New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
nfl.com-os összefoglalóban tetszett h mindhárom ítéletnél, amikor tévedtek kárunkra egyből mondták, hogy nem volt igaza a crewnak...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ez a Blackburn sztori tényleg szerencsésen sült el eddig !
ki tudja mi van ha Herzlich nem sérül meg és továbbra is vele próbálkozunk...
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
O-Line - alig akartam hinni a szememnek, a snap-ek 80%ban rengeteg ideje volt Elinak, futásblokkolás elment. Egyszer volt egy kisebb visszaesés, de összességében nagyon pozitív (főleg ha az év elejét nézzük 😊)kristof
Az a helyzet hogy tőlük vagyok a legkevésbé hanyatt esve; egy csomószor simán azért volt sok ideje Elinak mert nevetségesen kevés ember jött, és gyenge volt a passrush a GB részéről.

Ha másnak nem, akkor nekik ezerszer nehezebb dolguk lesz a 49ers ellen.


A bírókról meg... Nekem bőven elég volt, hogy Troy Aikman nekünk adott igazat a fumble ügyben. Ez kb mindent elmond.
(Egyszer nekünk is kedveskedtek a bírók, mert az egyik passza dropbackből Elinak simán lehetett volna IG.)
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Minden kötöszködés nélkül,csak úgy eszembe jutott,azért ha mondjuk 2006 nyarán valaki azt mondja nekem hogy Elinak 2012re akár 2szer annyi gyűrűje lehet mint Peytonnak biztos kiröhögöm...Nem semmi ahogy kinőtte magát az öcskös.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nagyszerű meccs volt, a csapat minden része kitett magáért, megérdemelten nyertünk 😊 ennek örömére írok is egy gyors recapot.
Eli - az Int-et az ő számlájára írom, engedni kellett volna a sacket, de ezt leszámítva ELIt teljesítmény
Elkapók - csillagos ötös 😊 egyszerűen nincs olyan csapat aki a Nick-Cruz-Manningham trióra három megfelelő szintű cornert tud állítani, de Ballard és Beckum is jól segítettek be
Futók - olyan volt, mint a szezon, a végére összeállt (ez a 49ers ellen is jól jöhet, ha 3 negyeden keresztül fárasztjuk őket, Jacobs meg Bradshaw könnyen szétfuthatná őket :rolleyes: )
O-Line - alig akartam hinni a szememnek, a snap-ek 80%ban rengeteg ideje volt Elinak, futásblokkolás elment. Egyszer volt egy kisebb visszaesés, de összességében nagyon pozitív (főleg ha az év elejét nézzük 😊)
D-Line - engem is meglepett, hogy mennyire jól tartotta őket a Packers, de azért Aaronon végig ott volt a nyomás. Külön öröm, hogy három ilyen DE-ünk van, ha JPP-t és/vagy Tuckot kettőzök Osi tud aprítani, ha rá figyelnek akkor is ott a másik kettő, a ligában top3ban vagyunk ezen a poszton (főleg ha mindenki egészséges). Cantyről mi hír?
LB sor - kurva nagy upgrade az egész egység, Boley tackle leader + 2 sack, Williams-Blackburn-Jones trió is becsülettel végezte a dolgát, elsősorban zónázásban alkottak nagyot, rohadtul kíváncsi vagyok, hogy egy teljes off-seasonnel a hátuk mögött, plusz egy visszatérő Goffal mit terveznek a poszttal Coughlinék (kell-e top LB a drafton és/vagy FA piacon?)
Secondary - óriási meccsük volt (bár a sok drop is segítette őket) nagyon gyakran egyszerűen nem hagytak üres célpontot Rodgersnek, ezt vártam a legkevésbé a meccstől 😀 Rolle elkezdett dolgozni a pénzéért (...) Ross és Phillips is hozták magukat, Grant meg szvsz élete meccsét tolta Giants mezben, konkrétan egy hiba róható fel neki (mikor a futó Rodgerst 1-1ben csak a first down vonalon tudta levinni) azt leszámítva pedig kb tökéleteset játszott (itt is bajban lehetnek a fejesek a szezon után, ha minden sérült visszatér 😊)
Special team - Tynes cut (a blokkolt nyilván nem az övé volt, ezt leszámítva egy kalap szar) Weatherford elfogadható volt. Jövőre ide pedig új coordinator kell, 4 visszahordott yard az egész meccsen, non-sense (még ha volt két on-side is)
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Meg van az első jó jel: 3 pontos underdogok vagyunk!gyurczi
Ez tényleg jó jel, hol olvastad?balu10
Ralph Vacchiano írta twitteren

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
djhotti 5
San Fransisco here we come.... HAIL MARY RULES!!! 😀 😀

Atomnagyonfaszanagy győzelem volt!!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Meg van az első jó jel: 3 pontos underdogok vagyunk!gyurczi
Ez tényleg jó jel, hol olvastad?

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Meg van az első jó jel: 3 pontos underdogok vagyunk!

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Giants Postgame Celebration

http://www.giants.com/media-vault/videos/Giants-Postgame-Celebration-/83415dbe-6073-47fd-b907-d9f37e5f5e46#?id=83415dbe-6073-47fd-b907-d9f37e5f5e46

TC-t nem is tudom mikor láttam utoljára ennyire felszabadultnak. 😂

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Legfőképp az ár miatt én a Pointerre szavazok!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Szigorúan ebben a sorrendben 😀

http://www.youtube.com/watch?v=j9Rv7czl9cU

http://www.youtube.com/watch?v=2X-uKoDwHxM

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Boley sack utáni discount doublechek ünneplése.
gyurczi
nlf.com összefoglalóban Boley második sack-jénél a komment: "...and Michael Boley DISCOUNTDOUBLECHECKS Rodgers again" 😂 😂
behaltam, mikor hallottam.
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Én azt mondom hagyjuk a babonát. :mad:
Hozom a kabala figurákat és nyerünk 😉 de ezúttal beviszem, hogy tudjuk csodálni a 2007-es O# line up-ot :cool:

Előre borítékolnám, a következő szezonban ha közvetítenek NYG meccset tuti együtt szeretném nézni Veletek, jó kis társaság verbuválódott össze.

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A Frisco ellen több okot is tudok, hogy miért fogunk nyerni, de majd holnap ecsetelem, kivéve 1-et. Igaz, hogy Jan. 22-én lesz a meccs, de magyar idő szerint 23-án, és akkor lesz a szülinapom. Amikor legutoljára valamilyen "ünnepemen" játszott a csapat, az 2007.02.03-án volt a névnapomon...balu10
február 5-én van a szülinapom 😊Chevy
Nekem is! 😊
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
@yooker arra gondoltam mi lenne ha felhívnád a Pointers üzletvezetőt (ha már te intézted eddig a foglalásokat 😛 )és szólnál neki, hogy összedobunk plusz 5000-et a pultos kislánynak és tartsanak nyitva amíg véget nem ér a Frisco elleni meccsünk, odamegyünk 9-re megnézzük az AFC döntőt is, fogyasztás is lesz rendesen no meg jattolunk is rendesen, szóval ennyit megtehetnének értünk. :cool:

P.S.
örülök, hogy most már a nevek - arcok - nicknevek is összeálltak az agyamban, jövő héten WE ARE ALL IN! WE BEAT THE 49ers!!!BigRoby.hu
már intézkedtem is , nagy szeretettel várnak minket vasárnap !!

sztem tegyük félre a babonát akkor és legyen ismét pointer ha Ti is úgy gondoljátok!!
Kérünk szavazni!!!yooker
lesz ofisöl bowl.hu közös meccsnézés is. ez a Sugárban fog helyet kapni.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
@yooker arra gondoltam mi lenne ha felhívnád a Pointers üzletvezetőt (ha már te intézted eddig a foglalásokat 😛 )és szólnál neki, hogy összedobunk plusz 5000-et a pultos kislánynak és tartsanak nyitva amíg véget nem ér a Frisco elleni meccsünk, odamegyünk 9-re megnézzük az AFC döntőt is, fogyasztás is lesz rendesen no meg jattolunk is rendesen, szóval ennyit megtehetnének értünk. :cool:

P.S.
örülök, hogy most már a nevek - arcok - nicknevek is összeálltak az agyamban, jövő héten WE ARE ALL IN! WE BEAT THE 49ers!!!BigRoby.hu
már intézkedtem is , nagy szeretettel várnak minket vasárnap !!

sztem tegyük félre a babonát akkor és legyen ismét pointer ha Ti is úgy gondoljátok!!(bár az akciós sör , akciós J Walker kombótól hat órás időtartamban kicsit tartok... 😊 )
Kérünk szavazni!!!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A Frisco ellen több okot is tudok, hogy miért fogunk nyerni, de majd holnap ecsetelem, kivéve 1-et. Igaz, hogy Jan. 22-én lesz a meccs, de magyar idő szerint 23-án, és akkor lesz a szülinapom. Amikor legutoljára valamilyen "ünnepemen" játszott a csapat, az 2008.02.03-án volt a névnapomon...balu10
február 5-én van a szülinapom 😊Chevy
Ennyi, akkor miénk a SB is 😀

több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
A Frisco ellen több okot is tudok, hogy miért fogunk nyerni, de majd holnap ecsetelem, kivéve 1-et. Igaz, hogy Jan. 22-én lesz a meccs, de magyar idő szerint 23-án, és akkor lesz a szülinapom. Amikor legutoljára valamilyen "ünnepemen" játszott a csapat, az 2007.02.03-án volt a névnapomon...balu10
február 5-én van a szülinapom 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk közös meccsnézésről jöhet majd egy beszámoló 😉 Remélem nem dobtak ki senkit 😂 Ha lesz következő meccsre is, akkor elvben megyek megint!Asbee
Hát megvolt a hangulat rendesen !
Jó kis társaság ez ! 😉
Ugrálós ,tombolás (még az utcán is 😉 )
külön érdekes volt hogy pont ide foglalt asztalt néhány Packers fan (nem fórumosok) is! Hát nem irigyeltem őket... 😉

Természetesen lesz meccsnézés megint!
Mindenképp gyere , ha tudsz!
A pointer a későbbi kezdés miatt kiesik ( + a Frisco ellen nem is hozott szerencsét a múltkor 😛 ) ezért a helyet még szervezni kell ( Stex és a G-men által talált kocsma került eddig szóba) .yooker
Ugyebár Sopron-Győr között általában van bérletem, igaz most nincs, azonban szerdán megyek fel Győrbe, meg néhány dolog miatt (buli... 😂 ) valószínűleg még fogok oda menni, ezért úgy néz ki megint veszek bérletet. Így azért végülis kigazdálkodható az este. Mindenképp akarok meccsnézésre menni még idén és nem bízom a véletlenre. Ha meglesz Superbowl, akkor megyek max akkor is, azt nem szabad kihagyni 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Mondjuk közös meccsnézésről jöhet majd egy beszámoló 😉 Remélem nem dobtak ki senkit 😂 Ha lesz következő meccsre is, akkor elvben megyek megint!Asbee
Hát megvolt a hangulat rendesen !
Jó kis társaság ez ! 😉
Ugrálós ,tombolás (még az utcán is 😉 )
külön érdekes volt hogy pont ide foglalt asztalt néhány Packers fan (nem fórumosok) is! Hát nem irigyeltem őket... 😉

Természetesen lesz meccsnézés megint!
Mindenképp gyere , ha tudsz!
A pointer a későbbi kezdés miatt kiesik ( + a Frisco ellen nem is hozott szerencsét a múltkor 😛 ) ezért a helyet még szervezni kell ( Stex és a G-men által talált kocsma került eddig szóba) .
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Srácok fantasztikus meccs volt!
Jó volt együtt szurkolni veletek nem pedig otthon ülve egyedül a nappaliban lábujjhegyen üvölteni, hogy ne ébresszem fel asszonyt. 😂

Ismételten szeretném felhívni minden fan figyelmét, ha valaki teheti jöjjön el isteni a hangulat, még az a pár Packers drukker is jó volt ott a kocsmában :o

@yooker arra gondoltam mi lenne ha felhívnád a Pointers üzletvezetőt (ha már te intézted eddig a foglalásokat 😛 )és szólnál neki, hogy összedobunk plusz 5000-et a pultos kislánynak és tartsanak nyitva amíg véget nem ér a Frisco elleni meccsünk, odamegyünk 9-re megnézzük az AFC döntőt is, fogyasztás is lesz rendesen no meg jattolunk is rendesen, szóval ennyit megtehetnének értünk. :cool:

P.S.
örülök, hogy most már a nevek - arcok - nicknevek is összeálltak az agyamban, jövő héten WE ARE ALL IN! WE BEAT THE 49ers!!!

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Két hatalmas jelenet volt, ami megragadt még bennem. A hail mary egy helmet catch volt. Nem hittem el, amikor láttam az ismétlésben.Kísért 2007 szelleme.
A másik Boley sack utáni discount doublechek ünneplése.
Ezek nagyon megragadtak bennem.
Ahogy Sanders kiabálja, hogy "I bielive in Eli!" 😂
(bár lehet, hogy ironikus)

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk közös meccsnézésről jöhet majd egy beszámoló 😉 Remélem nem dobtak ki senkit 😂 Ha lesz következő meccsre is, akkor elvben megyek megint!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Bírók szvsz a fumble-nál tévedtek, valamint vége felé Osira a roughing the passer. Asbee
Nem is az volt a vérlázító, hogy így ítéltek a challenge után, hanem az, hogy engedték a fumblet, nem fújtak bele és utána mégis nekünk kellett challengelni! Mert így "nekünk" kellett volna megdönthetetlen bizonyítékot mutatni!balu10
Igen ezaz...Mondjuk lassításnál tisztán látszott, hogy nem volt lenn a térd. Örüljünk annak, hogy a bírói tévedések nem kerültek a győzelmünkbe :cool: Eli meg már blokkolni is tud 😂 😂Asbee
Nem is a térd a kérdéses, hanem ahogy szobi is írta a boka. Most kikockázva visszanéztem. Amikor szemből látszik Jennings, akkor az esés egy részében a bal keze távolodik a labdát tartó jobbtól, majd miután a labda megmozdul, a jobb keze a bal felé kezd el mozogni. Tehát amikor a bal keze a jobb felé mozdul, akkor már nem birtokolta a labdát. Ennél a felvételnél ugye a bokája nem látszik. Van egy másik felvétel, hátulról, amin a bokája látszik mikor ér le, de a labdát nem látni. Ez alapján a bal keze elindul a jobb felé, és csak ezután ér le a bal bokája. Nem tudom így használhatják e a videó felvételeket, vagy kell egy konkrét felvétel, amin minden látszik, mindenesetre ez alapján szerintem képi bizonyítékkal alátámasztott a fumble.
Az számomra is nagyobb gond, hogy egyáltalán miért ítéltek 1&10-et, amikor a felvételen pálya szélén álló vonalbíró, és a főbíró sem jelezte, hogy vége van a játéknak, és követték a visszahordást.