New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
próbáltam én is variálni , de valszeg ki kell bírnom basszus szerdáig ha nem csak az "újságból"
akarok értesülni az eredményről..
nem tudom ki fogom-e bírni..!!?? :rolleyes:yooker
Szerintem én leülök és megnézem felvételről amikor hazaértem a karácsonyi vacsoráról a barátnőm szüleitől.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 317 — Expect the Best !
hát ahogy az aktivitást elnézem , ha kikapunk szombaton akkor kitehetjük
a ZÁRVA táblát a topicra... 😉yooker
Szerintem a legtöbbünknek inkább a karácsony tesz be. Egyenlőre úgy néz ki, hogy a Jets elleni meccs nekem is sajnos kimarad. Ez lesz idén a második, amit kihagyok 😕, pedig ez az egyik legfontosabb...balu10
próbáltam én is variálni , de valszeg ki kell bírnom basszus szerdáig ha nem csak az "újságból"
akarok értesülni az eredményről..
nem tudom ki fogom-e bírni..!!?? :rolleyes:
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
hát ahogy az aktivitást elnézem , ha kikapunk szombaton akkor kitehetjük
a ZÁRVA táblát a topicra... 😉yooker
Szerintem a legtöbbünknek inkább a karácsony tesz be. Egyenlőre úgy néz ki, hogy a Jets elleni meccs nekem is sajnos kimarad. Ez lesz idén a második, amit kihagyok 😕, pedig ez az egyik legfontosabb...

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 317 — Expect the Best !
hát ahogy az aktivitást elnézem , ha kikapunk szombaton akkor kitehetjük
a ZÁRVA táblát a topicra... 😉
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Mai naptól megtöröm a csendet és újra a csapat háza tájára nézek a múlt heti agyfelbaszós meccs után...
Baas visszatér "sérüléséből" és ő lesz a kezdő center, bár ezt még mindig nem tudom, hogy jó hír kategória-e???
Valszeg Pasco és Beckum is visszatér, már ha lesz egyáltalán TE játék...
Osi pedig továbbra is maródi...
holnapra megcsinálom a pontozást meg az új kérdéssort!ironroy
Ez a Baas visszajön a semmiből és egyből ő a kezdő, kísértetiesen emlékeztet az egyik tavalyi lépésre ami kinyírta a szezont. Gyakorlatilag, ez pont ugyanolyan, mint amikor TC visszapakolta a teljesen hulla O'Harát kezdeni.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Mai naptól megtöröm a csendet és újra a csapat háza tájára nézek a múlt heti agyfelbaszós meccs után...
Baas visszatér "sérüléséből" és ő lesz a kezdő center, bár ezt még mindig nem tudom, hogy jó hír kategória-e???
Valszeg Pasco és Beckum is visszatér, már ha lesz egyáltalán TE játék...
Osi pedig továbbra is maródi...
holnapra megcsinálom a pontozást meg az új kérdéssort!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
a szögegyenes h értetted???

anno Spangli harmadik számú opció volt, az első kettő vmiért nem jött ide, lehet Reese-nek mostantól úgy kellene, hogy TC ír egy listát kiket szeretne cord-nak, és Jerry egyből a 3.kal ül le tárgyalni...
Manningham nem igazán érti még néha, ha innen jön blitz hova fusson, meg ha end zone-ban van route azt tartania kell, különben int a végecsebi
Azt, hogy a korábbi run&shoot offenseiben nem volt annyi lassan felépülő (hogy mondjam) route. Igen olvasnia kellett a WR-nek meg QB-nak a védelmet; de nem olyan mélységben és kevésbé egy emberen múlt.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 921 — Lucas Scott
egyetértek azokkal akik azt mondják hogy mivel jövő év előtt
újból igen komoly döntéseket kell hozni a csapattal és kulcsjátékosaival kapcsolatban ( ki megy ? ki marad? kit hozunk? )
ezt már az új edző(knek) kellene meghozni...


különben egyre inkább úgy érzem hogy
az igazán fontos szerep és felelősség az OFF és DEFF edzőké leginkább, tehát főleg Fewell munkáját kellene megköszönni!
Tom papa akár még maradhat is felőlem...

ezt írja már meg légyszi valaki hogy jól gondolom-e?
mármint hogy jó off. és deff. edzővel akár én is lehetnék bajnokcsapat edzője ,
de ezek nélkül még a legjobb főedző is "bukásra" van ítélve??
(nyilván sarkítottam kicsit )yooker
Pontosan, kinn egy-két cikkben előkerült, hogy TC nem igazán választott ki még kimagasló segédedzőt (Spangli állítólag nem rajta múlt), sőt...

De hogy mennyire szól bele a HC az egyszeri coordinatorok dolgába: szintén elemzésben olvastam, hogy Gilbride amikor nem TC-vel volt párban "szögegyenes" offenset vitt, amikor együtt vannak (a Giantsben főleg) jöttek a nehezen megtanulható, 2-3 opciós routeok. (Lásd még Eli értetlen tekintete általában Manningham irányába 1-1 INT-nél.)

Lehet vitatni, majd megpróbálom előkeresni a részleteket.salander
a szögegyenes h értetted???

anno Spangli harmadik számú opció volt, az első kettő vmiért nem jött ide, lehet Reese-nek mostantól úgy kellene, hogy TC ír egy listát kiket szeretne cord-nak, és Jerry egyből a 3.kal ül le tárgyalni...
Manningham nem igazán érti még néha, ha innen jön blitz hova fusson, meg ha end zone-ban van route azt tartania kell, különben int a vége

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
egyetértek azokkal akik azt mondják hogy mivel jövő év előtt
újból igen komoly döntéseket kell hozni a csapattal és kulcsjátékosaival kapcsolatban ( ki megy ? ki marad? kit hozunk? )
ezt már az új edző(knek) kellene meghozni...


különben egyre inkább úgy érzem hogy
az igazán fontos szerep és felelősség az OFF és DEFF edzőké leginkább, tehát főleg Fewell munkáját kellene megköszönni!
Tom papa akár még maradhat is felőlem...

ezt írja már meg légyszi valaki hogy jól gondolom-e?
mármint hogy jó off. és deff. edzővel akár én is lehetnék bajnokcsapat edzője ,
de ezek nélkül még a legjobb főedző is "bukásra" van ítélve??
(nyilván sarkítottam kicsit )yooker
Pontosan, kinn egy-két cikkben előkerült, hogy TC nem igazán választott ki még kimagasló segédedzőt (Spangli állítólag nem rajta múlt), sőt...

De hogy mennyire szól bele a HC az egyszeri coordinatorok dolgába: szintén elemzésben olvastam, hogy Gilbride amikor nem TC-vel volt párban "szögegyenes" offenset vitt, amikor együtt vannak (a Giantsben főleg) jöttek a nehezen megtanulható, 2-3 opciós routeok. (Lásd még Eli értetlen tekintete általában Manningham irányába 1-1 INT-nél.)

Lehet vitatni, majd megpróbálom előkeresni a részleteket.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 317 — Expect the Best !
egyetértek azokkal akik azt mondják hogy mivel jövő év előtt
újból igen komoly döntéseket kell hozni a csapattal és kulcsjátékosaival kapcsolatban ( ki megy ? ki marad? kit hozunk? )
ezt már az új edző(knek) kellene meghozni...


különben egyre inkább úgy érzem hogy
az igazán fontos szerep és felelősség az OFF és DEFF edzőké leginkább, tehát főleg Fewell munkáját kellene megköszönni!
Tom papa akár még maradhat is felőlem...

ezt írja már meg légyszi valaki hogy jól gondolom-e?
mármint hogy jó off. és deff. edzővel akár én is lehetnék bajnokcsapat edzője ,
de ezek nélkül még a legjobb főedző is "bukásra" van ítélve??
(nyilván sarkítottam kicsit )
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Diehl mondjuk felőlem mehet amerre lát. Tavaly is voltak borzalmas meccsei, idén is sokszor megetették őt. LT posztra rászolgált Beatty, LG-ban meg inkább Petrus-t preferálnám. Akit hoznék a drafton, akár az első körökben is, az egy állag G/C. Kérdés mit kezdünk McKenzie-vel, illetve ha távozik, akkor Brewer megfelelően pótolni tudja-e.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én Kiwi 4 millióját is sokallom, de neki ez az utolsó éve lesz, hátha kötünk vele egy 2-3 éves szerződést, és akkor az új szerződés garantált összegével lehetne machinálni.
Korábban írta(k) itt valaki(k), hogy vágjuk ki Baas-t. Jövőre 3 millát kap, melyből 2 garantált. 1 milliót cap helyet spórolnánk csak, szerintem még egy év próbát megérne.Lance
Hozni kell jövőre késői körben egy centert, akkor itt van Baas, az UDFA Cordle gyerek. Lenne verseny a pozícióért, aztán vészesetben Boothe maradhat beugrós C/G.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
A Jets ellen előfordulhat hogy nem lesz TE-nk, kb mindenki sérült Ballard (akinél állítólag örülni kell, ha nem IR), Beckum meg Pascoe is.

Ha már lemaradtam a döntőről Nicks remek dropjai miatt fantasyban: offseason. Osit el kell sütnünk valahova, bárhova. A jövő évi 4 milliója nagyon sok. (Mondjuk annyira nem is tekintve hogy Rolle 7-et fog keresni.) Diehl 4 milliója szintén durva, ebből vagy csomagolhat. McKenzie idén 4-et kapott, biztos szeretne többet, de ha mindenki más kikosarazza meg kéne dobni egy szolidabb ajánlattal. Kennynek szerencsére még van egy éve a rookie szerződéséből. Jacobs (a márciusi roster bonusával) 5 millió. Lehet, hogy tőle is szabadulni kell majd; bár még egyszer megnézném hogy milyen lenne jól összerakott fal mögött (a szezon végére picit belejött, az év eleji bénázás után).

Aaron Ross freeagent. 'ham is. Nem hiszek benne, hogy előbbit meg akarjuk, utóbbit meg tudjuk tartani. TT is. Utóbbi visszajön egy ACL szakadás után, talán hajlandó lesz aláírni egy 1-2 éves szerződést, hogy visszatornázza a piaci értékét.salander
Én Kiwi 4 millióját is sokallom, de neki ez az utolsó éve lesz, hátha kötünk vele egy 2-3 éves szerződést, és akkor az új szerződés garantált összegével lehetne machinálni.
Korábban írta(k) itt valaki(k), hogy vágjuk ki Baas-t. Jövőre 3 millát kap, melyből 2 garantált. 1 milliót cap helyet spórolnánk csak, szerintem még egy év próbát megérne.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A Jets ellen előfordulhat hogy nem lesz TE-nk, kb mindenki sérült Ballard (akinél állítólag örülni kell, ha nem IR), Beckum meg Pascoe is.

Ha már lemaradtam a döntőről Nicks remek dropjai miatt fantasyban: offseason. Osit el kell sütnünk valahova, bárhova. A jövő évi 4 milliója nagyon sok. (Mondjuk annyira nem is tekintve hogy Rolle 7-et fog keresni.) Diehl 4 milliója szintén durva, ebből vagy csomagolhat. McKenzie idén 4-et kapott, biztos szeretne többet, de ha mindenki más kikosarazza meg kéne dobni egy szolidabb ajánlattal. Kennynek szerencsére még van egy éve a rookie szerződéséből. Jacobs (a márciusi roster bonusával) 5 millió. Lehet, hogy tőle is szabadulni kell majd; bár még egyszer megnézném hogy milyen lenne jól összerakott fal mögött (a szezon végére picit belejött, az év eleji bénázás után).

Aaron Ross freeagent. 'ham is. Nem hiszek benne, hogy előbbit meg akarjuk, utóbbit meg tudjuk tartani. TT is. Utóbbi visszajön egy ACL szakadás után, talán hajlandó lesz aláírni egy 1-2 éves szerződést, hogy visszatornázza a piaci értékét.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
jimmy Johnson megmondta a tutit tegnap:
this team is just not consistent at all.csebi
Színigaz, sok mindent rá lehet fogni a játékosokra (tackleök, stb.), de ez (meg az általànos kedvetlenség) edzői hiba.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 921 — Lucas Scott
kíváncsi lennék, a többi edző mit gondol a giantsról. kívülálló véleménye érdekelne, pl BB, Ditka, Cowhervittore
jimmy Johnson megmondta a tutit tegnap:
this team is just not consistent at all.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jets-et el kell verni. Nagyobb zakóval jönnek, mint ti, nincs mese, ki kell tömni őket. 😀
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egyébként szerintem a játékosállomány nagyon tehetséges és sokkal többet lehetne belőle kihozni, bár az igaz, hogy túl vannak nagyon fizetve!

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hát a tegnapi produkció tényleg siralmas volt. Mindenki (kivéve JPP-t) szarul játszott és így nem megy.
Egyszerűen meg kell verni a Jetset karácsonykor és nincs más választás! Leszarom, hogy nyer a Dallas vagy sem (bár inkább ők jussanak PO-ba, mint a Phily). A probléma az, hogy a tegnapi sokkal könnyebbnek ígérkezett, mert a Jetsnek is nagyon kell majd a győzelem. Ha bejutunk PO-ba, akkor csak Fawell viszlát, ha nem jutunk be, akkor meg az egész Coaching Staff viszlát. Ha tényleg BC jönne hozzánk, akkor sanszos, hogy nem fog átállni 3-4-re, tehát jöhetne DC-nek Spangi (már ha kirúgják, de ki fogják).

ui: Én azt nem értem, hogyha Strahan tényleg fel tudja úgy "tüzelni" a csapatot, ahogy a NE ellen, akkor miért nem szerződtetjük le valamilyen edzőnek?

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 317 — Expect the Best !
Ha nekik kell az eredmény után szaladniuk, Rex barátunk sztem dobott volna még 1-2 INT-t. Persze a D sokkal jobb lenne, ha nem egy emberes védőfal állna fel. Az egészséges Tuck nagyon hiányzik, ahogy szerintem Osira is jóval nagyobb szükségünk van, mint gondolnánk. Kiwinek pedig nálam egyértelműen DE-ben lenne a helye, kár ezért a gyenge LB sorért. Ha állandó nyomás alatt tudnánk tartani a QB-t, akkor azért nem lenne ilyen vacak a coverage sem és nem nyelnénk be állandóan 30 pontokat.Asbee
Ha nekik kell szaladni..
Ha Tuck egészséges...
Ha Osi egészséges...
Ha nyomást tudunk tenni...
Ha stb...
akkor....

pl. ezekért is vagyok most őszintén szólva elég borulátó...

Ha 😉 valaki másként látja nyugodtan jelezzen!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
kíváncsi lennék, a többi edző mit gondol a giantsról. kívülálló véleménye érdekelne, pl BB, Ditka, Cowher
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A vicc az, hogy arra is simán látok esélyt, hogy behúzzuk az utolsó két meccsen. Ennél a csapatnál már minden elképzelhető. Mikor nincs ott a kés a nyakunkon, akkor hajlamosak vagyunk ellinkeskedni a meccseket. Mint pl. most, vagy Seahawks ellen. Más esetben meg olyan teljesítményre is képesek vagyunk, mint GB vagy Pats ellen. Én ezt leginkább edzői hibának érzem, hogy képtelenek felpörgetni a játékosokat egy olyan meccsre, mikor esélyesként állunk ki. Ugyanakkor ha nincs az elején az a 2 drop, akkor véleményem szerint elég simán behúzzuk a győzelmet. Sőt ha az utolsó negyedben rendesek végigvisszük a drive-okat, akkor legrosszabb esetben egy szoros vereség... :rolleyes: Igaz ezekbe már kár belemenni, tegnapi produkcióért vereséget érdemeltünk, ugyanakkor a sorsunk még mindig a mi kezünkben van!Asbee
a baj csak az , hogy a "felpörgetett" védelmünk is 30 pont felett kap általában...
és az off. húzza ki a szarból , vagy JPP!
két nagyon kemény meccset kellene egymás után behúzni , ez ami rettentő necces ,
hiszen várhatóan mind2x az extraklasszis fokozatban kell az O-nak játszani a győzelemhez...
sztem. a Skins is tudott volna még bőven pontokat termelni ha nagyon akar és nem az órát próbálja futtatni....yooker
Ha nekik kell az eredmény után szaladniuk, Rex barátunk sztem dobott volna még 1-2 INT-t. Persze a D sokkal jobb lenne, ha nem egy emberes védőfal állna fel. Az egészséges Tuck nagyon hiányzik, ahogy szerintem Osira is jóval nagyobb szükségünk van, mint gondolnánk. Kiwinek pedig nálam egyértelműen DE-ben lenne a helye, kár ezért a gyenge LB sorért. Ha állandó nyomás alatt tudnánk tartani a QB-t, akkor azért nem lenne ilyen vacak a coverage sem és nem nyelnénk be állandóan 30 pontokat.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 317 — Expect the Best !
A vicc az, hogy arra is simán látok esélyt, hogy behúzzuk az utolsó két meccsen. Ennél a csapatnál már minden elképzelhető. Mikor nincs ott a kés a nyakunkon, akkor hajlamosak vagyunk ellinkeskedni a meccseket. Mint pl. most, vagy Seahawks ellen. Más esetben meg olyan teljesítményre is képesek vagyunk, mint GB vagy Pats ellen. Én ezt leginkább edzői hibának érzem, hogy képtelenek felpörgetni a játékosokat egy olyan meccsre, mikor esélyesként állunk ki. Ugyanakkor ha nincs az elején az a 2 drop, akkor véleményem szerint elég simán behúzzuk a győzelmet. Sőt ha az utolsó negyedben rendesek végigvisszük a drive-okat, akkor legrosszabb esetben egy szoros vereség... :rolleyes: Igaz ezekbe már kár belemenni, tegnapi produkcióért vereséget érdemeltünk, ugyanakkor a sorsunk még mindig a mi kezünkben van!Asbee
a baj csak az , hogy a "felpörgetett" védelmünk is 30 pont felett kap általában...
és az off. húzza ki a szarból , vagy JPP!
két nagyon kemény meccset kellene egymás után behúzni , ez ami rettentő necces ,
hiszen várhatóan mind2x az extraklasszis fokozatban kell az O-nak játszani a győzelemhez...
sztem. a Skins is tudott volna még bőven pontokat termelni ha nagyon akar és nem az órát próbálja futtatni....
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
egyetértek. Tom Coughlin helyett egy igazi felpörgető csávóra van szükség, olyan Verebes Józsi félére 😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A vicc az, hogy arra is simán látok esélyt, hogy behúzzuk az utolsó két meccsen. Ennél a csapatnál már minden elképzelhető. Mikor nincs ott a kés a nyakunkon, akkor hajlamosak vagyunk ellinkeskedni a meccseket. Mint pl. most, vagy Seahawks ellen. Más esetben meg olyan teljesítményre is képesek vagyunk, mint GB vagy Pats ellen. Én ezt leginkább edzői hibának érzem, hogy képtelenek felpörgetni a játékosokat egy olyan meccsre, mikor esélyesként állunk ki. Ugyanakkor ha nincs az elején az a 2 drop, akkor véleményem szerint elég simán behúzzuk a győzelmet. Sőt ha az utolsó negyedben rendesek végigvisszük a drive-okat, akkor legrosszabb esetben egy szoros vereség... :rolleyes: Igaz ezekbe már kár belemenni, tegnapi produkcióért vereséget érdemeltünk, ugyanakkor a sorsunk még mindig a mi kezünkben van!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER