New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ha lesz PO, akkor úgy néz ki, hogy a Lions lesz az ellenfél. én a falconsnak jobban örültem volna/örülnékvittore
Szerintem az Atlanta lesz. Én már annak is örülni fogok, ha PO-ba jutunk.Lance
Atlantának én is jobban örülnék (ld. déli fedett csarnok csapat vs januári meccs a szabadban), de bár tartanánk már ott, hogy akármelyikük ellen készülődünk...
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha lesz PO, akkor úgy néz ki, hogy a Lions lesz az ellenfél. én a falconsnak jobban örültem volna/örülnékvittore
Szerintem az Atlanta lesz. Én már annak is örülni fogok, ha PO-ba jutunk.Lance
ehh, ostoba yahoo http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AnCbfVjxDODTq5V.jfs4VQRDubYF?slug=ys-nfl_playoff_picture
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
ha lesz PO, akkor úgy néz ki, hogy a Lions lesz az ellenfél. én a falconsnak jobban örültem volna/örülnékvittore
Szerintem az Atlanta lesz. Én már annak is örülni fogok, ha PO-ba jutunk.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha lesz PO, akkor úgy néz ki, hogy a Lions lesz az ellenfél. én a falconsnak jobban örültem volna/örülnék
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
http://www.csnphilly.com/blog/eagles-talk/post/Report-Spagnuolo-will-be-Eagles-DC?blockID=619518&feedID=704
😕

Nem biztos , hogy olyan egyszerű lesz az edzőcseréket megoldani...gyurczi
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!vadibandi
Egyetértek, de sajnos hozzájuk is kötődik, és nyilván így éreztek a zöldek is, amikor eljött hozzánk 2007-ben.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nos, így a karácsonyi napok elmúltával újra van időm írni ide.

Röviden a Jets elleni meccsről a gondolataim:
- A szezon legnagyobb különbségű győzelmét arattuk, de nem hiszem, hogy ez bárkinek is feltűnt a meccs végén: a pulzus ismét 200 körül volt gyakorlatilag a megszerzett onside-ig.
- A meccs több pontján is megfordult bennem, hogy a teljes NFL bírói kar elhatározta, hogy minden tőle telhetőt megtesz, hogy ne jussunk be a PO-ba. A tököm kivan ezzel a "megdönthetetlen bizonyíték" dologgal is. Akkor ítéljenek mindent úgy, mint a Jennings TD-nél. Ha visszanézés után nem százszázalékos, hogy mi történt, akkor maradjon a pályán hozott ítélet.
- Még egy dolog a bírákról: lehet, hogy a liga egyik legjobb CB-je, de amit Revis Nicks ellen művelt, az nálam minden play-nél kimerítette a DPI-t. Egyik kezével folyamatosan fogta Nicks-t, miközben a másikkal levédekezte a passzokat. Lehet, hogy rosszul tudom a szabályt, de akkor világosítsatok fel, hogy szó szerint mi a DPI lényege.
- Tuck vitathatatlanul a legjobb formáját játszotta a 2011-es szezonban. Most azt mondom, az elmúlt hetekben olyan sérülései voltak, amelyekkel nem lett volna szabad játszania, mert gyakorlatilag nem tudott hozzátenni semmit, de Osi sérülése miatt ezt nem lehetett meglépni.
- Boley is kezdi visszanyerni a formáját, hétről-hétre jobb.
- Még egyszer ennyi drop Nicks-től nem fér bele a Dallas ellen.
- Manningham és TE nélkül sokkal kevésbé megy a passzjáték.

Szar, hogy átteték éjszakára a sorsdöntő meccsünket, már úgy terveztem, hogy közösen nézzük, ez így most nehezen lesz megvalósítható.

Óvatosan bizakodó vagyok a pass rush javulását látva + amiatt, mert az utóbbi években Eli a Cowboys ellen mindig kimagasló yardokat produkált. Valószínű, hogy emellett a futójákékunk és a futás elleni védekezésünk lesz a kulcs. Ha működik majd mindkettő, akkor jók lehetünk összességében. Ja, és nem kéne labdákat eladni a saját térfelünkön.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.csnphilly.com/blog/eagles-talk/post/Report-Spagnuolo-will-be-Eagles-DC?blockID=619518&feedID=704
😕

Nem biztos , hogy olyan egyszerű lesz az edzőcseréket megoldani...gyurczi
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!vadibandi
Na hát ez kurva jó lenne...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
http://www.csnphilly.com/blog/eagles-talk/post/Report-Spagnuolo-will-be-Eagles-DC?blockID=619518&feedID=704
😕

Nem biztos , hogy olyan egyszerű lesz az edzőcseréket megoldani...gyurczi
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!vadibandi
Én már csak röhögök. :]
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.csnphilly.com/blog/eagles-talk/post/Report-Spagnuolo-will-be-Eagles-DC?blockID=619518&feedID=704
😕

Nem biztos , hogy olyan egyszerű lesz az edzőcseréket megoldani...gyurczi
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!




több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
http://www.csnphilly.com/blog/eagles-talk/post/Report-Spagnuolo-will-be-Eagles-DC?blockID=619518&feedID=704
😕

Nem biztos , hogy olyan egyszerű lesz az edzőcseréket megoldani...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Látszik, hogy nem játszotok évente kétszer (háromszor) velük 😀 Akkor megszoktátok már volna 😂

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nah ez nekem jó nagy szívás, mert másodikán már dolgoznom kell.. persze ettől még nézem, meg tényleg egyértelmű volt, h át fogják rakni.Szesze
Nekem is elég fura lesz, kevesebb időm lesz visszaállni a "normális" alvásra, de 3.ra vizsgára csak megoldom, a meccset meg mindenképp nézni fogom
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
még jó amúgy h szabit vettem ki 2.ra...
remélem mostanra a jets oldaláról befogja mki 4 évig és tudják hol a helyük ...csebi
Remélem Rex legközelebb akkor nyitja ki a száját a témával kapcsolatban, ha SB-t nyer a Jets.

Párhuzamosan nagyon remélem, hogy mindenki ráül a szájára a csapatból a héten.salander
Egyébként itt a pofázás eredménye. Hatalmas +1 a csapatunknak, hogy nem kezdték el ők is velük a szájkaratét, valamint most hogy nyertünk most sem megy az arcoskodás.Asbee
Lehet, hogy Rolle agyaig meg nem jutott el, szoval ne kiabaljuk el a dolgot. 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
még jó amúgy h szabit vettem ki 2.ra...
remélem mostanra a jets oldaláról befogja mki 4 évig és tudják hol a helyük ...csebi
Remélem Rex legközelebb akkor nyitja ki a száját a témával kapcsolatban, ha SB-t nyer a Jets.

Párhuzamosan nagyon remélem, hogy mindenki ráül a szájára a csapatból a héten.salander
Egyébként itt a pofázás eredménye. Hatalmas +1 a csapatunknak, hogy nem kezdték el ők is velük a szájkaratét, valamint most hogy nyertünk most sem megy az arcoskodás.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Nem meglepő, átrendezték a meccsünk időpontját 😊Buchek8
Na rohadjanak meg!!! Melohelyen meg USA-ban is!!! 31-en dolgozom, lesz egy nap pihenom, de 2.-an mar megint melozom, hajnali 4 kor kelek, ezek a tetvek meg beraktak a meccset 1.15-re......tenyleg rohadjanak meg!!!!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
még jó amúgy h szabit vettem ki 2.ra...
remélem mostanra a jets oldaláról befogja mki 4 évig és tudják hol a helyük ...csebi
Remélem Rex legközelebb akkor nyitja ki a száját a témával kapcsolatban, ha SB-t nyer a Jets.

Párhuzamosan nagyon remélem, hogy mindenki ráül a szájára a csapatból a héten.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 782 — Lucas Scott
még jó amúgy h szabit vettem ki 2.ra...
remélem mostanra a jets oldaláról befogja mki 4 évig és tudják hol a helyük ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem meglepő, átrendezték a meccsünk időpontját 😊Buchek8
Hát igen, sajnos várható volt, kár, hogy áttették, mert ígyis-úgyis adta volna az espn.balu10
Hánykor lesz?
(Hol olvasható a teljes, végleges műsorrend?)Bazzani
hajnali 2:15

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem meglepő, átrendezték a meccsünk időpontját 😊Buchek8
Hát igen, sajnos várható volt, kár, hogy áttették, mert ígyis-úgyis adta volna az espn.balu10
Hánykor lesz?
(Hol olvasható a teljes, végleges műsorrend?)

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/12/24/brandon-jacobs-to-rex-ryan-its-time-to-shut-up-fat-boy/

szimpi arcok😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Today marked 1st time in NFL history in which 2 different QBs threw 90+ yard TD pass (Newton,EManning)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nem meglepő, átrendezték a meccsünk időpontját 😊Buchek8
Hát igen, sajnos várható volt, kár, hogy áttették, mert ígyis-úgyis adta volna az espn.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
amúgy egy pár helyen olvastam, hogy Nicks-et elkezdték kikezdeni érthető módon ugyanis kurva sokat droppol mostanság... nem tudom én sem, hogy mi van vele, viszont Cruz egyedül nem tudja megváltani a világot... a többi wr meg hulladékironroy
Manningham nem hulladék szerintem és Jernigannel meg várjunk még. Barden tök jó, hogy magas, csak nem tud elkapni és nem is tudjuk kihasználni, tehát tényleg kuka. Nick meg összeszedi magát, a GB ellen pl. élete legjobbját nyújtotta azokkal az elkapásokkal. Igazából faszság volt rá dobálni, úgy, hogy Revis fogta.

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
amúgy egy pár helyen olvastam, hogy Nicks-et elkezdték kikezdeni érthető módon ugyanis kurva sokat droppol mostanság... nem tudom én sem, hogy mi van vele, viszont Cruz egyedül nem tudja megváltani a világot... a többi wr meg hulladék
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ami tetszett, még tegnap, az Weatherford egy-két puntja kritikus helyzetekben.gyurczi
most gondoljatok bele, ha még Dodge lenne itt, még emiatt is idegeskednénk állandóan... 😊