New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Jövök már én is örömködni ! 😉
Nem kicsit késve , de tegnap végre megnéztem a meccset felvételről...
Megérte vele várni , rohadt izgalmas volt ! Legalább 3x dőltem már hátra hogy megvan a meccs , aztán valahogy mindig izgalmas lett megint...

Sokmindent leírtatok már de én kiemelném még C. Blackburnt sztem egész jól nyomta !Barden ügyben nagyon úgy tűnik nem lesz igazam , most kapott volna igazán lehetőséget , és hát .....Mentségére legyen mondva hogy Revis mellett Nicks sem villogott , de tényleg gyenge volt no...
Ballard nagyon kellene a Dallas ellen , mert kell a 3 megfelelő célpont!

Kérdés hogy a D tud-e 2x egymás után így játszani!??Nagyon kellene hozzá az ilyen szintű pass rush ami a legjobb volt idén!
Bár Romo nagyon jól játszik nyomás alatt ,míg Szancsó kiváló alany volt a terrorizálásra!

Közös meccsnézést nagyon szerettem volna , de ez az időpont a legszarabb ,
lehet hogy nem is tudom élőben nézni mert másnap reggeltől estig meló... :mad: :mad:
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
okosan kellene menedzselni a schedule-t (mint Egervárinak a soccer VB-re): pl a saints ellen frankó lenne NEM a dome-ban játszani, hanem NY-ban, ráadásul decemberben. atlanta szintén.vittore
Pontosan. Akik ellen minimális esélyünk van (pl idén NE, vagy jövőre GB), azok ellen inkább menjünk idegenbe, a kicsit erősebbeket, akiknek sokat számít a megszokott fedett stadionjuk (pl. ATL, NO), azokat fogadjuk otthon.

Ja, és ha kérhetném: a szezon első felében is legyenek brutál meccsek: NO, ATL, PIT, BAL ötösből 3. Ezeket jó lenne letudni az első nyolc között, aztán a második 8-ban jöhet 4 csoportrangadó meg 4 könnyebb ellenfél: pl. CLE, TB, CIN.G-men
The Giants will host New Orleans, Tampa Bay, Cleveland and Pittsburgh and travel to Atlanta, Carolina, Baltimore and Cincinnati

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Ricsiék kommentálásában is nézhetjük!

mostanában beszólogatnak egymásnak a közvetítés közben Sanyival - nagyon szórakoztatóvittore
hát az első mondat annyira nem is olyan nagy élvezet szvsz

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Ricsiék kommentálásában is nézhetjük!

mostanában beszólogatnak egymásnak a közvetítés közben Sanyival - nagyon szórakoztató
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
Nos, így a karácsonyi napok elmúltával újra van időm írni ide.

Röviden a Jets elleni meccsről a gondolataim:
- A szezon legnagyobb különbségű győzelmét arattuk, de nem hiszem, hogy ez bárkinek is feltűnt a meccs végén: a pulzus ismét 200 körül volt gyakorlatilag a megszerzett onside-ig.
- A meccs több pontján is megfordult bennem, hogy a teljes NFL bírói kar elhatározta, hogy minden tőle telhetőt megtesz, hogy ne jussunk be a PO-ba. A tököm kivan ezzel a "megdönthetetlen bizonyíték" dologgal is. Akkor ítéljenek mindent úgy, mint a Jennings TD-nél. Ha visszanézés után nem százszázalékos, hogy mi történt, akkor maradjon a pályán hozott ítélet.
- Még egy dolog a bírákról: lehet, hogy a liga egyik legjobb CB-je, de amit Revis Nicks ellen művelt, az nálam minden play-nél kimerítette a DPI-t. Egyik kezével folyamatosan fogta Nicks-t, miközben a másikkal levédekezte a passzokat. Lehet, hogy rosszul tudom a szabályt, de akkor világosítsatok fel, hogy szó szerint mi a DPI lényege.
- Tuck vitathatatlanul a legjobb formáját játszotta a 2011-es szezonban. Most azt mondom, az elmúlt hetekben olyan sérülései voltak, amelyekkel nem lett volna szabad játszania, mert gyakorlatilag nem tudott hozzátenni semmit, de Osi sérülése miatt ezt nem lehetett meglépni.
- Boley is kezdi visszanyerni a formáját, hétről-hétre jobb.
- Még egyszer ennyi drop Nicks-től nem fér bele a Dallas ellen.
- Manningham és TE nélkül sokkal kevésbé megy a passzjáték.

Szar, hogy átteték éjszakára a sorsdöntő meccsünket, már úgy terveztem, hogy közösen nézzük, ez így most nehezen lesz megvalósítható.

Óvatosan bizakodó vagyok a pass rush javulását látva + amiatt, mert az utóbbi években Eli a Cowboys ellen mindig kimagasló yardokat produkált. Valószínű, hogy emellett a futójákékunk és a futás elleni védekezésünk lesz a kulcs. Ha működik majd mindkettő, akkor jók lehetünk összességében. Ja, és nem kéne labdákat eladni a saját térfelünkön.G-men
én benne lennék még mindig, ha van hely ahol tudjuk ilyenkor is nézni...

szerk.: most olvastam dallas topicban h elvileg Ricsiék kommentálásában is nézhetjük!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ez azért nem jó játék, mert a Dallas és a Philly is több nyerhető, vagy már szinte megnyert meccset bukott el mint mi.gyurczi
Egyrészt,másrészt meg ha a második Philly elleni meccsnek lett volna tétje,és teszem azt Romo is megpróbál visszatérni,illetve Felixet sem jegeljük,verhettük volna a Eaglest.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Ez azért nem jó játék, mert a Dallas és a Philly is több nyerhető, vagy már szinte megnyert meccset bukott el mint mi.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ha nyertünk volna a skins ellen és a dal-phi ugyanígy alakul, akkor már most PO csapat vagyunk? persze érdektelen a kérdés olyan szempontból, hogy akkor a dallas erőlködött volna a phi ellenvittore
Igen, mert akkor most 9-6-tal állnánk, ők 8-7-tel, és az utolsó körben, ha győznek is, egyaránt 9-7-es mérlegünk lenne, a tiebreakerek szerint:
- egymás elleni 1-1.
- divízión belüli mérleg egyaránt 3-3.
- közös ellenfelekkel szembeni mérleg NYG 8-4, DAL 7-5
(- he esetleg a fenti egál lett volna, akkor a konferencián belüli mérleg NYG 5-7, DAL 7-5, tehát ők lennének előrébb...)

de nem nyertünk!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
okosan kellene menedzselni a schedule-t (mint Egervárinak a soccer VB-re): pl a saints ellen frankó lenne NEM a dome-ban játszani, hanem NY-ban, ráadásul decemberben. atlanta szintén.vittore
Pontosan. Akik ellen minimális esélyünk van (pl idén NE, vagy jövőre GB), azok ellen inkább menjünk idegenbe, a kicsit erősebbeket, akiknek sokat számít a megszokott fedett stadionjuk (pl. ATL, NO), azokat fogadjuk otthon.

Ja, és ha kérhetném: a szezon első felében is legyenek brutál meccsek: NO, ATL, PIT, BAL ötösből 3. Ezeket jó lenne letudni az első nyolc között, aztán a második 8-ban jöhet 4 csoportrangadó meg 4 könnyebb ellenfél: pl. CLE, TB, CIN.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha nyertünk volna a skins ellen és a dal-phi ugyanígy alakul, akkor már most PO csapat vagyunk? persze érdektelen a kérdés olyan szempontból, hogy akkor a dallas erőlködött volna a phi ellen
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
jövőre :

NFC south
AFC north
és ha nyerjük a divíziót, akkor GB és 49ersvittore
de ha nem, akkor CHI és ARI vagy SEA. ez már azért jobban hangzik (hogy legyen minek örülni, ha vasárnap kiszívunk...)

Amúgy az idei szezon után én nyugodtan elfelejteném a papírformát: győzelmek Foxborough-ban, Philliyben, vereségek Seahawks-tól, Washingtontól 2x, és még sorolhatnám.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
okosan kellene menedzselni a schedule-t (mint Egervárinak a soccer VB-re): pl a saints ellen frankó lenne NEM a dome-ban játszani, hanem NY-ban, ráadásul decemberben. atlanta szintén.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
jövőre :

NFC south
AFC north
és ha nyerjük a divíziót, akkor GB és 49ersvittore
csak a szokásos GB meccs 😊ironroy
Azért az még az ideinél is durvábbnak tűnik, pedig az nem könnyű 😊 Legalább nem kezdünk megint csali 6-2vel 😊
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
hát igen, a carolina sejthető feljavulásával lesz egy háromfejű nfc south, illetve kizárt, hogy söpörjük az afc north-t a steelerssel, ravenssel...
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
jövőre :

NFC south
AFC north
és ha nyerjük a divíziót, akkor GB és 49ersvittore
csak a szokásos GB meccs 😊
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
jövőre :

NFC south
AFC north
és ha nyerjük a divíziót, akkor GB és 49ers
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Eli és JPP jegyet kapott Hawaiira. Remélem JPP-nek ez az első lépés a DPOY cím felé.gyurczi
Úgy legyen!
Cruzt sajnálom h kihagyták, de nem gondolom h nagy igazságtalanság történt (ellenben tavaly Nicks-szel...), elég durva névsor így is az nfc wr-corps.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Eli és JPP jegyet kapott Hawaiira. Remélem JPP-nek ez az első lépés a DPOY cím felé.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Manningham és Ballard mindenképp kell. Kareem is persze nem a mostani fizetésért, kérdés Brewer hozni tudja-e a kezdő szintet. Goff hááááááát. LB class igen mély lesz idei drafton. Kiwi remélem visszatér DE-be, ott szvsz hatékonyabb, J. Williams és Boley mellé kell még egy ember, Goff pedig kérdés sérülése után mit tud alkotni. Én speciel Herzlich-ben nagyon bízom...TT nagyon kéne, Amu reméljük jövőre már teljesíteni fog, Webster mellett simán jók lesznek. Ross így lehet menni fog. Ugyanakkor amilyen sérüléshullám idén volt, örülnék ha maradna. Persze az is kérdés mennyit fog kérni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Tudom korai még, de pont nézegettem a jövő évi FA piacot 😊
Fontosabb FA-k: - Mario Manningham: Nicks-Cruz-??? ő lenne az ideális...
- Jake Ballard: meg kell tartani, mert nincs a TE a csapatban
- Kareem McKenzie: ő sem lesz már fiatalabb, szerintem nem tartjuk meg... hacsak 1 éves szerződést nem kap, hogy tanuljon tőle az új RT
Jonathan Goff: őt meg kell tartani mert nincs kezdő MLB-nk
Terrell Thomas: tuti kap új szerződést
Aaron Ross: érdemes lenne őt is megtartani
Kevésbé fontos FA-k: Domenik Hixon: hát őt nagyon sajnálnám, de menni fog
Devin Thomas: isten hírével...
Bear Pascoe: meg kell tartani mert tökéletes TE/FB kiegészítő ember
Dave Tollefson: tökéletes kiegészítő ember
Michael Coe: 5. számú CB? kétlem
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
http://www.csnphilly.com/blog/eagles-talk/post/Report-Spagnuolo-will-be-Eagles-DC?blockID=619518&feedID=704
😕

Nem biztos , hogy olyan egyszerű lesz az edzőcseréket megoldani...gyurczi
Nagyon remélem, hogy nem így lesz. Jöjjön csak vissza hozzánk!

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ha lesz PO, akkor úgy néz ki, hogy a Lions lesz az ellenfél. én a falconsnak jobban örültem volna/örülnékvittore
Szerintem az Atlanta lesz. Én már annak is örülni fogok, ha PO-ba jutunk.Lance
Atlantának én is jobban örülnék (ld. déli fedett csarnok csapat vs januári meccs a szabadban), de bár tartanánk már ott, hogy akármelyikük ellen készülődünk...
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha lesz PO, akkor úgy néz ki, hogy a Lions lesz az ellenfél. én a falconsnak jobban örültem volna/örülnékvittore
Szerintem az Atlanta lesz. Én már annak is örülni fogok, ha PO-ba jutunk.Lance
ehh, ostoba yahoo http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AnCbfVjxDODTq5V.jfs4VQRDubYF?slug=ys-nfl_playoff_picture
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
ha lesz PO, akkor úgy néz ki, hogy a Lions lesz az ellenfél. én a falconsnak jobban örültem volna/örülnékvittore
Szerintem az Atlanta lesz. Én már annak is örülni fogok, ha PO-ba jutunk.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha lesz PO, akkor úgy néz ki, hogy a Lions lesz az ellenfél. én a falconsnak jobban örültem volna/örülnék