz belőle nekik.
gyurczi
ezt miből szűrted le? sztem az nem nagyképűség, hogy örülünk h egy kb velünk egy súlycsoportban lévő csapattal kell játszani, és nem a jelenleg másik ligában játszó packerssel v saintsel 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Rolle int-je gyönyörű play hívás volt Perrytől... Rolle embere a jobb flatbe mozgott, és ott volt egy corner zónán, oda lehetett volna passzolni, de 1-1be voltak vszeg takle lehetett volna, de ha jól emlékszem ott a deff fal jobb oldalán hoztunk olyan pressure-t h kizárt, hogy Tony látott arra bmit is... igazából a pressure miatt csak gyors közép passz lehetett de azt meg a zóna miatt gyönyörűen védekeztük le

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ha sikerülne nyerni, akkor a Saintset el kellene kerülni, inkább a Lembó, őket már megszorongattuk.
gyurczi
szerintem meg inkább a friszkó, a főcsoport döntőben jöhetne a GB 😀ironroy
Saint-szel "legkorábban" a konferencia döntőben találkozhatunk.
Ha neadjisten továbbjutnánk, akkor GB vagy SF attól függően, hogy a DET nyer-e.G-men
hát nekik kell szurkolni hogy üssék a NO-t 😊
bár addig nincs miről beszélni míg nem vertük a verebeket...
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ha sikerülne nyerni, akkor a Saintset el kellene kerülni, inkább a Lembó, őket már megszorongattuk.
gyurczi
szerintem meg inkább a friszkó, a főcsoport döntőben jöhetne a GB 😀ironroy
Saint-szel "legkorábban" a konferencia döntőben találkozhatunk.
Ha neadjisten továbbjutnánk, akkor GB vagy SF attól függően, hogy a DET nyer-e.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ha sikerülne nyerni, akkor a Saintset el kellene kerülni, inkább a Lembó, őket már megszorongattuk.
gyurczi
szerintem meg inkább a friszkó, a főcsoport döntőben jöhetne a GB 😀
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 346 — Giants fan
Eli idei megítéléséről csak annyit, hogy aki nem látott minden Giants meccset, márpedig az nfl rajongók zöme nem, az nem látta mit művelt a negyedik negyedekben. A remek statok mellett nfl rekordot is döntött. A pro-bowl meg csak egy igazi hamisítatlan amerikai őrület, amivel megint csak el lehet adni a show-t. Eli soha nem lesz úgy megítélve, mint amekkora a tudása, de mindegy, az a lényeg, hogy a csapatunknak van egy qrva jó irányítója, aki remélhetőleg pár évig még az idei szint közelében játszik. Nem sok csapat mondhatja el azt magáról, hogy ilyen jó a qb-je.

A D javulása nagyon jó lehet a későbbiekben, Rolle intje esetleg lehet egy jó jel arra, hogy Fewell rendszere működhet. Én már korábban is írtam, hogy nem biztos, hogy csak Fewell tehet a D korábbi gyengélkedéséről. Tavaly jó volt ez a D, idén meg komoly sérülések hátráltatták végig, ennyi rookiet TC szerintem a korábbi idényekben összesen nem játszatott, mint idén. Az utolsó két, ráadásul must win meccsen nagyon jól öszeálltak, bizakodó vagyok. Persze lehet, hogy jön a hullámvölgy megint, és a one and done, de én nem leszek elkeseredve. Átalakulóban a csapat és mégis megnyertük a csoportot. Sok remek élményt adtak idén a fiúk, a már korábban megszokott bosszankodások mellett.

A falcons fanok örülnek, hogy hozzánk jönnek, elég magabiztosak, remélem nagy pofára esés lesz belőle nekik.
Ha sikerülne nyerni, akkor a Saintset el kellene kerülni, inkább a Lembó, őket már megszorongattuk.

Innentől számomra már hab a tortán a szezon.

Ja és JPP DPOY!!!

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!