New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Akkor vasárnapi meccsnézés ügyben holnap reggelig várom a szavazatokat, hova menjünk a két felmerült lehetőség közül:

A - Pointer pub a Margit körúton
B - Champs a Dohány utcában

Egyszersmind a szavazatokat részvételi szándéknak is veszem, és úgy foglalom holnap az asztalt.G-men
A mint Amukamaracsebi
Nekem plusz fél óra, de legyen az A. :]salander
B, mint Boley, de alkalmazkodom.




több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Most néztem utána, hogy: Eli a 4933 yardja több, mint amit Payton bármelyik szezonjába is összehozott és ráadásul a 6. helyet érte el ezzel az egy szezonban passzolt yardok tekintetében (http://www.sportscity.com/NFL/NFL-Single-Season-Passing-Leaders/)

És Cruz pedig 24. egy szezonban elkapott yardokban már az "első" évében! (http://www.sportscity.com/nfl/184895-nfl-single-season-receiving-yards-leaders/)

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Akkor vasárnapi meccsnézés ügyben holnap reggelig várom a szavazatokat, hova menjünk a két felmerült lehetőség közül:

A - Pointer pub a Margit körúton
B - Champs a Dohány utcában

Egyszersmind a szavazatokat részvételi szándéknak is veszem, és úgy foglalom holnap az asztalt.G-men
A mint Amukamaracsebi
Nekem plusz fél óra, de legyen az A. :]
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Perry Fewell aláírt a következő szezonra!ironroy
Érdekes. Ez azt is jelenti, hogy TC kitölti a szerződését és ugyan úgy akar hosszabbítani, mint 2007-ben 😛

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 781 — Lucas Scott
Akkor vasárnapi meccsnézés ügyben holnap reggelig várom a szavazatokat, hova menjünk a két felmerült lehetőség közül:

A - Pointer pub a Margit körúton
B - Champs a Dohány utcában

Egyszersmind a szavazatokat részvételi szándéknak is veszem, és úgy foglalom holnap az asztalt.G-men
A mint Amukamara

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Perry Fewell aláírt a következő szezonra!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Akkor vasárnapi meccsnézés ügyben holnap reggelig várom a szavazatokat, hova menjünk a két felmerült lehetőség közül:

A - Pointer pub a Margit körúton
B - Champs a Dohány utcában

Egyszersmind a szavazatokat részvételi szándéknak is veszem, és úgy foglalom holnap az asztalt.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Ezen behaltam:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825add9e/article/packers-saints-cream-of-the-crop-entering-nfl-playoffs?module=HP11_hot_topics

"Just like Khan's obsession with Captain Kirk, Eli Manning declares jihad on Jerry Jones." 😂 😂 😂

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Magyarországon az edző leüvölti a fejedet, ha a mérkőzést bámulod, amikor "jobb" dolgod is lenne.vadibandi
A Balu persze, hogy leüvölti a fejed, mert egy pöcs 😀 😀

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Jó, lehet, hogy ezeket csak a magyar gömblabdarúgás meccsekre járó énem mondajta velem, de a helyszínen kint lenni azért különleges, mert egyedi élményként marad meg benned egy-egy nagy játék, nem pedig úgy, ahogy több millióan látták a tévében.G-men
Annyiban vitatkoznék, a hazai mérkőzésgyakorlat ismeretében, hogy a játékosoknak nem a meccs bámulása a feladata, azaz elsősorban az a csapatrész amelyik nincs a pályán az ne bámulja a meccset, hanem hallgassa a coordinator instrukcióit vagy koncentráljon arra a pillanatra, amikor ismét a pályára kell lépnie.
Petrus itt persze kivétel, mert, mint offense cserejátékos bármelyik playben szerepet kaphat, tehát együtt kell élnie drive-val.
Magyarországon az edző leüvölti a fejedet, ha a mérkőzést bámulod, amikor "jobb" dolgod is lenne.




több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
kivetítő nézés oké, csak nehogy belépjen a pályáravittore
Kivetítőnézés.... Én még emlékszem amikor AB kezéből kiverték 2 yardra a TD-től a labdát mert a kivetítőben nézte épp hogy hol van mögötte a védő.salander
Én meg kábé hülyét kaptam a következő másodpercben.

Visszatérve erre a képre, a múltkori már felbaszta az agyamat. Elképzelem a párbeszédet 20 év múlva:
- És képzeld kisfiam, ott álltam a pálya szélénél, amikor Victor a történelmi 99 yardos TD-t futotta.
- Tényleg, apa, vow. És ott futott el melletted, milyen közel?
- Nem tudom, én a kivetítőt néztem.
- ...

Jó, lehet, hogy ezeket csak a magyar gömblabdarúgás meccsekre járó énem mondajta velem, de a helyszínen kint lenni azért különleges, mert egyedi élményként marad meg benned egy-egy nagy játék, nem pedig úgy, ahogy több millióan látták a tévében.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Megnéztem a videót, de nekem inkább úgy tűnt, hogy terpeszben a pályát nézte, és amikor Cruz mellé ért, akkor fordult be felsőtesttel, hogy mutassa, hogy gyerünk tovább.




több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
kivetítő nézés oké, csak nehogy belépjen a pályáravittore
Kivetítőnézés.... Én még emlékszem amikor AB kezéből kiverték 2 yardra a TD-től a labdát mert a kivetítőben nézte épp hogy hol van mögötte a védő.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
kivetítő nézés oké, csak nehogy belépjen a pályára
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Imádom ezeket a képeket. Az oldalvonalnál állók többsége nem a pályát, hanem vmelyik óriáskivetítőt figyeli. Itt is pl, Petrus-tól egy méterre szalad el Cruz, de ő a plazmát bámulja...
De ugyanez volt egy hete a történelmi 99 yardos TD-nél is.

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
én igazából szentlőrinci vagyok már, de sztem nem is nagyon van Pécsett lehetőség ilyesmire, bár lehet h tévedek.Szesze
Akkor tudsz jönni vasárnap meccset nézni?G-men
ez sztem nem az a szentlőrinc amire Te gondolsz G !yooker
😀 ÁÁÁ, ezt benéztem.

A vasárnap éjszakai csak másfél óra alvást még nem tudtam kompenzálni, valószínű most tök utolsó lennék egy Ki tud többet Magyarországról vetélkedőn (nem úgy mint két ünnep között az index Ki tud még valamit a Szovjetunióról? teszjén, ott 10/10 lettem...)

Sorry, Szesze!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
én igazából szentlőrinci vagyok már, de sztem nem is nagyon van Pécsett lehetőség ilyesmire, bár lehet h tévedek.Szesze
Akkor tudsz jönni vasárnap meccset nézni?G-men
ez sztem nem az a szentlőrinc amire Te gondolsz G !
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Én továbbra sem tudok sajnos menni, mivel Pécsett van manapság a főhadiszállásom és hát hétfő reggel bevetés. :/
De előbb utóbb összehozok egy meccsnézős pesti kirándulást.Szsziszka
Akkor te nézheted Szeszével a meccset. Szervezzétek össze! Ti lennétek a pécsi tagozatG-men
😊 én igazából szentlőrinci vagyok már, de sztem nem is nagyon van Pécsett lehetőség ilyesmire, bár lehet h tévedek.Szesze
Akkor tudsz jönni vasárnap meccset nézni?
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Nekem mindegy hova megyünk, inni szerintem úgy sem fogok tudni 😊NightBoY
szegény... 😉

a pointer elég messze van nekem , de azért a sörért bármeddig el
BKV-zom ha kell , szóval mehetünk oda is ha gondoljátok !
jöhetne egy picit hamarabb , aki tud (mondjuk 6-ra) hogy megfelelően ráhangolódjunk a meccsre!! 😉
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Akkor te nézheted Szeszével a meccset. Szervezzétek össze! Ti lennétek a pécsi tagozatG-men
😊 én igazából szentlőrinci vagyok már, de sztem nem is nagyon van Pécsett lehetőség ilyesmire, bár lehet h tévedek.Szesze
Van TV A Beck's kocsmában, 0-24-es, meg a Mozaiqban is, de az nem tudom meddig van nyitva vasárnap.gyalu
Pedig jó felvetés ha vannak erre is Giants fanok! Sztem megoldható, pláne h 7-kor lesz, és nem kell hajnalig nyitva lenni, meg soccer meccsek sincsenek. Az se kizárt h a Zaccban le lehet dumálni.
Ha vki erre jár vnap este, én benne vok a dologban. Csak szóljatok, mert akkor úgy szervezem a visszautam!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Best of Victor Cruz: http://espn.go.com/blog/new-york/giants/post/_/id/10360/which-of-these-cruz-tds-is-your-favoriteironroy
Most hirtelen nem találom a cikket, de hétfőn idézte valaki egy szezon előtti nyilatkozatát Cruznak, valahogy így hangzott:
(szerk.: közben megtaláltam)
The story of the year: Victor Cruz was asked what his "realistic goal" was coming into the season: "A realistic goal was just to get a catch in a real game that mattered, in a real game that counted,"
több mint 12 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Én továbbra sem tudok sajnos menni, mivel Pécsett van manapság a főhadiszállásom és hát hétfő reggel bevetés. :/
De előbb utóbb összehozok egy meccsnézős pesti kirándulást.Szsziszka
Akkor te nézheted Szeszével a meccset. Szervezzétek össze! Ti lennétek a pécsi tagozatG-men
😊 én igazából szentlőrinci vagyok már, de sztem nem is nagyon van Pécsett lehetőség ilyesmire, bár lehet h tévedek.Szesze
Van TV A Beck's kocsmában, 0-24-es, meg a Mozaiqban is, de az nem tudom meddig van nyitva vasárnap.

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Best of Victor Cruz: http://espn.go.com/blog/new-york/giants/post/_/id/10360/which-of-these-cruz-tds-is-your-favorite
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Nekem mindegy hova megyünk, inni szerintem úgy sem fogok tudni 😊

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Én továbbra sem tudok sajnos menni, mivel Pécsett van manapság a főhadiszállásom és hát hétfő reggel bevetés. :/
De előbb utóbb összehozok egy meccsnézős pesti kirándulást.Szsziszka
Akkor te nézheted Szeszével a meccset. Szervezzétek össze! Ti lennétek a pécsi tagozatG-men
😊 én igazából szentlőrinci vagyok már, de sztem nem is nagyon van Pécsett lehetőség ilyesmire, bár lehet h tévedek.