New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ismét 2007! Kegyetlen jó volt mindenki, kisebb hibákkal + GB dropok is segítettek. Bírók se tudtak velünk mit kezdeni. We're all in! :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nos, revidiálom nézeteim. Eli hatalmas a védelmetek meg még sokkal jobb.
Giants - Ravens döntőt nekünk.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
El sem hiszem! Nyertünk és nem is akárhogy! Vissza kell vágni a 49ersnek is, bár geci nehéz lesz és akkor SB!

több mint 12 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Gratula srácok, teljesen megérdemelt győzelem.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem hittem volna, hogy ebből a hulladék Eastből bárki is bejut az NFC döntőbe. Úgy vertétek meg a Packerst, hogy jó ideig még csak komoly pass rush sem volt, ez tény. Grat! A Frisco ellen meg nyugodtan kilehet esni. 😀

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
megérdemelten győztetek le minket, gratulálok
több mint 12 éve
actommy 17
Megvan 😊 😀 😂
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Gratulálok, megérdemelt győzelem volt
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nos mivel félidő van és félek a népharagtól, ezért elmondom akármi lesz a meccs vége, a meg nem adott fumble undorító volt...ironroy
semmiféle népharag, és nem akarok itt flamewarba bocsátkozni, viszont mivel behúzzátok, hadd másoljam be, amit egy GB-t kifejezetten nem kedvelő ismerősömnek írtam(nem állítom, hogy igazam van, ezt gondolom): "én nem állítom, hogy lent volt, vagy ez látszott a videon. ha a pályán fumblet ítélnek, teljesen egyértelmű, hogy nem kapjuk vissza. viszont így, hogy downt ítéltek, úgy gondolom, hogy védhető, hogy nem változtatták meg. a képen, ahol oldalról mutatták az esetet, és elindult kifele a labda, tényleg nem látszott, hogy valami leért volna. viszont egy Giants játékostól pont nem lehetett látni Jennings vádlijának az alját és a bokáját. ergo az leérheTETT. nem állítom, hogy leért, de mivel a pályán nem fumblet ítéltek, nem is kellett bebizonyítani. így nem volt megdönthetetlen bizonyítéka a bíróknak, hogy megváltoztassák."
pontosan ennyit szeretnék az esetről. és kicsit örülök, hogy nem kell ilyenekkel foglalkozni.
és természetesen gratulálok, hatalmasat játszott a defensetek, elsősorban a secondary. elképesztő, Rodgersnek mennyire nem volt elkapója. szóval hajrá a továbbiakban, ha ti juttok oda, hozzátok el az NFC-nek a trófeát 😉

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Nos mivel félidő van és félek a népharagtól, ezért elmondom akármi lesz a meccs vége, a meg nem adott fumble undorító volt...ironroy
GB szurkolóként azt mondom, érthetetlen, semlegesként, akár NY drukkerként valszeg másogy fejezném ki magam
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Nos mivel félidő van és félek a népharagtól, ezért elmondom akármi lesz a meccs vége, a meg nem adott fumble undorító volt...
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Inactives: http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/375988_10150601717913455_286845273454_11333644_1532576463_n.jpg

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. A)
2. C)
3. B)
4. B)
5. A)
6. B)
7. B)
8. A)
9. C)
10.C)
11. A)
12. B)
Győzelem vagy halál!
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.A
2.B
3.B
4.B
5.B
6.C
7.B
8.B
9.C
10.B
11.A
12.B
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:
1. A
2. B
3. A
4. A
5. A
6. B
7. A
8. B
9. C
10. A
11. D
12. C
több mint 12 éve
iason New York Giants 58
Rég jártam erre, de a kedvenc csapat változatlan. Hajrá Giants!
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
+ a Gilbride féle opciós route-k :rolleyes:Asbee
egyszer már működtek azok is decemberben, csak ugye akkor felénk lejtett a pálya. mondom, ha ma nem fújják el a meccset a packersnek, akkor nem lehet nagyon nagy baj.noel
Azért ez nem ilyen egyszerű...Bizony kemény underdogok vagyunk, teljesen előző meccsből nem lehet kiindulni. Idegenbe megyünk a tavalyi bajnokhoz és az alapszakasz győzteséhez!Asbee
ez nem vitatéma, de a 13. hét óta sokat javultunk. nagyon sokat.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
eli 'elszórásait' én főleg nicks és manningham csúszós kesztyűjére fogom... meglennék nélkülük ma is.noel
+ a Gilbride féle opciós route-k :rolleyes:Asbee
egyszer már működtek azok is decemberben, csak ugye akkor felénk lejtett a pálya. mondom, ha ma nem fújják el a meccset a packersnek, akkor nem lehet nagyon nagy baj.noel
Azért ez nem ilyen egyszerű...Bizony kemény underdogok vagyunk, teljesen előző meccsből nem lehet kiindulni. Idegenbe megyünk a tavalyi bajnokhoz és az alapszakasz győzteséhez!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egész nap meg volt a hangolódás, felszálltam a buszra, már csak Giants győzelem kell a tökéletes a 7végémhez...Go Giants!!!!!
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
eli 'elszórásait' én főleg nicks és manningham csúszós kesztyűjére fogom... meglennék nélkülük ma is.noel
+ a Gilbride féle opciós route-k :rolleyes:Asbee
egyszer már működtek azok is decemberben, csak ugye akkor felénk lejtett a pálya. mondom, ha ma nem fújják el a meccset a packersnek, akkor nem lehet nagyon nagy baj.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ezen nem kell paráznod sajnos 😕
idén kb a nullával egyenlő az a pass rush, amit kifejtünk.brk
Igen néztem is a statokat...

eli 'elszórásait' én főleg nicks és manningham csúszós kesztyűjére fogom... meglennék nélkülük ma is.noel
+ a Gilbride féle opciós route-k :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Sziasztok! Új vagyok a fórumban, viszont nagyon régi Giants fan....
Nem lesz egyszerű esténk van egy olyan érzésem 😛 de mindenképpen GO BIG BLUE!!!!
In Eli we trust.....djhotti
helo neked is 😊
azt ugye tudjuk, hogy rodgers egész jól menekül, arra viszont kíváncsi lennék, hogy az első negyedben elkapnánk párszor (sack se muszáj, elég 1-2 keményebb knock-down) mennyire lenne kedve futkározni a későbbiekben is 😊kristof
Szerintem nem is annyira a defense a kérdés, mert azért azt nem hiszem, hogy ne lenne egy-két meleg helyzete Rodgersnek, hanem inkább az offense.... Vagyis, hogy Eli ne szórja el a ladbát (bár ha a múlt heti formát átmenti nem lesz gond), és hogy Jacobs és Bradshaw is megtalálja a futócipőjét! Egy két jól odadomborított futás és máris bizonytalan a GB védelem, aztán jöhetnek a passzok.... Mi meg mehetünk Friscoba 😀djhotti
eli 'elszórásait' én főleg nicks és manningham csúszós kesztyűjére fogom... meglennék nélkülük ma is.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Kicsit az OL az, ami engem aggaszt. Félek, hogy a meccs elején, elég könnyen jönnek majd át, Eli nyakán biztos lesz nyomás rendesen.Asbee
ezen nem kell paráznod sajnos 😕
idén kb a nullával egyenlő az a pass rush, amit kifejtünk
több mint 12 éve
djhotti 5
helo neked is 😊
azt ugye tudjuk, hogy rodgers egész jól menekül, arra viszont kíváncsi lennék, hogy az első negyedben elkapnánk párszor (sack se muszáj, elég 1-2 keményebb knock-down) mennyire lenne kedve futkározni a későbbiekben is 😊kristof
Szerintem nem is annyira a defense a kérdés, mert azért azt nem hiszem, hogy ne lenne egy-két meleg helyzete Rodgersnek, hanem inkább az offense.... Vagyis, hogy Eli ne szórja el a ladbát (bár ha a múlt heti formát átmenti nem lesz gond), és hogy Jacobs és Bradshaw is megtalálja a futócipőjét! Egy két jól odadomborított futás és máris bizonytalan a GB védelem, aztán jöhetnek a passzok.... Mi meg mehetünk Friscoba 😀djhotti
Az a jó, hogy a big play mindig benne van. Mondjuk múlt héten nagyon levették Cruzt, erre aztán jött Nicks. Merem remélni, hogy a 3 jó elkapónkat nemigen tudják végig levenni + Ballard is mutat ezt-azt. Kicsit az OL az, ami engem aggaszt. Félek, hogy a meccs elején, elég könnyen jönnek majd át, Eli nyakán biztos lesz nyomás rendesen. Védelemben a DL hozhatja a meccset, ezzel gondolom nem mondtam újdonságot, de azért az sem árt, ha az LB sor, legfőképp Blackburn azt hozza, mint múlt héten.Asbee
Ami a DL-t illeti, nagyon bízom Osi-ban, meg Pierre-Paul hosszú kezeiben.... 😛
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sziasztok! Új vagyok a fórumban, viszont nagyon régi Giants fan....
Nem lesz egyszerű esténk van egy olyan érzésem 😛 de mindenképpen GO BIG BLUE!!!!
In Eli we trust.....djhotti
helo neked is 😊
azt ugye tudjuk, hogy rodgers egész jól menekül, arra viszont kíváncsi lennék, hogy az első negyedben elkapnánk párszor (sack se muszáj, elég 1-2 keményebb knock-down) mennyire lenne kedve futkározni a későbbiekben is 😊kristof
Szerintem nem is annyira a defense a kérdés, mert azért azt nem hiszem, hogy ne lenne egy-két meleg helyzete Rodgersnek, hanem inkább az offense.... Vagyis, hogy Eli ne szórja el a ladbát (bár ha a múlt heti formát átmenti nem lesz gond), és hogy Jacobs és Bradshaw is megtalálja a futócipőjét! Egy két jól odadomborított futás és máris bizonytalan a GB védelem, aztán jöhetnek a passzok.... Mi meg mehetünk Friscoba 😀djhotti
Az a jó, hogy a big play mindig benne van. Mondjuk múlt héten nagyon levették Cruzt, erre aztán jött Nicks. Merem remélni, hogy a 3 jó elkapónkat nemigen tudják végig levenni + Ballard is mutat ezt-azt. Kicsit az OL az, ami engem aggaszt. Félek, hogy a meccs elején, elég könnyen jönnek majd át, Eli nyakán biztos lesz nyomás rendesen. Védelemben a DL hozhatja a meccset, ezzel gondolom nem mondtam újdonságot, de azért az sem árt, ha az LB sor, legfőképp Blackburn azt hozza, mint múlt héten.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER