New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
djhotti 5
helo neked is 😊
azt ugye tudjuk, hogy rodgers egész jól menekül, arra viszont kíváncsi lennék, hogy az első negyedben elkapnánk párszor (sack se muszáj, elég 1-2 keményebb knock-down) mennyire lenne kedve futkározni a későbbiekben is 😊kristof
Szerintem nem is annyira a defense a kérdés, mert azért azt nem hiszem, hogy ne lenne egy-két meleg helyzete Rodgersnek, hanem inkább az offense.... Vagyis, hogy Eli ne szórja el a ladbát (bár ha a múlt heti formát átmenti nem lesz gond), és hogy Jacobs és Bradshaw is megtalálja a futócipőjét! Egy két jól odadomborított futás és máris bizonytalan a GB védelem, aztán jöhetnek a passzok.... Mi meg mehetünk Friscoba 😀djhotti
Az a jó, hogy a big play mindig benne van. Mondjuk múlt héten nagyon levették Cruzt, erre aztán jött Nicks. Merem remélni, hogy a 3 jó elkapónkat nemigen tudják végig levenni + Ballard is mutat ezt-azt. Kicsit az OL az, ami engem aggaszt. Félek, hogy a meccs elején, elég könnyen jönnek majd át, Eli nyakán biztos lesz nyomás rendesen. Védelemben a DL hozhatja a meccset, ezzel gondolom nem mondtam újdonságot, de azért az sem árt, ha az LB sor, legfőképp Blackburn azt hozza, mint múlt héten.Asbee
Ami a DL-t illeti, nagyon bízom Osi-ban, meg Pierre-Paul hosszú kezeiben.... 😛
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sziasztok! Új vagyok a fórumban, viszont nagyon régi Giants fan....
Nem lesz egyszerű esténk van egy olyan érzésem 😛 de mindenképpen GO BIG BLUE!!!!
In Eli we trust.....djhotti
helo neked is 😊
azt ugye tudjuk, hogy rodgers egész jól menekül, arra viszont kíváncsi lennék, hogy az első negyedben elkapnánk párszor (sack se muszáj, elég 1-2 keményebb knock-down) mennyire lenne kedve futkározni a későbbiekben is 😊kristof
Szerintem nem is annyira a defense a kérdés, mert azért azt nem hiszem, hogy ne lenne egy-két meleg helyzete Rodgersnek, hanem inkább az offense.... Vagyis, hogy Eli ne szórja el a ladbát (bár ha a múlt heti formát átmenti nem lesz gond), és hogy Jacobs és Bradshaw is megtalálja a futócipőjét! Egy két jól odadomborított futás és máris bizonytalan a GB védelem, aztán jöhetnek a passzok.... Mi meg mehetünk Friscoba 😀djhotti
Az a jó, hogy a big play mindig benne van. Mondjuk múlt héten nagyon levették Cruzt, erre aztán jött Nicks. Merem remélni, hogy a 3 jó elkapónkat nemigen tudják végig levenni + Ballard is mutat ezt-azt. Kicsit az OL az, ami engem aggaszt. Félek, hogy a meccs elején, elég könnyen jönnek majd át, Eli nyakán biztos lesz nyomás rendesen. Védelemben a DL hozhatja a meccset, ezzel gondolom nem mondtam újdonságot, de azért az sem árt, ha az LB sor, legfőképp Blackburn azt hozza, mint múlt héten.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
djhotti 5
Sziasztok! Új vagyok a fórumban, viszont nagyon régi Giants fan....
Nem lesz egyszerű esténk van egy olyan érzésem 😛 de mindenképpen GO BIG BLUE!!!!
In Eli we trust.....djhotti
helo neked is 😊
azt ugye tudjuk, hogy rodgers egész jól menekül, arra viszont kíváncsi lennék, hogy az első negyedben elkapnánk párszor (sack se muszáj, elég 1-2 keményebb knock-down) mennyire lenne kedve futkározni a későbbiekben is 😊kristof
Szerintem nem is annyira a defense a kérdés, mert azért azt nem hiszem, hogy ne lenne egy-két meleg helyzete Rodgersnek, hanem inkább az offense.... Vagyis, hogy Eli ne szórja el a ladbát (bár ha a múlt heti formát átmenti nem lesz gond), és hogy Jacobs és Bradshaw is megtalálja a futócipőjét! Egy két jól odadomborított futás és máris bizonytalan a GB védelem, aztán jöhetnek a passzok.... Mi meg mehetünk Friscoba 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Új vagyok a fórumban, viszont nagyon régi Giants fan....
Nem lesz egyszerű esténk van egy olyan érzésem 😛 de mindenképpen GO BIG BLUE!!!!
In Eli we trust.....djhotti
helo neked is 😊
azt ugye tudjuk, hogy rodgers egész jól menekül, arra viszont kíváncsi lennék, hogy az első negyedben elkapnánk párszor (sack se muszáj, elég 1-2 keményebb knock-down) mennyire lenne kedve futkározni a későbbiekben is 😊
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1. A)
2. B)
3. B)
4. A)
5. A)
6. B)
7. B)
8. A)
9. C)
10.B)
11. D)
12. C)
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 346 — Giants fan
Üdv a fedélzeten.
Zéró turnover hozhatja nekünk a meccset, amellett, hogy nagyon jól játszunk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sziasztok! Új vagyok a fórumban, viszont nagyon régi Giants fan....
Nem lesz egyszerű esténk van egy olyan érzésem 😛 de mindenképpen GO BIG BLUE!!!!
In Eli we trust.....djhotti
Üdv neked is! 😉


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
djhotti 5
Sziasztok! Új vagyok a fórumban, viszont nagyon régi Giants fan....
Nem lesz egyszerű esténk van egy olyan érzésem 😛 de mindenképpen GO BIG BLUE!!!!
In Eli we trust.....
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. B
2. C
3. C
4. B
5. A
6. A
7. B
8. B
9. C
10. B
11. D
12. C




több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. A
2. B
3. B
4. A
5. A
6. C
7. C
8. B
9. C
10. A
11. C
12. B

Van pár meredek tippem... 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nektek is sok sikert, gyozzon a jobb!lotus86
Én csak egyet kívánok, hogy ne a bírók döntsék el a meccset! Ha kikapunk úgy, hogy korrekt a bíráskodás, akkor egy szavam se lesz a meccs után, mert jobbak voltak és kész, de tartok attól, hogyha az alapszakaszban otthon nem kicsit a GB-nek fújtak, akkor mi lesz idegenbe a rájátszásban... :/

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
első hozzászólásom, sziasztok. (:

1. a
2. b
3. b
4. a
5. b
6. b
7. c
8. b
9. c
10. a
11. c
12. cnoel
üdv a csapatban! nem bánnánk ha telitalálatod lenne 😊
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A kulcs a turnoverkben lesz, ha nem adjuk el a labdát, és esetleg 1-2őt tudunk szerezni, akkor bármi megtörténhet.kristof
Az ESPN-en a missmeccseket emelték ki (azt, hogy Wodson nem foghatja egyszerre Cruzt és Nickset és a 2.számú CBk meg nem nagyon tudnak mit kezdeni bármelyikükkel, ha meg double team van, akkor meg jön MM vagy Ballard) és azt, hogy Eli mennyire jól meg tudta az alapszakaszban is etetni a Safetyt a GB ellen azokkal, hogy először balra fordította a vállát és utána mikor már a S elment arra dobott egyet hosszút jobbra...
És úgy gondolom, hogy a védelmünk nem fog nagyon sok TD-t kapni, de szinte tökéletes támadójáték kell ahhoz, hogy ma nyerni tudjunk. Ezt a GB offenset nehéz 25-30 pont alatt tartani.

ui: Érdekes, hogy a bowl.hu-s meccsbeharangozóban 5-en mondtak Giants és 3-as Packers győzelmet...

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
sajnálom, hogy a tavalyi NCAA kedvencemnek, Greg Jonesnak most kell kiesnie 😉 Hurka
Akkor most megnyugtatlak, nem fog! 😉 😀 😀

Nektek is sok sikert, gyozzon a jobb!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
csatlakoztam volna előbb is, ha több giants meccset ad a sport tv és ezért többször hallom, hogy van itt ez a bowl.hu. a fox, a cbs és az espn sajnos ritkán ejt szót erről a fórumról - vagy pont akkor szaggat be valamelyik *khm* legális stream. (:

bízom benne, hogy hozzuk a mait. szerintem kifejezetten jót tett a falcons elleni edzőmeccs. eli is és a d is átment playoff módba, amíg rodgersék videóztak. ha nem fújják el a meccset, mint az alapszakaszban, akkor meg kell, hogy legyen. aztán jöhet a frisco. aztán a texans. eszvéesz.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Jöhet a visszavágó!
1. Mi lesz a végeredmény? A - hát nem vagyok olyan biztos benne mint múlthéten, de 49ers is nyerni tudott
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? B
3. Hány pontot kapunk a meccsen? B
4. 120 futott yardnál többet szerez a támadóegységünk? A
5. Hány labdát szerez a Giants védelme a meccsen? B
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? B
7. Manning vagy Rodgers dob több TD-t a meccsen? B
8. Hány yardot szerez a GB támadóegysége összesen? A
9.Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? B
10.Mennyi kickoff/punt visszahordott yardtok nyelünk be összesen? A
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) B
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) Bironroy
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
üdv noel, jó látni, hogy egyre több új Giants szurkoló csatlakozik a mi kis csapatunkhoz 😊
a mai meccsel meg nyilván úgy vagyok, mint ti, elég csak rá gondolnom, már nem bírok magammal 😀 nézegettem a falcons és a cowboys elleni meccsekből szösszeneteket így elsősorban a védelmet tekintve optimista vagyok, a kulcs a turnoverkben lesz, ha nem adjuk el a labdát, és esetleg 1-2őt tudunk szerezni, akkor bármi megtörténhet.
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
első hozzászólásom, sziasztok. (:

1. a
2. b
3. b
4. a
5. b
6. b
7. c
8. b
9. c
10. a
11. c
12. c
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
sajnálom, hogy a tavalyi NCAA kedvencemnek, Greg Jonesnak most kell kiesnie 😉 sok sikert srácok (mondjuk ez kkicsit olyan, mintha majd a fórum tagjai lennének a pályán 😀)
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Nagyon várom a mai meccset, szeretném, hogy győzzünk a GB ellen, de ha neadjisten ki is kapunk, akkor sem leszek csalódott.

Egy ilyen nehéz alapszakasz után, egy PO meccset megnyerve, a bivalyerős címvédő otthonában kikapni cudar időjárási körülmények között nem szégyen.

Ígyis-úgyis büszke leszek a srácokra!

Csak egyet kérek: ha ki is kapunk, ne legyen olyan nagy pontkülönbség a végén, mint a Denver-NE meccsen.
A meccset élőben nézem végig (előtte ráalszom kicsit, hogy a munka is menjen holnap), de fórumon nem leszek, mert akkor csak a kommentekre figyelnék nem a meccsre.
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
1. A
2. B
3. B
4. A
5. B
6. C
7. A
8. A
9. C
10. A
11. D
12. D
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. A)
2. C)
3. B)
4. A)
5. B)
6. B)
7. C)
8. A)
9. D)
10. A)
11. D)
12. B)

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
1.A
2.B
3.B
4. B
5. B
6. B
7. C
8.A
9.A
10.B
11.B
12.A
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nah a Saints kiesése megvolt, már csak nekünk kell továbbjutni 😊Szesze
Ennyi! Nyerni kell és akkor jöhet a visszavágó. Bár azért a Frisco most nagy formában van és a közönség is hatalmasat dob rajtuk...balu10
Aki főcsoport döntőbe jut az nem szokott rossz formában lenni 😊 A Saintshez képest nyilvánvalóan kedvezőbb ellenfél lenne nekünk a Frisco, igazi védelmi háború lenne az a meccs.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
nah a Saints kiesése megvolt, már csak nekünk kell továbbjutni 😊Szesze
Ennyi! Nyerni kell és akkor jöhet a visszavágó. Bár azért a Frisco most nagy formában van és a közönség is hatalmasat dob rajtuk...balu10
Hat igen, nem volt egyszeru a Frisco ma. Futnak, passzolnak, bika vedelem......viszont nekunk meg hatra van egy varhatoan brutalis teszt a GB ellen.

Nagyon remelem, hogy tudjuk hozni az Atlanta elleni jatekot, mert az eleg lehet, de a GB az GB....raadasul otthon lesznek, es nalunk is mit muveltek a birok.

2 es 10
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2012/01/politi_giants_eli_manning_is_e.html

Legalabb Eli esze a helyen van, viszont az ujsagirok mar arrol morfondiroznak, hogy ha megverjuk a GB-t, akkor SB. Nagyon nem szeretem az ilyen dolgokat....nagyon nem.

Tollefson tortenete
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2012/01/giants_vs_packers_dave_tollefs.html

Azert a Giants hazon belul is elkezdhet a sziv bajnokainak forgatasat. Tollefson, aki munkanelkulibol/asztalosbol lett stabil csapattag, Cruz (UDFA) a gettobol lett a rajongok kedvence, Herzlich (UDFA) csak a rakot gyozte le.
Jacobsbol az Auburnon meg LB-t akartak csinalni, Bradshawt meg azelott rugtak ki az egyetemrol, hogy egyaltalan elkezdhette volna, ezert ment kesobb a Marshallra, Ballardrol (UDFA) szerintem meg a legvadabb OSU fanok semgondoltak, hogy 600 yardos szezonja lehet az NFL-ben, Manningham draft rlott lrtagadta, hogy drogozott, kesobb beismerte, valamint kobuta volt, de amiota itt van, semmi balhe nincsen vele. JPP es Williams is hihetetlenul alulrol jott stb.

Persze, minden NFL csapatnak megvannak a maga tortenetei, de azert jo latni, hogy nem csak olyan jatekosok alkotjak az egyuttest, akiknek ki volt kovezve az ut az NFL-ig.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!